Jump to content

קבוצת אוהדי מכבי תל אביב בפייסבוק

שורה

Recommended Posts

מה אתה קשור?

קודם כל ההודעה שלי התחילה במילים "זה לא תמיד ככה"

דבר שני בישראל מלמדים את כולם אנגלית מכיתה ג' בשונה מסין, יפן, ברזיל או וואטאבר. אז כן, בן אדם צעיר שנולד פה ועבר את מערכת החינוך בישראל ולא יודע אנגלית לפחות ברמה בסיסית, יש לו בעיה, בשונה מאיזה סיני שמעולם לא למד אנגלית.

ולגבי פייסבוק בעברית: זה לא רק השם של הפרופיל אלא כל הממשק של פייסבוק שבעברית. ברגע שפתחו פייסבוק עם ממשק בעברית למעשה פתחו את הדלת לאנשים שלא יודעים אנגלית. אין עם זה בעיה כמובן, גם להם מותר לבזבז שעות רבות בחרא המזיק והמזויף הזה. אבל לטעון שפייסבוק בעברית לא איפשר גם לאנשים פחות משכילים להצטרף זה פשוט להתכחש לעובדות.

אילו עובדות? אלו שאתה מוציא עמוק מאיפה?

אילו עובדות? אלו שאתה מוציא עמוק מאיפה?

העובדה שבנאדם שלא יודע שפה מסויימת יתקשה בלהרשם ולפעול בממשק באותה שפה, אבל לא תהיה לו בעיה כשהממשק בשפה שהוא כן יודע. לא מסובך.

העובדה שבנאדם שלא יודע שפה מסויימת יתקשה בלהרשם ולפעול בממשק באותה שפה, אבל לא תהיה לו בעיה כשהממשק בשפה שהוא כן יודע. לא מסובך.

והקשר להשכלה או אינטילגנציה?

יש לך יכולת קוסמית להתבטא בנחרצות וביטחון בלי ביסוס.

בהצלחה עם זה.

טוב אחי, בוא נניח שכנראה מי שלא למד אנגלית בבית הספר למד והצטיין בשאר המקצועות והוא מאוד משכיל. והוא גם המשיך ועשה חיל באקדמיה אחר כך בלי לדעת אנגלית.

ואיפה קראת פה את המילה אינטיליגנציה, או איזושהי התייחסות לאינטיליגנציה של בנאדם, באמת שאין לי מושג.

אני עברתי את שלב הרצון לשכנע או להוכיח די מזמן.

הקשר שאני כן מאמין בו לאורך הזמן שלי באקדמיה הוא בין נחרצות להשכלה. ככל שרמת ההשכלה גוברת, כך הנחרצות והרצון להוכיח את האחר פוחתת באופן דרסטי.

בהצלחה רביד.

ח'ברה סטינו מהנושא.

כולם מסכימים שרביד אידיוט מתנשא שלא מבין אף מילה שיוצאת לו מהפה ורק חוסר מודעות עצמית שגובל בספקטרום מאפשר לו להתבטא ככה.

אבל בואו נחזור לנושא. אני בעד לעשות להם נושא שיימינג מתעדכן כאן. 24/7 כל הודעה מצחיקה לצטט כאן ולהסתלבט. זה יגיע אליהם בחזרה מתישהו והם יבינו שהם בדיחה. אולי אפילו נמגר מעט את התופעה.

ח'ברה סטינו מהנושא.

כולם מסכימים שרביד אידיוט מתנשא שלא מבין אף מילה שיוצאת לו מהפה ורק חוסר מודעות עצמית שגובל בספקטרום מאפשר לו להתבטא ככה.

אבל בואו נחזור לנושא. אני בעד לעשות להם נושא שיימינג מתעדכן כאן. 24/7 כל הודעה מצחיקה לצטט כאן ולהסתלבט. זה יגיע אליהם בחזרה מתישהו והם יבינו שהם בדיחה. אולי אפילו נמגר מעט את התופעה.

פיזית יש לי קיא בפה מכל הודעה שם.

לא יודע איך אפשר להיות בקבוצה הזאת.

