Jump to content

ראיקוביץ טייק 2

הרוסונרי

Recommended Posts

חחחח איזה סטייקים. חכו חכו אעלה לפה סרטון (פאתטי) של כמה הצלות גנריות.

גומר אותנו כבר שנה רצוף באופן שיטתי וקבוע.

שכתבתי שהוא בקושי בטופ 5 בליגה צחקו עלי.

הוא בהחלט מהשוערים הפחות טובים שראיתי במכבי מאז ומעולם ואני עדין. איך נפלנו איתו.

חחחח איזה סטייקים. חכו חכו אעלה לפה סרטון (פאתטי) של כמה הצלות גנריות.

גומר אותנו כבר שנה רצוף באופן שיטתי וקבוע.

.

סטייקים? בוא נעבור נושא נושא,כל תגובה,תראה מה אני אמרתי עליו מהרגע שנחת פה החסר מושג הזה.

בנושא הראשון שפתחתי עליו אנשים פה יצאו עליי.

היה לראיקו משחק חלש זה נכון, אבל בעיקר בגלל הגול השלישי (שגם לא היה פנדל בכלל), התגובות פה זה ברמת אנסטיס נגד זאגרב.

אנסטיס לא רואה אותו איך אני איתך?

מעדיף את אוחיון הרי בליגה נסתדר בלי הכוכב שהוא

לא אוחיון אבל אני חושב שברק לוי שוער יותר טוב ויציב מראיקו, אם כבר שחקני בית וזה.

אנסטיס לא רואה אותו איך אני איתך?

אוי דיי אחי זה כבר הגזמה. שתה כוס מים ותשטוף פנים ותחשוב על הדברים שאתה כותב.

היה לראיקו משחק חלש זה נכון, אבל בעיקר בגלל הגול השלישי (שגם לא היה פנדל בכלל), התגובות פה זה ברמת אנסטיס נגד זאגרב.

זה לא רק משחק נפל. הוא פשוט לא טוב, בלשון המעטה. הוא לא לרמה. שוער רע. וזה כבר שנתיים ככה.

זהו הפורום איבד את זה.

לא, בוא נמשיך להגן על הבלוף הזה. ברור שהקצנתי, אבל הוא מזעזע כבר שנה ואנשים עושים לו הנחות רק כי ג'ורדי חשב שזה חכם לשפוך עליו 3 מיליון יורו. עכשיו אנחנו תקועים עם הליצן הזה ואף אחד לא רוצה לקחת אותו.

לא, בוא נמשיך להגן על הבלוף הזה. ברור שהקצנתי, אבל הוא מזעזע כבר שנה ואנשים עושים לו הנחות רק כי ג'ורדי חשב שזה חכם לשפוך עליו 3 מיליון יורו. עכשיו אנחנו תקועים עם הליצן הזה ואף אחד לא רוצה לקחת אותו.

כמו כל השוערים הוא גם טועה לפעמים, היום זה קרה במשחק חשוב, מה לעשות. קורה, קרה ויקרה.

הוא עדיין שוער ליגה טוב. כנראה לא רואים פה יותר מדי משחקים של קבוצות אחרות ורק ניזונים מאימרות.

כמו כל השוערים הוא גם טועה לפעמים, היום זה קרה במשחק חשוב, מה לעשות. קורה, קרה ויקרה.

הוא עדיין שוער ליגה טוב. כנראה לא רואים פה יותר מדי משחקים של קבוצות אחרות ורק ניזונים מאימרות.

הוא שוער ליגה בינוני וגם תופס מקום של זר.

הפסדנו הזדמנות להביא לפה את חיימוב / הרוש ועכשיו אנחנו תקועים איתו.

לפעמים הוא עושה טעויות. אם הייתי עושה טעויות בעבודה שלי בתדירות שלו כבר מזמן היו בועטים אותי הביתה. עלק לפעמים. כאילו זה הגול הראשון שספגנו עליו העונה.

זה לא רק משחק נפל. הוא פשוט לא טוב, בלשון המעטה. הוא לא לרמה. שוער רע. וזה כבר שנתיים ככה.

הוא ממש לא שוער רע, רחוק מזה. פשוט הטעות בתוספת להפסד גורמת לאנשים לתסכול, אם תנתח את המשחק ותבחן את כל הפעולות שלו תבין שחוץ מהטעות הזו הוא היה בסדר גמור. מסכים שכרגע הוא לא נותן ערך מוסף.

השוער הישראלי היחידי שאפשר לגרד לפה זה מרציאנו והוא לא מציאה בכלל. עדיף כבר להמשיך עם ראיקו.

אוי ואבוי. אבל למה ישראלי? אם מצליחים להיפטר מראיקו, אפשר וצריך שוער זר במקומו.

השוער הישראלי היחידי שאפשר לגרד לפה זה מרציאנו והוא לא מציאה בכלל. עדיף כבר להמשיך עם ראיקו.

היו לך עכשיו 2 שוערי ליגה טובים בחינם ולא הבאנו אותם.

זה לא עניין של לגרד שוער, מכבי תקועים עם החוזה שלו ובאמת שאין לי רעיון. ( אם לא יתפשרו על המחיר שלו עד היום, אני לא רואה את זה קורה עכשיו)

נכון לעכשיו אין שוער ישראלי טוב באופק. לגבי זר אני לא בטוח בכלל שיגיע.

הדבר הנכון לדעתי הוא להביא שוער ישראלי כלשהו שיתן מאבק על האפודה. כיום אין שום אלטרנטיבה לראיקו.

לא אוהב את השמות האלו: גרפי, מרצאינו, גלזר וכולם בינוניים ומטה - אבל כל עוד לראיקו אין שום מתחרה רציני הוא רק יתדרדר ברמה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.