Jump to content

המשחק נגד פיוניק בחוץ

אקיטה

Recommended Posts

מי שיקרא את התגובות כאן יחשוב שהפסדנו 5:0, היו לנו כמה מצבים של מאה אחוז.

אני גם לא מבין את הטענות לשוינפלד, נתן כרגיל הכל ועוד נגח למשקוף ממצב שאף חלוץ אחר אצלנו בכלל לא היה מייצר לעצמו.

לברסקי הייתה החמצת ענק, גם אצילי יכול היה להבקיע לפחות פעמיים.

נגד פרצווארוש בחוץ שיחקנו פחות טוב

מסכים, לוקח בחשבון שגם שיחקנו משחק חוץ בחמישי האחרון וזה עדיין רק תחילת עונה.

אבלללללל, זאת עדיין לא מספיק סיבה כדי להיראות חלשים כ"כ. באמת שדברים פשוטים היום לא הלכו היום וכמו שאתה אומר שהגענו למצבים להם גם היו מצבים לא רעים בכלל. נתראה בחמישי ונקווה שנקבל מכבי שונה עם אנרגיות.

המאמן אומר שהיינו גרועים, ופה אומרים שלא נורא דיחקנו נגד קבוצה טובה. אתם באמת מאמינים בזה? 0:0 נגד קבוצה כזו זו תוצאה עלובה

מה הם שונים מנומה קאליו? ואדוז? אותו חרא

יש פה הודעות הזיה. אתם מבינים ששחקנים משם אלה זרים שמגיעים לשחק פה בליגה הלאומית, כן. פעם ראשונה בשלב הזה. אין הרבה יותר שפל מזה (רק החובבניות לגמרי - מלטה, איי פארו וכו׳).

מה הבעיה לומר שהציפיות ממכבי זה לתת במשחק כזה 4-5?

אתה מזלזל בכל היריבות שלנו עד עתה. אנחנו לא סיטי עדיין.

אנחנו יותר טובים מהארמנים ולפי המשחק היום היינו צריכים לנצח. הארמנים עברו 2 קבוצות לא רעות בכלל, כאלו שפייבוריטיות מול הפועל חיפה ובית"ר.

אגב וידטאון שסיימה עם 2 נק' מעל פרנצוורוש עם תוצאה טובה 1-1 בחוץ מול מאלמו.

יש פה הודעות הזיה. אתם מבינים ששחקנים משם אלה זרים שמגיעים לשחק פה בליגה הלאומית, כן. פעם ראשונה בשלב הזה. אין הרבה יותר שפל מזה (רק החובבניות לגמרי - מלטה, איי פארו וכו׳).

מה הבעיה לומר שהציפיות ממכבי זה לתת במשחק כזה 4-5?

בגדול מסכים איתך אבל ממתי אנחנו נותנים 4-5?

התרגלו להצלחות ממכבי באירופה אחרת אין הסבר אחר.

אף אחד לא אמר ששיחקו טוב, אבל גם זה לא היה כזה גרוע. יש משחקי חוץ פה בליגת העל שבקושי מנצחים (עכו, אשדוד), והביקורות לא כאלה שליליות.

היו כמה משחקי חוץ עונה שעברה שפשוט לא היינו מצליחים להגיע למצב ולא משנה מול מי.

בשורה התחתונה בארבעה משחקים מכריעים על הנייר ספגנו שער אחד (להוציא את ה-2:2 ברדניצקי אחרי שכבר היינו עם שתי רגליים בשלב הבא אחרי 0:2 בבית ו-2:0 בחוץ).

יש נקודות אור מהפתיחת העונה הזו, כנראה שהציפיות הגבוהות גורמות לכם לא לראות אותן.

התרגלו להצלחות ממכבי באירופה אחרת אין הסבר אחר.

אף אחד לא אמר ששיחקו טוב, אבל גם זה לא היה כזה גרוע. יש משחקי חוץ פה בליגת העל שבקושי מנצחים (עכו, אשדוד), והביקורות לא כאלה שליליות.

