Jump to content

סארפסבורג

duss21

Recommended Posts

לפי בט 365 אנחנו פייבוריטים מובהקים.

1.22 לעלייה של מכבי לעומת 4.00 של הנורווגים.

טוב בכל זאת הם פעם ראשונה באירופה ואנחנו כבר כמה שנים רצוף בשלב בתים.

3 צהובים מרחיקים שחקן , וזה נמחק כשעולים לבתים.

די בטוח שנספר מהמשחק הראשון .

מעולה. שחקן קישור התקפי שלהם שפתח בכל המשחקים באירופה ושחקן הרכב בליגה יחמיץ את המשחק הראשון.

טוב, אחרי צפייה בכל המשחקים של סרפסבורג מהעונה אלה המסקנות שלי:

קבוצה טובה, פיזית, די מהירה, גם טכניקה לא חסר שם. משחקים 4:4:2, בדרך כלל כדורגל התקפי וישיר, פחות הנעת כדור, אבל יודעים גם להניע ולהחזיק בכדור בעת הצורך. כיאה לקבוצה סקנדינבית, חזקים במצבים נייחים, יש להם כמה תרגילים לא רעים בכלל בקרנות ובעיטות חופשיות.

לגבי אינדיבידואלים:

שוער צעיר ומוכשר (ואסיוטין, הגיע מהמילואים של זניט) אך עם זאת לא יציב ונוטה לטעות.

הגנה בינונית מאוד. אין שחקן "מוביל", כולם בערך באותה הרמה. מאמין שלא נתקשה לייצר מצבים מול הגנה כזו. צריך לשים לב לאמין אסקר, מגן התקפי ומנוסה.

בקישור שם אחד תפס לי את העין:

טוביאס היינץ. רק בן 20 אבל מאוד מאוד מוכשר. מס' 10 קלאסי. במרכז המגרש משחקים לונד נילסן וזקריאסן, 2 קשרים די סולידים. זקריאסן הוא ההתקפי יותר מבין השניים.

בהתקפה יש כמה שמות מעניינים:

קודם כל החלוץ המוביל, פטריק מורטנסן. 7 שערים העונה בליגה. מאוד פיזי וגבוה, משחק ראש טוב, וגם ברגליים יש לו כדורגל.

אולה יורגן האלוורסן - שחקן כנף קלאסי. יש לו כבר 5 שערים ו-5 בישולים העונה. שחקן מאוד יצירתי שצריך לשים לב אליו.

רשאד מוחמד - שחקן כנף צרפתי מאוד מאוד מהיר, אני סבור שנתקשה להתמודד איתו. כשאני אומר נתקשה אני מכוון בעיקר לטיבי שנוטה ללוות שחקנים מהירים משום מה. גם ז'איר הוא לא משחקני ההגנה המהירים. מוחמד משחק בימין ולכן, מן הסתם, צפויה הרבה עבודה לסבוריט.

איך אפשר לקחת אותך ברצינות שאתה אומר שז׳איר וטיבי לא מהירים?

מתי בשנים האחרונות טיבי היה מהיר ואת ז'איר אנחנו עוד לא מכירים מספיק.

אחי גם אמרת בעונת 16-17 שהיינו חייבים לעלות מבית של זניט, אלקאמר ודאנדוק וש-7 נק' בבית כזה זה כישלון, נכון שאמנם לא היינו רחוקים מלעלות, אבל זה לא בית שאתה חייב לעלות ממנו, אבל אתה בדרך כלל מזלזל בכל קבוצה אירופית שאנחנו פוגשים, פיוניק זו אולי לא קבוצה טובה, אבל זה לא שהכדורגל הישראלי הוא מהמשובחים בעולם, הליגה הלאומית בארץ היא ליגה שיש בה כישרון התקפי לא רע, אבל הגנות גרועות, אז להגיד שקבוצה שכמעט ירדה לליגה א' היא ברמה שלהם, זו גניבת דעת.

