Jump to content

סיכום הניצחון על הפועל בחצי גמר טוטו אחריי צפייה בש.ח | רבעייה בהרכב שני לכבוד החזרה

Sawyer

Recommended Posts

ייני לא צריך להיות מגן מחליף, כבר אמרתי את זה...שהוא בלם ולא צריך לעשות ספרינטים מיותרים הוא טוב, ריקן גם לא יכול לשחק שם ואני חושב שאי אפשר לאלתר שם במקרה וסבוריט לא שם ואחרי מכירת גולדברג..אולי נצטרך למצוא לשם פתרון כמו שמצאנו עם קנדיל ודסה..זקוקים למחליף איכותי לסבוריט כמו שלדסה יש...ועל זה חבל לי על גולדברג, אנחנו הבאנו את המגן\בלם מייקל..למי שראה אותו, איך הוא בצד ההתקפי?

פיבן, כהן וגלזר גיבוים מעולים ומשאירים לנו כנראה רכש של פלמייקר ואולי חלוץ במקום וידאר אם ימכר.

ברסקי המשיך לתת כדורי עומק מעולים, אתמול הוא נתן כמה כדורי עומק גדולים....גולסה במשחק הכי טוב שלו בשנה שלמה, אתמול הוא היה פעלתן מאוד, נתן גוף, עשה המון עבודה..כנראה שהתחרות עם ברסקי עשתה לו את זה, עדין חסר לי קצת תאכלס בהתקפה. פיבן וגלזר כבר נאמר, גלזר הולך להיות אלברמן 2.

אגב היה קטע שהשחקנים התמסרו ברצף איזה דקה לקול העולה של הקהל וספורי פשוט רדף אחרי כל פס ופספס איזה 2-3 גליצ'ים. זה היה ענק.

זה יכל להיגמר רע, הבן שרמוטה הזה חיפש לשבור למישהו רגל ובמזל הוא לא הצליח.

למי שלא היה במשחק אתמול, מה היה בסוף עם אוהדי הפועל שניסו להסתנן ליציעים שלנו? היה בכלל משהו או שהכל דיבורים?

מהעליון נראה שהיה גירוש מרשים.

ראיתי כמה וכמה אוהדי הפועל ששברו שיא בריצת מדרגות בירידה.

היה איזה אחד שהתעופפה עליו כוס קולה. לא חבל לבזבז עליהם 10 שקל?

היה איזה אחד שהתעופפה עליו כוס קולה. לא חבל לבזבז עליהם 10 שקל?

מוכן להשקיע כמה מאות שקלים תמורת זריקת כוסות קולה על אוהדי הפועל

באמת היו אוהדי הפועל בעליון??

כנראה בגלל זה ראיתי מלא חברה שיושבים מתחת לבמה רצים החוצה

והקטע ששחקני הפועל מנסים לפגוע לנו בשחקנים ולא מצליחים היה ענק

תאמת בכללי החברה ששיחקו אתמול היו רגועים. השחקנים של הפועל חיפשו כל הזמן את הטראש טוק וכל זה והשחקנים שלנו לא נפלו לזה

בתחתון היה תענוג.

עברנו על כל חשוד עם חולצה שחורה/לבנה/ריאל מדריד/מונדיאל רוסיה 2018/גופייה של ליווס/משהו יותר שקוף שאתה לא אוהד מכבי שכולם קופצים בטירוף ורק אתה בפייסבוק בטלפון והעפנו אותם אחד אחד החוצה בשירת ״תשתחווה יא בן זונה״.

אגב כוס קולה אחת שזרקו מלמעלה נפתחה על אחד מהם על הראש ???

באמת היו אוהדי הפועל בעליון??

כנראה בגלל זה ראיתי מלא חברה שיושבים מתחת לבמה רצים החוצה

והקטע ששחקני הפועל מנסים לפגוע לנו בשחקנים ולא מצליחים היה ענק

תאמת בכללי החברה ששיחקו אתמול היו רגועים. השחקנים של הפועל חיפשו כל הזמן את הטראש טוק וכל זה והשחקנים שלנו לא נפלו לזה

מזכיר את דרבי 2-0 שאבוטבול הנבלה ניסה לקחת לזהבי את הרגל וגם בזה ערן השפיל אותו.

ייני היה אחלה. עשה בדיוק מה שמצפים ממנו כבלים שלישי. כיונתן כהן יצא עבר לשחק מגן שמאלי ושם כבר לא בא לידי ביטוי

האמת שאני חושב שיש לו חלק גדול בגול שלהם. גם לא השיג את זיקרי וגם בלבל את אמאדור שלא רצה לצאת עליו וייני סימן לו כן לצאת,ייני לא הספיק להחליף את אמאדור באמצע מה שהשאיר את אעבד לבד.

ה-"אובר פרגון" שמיוחס לו מדי פעם, הוא בדיוק הסיבה לכך שבמקום לדהור לשער ולנסות לצאת גיבור כמו ש-99% מהשחקנים בליגה היו עושים,

הוא מפרגן לצ'יקו ומסדר לנו עוד 4 על הנבלות.

בשקט בשקט הוא מתבלט ומתעלל בהפועל באופן קבוע מאז עונת אוסקר.

את ה-"אובר פרגון" שאתה מדבר עליו אני נוטה לייחס ל-חוסר יכולת לסיים את המצב הזה עם בעיטה לשער.

עם כמה שאני אוהב את מיכה, הוא לא יכול היה לסיים את המהלך הזה עם שער. וזה בסדר, הוא מודע למגבלויות שלו ולא מנסה לעשות דברים בכח, אני מעריך שחקנים כאלה.

בתחתון היה תענוג.

עברנו על כל חשוד עם חולצה שחורה/לבנה/ריאל מדריד/מונדיאל רוסיה 2018/גופייה של ליווס/משהו יותר שקוף שאתה לא אוהד מכבי שכולם קופצים בטירוף ורק אתה בפייסבוק בטלפון והעפנו אותם אחד אחד החוצה בשירת ״תשתחווה יא בן זונה״.

אגב כוס קולה אחת שזרקו מלמעלה נפתחה על אחד מהם על הראש

חבר של חבר קנה לתחתון והעיפו אותו אחרי ה-1-1 של כהן, כנראה האהבל ישב מבואס או משהו כזה, מרגש.