היו כמה משחקי חוץ עונה שעברה שפשוט לא היינו מצליחים להגיע למצב ולא משנה מול מי.

בשורה התחתונה בארבעה משחקים מכריעים על הנייר ספגנו שער אחד (להוציא את ה-2:2 ברדניצקי אחרי שכבר היינו עם שתי רגליים בשלב הבא אחרי 0:2 בבית ו-2:0 בחוץ).

יש נקודות אור מהפתיחת העונה הזו, כנראה שהציפיות הגבוהות גורמות לכם לא לראות אותן.

לא מבין למה בכלל צריך להסביר לאנשים שלדרוש 4-5 חתיכות במשחק ראשון בחוץ לקבוצה שהעיפה את וארדר וטובול זה הזייה. פרימו ושרף ופה. זאת בוצ'ה. ביזיון מעצמת הכדורגל הישראלית.

ולפני שיקומו הדמגוגים, לא מבסוט ולא חושב שאנחנו נראים משהו, רק הציפיות פה לא מחוברות למציאות בעליל.

יש פה אנשים שכותבים שאנחנו פח מתחילת הקמפיין ואחכ אותם אנשים מצפים שנביס 4/5-0 במשחק חוץ. לא מבין איך זה מסתדר.

מחצית שניה לא טובה שלנו אבל זה לא סותר את זה שהיינו יכולים וצריכים לנצח 1/2-0.

לא נורא לדעתי. תוצאה שאפשר לחיות איתה ואני מקווה שכל המתלוננים פה גם יגיעו בלהט שכזה ביום חמישי לדחוף את מכבי לשלב הבא.

בגדול מסכים איתך אבל ממתי אנחנו נותנים 4-5?

ב2011 נתנו 6 בבית לזלזניצאר (נדמה לי בחוץ נצחנו 1). זו בערך הרמה. עזוב, לא באמת צריך 4, רק שנראה כמו קבוצה טובה בכמה דרגות.

ב2011 נתנו 6 בבית לזלזניצאר (נדמה לי בחוץ נצחנו 1). זו בערך הרמה. עזוב, לא באמת צריך 4, רק שנראה כמו קבוצה טובה בכמה דרגות.

אתה באמת משווה?

באותו משחק פתחו חיימוב עומר ורד פאביצביץ ייני זיו לוגסי רפי דהן ישראלביץ מיכה קולאוטי וקונאטה.

קונה הרכב כזה היום?

לא עברנו את החצי במחצית הראשונה. אחרי הגול של קולאוטי במחצית השנייה נהיה קל יותר.

זלניצאר חלשה מכל היריבות שפגשנו עד עכשיו.

בעונה שעלינו לליגת האלופות הפסדנו לקבוצה ממלטה.

הם פחות טובים.

לא בטוח. וארדר וטובול כמו שאמרתי אלו ממש לא קבוצות דייגים. הארמנים אמנם נטולי כישרון, אבל יש להם קשיחות, מרכז הגנה לא רע וחלוץ פיזי שעושה צרות. זאת קבוצת נוק אאוט קלאסית. כזאת שבליגת העל תסיים בתחתית אבל בצמד משחקים יכולה לעשות לך הרבה צרות.

לגבי היום, כמו שאמרתי לפני ההגרלה, יש חיסרון בלהתחיל משחק ראשון בחוץ כי אתה לא מגיע עם הביטחון שיש לך תוצאה טובה מהמשחק לקודם למקרה שהמשחק לא יילך חלק. זה היה ממש בולט שבכל פעם שהארמנים קצת תקפו הלכנו אחורה בבהלה. זה סימפטום קלאסי של 2בוצה חסרת ביטחון שיודעת שהרבה מונח על הפרק. זה לא מדהים, אבל עדיף על מצב זחוח, סנטה קולומה סטייל. אגב,גם נגד רדניצקי בחוץ לא נראינו להיט. אחרי 2-0 שהובלנו שם ולא היינו רחוקים מלסיים בסוף בהפסד. גם היום נראינו בינוני מאוד. מכבי במצבה הנוכחי לא מספיק בטוחה בעצמה כדי לשטוף את המגרש ולחלק חמישיות. אם היינו מצליחים להבקיע שער בהזדמנויות במחצית הראשונה אולי היינו מצליחים להוסיף עוד שער-שניים, אבל גם בזה אני לא בטוח.

