Jump to content

פנטזי פוטבול 2018 - נושא חוקים והצבעות

Omer

Recommended Posts

בעיקרון סופ"ש מתאים לי לדראפט לא משנה באיזו שעה. העניין הוא שאני אשמח שנקבע מראש כי אני נכנס לתקופה של מסיבות רווקים וחתונות, אז יש מצב שבחלק מסופי השבוע בכלל לא אהיה בבית.

טוב, בינתיים נרשמו מלבורן רוס (תורג'י) ומטק בודפשט (אוליבר). עוד שניים חסרים - אריסטו וניב, שלחו לי את המייל שלכם בפרטי, אני אשלח לכם הזמנות.

אגב, אם תשימו לב כבר במחזור הראשון יש דרבי, אני נגד רון.

במחזור השני הדרבי של משלים מניין נגד מלבורן.

מה אומרים, להגריל מחדש? בעייתי ששני המשחקים שכולם מחכים להם כבר על ההתחלה.

ספירת קולות בינתיים:

פורמט: סופי, ויילד קארד. ספרתי 8 ומכאן זה כבר לא משנה.

פרס כספי/גביע: פה זה בעייתי. אין כרגע מספיק לאחת משתי האפשרויות של הפרסים. אולי נמשיך את הדיון בהמשך, נראה. כרגע ממשיכים בלי כלום.

PPR: אני, גולן, ניב, רון, אסף ותומר ג'טס בעד PPR של נקודה לתפיסה. זה שישה אנשים. עוד שניים, וזה נכנס.

וייברים: סופי, לפי סדר דראפט. ספרתי 8 ומכאן זה כבר לא משנה.

תגידו, בא למישהו survival בנוסף? למי שלא מכיר זה די פשוט, בכל שבוע אתם בוחרים משחק אחד שלדעתכם באנקר. מי שטועה עף. האחרון שנשאר מנצח. לפעמים אוספים קופה.

פתוח גם למי שלא בליגה ורוצה.

מה עם גדעון? לא ממשיך? לא הבנתי מה ההחלטה וכמה אנחנו

ממשיך למיטב הבנתי ואנחנו בליגה של 14 עם PPR. בהצלחה לכל מי שיפשל בדראפט או שייפצע לו שחקן מפתח.

יש סדר לדראפט. עשיתי רנדומייז, אבל אני רואה את זה כשמנסה להגדיר מחדש ואין לי כח לבדוק אם גם אתם יכולים:

1. אוליבר

2. תומר ג'טס

3. אסף

4. תומר שמשון

5. גדעון

6. מעיין

7. ניב

8. רון

9. ליאור

10. תורג'י

11. גולן

12. יובל

13. עומר

14. גיל

אני בוחר לפני אחרון ורון לפניי, ככה שאתם יכולים לדעת שזה לא מכור.

מזכיר שזה בשיטת סנייק - בסיבוב השני הסדר מתהפך, וכך הלאה.

נראה לי שהכיוון הוא שבת, 1.9, בשעות אחר הצהריים שעון ישראל (ערב מאוחר אצל תורג'ילב ובוקר אצלי)

מבחינתי סבבה. שכולם יכתבו מתי הכי נוח להם.

אני רגיל שהסדר בחירה מוגרל רגע לפני הדראפט, עכשיו זה מעניין לדעת מראש את סדר הבחירה ולהתכונן לפיו. בחירה שנייה אומרת שאני כנראה לא אבחר את חוליו ג'ונס בסיבוב הראשון שנה שלישית ברצף :g:

אחלה עומר. עכשיו אני רק צריך לוודא שהבחירה הראשונה שלי לא יהיה פצוע כל העונה וכל השאר בונוס.

אם היה קומישינר רציני הוא היה שולל לך את הבחירה בסיבוב הראשון אחרי הכיפה אדומה שעשית לנו שנה שעברה

אנחנו סגורים סופית על 14 בדוק? כי אם חסר בנאדם אז יש לי מישהו שאפשר לצרף ברגע האחרון למרות שהוא לא אוהד מכבי

אם יש פה מישהו שמשחק בליגה נוספת וחסרים לו שם 2 אנשים אז אני והחבר מההודעה שלמעלה ^ נשמח להצטרף

יש סדר לדראפט. עשיתי רנדומייז, אבל אני רואה את זה כשמנסה להגדיר מחדש ואין לי כח לבדוק אם גם אתם יכולים:

1. אוליבר

2. תומר ג'טס

3. אסף

4. תומר שמשון

5. גדעון

6. מעיין

7. ניב

8. רון

9. ליאור

10. תורג'י

11. גולן

12. יובל

13. עומר

14. גיל

אני בוחר לפני אחרון ורון לפניי, ככה שאתם יכולים לדעת שזה לא מכור.

מזכיר שזה בשיטת סנייק - בסיבוב השני הסדר מתהפך, וכך הלאה.

רק מוודא - אוליבר לא בפורום, אסף זה אוגוסטוס, גיל זה אריסטו, עומר יבחר את וונץ שלושה סיבובים לפני שהוא אמור לעשות את זה, ומישהו מעדכן את גדעון שעברנו ל-PPR, נכון?

רק מוודא - אוליבר לא בפורום, אסף זה אוגוסטוס, גיל זה אריסטו, עומר יבחר את וונץ שלושה סיבובים לפני שהוא אמור לעשות את זה, ומישהו מעדכן את גדעון שעברנו ל-PPR, נכון?

כן. על הכל.