Jump to content

נושא משחק

החתול הצהוב

Recommended Posts

עטר שהרבה השמיצו בסוף מעלה אותנו עם גול יקר. טוב מאוד שלא הקהל מנהל את מכבי.

גם מיכה הושמץ פה לא מעט, אפילו בנושא הזה, ובמחצית השנייה היה נמרץ פעיל והגול שלו החזיר אותנו למשחק

הנצחון הכי מר באירופה אבר, כמה טפשות בסיום, אחרי התאוששות מסוימת במחצית. אין סיכוי לבתים בצורה הזאת.

מאית האחוז של אופטימיות שאולי מדובר בחבלי לידה.

אה וסוזה שוב זיין את הגמלים המסוממים.

שוב, יותר מזל (ועטר) משכל אבל ניצחון חשוב בשארית כוחות ואדי הדלק של נושאי הדגל (מיכה ועטר, כשגם ברסקי ראוי לציון).

איביץ' היחיד שראוי לקרדיט על המשחק הזה, הוא לא מכין את הקבוצה (או שעדיין לא מבינים אותו) כמו שצריך אבל התגובות שלו בכל אחד מהמשחקים באירופה הצילו אותנו עד עכשיו. השילוב של מיכה מאחורי אצילי-שכטר-עטר היה הדבר הכי קרוב לכדורגל שראיתי ממכבי עד כה. חילופי מקומות, מסירות (חלקן מיותרות ומפגרות וחלק יפות) וקצת תכליתיות.

אנחנו עדיין בבעיה קשה מאוד כמעט בכל התחומים. ההגנה פגיעה וקשה לסמוך עליה, יש לנו שחקן וחצי שמסוגלים לייצר משהו בהתקפה וכרגע רק את עטר מבחינת כיבושים. צריך לקוות שצ'יקו יחלים וישתלב באגף ושנמצא פיתרון בשפיץ (עטר במקום וידאר שיימכר בשלב כזה או אחר). אני גם לא סומך על מיכה כקשר קדמי לאורך עונה שלמה, למרות השער והמנהיגות שלו היום.

עוד תוספת קצרה - ההפקרות מול השער חייבת להיפסק. איביץ' צריך להסביר להם איך להיות סרבים רעים וקילרים. מספרות, בעיטות מהאוויר ופעולות אגואיסטיות שלא הייתי עובר עליהן לסדר היום אפילו בכדורגל בשכונה. חוסר משמעת שאני בטוח שמפריע לו.

שוב, יותר מזל (ועטר) משכל אבל ניצחון חשוב בשארית כוחות ואדי הדלק של נושאי הדגל (מיכה ועטר, כשגם ברסקי ראוי לציון).

איביץ' היחיד שראוי לקרדיט על המשחק הזה, הוא לא מכין את הקבוצה (או שעדיין לא מבינים אותו) כמו שצריך אבל התגובות שלו בכל אחד מהמשחקים באירופה הצילו אותנו עד עכשיו. השילוב של מיכה מאחורי אצילי-שכטר-עטר היה הדבר הכי קרוב לכדורגל שראיתי ממכבי עד כה. חילופי מקומות, מסירות (חלקן מיותרות ומפגרות וחלק יפות) וקצת תכליתיות.

אנחנו עדיין בבעיה קשה מאוד כמעט בכל התחומים. ההגנה פגיעה וקשה לסמוך עליה, יש לנו שחקן וחצי שמסוגלים לייצר משהו בהתקפה וכרגע רק את עטר מבחינת כיבושים. צריך לקוות שצ'יקו יחלים וישתלב באגף ושנמצא פיתרון בשפיץ (עטר במקום וידאר שיימכר בשלב כזה או אחר). אני גם לא סומך על מיכה כקשר קדמי לאורך עונה שלמה, למרות השער והמנהיגות שלו היום.

עוד תוספת קצרה - ההפקרות מול השער חייבת להיפסק. איביץ' צריך להסביר להם איך להיות סרבים רעים וקילרים. מספרות, בעיטות מהאוויר ופעולות אגואיסטיות שלא הייתי עובר עליהן לסדר היום אפילו בכדורגל בשכונה. חוסר משמעת שאני בטוח שמפריע לו.

בסדר במחצית כתבת שאין סיכוי.

עלינו יש אופטימות.

אחלה שכטר באמת וזה טיפה לא מפתיע אותי

כמה שאתם בלבלני ביצים וסטיקים.

כולכם בושה אחד אחד.. עכשיו אני יודע בדיוק מי מגיע למשחקים ומי לא הסתכלתי בתגובות וכל הפלצנים פה שמפציצים שטויות אתם הזבלה שבקהל. אל תבואו למשחקים עשו טובה

כמה שאתם בלבלני ביצים וסטיקים.

כולכם בושה אחד אחד.. עכשיו אני יודע בדיוק מי מגיע למשחקים ומי לא הסתכלתי בתגובות וכל הפלצנים פה שמפציצים שטויות אתם הזבלה שבקהל. אל תבואו למשחקים עשו טובה

חבר'ה הוא הסתכל בתגובות, לא להגיע למשחקים יותר

גם בגול של מיכה אני נותן נקודת זכות לשכטר,הנפילה,ההצגה - כל ההגנה מסתובבת לשופט מרימה ידיים ולמיכה רק נותר לסובב לפינה.

כנל לגבי הצהוב שקיבל,צעקות,ריבים,קצת רוע.. אנחנו צריכים את זה,בהחלט מגעיל אבל צריכים את זה.

משמועות שעפות בשבוע האחרון ווידאר רגל וחצי בחוץ,ושוב,רק שמועות אמנם מגורמים רלוונטיים מאוד.

טיבי לדעתי חייב לקבל איזה קרש לתוך המח שאולי יתעורר על החיים שלי,כי יכולת יש.

וראייקו.. אני חושב ששוער של 3 מיליון יורו צריך לקחת כדור כזה,

ואל תזיינו את המח,זה הטייטל,זה המחיר,וזה העלות - תועלת שאנחנו מקבלים כרגע.

הנצחון הכי מר באירופה אבר, כמה טפשות בסיום, אחרי התאוששות מסוימת במחצית. אין סיכוי לבתים בצורה הזאת.

מאית האחוז של אופטימיות שאולי מדובר בחבלי לידה.

אה וסוזה שוב זיין את הגמלים המסוממים.

דיי לזיין תמוח, ריאקה מול סרפסבורג 0-0 דקה 60 בבית זה יותר טוב?

רמות שוות מכבי וראייקה די לגזור תמוח ועוד שאין לכם מושג, תשאירו תדיבורים על כדורגל לאנשי מקצוע כמונו