לא יודע על איזה קבוצה אתה מדבר על הרישמית של מכבי או סתם דברים אחרים שאנשים פתחו? אם אתה מדבר על הרישמית אז יוצא לי לקרוא תגובות שם פעם ב....וגם יש אנשים נורמלים עם תגובות איכותיות ברמה...תלוי לאיזה קבוצה התכוונת לא צריך סתם לקטול את כולם על אוטומט

ד''א גם כאן יש את אלה ששמחפשים לפעמים בכוח סיבה למצוא מה לא בסדר במישהו שנחת כאן כדי שיהיה להם במה להתעסק וזה לא יותר טוב מטרולים או מאנשים שכותבים דברים הזוים...זה קרה גם לי כאן אז שאף אחד לא ישחק אותה קדוש

ח'ברה סטינו מהנושא.

בחור מקסים אתה...

לא מבין מה לעזאזל גורם לך להתבטא ככה כלפי אדם אחר בפאקינג פורום אינטרנטי ועוד על ויכוח כל כך איזוטרי.

גועל נפש.

עד כמה שאני יודע: אין למכבי שום קבוצה רשמית בפייסבוק, כל הקבוצות הן של אוהדים.

אם אתה מתכוון לרשמי של מכבי אז כמובן שיש

https://www.facebook.com/MaccabiTLVFC/

אם אתה מתכוון לרשמי של מכבי אז כמובן שיש

https://www.facebook.com/MaccabiTLVFC/

אם הייתי מתכוון לעמוד הרשמי של מכבי אז הייתי רושם את זה, פה מדובר על קבוצות אוהדים בפייסבוק.

בחור מקסים אתה...

לא מבין מה לעזאזל גורם לך להתבטא ככה כלפי אדם אחר בפאקינג פורום אינטרנטי ועוד על ויכוח כל כך איזוטרי.

גועל נפש.

קח אותו באיזי

מדובר בילד כאפות שגילה את האינטרנט והבין שמאחורי מסך הוא יכול להרגיש גדול. קצת כמו ת'ור אחרי שפיטר דינקלדג' יצר לו פטיש חדש.

קח אותו באיזי

מדובר בילד כאפות שגילה את האינטרנט והבין שמאחורי מסך הוא יכול להרגיש גדול. קצת כמו ת'ור אחרי שפיטר דינקלדג' יצר לו פטיש חדש.

אם כבר אז קצת כמו פיטר דינקלידג' הגמד שגילה שבסרטים הוא יכול לגלם ענק.

קח אותו באיזי

אני ילד כאפות? יא מסכן.

לפני כמה שנים חבר טוב מהפורום היה עם כרטיס מיותר למכבי-סל ביורוליג אמר לי בוא בוא בוא בוא, יאללה זרמתי. מגיע למשחק, משתעמם, מחצית הטלפון של החבר מתחיל לצלצל "רביד" על הצג. הוא מסנן ומצחקק. כמה שניות אח"כ ראיתי את הטלפונים של עוד 2-3 אנשים בחבורה מצלצל עם אותו שם על הצג, "רביד". כולם לא עונים.

מה הסיפור שאלתי, שם גיליתי שהבן אדם לא משלם כרטיסים למשחקים הוא פשוט מגיע כל משחק במחצית ומחכה מחוץ לארומה שאחד מהחבורה ילך לארומה ויצא לעשן ברחבה החיצונית, יקבל חותמת על היד ואז "יעביר" אותה לרביד (מצמידים ידיים חותמת עוברת, כולנו היינו ילדים קטנים בהופעות/מסיבות).

עוד לא ממש הכרתי את רביד (מלבד הפורום וזה שהוא הכי פחות מבין בכל הנושאים שיש אבל עדיין מספיק אידיוט כדי לא להבין שהוא לא מבין ולכן מתבטא כך ומביך את עצמו) וניסיתי להבין למה הם לא עוזרים לו אז התעניינתי.. מסתבר שזאת הייתה עונה שניה כבר שהוא רץ על הטריק השחוק הזה ולאנשים האלו שמסתבר שהם לא באמת חברים שלו אלא בזים לו מאחוריי הגב לא התאמצו יותר מדי כדי להסתיר את כמה נמאס להם מהריטואל מחצית הזה ומה הם חושבים על רביד..