Jump to content

המשחק נגד פיוניק בחוץ

אקיטה

Recommended Posts

סבוריט אחלה שחקן. עשה צילום מסך להזכיר לי אם טעיתי.

ברסקי ברמה הנדרשת ממלאי השחקנים המקומיים. רמה גבוהה יותר זה ללא מכסת זרים.

מה ראית שאנחנו לא רואים ? (אני שואל ברצינות)

הוא מרגיש לי לא קשור לענף , הלוואי ואני טועה

נראה לי די סולידי. לא רע מידי ולא טוב מידי. כאילו עוד לא התאקלם אש מנסה לקחת כמה שפחות סיכונים.

סבוריט אחלה שחקן. עשה צילום מסך להזכיר לי אם טעיתי.

ברסקי ברמה הנדרשת ממלאי השחקנים המקומיים. רמה גבוהה יותר זה ללא מכסת זרים.

הלוואי ואתה צודק.

ברסקי מחליף סביר, מצד שני גם ריקן וגולסה מבחינתי סבירים.

וששבוע הבא ננצח 3-0 חלק עם אותם השחקנים גם תדבר ככה?

כן, כי הם קבוצה בערך ברמה של עכו שירדו ליגה.

אז כן זה משחק חוץ וכן המגרש היה ברמה ירודה.

אבל הם אשכרה לא הצליחו לחבר שני פסים וזה לא כי מכבי היו במשחק מדהים.

אין לי ספק שנעבור אותם, אתה חושב שניצחון 3-0 נגדם בנתניה זה מדד למשהו? גם נתניה מנצחת אותם 3-0 במשחק בית.

מה הסיפור עם שכטר? הוא פצוע? אם לא, לא ברור לי למה הוא החלוץ הפותח שלנו במשחקים כאלה.

מוזר בטירוף.

נראה שוידאר ושוינפלד עושים כל מאמץ כדי להכניס אותו לרוטציה, וזה לא קורה.

נראה לי שהוא מבין את המשחק, שקול, יכול לשחק רק מגן שמאלי(אולי בלם) ולכן מאד ספציפי במיומנות שלו.אני חושב שהוא טוב יותר ממה שהיה לנו שם והוא צריך להתאקלם ולהיכנס לקצב. אבל הוא שחקן כדורגל.

נקודות עיקריות במשחק:

טיבי, דסה - פשוט בירידה דרסטית, קשה לסמוך עליהם ביכולת כזו, חייב בלם שלישי לסגל וטוב שהביאו את קנדיל.

סבוריט - אני אהיה קצת בוטה, הלוואי ואני טועה, אבל לטעמי צריך לעשות מעשה יאניס - ב"ש, לחפש מגן שמאלי אחר ולחטוף אם יש כזה.

אחרי למעלה מ-4 משחקים שאני צופה בו, פשוט רע, וזה עוד מול קבוצות שלא תוקפות אותנו בכלל.

גלזר - מחליף סביר, לא יותר מזה כרגע.

גולסה - נלחם מנסה, פשוט מרגיש לא יעיל מספיק, סביר מבחינה הגנתית ואפס תרומה התקפית. חייב לתת יותר.

ברסקי - מחליף סביר לעמדה של גולסה, כרגע נראה שהם ברמה דומה, ובעיקר לא מספקת.

מיכה - חייב להיות יותר מעורב, חייב לשחק יותר קרוב ל-25-20 מטר מהשער של היריבה, משחק רחוק מדי מהשער.

שוינפלד - למרות הנגיחה למשקוף, פשוט לא שחקן מספיק טוב, אין מה להוסיף, יכול לתרום רק במשחקים בדקה 70+ שאנחנו בפיגור או בתיקו ויושבים על השער של היריב וצריך מסה ברחבה, במשחק פתוח אין לו מה להציע.

אצילי ועטר - נקודות האור היחידות במשחק הזה, פה ושם עם כמה מהלכים. היחידים שאיימו על השער.

איביץ' - החילוף של ברסקי וצ'יקו היה במקום, וידאר היה חייב להיכנס חצי שעה קודם.

אם כבר אתה אובר אובייקטיבי אז תהיה עד הסוף. אמאדור היום במשחק רע, היה הכי פחות טוב בהגנה ולמזלנו לא ספגנו בגלל העבירה שלו על ה-16.

אגב, סאבוריט מזכיר לי את בן הרוש אצל סוזה. בכלליות גם הוא מזכיר לי אותו, רק יותר מפוקס בהגנה. בכל אופן, לדעתי הוא מגן בסדר גמור.

חסר לנו תחליף אלברמן.

הוא היה בעל בית, תפס פיקוד על הקישור ולקח את הכדורים מהבלמים וניהל את המשחק מהחלק האחורי.

