Jump to content

שחר פיבן.

שולח מיייל

Recommended Posts

היו לו כמה טעויות של ילד כולל מספר מקרים שלחצו אותו והוא טיפה התפזר, אבל סה"כ מראה המון פוטנציאל ונתן משחק טוב, שרק ימשיך ככה.

נראה טוב.

שילחם בכל שנייה שהוא מקבל על הדשא ויוכיח. יהיו לו הזדמנויות. אם הכל ילך כמו שצריך - עונה הבאה להרכב.

כרגע, נראה טוב אבל טיבי לפניו

היו לו כמה טעויות של ילד כולל מספר מקרים שלחצו אותו והוא טיפה התפזר, אבל סה"כ מראה המון פוטנציאל ונתן משחק טוב, שרק ימשיך ככה.

ראו בהתחלה שהוא לחוץ וקצת חסר ביטחון, הגול נתן לו הרבה ביטחון.

סך הכל היה לו משחק טוב, רק ישתפר עם הביטחון והניסיון

לא מבין את ההתלהבות.

מדובר בגביע הטוטו למי ששכח.

נשלם על זה ביוקר אם לא יגיע בלם נוסף.

מותר גם לחשוב שצריך בלם וגם לחשוב שפיבן הפתיע לטובה?

הוא בלם גיבוי, כרגע אי אפשר להביא אף שחקן כנראה ואיבייץ' עושה עבודה מעולה ומוציא משחקנים כמוהו דברים יפים..כרגע אפשר להסתדר עם פיבן, בוא נראה קודם איך נכניס כסף לקופה ואחרי זה נחשוב.

הוא בלם גיבוי, כרגע אי אפשר להביא אף שחקן כנראה ואיבייץ' עושה עבודה מעולה ומוציא משחקנים כמוהו דברים יפים..כרגע אפשר להסתדר עם פיבן, בוא נראה קודם איך נכניס כסף לקופה ואחרי זה נחשוב.

לא צריך להכניס כסף לקופה בשביל בלם. יש מספיק בלמים טובים ופנויים בשוק (ויש גם כאלו מסוגלים רחבים של קבוצות טובות שיכולים להגיע בהשאלה בחינם). לא חסר. מה שחסר לנו זה מקום לזר נוסף ובשביל זה צריך למצוא פיתרון לבאטוקיו.

מותר גם לחשוב שצריך בלם וגם לחשוב שפיבן הפתיע לטובה?

מותר, אבל ראיתי שאנשים כבר שמים אותו בהרכב הראשון

מה קונוסים?

זו תהיה קבוצה של אמצע טבלה שאולי תשתחל לפלייאוף העליון (ותוסיפו את זה שהם באו עם אש בעיניים), זה לא שאשדוד/רעננה/חדרה וכו' יותר טובות.

יש לו עוד הרבה עבודה בשביל להיות בלם פותח במכבי אבל מספיק טוב בשביל להיות בלם מחליף כרגע, במיוחד בהיצע הישראלי הקיים.

שוב, כיף שיש שחקנים כמוהו וכמו גלזר, ברסקי, יונתן כהן וחוזז שהחלום שלהם זה ללבוש את החולצה של מכבי.

חייב לצבור ניסיון בליגת העל, עדיין לא בלם ברמה של סגל של מכבי.
במחצית הראשונה היה מאוד מבוהל (אולי בצדק מבחינתו), בכל פעם שהיה עליו טיפה לחץ העיף כדור, קיבל צהוב מהיר מדי אחרי קטנה שדמארי שם לו.

במחצית השנייה הוא הראה שיש לו פוטנציאל, קיבל הרבה ביטחון מהגול ועשה פעולות הגנה מעולות, אבל כשאתה ביתרון והבקעת וכל הביטחון בעננים זה משהו אחד,

אני עדיין לא יודע אם בלם של מכבי נפצע עכשיו בטרנר ואני רואה אותו עולה לשחק שם.

הייתי משאיל לעונה לקבוצה בליגת העל סטייל חדרה\רעננה\אשדוד.

אם הוא לא ישחק ברמות האלה הוא לא יצבור ניסיון, אין לו מה להירקב פה על הספסל בגיל שלו.

