Jump to content

פנטזי פוטבול 2018 - נושא חוקים והצבעות

Omer

Recommended Posts

חןחן, תסלחי לי על הנושא הנוסף, אבל השני כמיטב המסורת מיועד לטראש טוק ולקביעת תאריכים, ואז הדברים החשובים הולכים לאיבוד.

רק שאני צריך להעלות להצבעה/אישור כמה עניינים:

א. פורמט עונה סדירה ופלייאוף

אפשרות א: בית אחד, 14 קבוצות, 13 מחזורים. 2 מקומות ראשונים עולות לחצי גמר, מקומות 3-6 מתחרים ביניהם ברבע הגמר בשבוע 14. המנצחות משחקות נגד מקומות 1-2 בחצי הגמר שיערך בשבוע 15, ואז בשבוע 16 הגמר.

אפשרות ב': בית אחד, 14 קבוצות, 13 מחזורים. 4 מקומות ראשונים עולים לחצי גמר. חצי גמר בשבוע 14, גמר בשבוע 15.

(אני אישית בעד אפשרות א' כדי שיהיה לאנשים על מה לשחק)

ב. פרס כספי/גביע

אפשרות א': להמשיך כרגיל, הכל בחינם.

אפשרות ב': כל אחד ישים סכום כסף שנקבע מראש, ויחולק בין הזוכה. מי שלא מעוניין לא חייב, ופשוט לא יהיה חלק מסכום הזכייה. אני בטח לא אעשה שיימינג, ולא אגיד מי לא שילם (אלא אם זכה ואז פשוט אסביר שמעביר למקום השני).

אפשרות ג': לאסוף כסף לגביע. אני אברר כמה עולה ואקח על עצמי את ההזמנה. מי שאין לו כסף, שיגיד לי, ואני אכסה עליו (לפחות בהנחה שלא יהיו יותר מדי כאלה), ואף אחד לא יצטרך לדעת שלא שילם. הוא יוכל להרגיש חופשי להרגיש לי כשיהיה לו כסף.

(אני בעד אפשרות ג')

ג. PPR

אפשרות א': ממשיכים במצב הנוכחי, רק שאחרי ההגדלה אין שום טעם לוייברים, ומשחקים יסתיימו בתוצאות של כדורסל יווני.

אפשרות ב'1: מכניסים סוף סוף PPR, קובעים חצי נקודה לתפיסה.

אפשרות ב'2: כמו ב', רק עם נקודה לתפיסה.

(אני בעד אפשרות ב'2, גם אפשרות ב'1 סבבה)

((פה אני מצביע שנתחיל מלהצביע בעד או נגד PPR, ואז נעבר לכמה בדיוק על כל תפיסה)

ד. וייברים

אפשרות א': להמשיך בשיטה הנוכחית, שכולם נגדה.

אפשרות ב': סדר העדיפויות נקבע לפי הדראפט. מי שהיה תורו לבחור בדראפט אם היה סיבוב נוסף הוא זה שבוחר וייבר ראשון, וכך הלאה. בכל פעם שמישהו בוחר וייבר הוא יורד לתחתית הרשימה.

(יש מתנגדים לאפשרות הזאת?)

ה. סוגיית רון

אפשרות א': ממשיכים כרגיל.

אפשרות ב': בכל שבוע היריב של רון רשאי לבקש עזרה משאר המשתתפים, שילוו לו שחקן טוב, במיוחד אם היריב של רון סובל משבוע BYE של הכוכבים שלו.

(אני מזכיר שהשאלות אסורות בתכלית אלא אם זה נגד רון. במקרה של השאלות שני השחקנים ישוחררו באופן אוטומטי, והניקוד שלהם יבוטל)

ונתחיל בהצבעה:

פורמט:

א' (ויילד קארד) - עומר, תורג'י

ב' (חצי גמר וגמר)

פרס כספי/גביע:

א' (אין) - תורג'י

ב' (פרס כספי)

ג' (גביע) - עומר

PPR:

א' (אין) - תורג'י

ב' (יש) - עומר

וייברים:

א' (השיטה הנוכחית)

ב' (לפי סדר דראפט) - עומר - תורג'י

רון:

א' (השיטה הנוכחית)

ב' (איחוד כוחות נגדו) - עומר

ונתחיל בהצבעה:

פורמט:

א' (ויילד קארד)

פרס כספי/גביע:

א' (אין)

PPR:

א' (אין)

וייברים:

ב' (לפי סדר דראפט)

הגמר.

אפשרות א: בית אחד, 14 קבוצות, 13 מחזורים. 2 מקומות ראשונים עולות לחצי גמר, מקומות 3-6 מתחרים ביניהם ברבע הגמר בשבוע 14. המנצחות משחקות נגד מקומות 1-2 בחצי הגמר שיערך בשבוע 15, ואז בשבוע 16 הגמר.

זה גם מסתדר יותר טוב עם הפלייאוף התחתון (ככה יש שלושה מחזורים לכל השמינייה האחרונה).

ב. פרס כספי/גביע

ג. PPR

אפשרות א': ממשיכים במצב הנוכחי, רק שאחרי ההגדלה אין שום טעם לוייברים, ומשחקים יסתיימו בתוצאות של כדורסל יווני.

אפשר להקטין את הספסלים כפשרה.

ד. וייברים

אפשרות ב': סדר העדיפויות נקבע לפי הדראפט. מי שהיה תורו לבחור בדראפט אם היה סיבוב נוסף הוא זה שבוחר וייבר ראשון, וכך הלאה. בכל פעם שמישהו בוחר וייבר הוא יורד לתחתית הרשימה.

