Jump to content

סארפסבורג

duss21

Recommended Posts

חחחחח אידיוט

לא יאמן איך אתה מחכה לרגעים כאלה כדי לשחק אותה מבין. אף אחד לא זילזל בהם, אתה יכול להפסיק עם מופע האוננות העצמי.

דעתי על ראיקוביץ' - גול שיכול לקחת, אבל לא משהו שלא רואים משוערים. זה באמת לא מצב כל כך קל, ציפה לנגיעה של שחקן, שבאמת היה נראה שבאה, והוא נכון לעמוד במרכז כדי להגיב גם לתזוזה לכיוון הנגדי. הוא כן היה לא מספיק חד וטעה בקריאת הסיטואציה בתוך הרחבה. ציון 3, טעות בעייתית, אבל לא ליפול מהכסא.

טיבי לעומת זאת זה מהלך שלא קשור לכדורגל, טעות לא מחוייבת פר אקסלנס. עילה לקנס בגובה משכורת של שנה. תחשבו שחלילה מודחים כשזה נשאר ככה ו-0-0 בארץ. אסון כלכלי בשנה קריטית נטו בגלל בן אדם מטומטם.

מופע אימים עד כה, באמת ששחר פיבן ראוי לקבל הזדמנות על חשבונו.

לגמרי. מעדיף להתגלח על טעויות של שחר פיבן מאשר לסבול מהדבר הזה כל העונה. זה במידה ולא חושבים להביא עוד בלם, שזאת תעלומה בפני עצמה.

לגמרי. מעדיף להתגלח על טעויות של שחר פיבן מאשר לסבול מהדבר הזה כל העונה. זה במידה ולא חושבים להביא עוד בלם, שזאת תעלומה בפני עצמה.

אני אגיד דבר כזה, עד כה התלבטתי מה נחוץ יותר קשר עם אוריינטציה התקפית או בלם כי לא סומך על טיבי, עכשיו ברור לי מה צריך.

עם הקישור הנוכחי אפשר להוציא לא מעט עם מאמן טוב, עם טיבי לא, זה פשוט לא קשור למשחק/עבודת מאמן/מערך או וואטאבר.

איך שאני מדבר עוד טעות של כמעט גול, מטורף.

מוכנים להפסיק לזיין את המוח? שמו 2 גולים מטעויות שלנו לא רואה פה קבוצה מיוחדת או בלתי אפשרית. יהיה פה גם 2-2 ואז כמה מפה יחזרו לחורים שלהם