לא יודע עד כמה זה קשור, אבל כן, מהבית של 2017 היינו חייבים לעלות (לא יודע אם כשלון או לא, לא מתעסק בהגדרות רז זהבי האלה)

עשינו פדיחה אטומית נגד זניט בבית, נגד דאנדלק בחוץ ונגד אלקמאר בבית

שער אחד נוסף למכבי (או לחלופין שער אחד פחות ליריבה) בכל אחד מהמשחקים האלה ואנחנו עולים

אם בחצי מהמשחקים עשית פדיחות ונפלת בנקודה אחת (שלא לומר שער אחד), סימן שהיית חייב לעלות. חד משמעית

לא יודע עד כמה זה קשור, אבל כן, מהבית של 2017 היינו חייבים לעלות (לא יודע אם כשלון או לא, לא מתעסק בהגדרות רז זהבי האלה)

עשינו פדיחה אטומית נגד זניט בבית, נגד דאנדלק בחוץ ונגד אלקמאר בבית

שער אחד נוסף למכבי (או לחלופין שער אחד פחות ליריבה) בכל אחד מהמשחקים האלה ואנחנו עולים

אם בחצי מהמשחקים עשית פדיחות ונפלת בנקודה אחת (שלא לומר שער אחד), סימן שהיית חייב לעלות. חד משמעית

אמת. בית קל מאד ועוד אחרי ניצחון חוץ בהולנד על היריבה העיקרית על המקום השני. פדיחה רצינית.

זאת יריבה שעל הנייר, אנחנו אמורים להיות כמה רמות מעליה. הן מבחינת הניסיון האירופי והן מבחינת איכות.

אבל, וזה אבל גדול, כל קבוצה שהגיעה עד השלב הזה היא קבוצה טובה שאמורה לתת פייט ולשחק טוב בשלב הבתים (באותה נשימה, עצם זה שגם אנחנו הגענו לשם, אומר עלינו שאנחנו קבוצה טובה).

אם אני מסתכל על כל התמונה, גם על הכושר שלהם (נמצאים באמצע הליגה, אנחנו לא התחלנו) ועל שלנו (אנחנו נראים טוב, רק צריכים להשתפר טיפה בסיומת), גם על הניסיון האירופי, גם על היכולות הכלליות של השחקנים. בתוספת העובדה שהמשחק הראשון בחוץ והגומלין בבית וכמובן הצורך הממשי של המועדון לעלות שלב (כשהחרב של הפיירפליי מונחת על הצוואר).

הייתי אומר שזה קצת יותר מ50-50, אפילו עם יתרון קל לנו. למרות שמדובר בקבוצה שלא הייתה מדורגת בסיבוב השני והדיחה שתי קבוצות שמדורגות מעליה.

נקווה לחדשות טובות ולמשחק טוב בחמישי כי אין ברירה אחרת אם אנחנו רוצים להיות בבתים.

זאת יריבה שעל הנייר, אנחנו אמורים להיות כמה רמות מעליה. הן מבחינת הניסיון האירופי והן מבחינת איכות.

אבל, וזה אבל גדול, כל קבוצה שהגיעה עד השלב הזה היא קבוצה טובה שאמורה לתת פייט ולשחק טוב בשלב הבתים (באותה נשימה, עצם זה שגם אנחנו הגענו לשם, אומר עלינו שאנחנו קבוצה טובה).

אם אני מסתכל על כל התמונה, גם על הכושר שלהם (נמצאים באמצע הליגה, אנחנו לא התחלנו) ועל שלנו (אנחנו נראים טוב, רק צריכים להשתפר טיפה בסיומת), גם על הניסיון האירופי, גם על היכולות הכלליות של השחקנים. בתוספת העובדה שהמשחק הראשון בחוץ והגומלין בבית וכמובן הצורך הממשי של המועדון לעלות שלב (כשהחרב של הפיירפליי מונחת על הצוואר).

