Jump to content

מכירת כרטיסים למשחק הגומלין נגד פיוניק

דקסטר

Recommended Posts

מצד אחד- "בעלי מנויים לעונת 2017/18 יזכו למחיר מוזל ולאפשרות לרכוש כרטיס למושב המופיע בכרטיס המנוי שלהם עד ליום ראשון ה-12.08 בשעה 18:00. לאחר מועד זה לא יהיה ניתן לרכוש כרטיס למושב שמופיע במנוי ולא תינתן אפשרות למחיר מוזל."

מצד שני שאני נכנס לאתר של לאן המחיר של הכרטיס הוא 50 שקלים. איך זה יכול להיות?

האמת שרכשתי לפני איזה חצי שעה עוד 2 כרטיסים לחברים במחיר המוזל ועדיין לא קיבלתי מייל עם הכרטיסים אז יכול להיות שזה באג ויתקנו את זה בהמשך. למרות שאותי זה לא אמור לעניין בתאכלס בעיה שלהם.

האמת שרכשתי לפני איזה חצי שעה עוד 2 כרטיסים לחברים במחיר המוזל ועדיין לא קיבלתי מייל עם הכרטיסים אז יכול להיות שזה באג ויתקנו את זה בהמשך. למרות שאותי זה לא אמור לעניין בתאכלס בעיה שלהם.

גם אני לא קיבלתי מייל

גם אני אותו דבר, מעניין אם הם יכולים לבטל את העסקה ולתקוע אותנו בלי הכרטיסים?

רק שנהיה סגורים -

בגדול אתם דופקים את מכבי, לא את לאן, כן?

לא באנו לדפוק אף אחד, בסה"כ לקנות כרטיסים. הייתי מוכן לגמרי לשלם את המחיר היקר יותר, פשוט זה מה שהאתר של לאן נתן לי לא הייתה אופציה אחרת

בציניות כמובן, ב״ש שמשחקים באיצטדיון חדש שנמצא בעיר שלהם הביאו 9000 איש למשחק פיקנטי נגד אפואל.

קצת מוגזם לדרוש סולד אווט כשאנחנו משחקים בנתניה נגד יריבה פחות אטרקטיבית, זו הייתה הכוונה.

לא מסכים. אחרי 0-0 במשחק הראשון ועם הגומלין אצלנו בסיבוב 3, שיש סיכוי להדחה אם לא ננצח. חייב להיות אצטדיון מלא במשחק הזה. שתיהיה בעניין במועדון גדול באירופה עם קהל כמו במזרח אירופה, זה כבר סולדאווט מזמן האמת

שתיהיה בעניין במועדון גדול באירופה עם קהל כמו במזרח אירופה, זה כבר סולדאווט מזמן האמת

לא תמיד במשחק של ב"ש בזאגרב היה רחוק מלהיות מלא.

לא מסכים. אחרי 0-0 במשחק הראשון ועם הגומלין אצלנו בסיבוב 3, שיש סיכוי להדחה אם לא ננצח. חייב להיות אצטדיון מלא במשחק הזה. שתיהיה בעניין במועדון גדול באירופה עם קהל כמו במזרח אירופה, זה כבר סולדאווט מזמן האמת

זה ממש לא נכון.

לא תמיד במשחק של ב"ש בזאגרב היה רחוק מלהיות מלא.

זה היה משחק ראשון, אם התוצאה הייתה כמו שלנו והגומלין היה בזאגרב, תוסיף עוד כמה אלפים של אוהדים לשם. ואגב, אצטדיון המקסמיר זה 35,000 נכנס שם, אצטדיון גדול יחסית.

אם זה נכון כמו שכתבו כאן ורק 3000-4000 כרטיסים נמכרו, זה לא משהו שאנחנו יכולים גם להתגאות בו. אבל עוד פעם, מדובר על האצטדיון בנתניה עם כל הפקקים והבלאגן אז אפשר גם להבין תאכלס.

זה היה משחק ראשון, אם התוצאה הייתה כמו שלנו והגומלין היה בזאגרב, תוסיף עוד כמה אלפים של אוהדים לשם. ואגב, אצטדיון המקסמיר זה 35,000 נכנס שם, אצטדיון גדול יחסית.

אם זה נכון כמו שכתבו כאן ורק 3000-4000 כרטיסים נמכרו, זה לא משהו שאנחנו יכולים גם להתגאות בו. אבל עוד פעם, מדובר על האצטדיון בנתניה עם כל הפקקים והבלאגן אז אפשר גם להבין תאכלס.

אני חושב שאתה קצת לא יודע על מה אתה מדבר. דינמו זאגרב ממלאים את האצטדיון (וגם זה בספק) רק נגד אריות אירופה בשלב הבתים של ליגת האלופות.

אני חושב שאתה קצת לא יודע על מה אתה מדבר. דינמו זאגרב ממלאים את האצטדיון (וגם זה בספק) רק נגד אריות אירופה בשלב הבתים של ליגת האלופות.

זה לא העניין.

פה אני מדבר על משחק גומלין אחרי 0-0 בסיבוב 3 באירופה. לא הגיוני שיהיה חצי אצטדיון שמדובר במשחק כזה. וכמובן שיש מספיק זמן מיום שלישי עד חמישי לארגן את הדברים כדי להגיע למשחק.

וזאגרב זה ברור, מן הסתם אצטדיון ענק של 35,000 (פשוט הנדון אמר שנגד ב"ש הוא לא היה מלא וזה שונה בכלל)

לצערי לא אוכל להגיע למשחק למרות שקניתי כבר כרטיס.

מוכר את הכרטיס למזרחי עליון במחיר זול ממה שקניתי (קניתי ב50, אמכור ב45).

הכרטיס ישלח במייל בתמורה להעברה בנקאית (כאמור, לא אוכל להגיע לאזור האצטדיון) או קבלת הכרטיס המודפס באזור ראשל''צ בשעות הערב או הרצליה פיתוח בשעות היום.

צרו קשר בהודעה פרטית.

לצערי לא אוכל להגיע למשחק למרות שקניתי כבר כרטיס.

מוכר את הכרטיס למזרחי עליון במחיר זול ממה שקניתי (קניתי ב50, אמכור ב45).

הכרטיס ישלח במייל בתמורה להעברה בנקאית (כאמור, לא אוכל להגיע לאזור האצטדיון) או קבלת הכרטיס המודפס באזור ראשל''צ בשעות הערב או הרצליה פיתוח בשעות היום.

צרו קשר בהודעה פרטית.

ממליץ לך על קבוצת כרטיס צהוב בפייסבוק במקרה ולא הסתדררת עם המכירה שלו.

זה יחטף

אי אפשר להזמין מהאתר בלי להרשם למשתמש של לאן.
הזמנתי 2 כרטיסים מהמנויים שלי, ועכשיו זה רושם לי שאני לא יכול להזמין בכלל בגלל חריגה בכמות כרטיסים. (אין אופציה לכרטיס לא "מסובסד")
מה עושים?

אי אפשר להזמין מהאתר בלי להרשם למשתמש של לאן.

הזמנתי 2 כרטיסים מהמנויים שלי, ועכשיו זה רושם לי שאני לא יכול להזמין בכלל בגלל חריגה בכמות כרטיסים. (אין אופציה לכרטיס לא "מסובסד")

מה עושים?

ניסית מהאתר של מכבי דרך הקישור ללא מנויים?

ניסית מהאתר של מכבי דרך הקישור ללא מנויים?

גם..זה עדיין מפנה לאתר של לאן שמחייב אותי להתחבר למשתמש