Jump to content

עזרה לעדן בת ה-7

yuval21

Recommended Posts

היי חברים

לא נוהג לפרסם ולפתוח פה נושאים אלא בעיקר אקטיבי בקריאה בפורום (ובנושא פוטבול), אבל עכשיו זה מקרה אחר.

ילדה של משפחה קרובה מאוד אלי חלתה בסרטן נדיר בעמוד השדרה. סוג של **** שמצריך ניתוח מאוד מורכב שאפשר לעשות רק בארצות הברית והעלות שלו 170 אלף דולר.

אני פונה באמת לכל מי שאני יכול והפורום הזה הוא כמובן צינור מרכזי מאוד ואני מקווה שחלקכם תוכלו לעזור לנו.

אני מצרף פה לינק לתרומה ובנוסף את הפוסט המקורי של אמא של עדן מהפייסבוק.

http://www.haverim.org.il/funds/one_fund/669.htm

חודש עבר, ואני כבר לא יכולה יותר!! אני זקוקה לעזרתכם!!

עם כל הכאב בלב, הגיע הזמן לספר לעולם את הטירוף שאנו עוברים.

ב -10 ביולי, הילדה הקטנה ואהובה שלי עדן סופיה ,היה לה יום הולדת 7 לפני שבועיים , אובחנה עם גידול סרטני נדיר בחוט השדרה! כן! ..., בתוך חוט השדרה!

דני, בעלי, התקשר אלי וסיפר לי שהרופאים רוצים לדבר איתנו ואני חייבת להגיע מיד לבית החולים!!! באותו רגע הרגשתי שכל גופי משותק מפחד והרגשתי כאב עצום בבטן. פרצתי בבכי, לקח לי זמן לאסוף את עצמי ולהיות מסוגלת לנסוע לבית החולים. מהקול של דני היתה לי הרגשה לא טובה. כשהגעתי, מספר רופאים ודני חיכו לי כדי לספר לי את החדשות האיומות ביותר שקיבלתי בחיי! הרגליים שלי רעדו, נפלתי על הרצפה והתחלתי לבכות כמו תינוקת. דני חיבק אותי לנחם אותי, אבל הוא בעצמו היה הרוס. זה היה גדול עלינו להבין ולהפנים את זה !

כשראיתי את הסריקה של ה-MRI הייתי מזועזעת, כמעט התעלפתי שוב. הגידול הענק הזה לוחץ וחוסם את את חוט השידרה של הילדה הקטנה שלי וגורם לה כאב מטורף ובלתי נסבל ויכול לגרום לשיתוק.

בייאוש ותקווה שהדבר הנורא הזה יוסר במהרה מהגוף של הבת שלי, הסכמנו לנתח אותה ב"שניידר". לרוע המזל הם יכלו רק להוציא דגימה ביופסיה כי היה מסוכן מידי לגעת בגידול. לאחר 12 ימים של מתח נוראי, הם אישרו את מה שפחדנו לשמוע, **** נדיר שאין לו טיפול כימותרפי ויש חובה לנתח דחוף אצל מנתח מומחה עם ניסיון, סוג **** זה נדיר מאוד עם שכיחות של 1 למיליון, הייתי מיואשת לחלוטין. בארץ איך מנתח עם ניסיון לניתוח מסוג זה.

כדי להגיע לגידול צריך לנסר את עמוד השידרה להגיע לחוט השידרה, להיכנס לתוכו ולהסיר את הגידול, שהסתעף עם חוט השידרה כמו תמנון, להסיר אותו מבלי לגרום נזק לחוט השידרה עצמו.

מתוך יאוש הגענו ל"רב פירר" שמיד מצא עבורנו את ד"ר ג'ורג' ג'אלו מומחה לסרטן ספציפי זה עם אחוזי הצלחה גבוהים.

קשה לי לבקש עזרה, אך זה הגיע למצב שאין לי ברירה - מדובר בחיים של הבת שלי.

עזרתכם יכולה להציל את הבת שלי!

הניתוח עולה 170,000$ ואנחנו צריכים כל עזרה או רעיון כיצד לגייס את הכסף.

תרומות, אירועי התרמה, שיתוף לפוסט הזה ולכתוב הערות (אשמח לקבל המלצות, רעיונות דרך הפוסט הזה), מפה לאוזן, לשתף הלינק בקבוצות Whats app אם מכירים מישהו בעל אמצעים שיכול לעזור, חברות שאתם עובדים בהם וכל דבר שיכול לעזור לגיוס הכסף.

http://www.haverim.org.il/funds/one_fund/669.htm
טלפון עם גיבוי של 24 שעות ללקיחת תרומות 03-577-7666

אני מאמינה שאהבה ואחדות בין בני אדם יכולים להזיז הרים בע"ה.

• 3 weeks later...