Jump to content

נפתחה המכירה למשחק מול סרפסבורג בבית

duduha

Recommended Posts

וזה עדיין לא מסומן באמת נכון?

כי לפני כמה משחקים איזה סבאלה בא והקים מלא אנשים בעליון כי היה רשום לו על הכרטיס....

איך תמיד בכל משחק באירופה יהיה את הדביל הזה שבא פעם בשנה וחושב שהכרטיסים ביציע עידוד מסומנים.

איך תמיד בכל משחק באירופה יהיה את הדביל הזה שבא פעם בשנה וחושב שהכרטיסים ביציע עידוד מסומנים.

היה לנו לא נעים. הקים 4 אנשים כי בא עם הבן שלו. נראה בן 60 פלוס.

ניסיתי להסביר לו שזה לא מסומן אבל היה חבל על הזמן

היה לנו לא נעים. הקים 4 אנשים כי בא עם הבן שלו. נראה בן 60 פלוס.

ניסיתי להסביר לו שזה לא מסומן אבל היה חבל על הזמן

זכור לי איזה משחק שהגיעו 2 אנשים והתווכחו עם 2 שורות על העניין הזה עד שכולם יצאו עליהם.

אני רואה את כמות הכרטיסים שנמכרו בלאן ופשוט לא מאמין,מה זה הביזיון הזה? מקווה שעד יום חמישי ייגמרו רוב הכרטיסים וביום של ייקנו עוד בקופות,פשוט בושה.

אנשים לא מבינים כמה המשחק הזה קריטי למועדון, המינימום שאתם יכולים לעשות זה לקנות כרטיס ולבוא לתמוך!!!!!

השנה יותר מתמיד ה -20 מיליון שנקבל על העפלה + עוד 6 משחקים לסגל הרחב שלנו זה קריטי!!!!

ככה זה נראה שיש אוהדים ביציע שמתווכחים איתי על כמה נגמר במשחק החוץ נגד פיוניק ( אי ידיעה כמה נגמר המשחק הראשון), לא מכירים את השחקנים ובנוסף באים עם חולצה בצבע שהוא לא צהוב בכלל למשחקים של מכבי.

אתם מתייחסים לזה שמי שלא בא הוא כריש עידוד שנותן את הגרון 90 דקות ולא מפסיק לקפוץ...

מי שלא מגיע לא כזה ולכן לא אבדה לנו כקהל שמעודד ויעודד לאורך כל המשחק.

למי אכפת אם המערבי יהיה חצי ריק, רובם גם ככה לא משתתפים בעידוד ולכן לא משפיעים על הקבוצה.

כלכלית זה אכן חבל שלא יקנו את כל הכרטיסים...

אתם מתייחסים לזה שמי שלא בא הוא כריש עידוד שנותן את הגרון 90 דקות ולא מפסיק לקפוץ...

למי אכפת אם המערבי יהיה חצי ריק, רובם גם ככה לא משתתפים בעידוד ולכן לא משפיעים על הקבוצה.

מבאס לראות יציעים ריקים.

אני אגיד לך ככה שקבוצה אורחת מגיעה לאיצטדיון שהוא מלא לגמרי.. שהקבוצות עולות לדשא המראה של sold out הוא תמיד מרתיע את הקבוצה היריבה. תוסיף לזה שריקות בוז ואני מבטיח לך שהמשחק מתפתח אחרת

אני אגיד לך ככה שקבוצה אורחת מגיעה לאיצטדיון שהוא מלא לגמרי.. שהקבוצות עולות לדשא המראה של sold out הוא תמיד מרתיע את הקבוצה היריבה. תוסיף לזה שריקות בוז ואני מבטיח לך שהמשחק מתפתח אחרת

המראה של אצטדיון מלא זה נכון. לגבי הבוז - בפעמים שיצא לי להיות במערבי, רובו מתלהבים שעסוקים בלצלם את עצמם לרשתות חברתיות שונות.

מצטער אם הכללתי מעודדים אמיתיים

המראה של אצטדיון מלא זה נכון. לגבי הבוז - בפעמים שיצא לי להיות במערבי, רובו מתלהבים שעסוקים בלצלם את עצמם לרשתות חברתיות שונות.

מצטער אם הכללתי מעודדים אמיתיים

במשחקים מהסוג הזה הקהל הוא עוד שחקן על המגרש זה נשמע קלישאה אבל שהקהל דוחף אותך בטירוף השחקנים לא יכולים להישאר לזה אדישים ומחזירים בלחץ אין סופי, ורעל בעניים.

שריקות בוז? זה כבר תלוי.. אני יודע שיש יוזמה של כמה אנשים בקהל של מכבי שרוצים לחלק משרוקיות בכניסה ליציע,נקווה שיאשרו.