אין ספק שכרגע, זו לא יכולת שתספיק להעפלה לבתים. אבל למזלנו זה שלב נוק אאוט, לא חייבים להראות כדורגל גדול, מספיק קצת מזל ונחישות ואפשר לעשות את זה.

אז להחתים אותו, מה הבעיה? נציע להם טרייד על באטוקיו.

מה הבעיה נגיד להם שבאטוקיו זה מסי הארגנטינאי.

אה רגע...

לגבי המשחק נגד ז'לז'ניצאר, מלבד העובדה שאני בטוח שמכבי הנוכחית טובה ממכבי ההיא, התוצאה בו הייתה חריגה לגמרי במושגים של מכבי. מאז אותו משחק, שגם הוא היה אחרי 2-0 בחוץ בראשון שהכל היה גמור והלך קשה עד השני שהבוסנים נשברו, שיחקנו (לא כולל היום) 70 משחקים באירופה. היחיד (!) שנגמר ב"תוצאה של 4-5" היה 5-1 נגד היברניאנס המלטזית, כשגם הוא היה בגומלין אחרי שהפסדנו במשחק הראשון והיינו כבר במצב של 1-1 בבלומפילד. למען ההגינות, צריך להגיד שחלק גדול מהמשחקים היה בשלבי בתים ו/או שלבים מתקדמים בהעפלה לבתים מול קבוצות טובות. אבל זה עדיין לא משנה את העובדה שפגשנו לאורך השנים מלא קבוצות חלשות שלא הצלחנו לנצח אותן בתוצאות כאלה. גם בזמנים יותר טובים שלנו. בטח שלא בחוץ. זה כמובן לא משנה את העובדה שלא נראינו טוב היום, אבל רק שם בפרופורציות את הציפיות של האנשים.

לגבי המשחק נגד ז'לז'ניצאר, מלבד העובדה שאני בטוח שמכבי הנוכחית טובה ממכבי ההיא, התוצאה בו הייתה חריגה לגמרי במושגים של מכבי. מאז אותו משחק, שגם הוא היה אחרי 2-0 בחוץ בראשון שהכל היה גמור והלך קשה עד השני שהבוסנים נשברו, שיחקנו (לא כולל היום) 70 משחקים באירופה. היחיד (!) שנגמר ב"תוצאה של 4-5" היה 5-1 נגד היברניאנס המלטזית, כשגם הוא היה בגומלין אחרי שהפסדנו במשחק הראשון והיינו כבר במצב של 1-1 בבלומפילד. למען ההגינות, צריך להגיד שחלק גדול מהמשחקים היה בשלבי בתים ו/או שלבים מתקדמים בהעפלה לבתים מול קבוצות טובות. אבל זה עדיין לא משנה את העובדה שפגשנו לאורך השנים מלא קבוצות חלשות שלא הצלחנו לנצח אותן בתוצאות כאלה. גם בזמנים יותר טובים שלנו. בטח שלא בחוץ. זה כמובן לא משנה את העובדה שלא נראינו טוב היום, אבל רק שם בפרופורציות את הציפיות של האנשים.

רק לציין:

היה לנו גם ניצחון 4-2 על פרנקפורט בעונת סוזה, בהנחה ומדברים על כמות השערים שהבקענו.

אם מדברים על ההפרשים, אז אנחנו בעיקר חטפנו (5-1 מבשיקטאש, צ'לסי פעמיים 4-0, אסטנה 4-0 ואם רוצים, אפשר גם להחשיב את ה3-0 של באזל עלינו בנוק אאוט).

משחק ממש משעמם, המחצית הראשונה הרגישה לי כמו משחק שלם.