הייתי אומר שזה קצת יותר מ50-50, אפילו עם יתרון קל לנו. למרות שמדובר בקבוצה שלא הייתה מדורגת בסיבוב השני והדיחה שתי קבוצות שמדורגות מעליה.

נקווה לחדשות טובות ולמשחק טוב בחמישי כי אין ברירה אחרת אם אנחנו רוצים להיות בבתים.

אם אני משווה את זה לעונה שעברה. אלטאך די דומה לסרפסבורג מבחינת הניסיון האירופי, אלטאך הגיעה מליגה קצת יותר טובה,

מבחינת מכבי יש לנו קבוצה יותר טובה מעונה שעברה. לדעתי זה יותר בכיוון של 60-40 לנו.

אמת. בית קל מאד ועוד אחרי ניצחון חוץ בהולנד על היריבה העיקרית על המקום השני. פדיחה רצינית.

בית של זניט ואלקמר ופאדיחה שלא עלינו? עזוב איך התפתחו התוצאות.

פאדיחה זה בטוח לא, מאכזב כן.

בית של זניט ואלקמר ופאדיחה שלא עלינו? עזוב איך התפתחו התוצאות.

פאדיחה זה בטוח לא, מאכזב כן.

בדיוק, עם איך שהתוצאות התפתחו (תיקו מול זניט בבית אחרי שהובלנו כבר 3-0, תיקו באירלנד או אפילו תיקו שזניט היו מוציאים מאלקאמר, והיינו עולים לשלב הבא) זו הייתה הדחה מאכזבת, אבל לא כישלון או פאדיחה.

דווקא השוער שהגיע לפני חודש ייצב להם את ההגנה.

מקבוצות הבית החזקות בנורבגיה, הכל בפרופורציה כמובן.

להתמקד במורטנסן וזקריאסן, בכל מקרה זו קבוצה חסרת ניסיון לגמרי באירופה, אבל היתרון בכושר הגופני בטוח בצד שלהם (מחזור 18).

הגנה מאוד פיזית, כולם מעל 1.9 מטר.

באצטדיון לא הכי מאיים אנחנו יכולים וצריכים להבקיע שער חוץ, שיהפוך את הכל ליותר פשוט.

בדיוק, עם איך שהתוצאות התפתחו (תיקו מול זניט בבית אחרי שהובלנו כבר 3-0, תיקו באירלנד או אפילו תיקו שזניט היו מוציאים מאלקאמר, והיינו עולים לשלב הבא) זו הייתה הדחה מאכזבת, אבל לא כישלון או פאדיחה.

תיקו מול זנית אחרי 3-0, תיקו ?

אני מבין שלא הייתה במשחק או ראית אותו בטלוויזיה...כי אין מצב שהמראות האלה יוצאות מהראש.

תיקו מול זנית אחרי 3-0, תיקו ?

אני מבין שלא הייתה במשחק או ראית אותו בטלוויזיה...כי אין מצב שהמראות האלה יוצאות מהראש.

אם היינו מוציאים תיקו, במקום להפסיד 4-3, אז זה היה מספיק לנו לעלייה, וכל מה שכתבתי בסוגריים זה תוצאות היפותטיות שרק אחת מהן מסדרת לנו עלייה לשלב הבא.

אם אני משווה את זה לעונה שעברה. אלטאך די דומה לסרפסבורג מבחינת הניסיון האירופי, אלטאך הגיעה מליגה קצת יותר טובה,

מבחינת מכבי יש לנו קבוצה יותר טובה מעונה שעברה. לדעתי זה יותר בכיוון של 60-40 לנו.

יש לנו קבוצה יותר טובה משנה שעברה? איך? מי משפר אותנו?

אני חושב שמה שמשחק לטובתנו זה המסורת והניסיון וגם שהמשחק הראשון בחוץ. חוץ מאלו יחסי הכוחות די שווים. מקצועית, שתי הקבוצות בינוניות.