גלזר וברסקי יכולים להגיע יום אחד למשהו כזה, דור פרץ משתפר ומתקדם, אבל עדיין לוקה בניהול המשחק. גולסה פציע ובינוני.

מול רדניצקי בבית גולסה נכנס במחצית והיה מצוין, שינה את כל המשחק. מדהים איזה זיכרון קצר.

גולסה טוב, לא נמצא ישראלי יותר טוב ממנו בתפקיד הזה.

אם כבר אתה אובר אובייקטיבי אז תהיה עד הסוף. אמאדור היום במשחק רע, היה הכי פחות טוב בהגנה ולמזלנו לא ספגנו בגלל העבירה שלו על ה-16.

אגב, סאבוריט מזכיר לי את בן הרוש אצל סוזה.

אמאדור במשחק לא טוב, אבל מזר שנתן עד כה כמה הופעות יפות בחודש שהוא כאן, אני מקבל משחק אחד פחות טוב.

ממנו אני פחות חושש אם לומר את האמת.

ההשוואה של סבוריט ממש במקום, כולי תקווה שהוא ישתפר\נחשוף את הבלוף לפי סיום מועד העברות.

ככה הוא ככה, אני מאמין שריקן כמגן שמאל יכול להוות לו גיבוי סביר עד ינואר, במידת הצורך.

חסר לנו תחליף אלברמן.

הוא היה בעל בית, תפס פיקוד על הקישור ולקח את הכדורים מהבלמים וניהל את המשחק מהחלק האחורי.

גלזר וברסקי יכולים להגיע יום אחד למשהו כזה, דור פרץ משתפר ומתקדם, אבל עדיין לוקה בניהול המשחק. גולסה פציע ובינוני.

אני חושב שדור פרץ תופס יפה לאט לאט את המשבצת של אלברמן.

מה שחסר לנו זה ראדי.

מול רדניצקי בבית גולסה נכנס במחצית והיה מצוין, שינה את כל המשחק. מדהים איזה זיכרון קצר.

גולסה טוב, לא נמצא ישראלי יותר טוב ממנו בתפקיד הזה.

התרגלנו למאניה דיפרסיה

כבר הספקנו לחוות את זה העונה עם עטר וידאר ומיכה, עכשיו תור ברסקי, משחק הבא זה יכול להיות גולסה

לא קראתי את כל הנושא אבל מה שקראתי נראה כאילו יש פה פאניקה.

אפשר להרגע בעיניי. רואים שהקבוצה עובדת ורצה ולאט לאט דברים יתחברו.

לא מצפה ממכבי להיות בשיא שלה בתחילת אוגוסט, עם כל הכבוד.

נעבור את השלב הזה ונצטרך לעבוד קשה יותר לקראת הפלייאוף.

מעבר לתוצאה שהיא מדאיגה בעיניי כי הקונטה הזה יכול בקלות לגנוב איזה שער בנתניה שמאוד יסבך אותנו ובאופן כללי הם נראים קבוצה ש"גונבת" את העלייה בלי שאתה מרגיש,

היכולת מאוד מאכזבת.

זה כבר שלב שהחלודה צריכה לרדת ואתה מצפה לראות יותר התהלבות ויותר שטף במשחק.

גולסה פשוט לא משפיע על המשחק לא התקפית ולא הגנתית וצריך מישהו הרבה יותר משמעותי ממנו בעמדה הזאת.

ברסקי כשנכנס היה סבבה.

בחלק ההתקפי מרגיש לי שהרביעייה עוד לא כל כך יודעת לשחק ביחד ולהפעיל האחד את השני.

לא מובן לי גם מה שקורה עם שכטר, יהיה חבל להפסיד אותו ולכבות את ההתלהבות שלו כי אני אנחנו כן נזדקק לזה.

אם הוא לא פצוע לדעתי זו הייתה טעות גדולה לא להשתמש בו היום. הוא אולי האיש במכבי עם הכי הרבה ניסיון במשחקים מהסוג מהזה ולדעתי הוא בטח יכל לתרום

בקיצור יש עוד הרבה מה לשפר, וזה מובן כי זו רק תחילת עונה, אבל ההנחה הזאת הולכת ומאבדת מתוקפה בטוח כשלא רואים כל כך ניצוצות וצביון משמעותי.

שמישהו בבקשה יסביר לי את ההתעקשות על שוינפלד. אני באמת לא מצליח להבין.

נלחם, קופץ לכל כדור גובה וגם מגיע לכמות סבבה מהם, יודע לשמור על הכדור עם הגב. פה ושם דריבלים וקרוסים סבירים.