לצערי מכבי במקום לתת את הטון נדבקה במשחק של פיוניק, לא יודע למה, אולי נכנסו לפיוניקה.

כאוהד, אף פעם לא הבנתי איך אפשר להגיד על משחק של מכבי משעמם (כל עוד זה לא אימון או גביע הטוטו).

בלי קשר לרמה, אתה פשוט חי כל מהלך.

נקודות עיקריות במשחק:

טיבי, דסה - פשוט בירידה דרסטית, קשה לסמוך עליהם ביכולת כזו, חייב בלם שלישי לסגל וטוב שהביאו את קנדיל.

סבוריט - אני אהיה קצת בוטה, הלוואי ואני טועה, אבל לטעמי צריך לעשות מעשה יאניס - ב"ש, לחפש מגן שמאלי אחר ולחטוף אם יש כזה.

אחרי למעלה מ-4 משחקים שאני צופה בו, פשוט רע, וזה עוד מול קבוצות שלא תוקפות אותנו בכלל.

גלזר - מחליף סביר, לא יותר מזה כרגע.

גולסה - נלחם מנסה, פשוט מרגיש לא יעיל מספיק, סביר מבחינה הגנתית ואפס תרומה התקפית. חייב לתת יותר.

ברסקי - מחליף סביר לעמדה של גולסה, כרגע נראה שהם ברמה דומה, ובעיקר לא מספקת.

מיכה - חייב להיות יותר מעורב, חייב לשחק יותר קרוב ל-25-20 מטר מהשער של היריבה, משחק רחוק מדי מהשער.

שוינפלד - למרות הנגיחה למשקוף, פשוט לא שחקן מספיק טוב, אין מה להוסיף, יכול לתרום רק במשחקים בדקה 70+ שאנחנו בפיגור או בתיקו ויושבים על השער של היריב וצריך מסה ברחבה, במשחק פתוח אין לו מה להציע.

אצילי ועטר - נקודות האור היחידות במשחק הזה, פה ושם עם כמה מהלכים. היחידים שאיימו על השער.

איביץ' - החילוף של ברסקי וצ'יקו היה במקום, וידאר היה חייב להיכנס חצי שעה קודם.

נקודות עיקריות במשחק:

טיבי, דסה - פשוט בירידה דרסטית, קשה לסמוך עליהם ביכולת כזו, חייב בלם שלישי לסגל וטוב שהביאו את קנדיל.

סבוריט - אני אהיה קצת בוטה, הלוואי ואני טועה, אבל לטעמי צריך לעשות מעשה יאניס - ב"ש, לחפש מגן שמאלי אחר ולחטוף אם יש כזה.

אחרי למעלה מ-4 משחקים שאני צופה בו, פשוט רע, וזה עוד מול קבוצות שלא תוקפות אותנו בכלל.

גולסה - נלחם מנסה, פשוט מרגיש לא יעיל מספיק, סביר מבחינה הגנתית ואפס תרומה התקפית. חייב לתת יותר.

מיכה - חייב להיות יותר מעורב, חייב לשחק יותר קרוב ל-25-20 מטר מהשער של היריבה, משחק רחוק מדי מהשער.

שוינפלד - למרות הנגיחה למשקוף, פשוט לא שחקן מספיק טוב, אין מה להוסיף, יכול לתרום רק במשחקים בדקה 70+ שאנחנו בפיגור או בתיקו ויושבים על השער של היריב וצריך מסה ברחבה, במשחק פתוח אין לו מה להציע.

אצילי ועטר - נקודות האור היחידות במשחק הזה, פה ושם עם כמה מהלכים. היחידים שאיימו על השער.

סבוריט אחלה שחקן. עשה צילום מסך להזכיר לי אם טעיתי.

ברסקי ברמה הנדרשת ממלאי השחקנים המקומיים. רמה גבוהה יותר זה ללא מכסת זרים.

נקודות עיקריות במשחק:

וששבוע הבא ננצח 3-0 חלק עם אותם השחקנים גם תדבר ככה?