Jump to content

סארפסבורג

duss21

Recommended Posts

כמה זייני מח,

עם כל הכבוד אליהם,ובאמת יש,הדרך שלהם מרשימה.

בקרב על הבתים, כשהפיירפליי יכול לתת לנו מכה אנושה במהלך העונה, אנחנו לא פחות מחייבים וצריכים ועוברים אותם.

אוי ואבוי אם לא,

במשחקי נוק-אאוט יש לי ביטחון עצום במכבי,מעכשיו הכל תלוי גישה-

אם נעלה התקפי אצלהם ונראה מי בעל הבית אין לי עוררין שעוברים .

לא מבין למה היית רגוע כשראית שהם העיפו את רייקה, יהיה קשה, וחייבים לעבור.

היו המון הפתעות באירופית,זאת אחת מהן

תעשה עוד חמישה משחקים ביניהם אני לא בטוח שהם מנצחים אחד.

וזה רק מהיכרות קצרה עם רייקה,לא מכיר את סרפסבורג האלה,מאוד מקווה שנשחק טוב בחוץ עם עדיפות גדולה לגול(מן הסתם),ונעביר את ההכרעה לנתניה או כמו שאומרים לבוא לסיים את העבודה...

כמה זייני מח,

עם כל הכבוד אליהם,ובאמת יש,הדרך שלהם מרשימה.

בקרב על הבתים, כשהפיירפליי יכול לתת לנו מכה אנושה במהלך העונה, אנחנו לא פחות מחייבים וצריכים ועוברים אותם.

אוי ואבוי אם לא,

במשחקי נוק-אאוט יש לי ביטחון עצום במכבי,מעכשיו הכל תלוי גישה-

אם נעלה התקפי אצלהם ונראה מי בעל הבית אין לי עוררין שעוברים .

אתה צודק באופן כללי אני רק לא רואה איך לחץ הפייר פליי קשור לכאן ואמור לשפר את מה שיש. הפייר פליי הוא אולי משקולת על הרגליים, לא איזה שיפור מקצועי.

אמדור עדין סימן שאלה.

דסה פתח את העונה בכושר גרוע (ואני מאוד מחזיק ממנו).

פרץ במקום ייני? סבבה. ייני היה רע בקישור ופרץ מתחילת העונה בסדר. שיפור קל.

ברסקי במקום באטוקיו? באטוקיו בתחילת העונה שעברה היה לא רע, מסירות טובות, חילוצי כדור. גם ברסקי. לא רואה כאן שיפור רציני.

איביץ' על גורדי זה אולי השיםור המהותי העיקרי וגם הוא בא לידי ביטוי בעיקר בניהול השוטף של המשחק.

כרגע, המשחק שלנו די שבלוני וההגנה די רכה. ממשיכים להחזיק בכדור בלי תכליתיות, לא מייצרים מספיק מצבים וחסר יצירתיות. לכן, מה שאני רואה זה שברוב דקות המשחק עד כה, יש המשך ישיר של היכולת מהעונה שעברה.

דסה בכמה רמות מעל שפונגין גם בכושר שלו היום, ומשום מה השמטת את עטר במקום שוינפלד שפתח בכנף שמאל בעונה שעברה במוקדמות.

אחי, אני לא יודע מה קרה לך.

אתה בזמן האחרון מדבר כמו אוהד של קבוצה אחרת שמנסה להתסיס.

סך הכל אני אומר את האמת. נהיה פה איזה נראטיב בפורום - שלדעתי הוא תוצאה של ההתנהלות הכושלת של ג׳ורדי - שכל דבר טוב שקורה לקבוצה מסתכלים עליו ברמת הנס או לפחות הישג מדהים. זה ממש אנטי מכביסטיות לדעתי.

שיחקנו בסיבוב השלישי נגד נגרים. לא צריך לראות תוצאות של משחקים אחרים או לא יודע מה, מספיק לראות את המשחק. למה לומר שאני מצפה ממכבי לתת לקבוצה כזו שלישייה זה אנטי?

ממתי לומר שלעבור קבוצה מקום 5 בנורווגיה זה סיכוי של 50-50? מה יש בקבוצה הזו שזה 50-50 לדעתכם? אתרי ההימורים חושבים שמכבי סופר פייבוריים, אז מה זה הנמכת הציפיות הזו?

לא אמרתי לזלזל וללכת לים במקום אימונים, אבל יורדים פה על אנשים שאומרים שהסיכויים הם 40-60 למכבי. אחרים מסבירים למה פיוניק זה אימפריה. זה הגיוני בעיניכם?