מצחיק שאומרים פה שהפועל זה לא ממד, סבבה שכיף לצחוק עליהם ולזלזל בהם, אבל הם בליגת העל ואם קבוצה מהליגה היא לא מדד לליגה אז מה כן

לא צריך להכניס כסף לקופה בשביל בלם. יש מספיק בלמים טובים ופנויים בשוק (ויש גם כאלו מסוגלים רחבים של קבוצות טובות שיכולים להגיע בהשאלה בחינם). לא חסר. מה שחסר לנו זה מקום לזר נוסף ובשביל זה צריך למצוא פיתרון לבאטוקיו.

שראיתי אתמול את באטוקיו בא לחגוג איתנו זה לא היה רגע נחמד...

אני מקווה שנצליח להיפטר ממנו מהר.

שראיתי אתמול את באטוקיו בא לחגוג איתנו זה לא היה רגע נחמד...

אני מקווה שנצליח להיפטר ממנו מהר.

אני חושב שניאלץ לבלוע את הגלולה עם באטוקיו.

יש לו חוזה לעוד עונה בסופה נגיד לו יפה שלו.

באטוקיו בחור חיובי שנפצע במדים של מכבי ונתן את התחת כל משחק.

בסה"כ הוא גם לא היה כזה גרוע כמו שעושים ממנו פה.

אפשר להתווכח אם הוא היה צריך להישאר, אבל בוא נזרום ונניח שלא- כלל לא ברור אם יש לנו כסף לשחרר אותו עם מלוא החוזה ביד, מה המצב הביטוחי שלו, מה המצב הרפואי שלו והאם לקבוצה (בלי קשר אליו) יש יכולת להביא זר נוסף.

מעבר לזה עושה לי טוב על הלב לראות את מכבי דואגת לשחקנים שלה ולא מפקירה אותם, גם אם בדיעבד זה עלה בחצי עונה של זר שישי

להירגע. הוא שיחק מול נמושות.

אם זה הוא או טיבי אז הוא.

גם אם טיבי טוב ממנו (ולטעמי הוא לא), אני חושב שעצם זה שטיבי בן 31 במגמת ירידה תלולה ופיבן בן 22 ובמגמת שיפור ניכרת, לא מותירה בעיני מקום לספק

נכון, הוא יטעה, אבל בליגה שלנו אנחנו צריכים להעמיד קבוצה שתדע להכיל את הטעויות שלו. צריך שברוב המקרים יהיה מי שיכפה עליו בקישור האחורי ובהגנה, לבנות לו בטחון ויכולת.

ככה בלם צעיר נבנה בקבוצה.

אם יהיה בלם טוב ממנו מהנוער/רכש, אהלן וסהלן. בדגש על רכש. אבל הופעה כמו שהוא נתן אתמול לא ראיתי מטיבי הרבה הרבה זמן, גם נגד נמושות כמו אשקלון ועכו

חייב לצבור ניסיון בליגת העל, עדיין לא בלם ברמה של סגל של מכבי.

במחצית הראשונה היה מאוד מבוהל (אולי בצדק מבחינתו), בכל פעם שהיה עליו טיפה לחץ העיף כדור, קיבל צהוב מהיר מדי אחרי קטנה שדמארי שם לו.

במחצית השנייה הוא הראה שיש לו פוטנציאל, קיבל הרבה ביטחון מהגול ועשה פעולות הגנה מעולות, אבל כשאתה ביתרון והבקעת וכל הביטחון בעננים זה משהו אחד,

אני עדיין לא יודע אם בלם של מכבי נפצע עכשיו בטרנר ואני רואה אותו עולה לשחק שם.

הייתי משאיל לעונה לקבוצה בליגת העל סטייל חדרה\רעננה\אשדוד.

אם הוא לא ישחק ברמות האלה הוא לא יצבור ניסיון, אין לו מה להירקב פה על הספסל בגיל שלו.

למה להשאיל אותו? אתה בטוח שתביא טוב ממנו? מאיפה התפיסה הזאת שכל הסגל חייב להיות וורלד קלאס(בהקצנה)?

חלאס לגמד כל אחד, עלק נמושות. להפועל יש התקפה לגיטימית + לליגת העל, עם זה הוא הולך להתמודד ברוב הזמן. מעבר לזה, גם באשדוד הוא עשה חצי עונה טובה לצד פיליפנקה. בלם סגל לגיטימי, בטח שאני מעדיף אותו בהרבה על טל בן חיים.