Jump to content

פנטזי פוטבול 2018 - נושא חוקים והצבעות

Omer

Recommended Posts

אין בעיה. הדראפט בשישי הקרוב בשעה 16:00 שעון ישראל. רק תבואו! (לפלייאוף התחתון, הרגתם אותנו עם ה-PPR הזה).

לא!!!!!

שבת.

גיל אריסטו המניאק לא מגיב אז אני אגיב בשמו - הוא לא יהיה בדראפט לא משנה אם זה יהיה שישי או שבת.

הוא יעשה דראפט בורד ביום חמישי.

ככה שלפחות בחלק מהתורות שלו יהיה מענה מהיר, מאמין שלקראת סיבוב 6-7 כבר יהיה קצת מבאס לחכות שהמחשב יבחר בשמו. תנצלו את זה לתכנון הסיבובים הבאים.

צר לי אבל יש בלתמ מצער ולא מתוכנן

אמא של אשתו של גדעון נפטרה. אין סיכוי שהוא מצליח לקחת חלק בדראפט ומבחינתו לא בא בחשבון לעשות דראפט אוטומטי (הוא טוען, וצודק, שהדראפט החלק הכי כיפי וחשוב בעסק הזה)

לכן בצער רב הוא נאלץ לוותר על מקומו

יש לנו מישהו שיכול להכנס?

עצוב לי לשמוע. תמסור לו חיזוק מחברי הליגה.

היה איזה מישהו שרצה להצטרף בעמודים הקודמים אם אני לא טועה שמו היה שלו? OB משהו?

קודם כל מצער מאוד לשמוע, אני מצטרף לחיזוקים.

אנחנו סגורים סופית על 14 בדוק? כי אם חסר בנאדם אז יש לי מישהו שאפשר לצרף ברגע האחרון למרות שהוא לא אוהד מכבי

עכשיו בנוגע למקום שהתפנה, החבר מההודעה שלמעלה עדיין עומד על הפרק, דיברתי איתו והוא אומר שהוא רוצה אבל ביום שבת הוא צריך לצאת מהבית קצת אחרי 4 וחצי, עכשיו אני יודע שלהזיז את השעה של הדראפט זה בעייתי בגלל מעיין ותורג'י אבל אם אפשרי להקדים ל-3 אז אפשר לצרף אותו. מה אתם אומרים?

קודם כל מצער מאוד לשמוע, אני מצטרף לחיזוקים.

עכשיו בנוגע למקום שהתפנה, החבר מההודעה שלמעלה עדיין עומד על הפרק, דיברתי איתו והוא אומר שהוא רוצה אבל ביום שבת הוא צריך לצאת מהבית קצת אחרי 4 וחצי, עכשיו אני יודע שלהזיז את השעה של הדראפט זה בעייתי בגלל מעיין ותורג'י אבל אם אפשרי להקדים ל-3 אז אפשר לצרף אותו. מה אתם אומרים?

היה בחור מהפורום שביקש להצטרף. הקפצתי את ההודעה שלו מהנושא האחר. תבדקו איתו. אם לא, אז הבחור שלך יכול להצטרף. לא בטוח לגבי היכולת שלי להקדים את הדראפט.