אבל בסדר הבנתי, זה הבון טון פה ואין טעם שאמשיך להתווכח. נוציא אוטובוסים לכותל אם נגרד תיקו מהנורווגים.

סך הכל אני אומר את האמת. נהיה פה איזה נראטיב בפורום - שלדעתי הוא תוצאה של ההתנהלות הכושלת של ג׳ורדי - שכל דבר טוב שקורה לקבוצה מסתכלים עליו ברמת הנס או לפחות הישג מדהים. זה ממש אנטי מכביסטיות לדעתי.

שיחקנו בסיבוב השלישי נגד נגרים. לא צריך לראות תוצאות של משחקים אחרים או לא יודע מה, מספיק לראות את המשחק. למה לומר שאני מצפה ממכבי לתת לקבוצה כזו שלישייה זה אנטי?

ממתי לומר שלעבור קבוצה מקום 5 בנורווגיה זה סיכוי של 50-50? מה יש בקבוצה הזו שזה 50-50 לדעתכם? אתרי ההימורים חושבים שמכבי סופר פייבוריים, אז מה זה הנמכת הציפיות הזו?

לא אמרתי לזלזל וללכת לים במקום אימונים, אבל יורדים פה על אנשים שאומרים שהסיכויים הם 40-60 למכבי. אחרים מסבירים למה פיוניק זה אימפריה. זה הגיוני בעיניכם?

אבל בסדר הבנתי, זה הבון טון פה ואין טעם שאמשיך להתווכח. נוציא אוטובוסים לכותל אם נגרד תיקו מהנורווגים.

אתה זוכר שאנחנו באוגוסט כן ?

באותה מידה אפשר לומר שאוהדים כמוך שמצפים לשלישיות מול קבוצות לא הכי טובות אבל גם ממש לא נגרים שהם פשוט מנותקים מהמציאות.

"סה"כ אומר את האמת " חחחח, יפה.

מסכים איתך מאוד , לא מצפה לשלישיות רק לעבור גם ביכולת חלשה.

קבוצה סופר סופר מהירה בחלק הקידמי והתקפית! ואם יש משהו שמתעלה על ההתקפה זאת ההגנה...קבוצה אגרסיבית כל בלם/מגן סוס!

קבוצה שאירופה חדשה לה אבל נראה כאילו הם כבר משחקים במסגרות האלה כמה שנים...לא מפחדים להתקיף ועושים הרבה פעולות נכונות

מי שמזלזל ואומר אלה פחים הגרלה קלה מציע לו שיראה את זה

*הכותב מחזיק משלומי אזולאי סופרסטאר. אתה יכול להיות רגוע.

האמת שלא. אבל הוא שחקן טוב.

ואני מקווה שאני לא אקפיץ את ההודעה הזאת אחרי המשחקים מולם.

מדהים, שני הגולים של בראן מהוצאת חוץ. כמעט כל המצבים במשחק מנייחים.

בכל אופן, התקופה הטובה של סארפסבורג נעצרה, ההגנה שלהם לא נראית מבוהלת.

אני חושב שדווקא נגד קבוצות כאלה שמשחקות "חזק" ועל פיזיות(ככה נראה על הנייר) צריך לבוא לידי ביטוי היתרון הטכני שלנו.לשחק נגדם על פסים קצרים והתקפות מעבר.

אתה צודק באופן כללי אני רק לא רואה איך לחץ הפייר פליי קשור לכאן ואמור לשפר את מה שיש. הפייר פליי הוא אולי משקולת על הרגליים, לא איזה שיפור מקצועי.

ההבנה שאנחנו חייבים את הכסף מהקמפיין הקרוב,כמו אוויר לנשימה,

אין צורך לבוא עם משקולות ברגליים,חותם 20 שנה קדימה לקבל קבוצה כמוהם בפלייאוף אירופית.

לעלות,לשחק,לנצח - יש מצב שזה יהיה קל יותר ממה שהרבה כאן חושבים.

אני חושש שאיביץ' יעלה במשחק החוץ עם שוינפלד כחלוץ הגנתי.

שיחק אתמול 90 דקות כששכטר שיחק 56 דקות ו-וידאר נח. קשה לי להאמין שדווקא שוינפלד יפתח.

אין צורך לבוא עם משקולות ברגליים,חותם 20 שנה קדימה לקבל קבוצה כמוהם בפלייאוף אירופית.

הלוואי ואמן.

עם כל הכבוד, השחקנים והמאמן לא חושבים כלכלית וטוב שכך, הם לא צריכים להתעסק בפיירפליי ושאר כספים

הם צריכים להתעסק בכדורגל