Jump to content

אוהדי מכבי

Sawyerdroid

Recommended Posts

איזה בושה, גם אם היינו מנצחים 5-0 אז חייבים לשדר את מכבי במשחק כזה. איזה בולשיט מה יקר הזכויות שידור ? עד כדי כך הם מתקמצנים על זה ? פשוט מביך העניין הזה עם השידור למשחק של מכבי

הזייה... העיקר קנו את השידור של הפועל חיפה.

אנחנו פשוט חיים במדינה משוגעת. מאמן נבחרת **** ואין שידור ב-2018 לקבוצה עם הכי הרבה אוהדים בארץ. :thumbs:

כוס אמא שלהם כבר שעתיים שאני מרפרש כמו ביום האחרון של חלון העברות. בני שרמוטות לא האמנתי שנגיע למצב הזה.

כוס אמא שלהם כבר שעתיים שאני מרפרש כמו ביום האחרון של חלון העברות. בני שרמוטות לא האמנתי שנגיע למצב הזה.

העיקר דאגת להזכיר פה באיזה 5 תגובות שונות:

"תירגעו,יהיה שידור"

אני לא מדבר עליך ספציפית, אני מתכוון לכל אלה שהגיבו פה בזלזול בזמן שאחרים קראו לפעול בנושא.

אני מקווה שלא נשתוק לזה ונגיב. צריך להיות פה בלגן רציני על זה שלא שידרו אותנו.

מבחינתי לא רק ספורט 1 גם ערוץ הספורט או ערוץ one יכלו לקחת את השידור (ברור שספורט 1 האשמים העיקריים) ביזיון שמשחק כזה לא משודר.

גם one וספורט חמש על שלל ערוציו לא צריכים לצאת בלי נזק.יש אפשרות לתביעה יצגות לספורט 1 על פרסום כוזב?

פראיירים, לא מבין איך זה הגיוני להתחבר לגנבים האלה? מצידי גם שישדרו מכבי הפועל בדרבי של גמר הצ'מפיונס ליג אני לא משלם להם את הסכומים ההזויים האלה בחיים, מי שקצת רוצה יכול לראות את כל הערוצים שלהם בלי לשלם(ובאיכות HD), הדיון הזה חזר על עצמו 200 פעם וכל פעם הצדיקו את הביזיון הזה, אם היה פה ציבור חכם ממזמן היו משדרים פה בתשלום לגיטימי והם היו גם משדרים משחקים של כוסילמלם בגביע אירופה למחזיקי מפתחות, אבל יותר נוח לעבוד כמו חמורים ולהתלונן, לך תבין.