Jump to content

נפתחה המכירה למשחק מול סרפסבורג בבית

duduha

Recommended Posts

מנספורד התחנן שהקהל שלנו יגיע למשחק בחמישי, יודע כמה זה חשוב במשחק נוקאאוט.

חובה איצטדיון מלא עם אווירה.

בכלל, זה בושה שכל הזמן שחקנים ואנשי צוות מבקשים שאוהדים יגיעו. קהל הכי מפונק בארץ

בכלל, זה בושה שכל הזמן שחקנים ואנשי צוות מבקשים שאוהדים יגיעו. קהל הכי מפונק בארץ

תראה, ההגעה לנתניה לא נחה. אבל כמו שנכתב אם בדרבי טוטו היה מלא זו פרובינציאליות עלובה אם בחמישי לא יהיה מלא.

בעיני הגעה לשלב בתים באירופה יוקרתית וחשובה יותר מזכיה בגביע המדינה למשל.

תראה, ההגעה לנתניה לא נחה. אבל כמו שנכתב אם בדרבי טוטו היה מלא זו פרובינציאליות עלובה אם בחמישי לא יהיה מלא.

בעיני הגעה לשלב בתים באירופה יוקרתית וחשובה יותר מזכיה בגביע המדינה למשל.

כהישג בלי כל המסביב מעדיף גביע בלי מחשבה, השנה בכלל הבעיות הכספיות אז הגעה לשלב הבתים חשובה יותר.

מעל ל-9,000 צהובים הבטיחו את מקומם וידחפו את הקבוצה כל הדרך לשלב הבתים, ומה איתך?

לרכישת כרטיסים 25c0.png◀️ http://bit.ly/2LrUQsw

יופי המזרחי יהיה מלא.

אם יפתחו את המערבי יהיה תשע+ תהיו רגועים.

סתם אנשים מתרגשים מקצב מכירה מוקדמת היה לי ברור שתהיה כמות יפה. יאללה עכשיו שיהיה סולד אווט.

לא מבין את הלחץ שלכם..

הרי ברור לכולם שיהיה מלא מחר אנשים קונים בקופות והטירוף של המכירות רק מחר מתחיל.

אף פעם לא הבנתי את אלה שמחכים לרגע האחרון

לא מבין את הלחץ שלכם..

הרי ברור לכולם שיהיה מלא מחר אנשים קונים בקופות והטירוף של המכירות רק מחר מתחיל.

הרבה אנשים חושבים שכבר אין כרטיסים למשחק,אתמול זה התברר לי ששאלתי 2 אוהדי מכבי שאני מכיר שהם לא מנויים הם חשבו שכבר אין כרטיסים ואני לא יודע מה הסיבה.

הרבה אנשים חושבים שכבר אין כרטיסים למשחק,אתמול זה התברר לי ששאלתי 2 אוהדי מכבי שאני מכיר שהם לא מנויים הם חשבו שכבר אין כרטיסים ואני לא יודע מה הסיבה.

גם אני נתקלתי בזה.

במכירה המוקדמת של המנויים זה היה נראה כאילו זה סולד אווט לפני שנכנסים לקישור של היוזר. בטח בגלל זה הדבר לא היה ברור לאנשים.

דרך אגב, אני חושב שזה המשחק שהכי יקבע לאן העונות הקרובות שלנו ילכו.

העפלה- כסף למועדון שיוכל לשמש לרכישת שחקנים והגדלת הסגל בנוסף לנקודות דירוג אירופאיות קריטיות שבלעדיהם יהיה קשה מאוד להעפיל שוב לבתים.

הדחה- תוצאה קשה מאוד שתביא לדילול הסגל המעובה גם ככה כרגע, איבוד כספים שאמורים להיות מיועדים להחלפת הזרים ואיבוד נקודות דירוג שכמו שברור לכולם בערך נתחיל את הסיבוב השלישי כלא מדורגים ואז המשימה להעפיל לשלבים תהיה כמעט בלתי אפשרית.

דרך אגב, אני חושב שזה המשחק שהכי יקבע לאן העונות הקרובות שלנו ילכו.

העפלה- כסף למועדון שיוכל לשמש לרכישת שחקנים והגדלת הסגל בנוסף לנקודות דירוג אירופאיות קריטיות שבלעדיהם יהיה קשה מאוד להעפיל שוב לבתים.

הדחה- תוצאה קשה מאוד שתביא לדילול הסגל המעובה גם ככה כרגע, איבוד כספים שאמורים להיות מיועדים להחלפת הזרים ואיבוד נקודות דירוג שכמו שברור לכולם בערך נתחיל את הסיבוב השלישי כלא מדורגים ואז המשימה להעפיל לשלבים תהיה כמעט בלתי אפשרית.

לא נראה לי שמכבי בונה תקציב של עונה על סמף הצלחה או אי הצלחה באירופה.

לא נראה לי שמכבי בונה תקציב של עונה על סמף הצלחה או אי הצלחה באירופה.

ועוד איך.

בגלל מגבלות הפאייר פלאי אסור להפסיד מעל 10M יורו בעונה כמדומני.

איך תדע כמה אתב יכול להוציא כשאתה לא יודע מה ההכנסה שלך? אם במכבי יקבלו כספים מאירופה כמובן שישתמשו בהם לצרכים מקצועיים כמו צוות והחלפת שחקנים