בעיקר הרבה דברים שוידאר פחות עושה.

נלחם, קופץ לכל כדור גובה וגם מגיע לכמות סבבה מהם, יודע לשמור על הכדור עם הגב. פה ושם דריבלים וקרוסים סבירים.

קופץ לכל כדור גובה? זאת הסיבה, באמת?

שמר על כדור עם הגב פעם אחת במחצית הראשונה, לא עשה דריבל אחד טוב ולא נתן קרוס נורמלי. למעשה הוא בכלל לא היה מעורב במשחק. למעט פעם אחת שעלה יפה לנגיחה והדביק כדור למשקוף לא הזכירו את השם שלו.

בכל מקרה אם ראית אשמח אם תפרט לי את הדקות בהם הוא הגיע לכדור גובה וגם שמר עליו ולא העיף אותו לאלף עזאזל. על הדרך תן לי גם דקות בהם ראית אותו נותן ״דריבל וקרוס סביר״. או שאתה סתם זורק?

וידאר עדיף עליו בכל קונוטציה אפשרית. מגוחך להשוות בין השניים.

לדעתי אם איביץ אוהב את שוינפלד והוא הולך לפתוח עכשיו בכל משחק אפשר לקפל את העונה.

זה יפה שהוא נלחם וכשכדור מגיע אליו הוא נוגח,

אבל לדעתי הוא שחקן שמתאים לקבוצת תחתית כמו עכו ובטח לא למכבי.

אולי הבנתם אותי לא נכון, אני לא אומר אם אני מעדיף את שוינפלד על וידאר בהרכב.

אלה היתרונות שיש לו, אפשר להבין למה מאמן יעדיף אותו על המגרש על פני חלוץ שקשה לו מאוד לתפקד מחוץ לרחבה, כמעט שלא מגיע לכדורי גובה (אם בכלל מנסה לקפוץ), פחות טוב בלשמור על הכדור עם הגב ולוקה במשחק הלחץ שלו.

Wade, אשתדל מחר להפנות אותך לדקות שעשה דריבלים. מהראש עולה לי במחצית השנייה שעצר עם הגב באגף ימין, הסתובב יפה עם דריבל ובסופו של דבר המגן עצר את הקרוס שניסה לתת. לא זוכר דקה.

אולי הבנתם אותי לא נכון, אני לא אומר אם אני מעדיף את שוינפלד על וידאר בהרכב.

אלה היתרונות שיש לו, אפשר להבין למה מאמן יעדיף אותו על המגרש על פני חלוץ שקשה לו מאוד לתפקד מחוץ לרחבה, כמעט שלא מגיע לכדורי גובה (אם בכלל מנסה לקפוץ), פחות טוב בלשמור על הכדור עם הגב ולוקה במשחק הלחץ שלו.

Wade, אשתדל מחר להפנות אותך לדקות שעשה דריבלים. מהראש עולה לי במחצית השנייה שעצר עם הגב באגף ימין, הסתובב יפה עם דריבל ובסופו של דבר המגן עצר את הקרוס שניסה לתת. לא זוכר דקה.

מה שהזכרת בפסקה האחרונה זה בדיוק מה שציינתי- המהלך היפה שעשה עם הגב במחצית הראשונה. זה והנגיחה, אלה היו הפעולות שלו בכל המשחק. לא יודע, מהחלוץ המרכזי שלי אני מצפה לקצת יותר.

אצילי הכי טוב על המגרש.

ממשיכים עם מחלת חוסר המחץ של העונה שעברה, נקווה שלא נצטער על זה בהמשך.

הבעיה שלי היא שמכבי לא קילרית גם השנה.

לקבוצה כזאת צריך לתת 4:0 בכל מפגש.

קילריות, מחץ. זו פשוט יכולת לא טובה.

אחרי צפייה במשחק המלא:

מבאס, מצד אחד אין הרבה מה לצפות כי ההרכב דומה מאוד להרכב של העונה שעברה אבל נראה שאין כל כך התקדמות ממשחק למשחק.

סאבוריט אדיר - חבל לי שהוא כבר שעיר לעזאזל.

טיבי - נמאס לדבר עליו.

גלזר - אחלה. חייב לגלות יותר אחריות כי השופט ריחם עליו.

ברסקי - הקשר הכי טוב בסגל. מבחינתי הוא ודור פרץ ראשונים בהרכב.

אצילי - חסרה טיפה חדות, לא מודאג מהעמדה שלו.

ההרכב האידיאלי כרגע מבחינתי זה:

ראיקוביץ'

סאבוריט אמאדור טיבי דסה

צ'יקו פרץ ברסקי אצילי

שניים מבין וידאר, עטר ושכטר