Jump to content

סארפסבורג

duss21

Recommended Posts

אם שויינפלד היה יוצא היית חוטף עוד 2 בנייחים

אז שים אותו בלם לא חלוץ.

אני באמת מפחד מכדור שלג עכשיו. עוד לא התחילה העונה ויש לנו 3 משחקים הכי חשובים שאפשר לצאת מהם גדולים ואפשר לאבד בהם את האליפות.

ראבק למה????? אוףףףף איזה עצבים

שופט שרמוטה אנטישמי מסריח! רואים בבירור שהוא עושה ת'עבירה על החלוץ שלהם מחוץ לרחבה רואים! הכי ברור שיש אבל לא! בוא נסגור ת'עליה שלהם עם שער שלישי,גם עם ראיקוביץ' עשה טעות מפגרת ביציאה הזאת אבל רואים! כל שנה אותו סיפור עם השופטים השרמוטות האלה

שופט מטונף, גם לו יש חלק יפה

אמאדור מדאיג אותי.

חילוף רעים. אצילי לא היה צריך לצאת, החילופים היו צריכים להיות הרבה יותר מוקדם. שוינפלד היה צריך לצאת ולא וידאר

גם לא שותף לפסטיבל שחקני בית בקישור, הראו ניצוצות אבל לא יכול שאחרי כל כך הרבה הצלחות באירופה נעלה עם הקישור הזה פתאום.

אמאדור מדאיג? באמת?

הפסיד פעם אחת בלבד לפי מה שאני זוכר, וגם שם זה לא שזה היה איזה מצב מסוכן.

חוץ מזה לא שופט אף אחד בהגנה כשיש לידו איתן טיבי.

שופט מטונף, גם לו יש חלק יפה

אמאדור מדאיג אותי.

חילוף רעים. אצילי לא היה צריך לצאת, החילופים היו צריכים להיות הרבה יותר מוקדם. שוינפלד היה צריך לצאת ולא וידאר

גם לא שותף לפסטיבל שחקני בית בקישור, הראו ניצוצות אבל לא יכול שאחרי כל כך הרבה הצלחות באירופה נעלה עם הקישור הזה פתאום.

אתה חושב שההבדל בין מי ששיק בקישור היום למחליפים שלהם גדול? לא. זאת רמת הכישרון שיש בכדורגל הישראלי. רמז- הוא מאד נחות.

אח שלי גם הקבוצה שלך לא משחקת כדורגל

החלוץ שלך זה שחקן כדורסל שהתבלבל בענף

על שויינפלד אני מעדיף לא לדבר..לא צריך להגזים מכבי משחקת אחלה פשוט 2 החלוצים ששיחקו יחד מורידים את הסיכוי לשערים וחבל שאיביץ לא הגיב כבר במחצית

אגב חוץ מהפנדל והנגיחה של סבוריט לא בעטנו למסגרת כל המשחק.

אין לי בכלל מושג איך נראה השוער שלהם, מה הגובה שלו, צבע שיער ובאיזה צבע חולצת השוער שלו.

את סירת המירוץ ביציע הצלחת לקלוט?

אתה חושב שההבדל בין מי ששיק בקישור היום למחליפים שלהם גדול? לא. זאת רמת הכישרון שיש בכדורגל הישראלי. רמז- הוא מאד נחות.

אוגו עשה עשה על הנחיתות הזו קריירה, ב"ש שושלת

ואצלנו מפקירים את האמצע לילדים

שילמנו במזומן על כל טעות במגרש קטן מול קבוצה פיזית, אל תהפכו אותם לדייגים כי הם לא.

מה שהיה היום זה לא כדורגל לא שלנו ולא שלהם.

מבחינתם הם עשו מה שצריך וניצחו אבל מבחינתו? נורא מבחינה התקפית לא טוב בקישור גיהנום בהגנה.

לא מבין למה אצילי פותח כל הזמן. מה הוא מראה באימונים?

אצילי היה הרבה יותר טוב מרוב שחקני ההתקפה שלך היום. יותר טוב גם מדור מיכה לצורך העניין. הוא האחרון שהייתי שם כמוקד במשחק כזה. שוינפלד מתרוצץ לך על המגרש כמו תרנגולת בלי ראש תשעים דקות שלמות ואתה מדבר על עומר אצילי?

מה שהיה היום זה לא כדורגל לא שלנו ולא שלהם.

מבחינתם הם עשו מה שצריך וניצחו אבל מבחינתו? נורא מבחינה התקפית לא טוב בקישור גיהנום בהגנה.

הפסדנו במגרש קלאסי שהוציא מאיתנו את כל התחלואים בהגנה. עם קצת יותר ריכוז בחלק הקדמי גם היינו יכולים לצאת עם עווד שער חוץ

עשה טובה הקישור זה העמדה שעוד לא הייתה נוראית מה קשור אוגו ובאר שבע?

נראה קשה מאוד, כמעט בלתי אפשרי .. אני לא אבכה אם לא נהיה באירופה, בסגל הנוכחי אנחנו לא מסוגלים מול אף קבוצה אולי היה עדיף רייקה

תבכה. אלא אם 15 מיליון ש"ח זה אהלן אהלן

אצילי היה הרבה יותר טוב מרוב שחקני ההתקפה שלך היום. יותר טוב גם מדור מיכה לצורך העניין. הוא האחרון שהייתי שם כמוקד במשחק כזה. שוינפלד מתרוצץ לך על המגרש כמו תרנגולת בלי ראש תשעים דקות שלמות ואתה מדבר על עומר אצילי?

שוינפלד זוכה בכדורים ומנער קצת שחקנים, חשוב במשחק שכזה כשמתנפלים עליך שחקנים כל הזמן.

הקישור הוא לא הבעיה.

הבעיה היום הייתה iq נמוך, הם לא באמת עשו משהו מעבד ללנצל את זה.