הווייברים צריכים להיקבע לפי ניקוד (נניח, מי שעשה הכי מעט נקודות בשבוע 1 יהיה ראשון בווייבר למחזור 2) אבל לא להתאפס בכל שבוע (כלומר, מי שלא השתמש בווייבר יהיה לפני מי שהשתמש בווייבר, לפחות לשבוע אחד או שניים).

ה. סוגיית רון

אפשרות א': ממשיכים כרגיל.

בהנחה שרון ימשיך לשלוח מיילים מטרילים נגד עומר לכל הליגה.

אמנם התפצלנו אבל אני עם תורג'ילב גם כאן.

נ.ב. עומר אתה כזה כושל מתי הדראפט ? זאת השאלה הכי חשובה!

ב. פרס כספי/גביע

אפשרות ג': לאסוף כסף לגביע. אני אברר כמה עולה ואקח על עצמי את ההזמנה. מי שאין לו כסף, שיגיד לי, ואני אכסה עליו (לפחות בהנחה שלא יהיו יותר מדי כאלה), ואף אחד לא יצטרך לדעת שלא שילם. הוא יוכל להרגיש חופשי להרגיש לי כשיהיה לו כסף.

(אני בעד אפשרות ג')

ג. PPR

ד. וייברים

ה. סוגיית רון

אפשרות ב': בכל שבוע היריב של רון רשאי לבקש עזרה משאר המשתתפים, שילוו לו שחקן טוב, במיוחד אם היריב של רון סובל משבוע BYE של הכוכבים שלו.

א. א.

ב. אני חושב שקודם כל צריך להחליט על מה כמות הכסף לפני שמצביעים אם כן או לא. בכל מקרה, ניטרלי.

ג. ב'2.

ד. ב.

ה. יהיו השלכות לכאן או לכאן. מציע לכם להצביע בחוכמה.

הלוואי שהייתי מכיר שחקן נפל אחד והייתי מבין בזה משהו כי אני אחרי מרתון "הליגה" בפעם השניה ואני פשוט מת לשחק פנטזי פוטבול אבל באמת שלא חושב שמכיר שחקן אחד בליגה.

ב. פרס כספי/גביע
אפשרות ב': כל אחד ישים סכום כסף שנקבע מראש, ויחולק בין הזוכה. מי שלא מעוניין לא חייב, ופשוט לא יהיה חלק מסכום הזכייה. אני בטח לא אעשה שיימינג, ולא אגיד מי לא שילם (אלא אם זכה ואז פשוט אסביר שמעביר למקום השני).

העניין הוא שאני בעד לשחק בחינם, אבל אם תיבחר אופציה ב אני פשוט לא אשתתף בסכום הזכייה כמו שהצעת ולכן לא אכפת לי גם שזה ייבחר לטובת אנשים שכן רוצים לשחק על כסף.

ג. PPR
אפשרות ב'1: מכניסים סוף סוף PPR, קובעים חצי נקודה לתפיסה.
(אני בעד אפשרות ב'2, גם אפשרות ב'1 סבבה)
((פה אני מצביע שנתחיל מלהצביע בעד או נגד PPR, ואז נעבר לכמה בדיוק על כל תפיסה)

ד. וייברים
(יש מתנגדים לאפשרות הזאת?)

מישהו למען השם יכול לעשות לי סדר ולהסביר לי מה זה הPPR

פשוט תצביע נגד אפילו שנראה לי שהפסדנו את המערכה הזאת. PPR זה point per reception. כל תפיסה של שחקן שווה נקודה. נניח, אם שחקן תפס מסירה ל-2 יארד, אז במקום 0.2 (בשיטה הנוכחית), מקבלים 1.2 (ב-PPR עם נקודה לתפיסה). אם שחקן תפס מסירה ל-10 יארד, אז במקום 1.0 (בשיטה הנוכחית), מקבלים 2.0 (נקודה לתפיסה ונקודה ל-10 יארד).

פשוט תצביע נגד אפילו שנראה לי שהפסדנו את המערכה הזאת. PPR זה point per reception. כל תפיסה של שחקן שווה נקודה. נניח, אם שחקן תפס מסירה ל-2 יארד, אז במקום 0.2 (בשיטה הנוכחית), מקבלים 1.2 (ב-PPR עם נקודה לתפיסה). אם שחקן תפס מסירה ל-10 יארד, אז במקום 1.0 (בשיטה הנוכחית), מקבלים 2.0 (נקודה לתפיסה ונקודה ל-10 יארד).

תפסיקו לשנות כבר יא מאוסים

אז בעצם הרסיברים הרבה יותר חשובים מכל השאר פתאום

חןחן, תסלחי לי על הנושא הנוסף, אבל השני כמיטב המסורת מיועד לטראש טוק ולקביעת תאריכים, ואז הדברים החשובים הולכים לאיבוד.

רק שאני צריך להעלות להצבעה/אישור כמה עניינים:

ב. פרס כספי/גביע

ג. PPR

ד. וייברים

תפסיקו לשנות כבר יא מאוסים

אז בעצם הרסיברים הרבה יותר חשובים מכל השאר פתאום

אתה טועה.

באופן מסורתי הRBs עושים יותר נקודות בממוצע.

זה פחות או יותר מאזן את זה, והופך את ה RBs שגם תופסים לשווים יותר (רק קח בחשבון שחלק גדול מהם לא הRBs הפותחים של הקבוצה כך ששוב זה מתאזן).

היתרון הנוסף זה שהם הופכים את ה TE לעמדה שיש בה נקודות לעומת מה שהיא בד"כ אם אתה לא לוקח אחד מהBIG 4 שלהם.

אתה טועה.

באופן מסורתי הRBs עושים יותר נקודות בממוצע.

זה פחות או יותר מאזן את זה, והופך את ה RBs שגם תופסים לשווים יותר (רק קח בחשבון שחלק גדול מהם לא הRBs הפותחים של הקבוצה כך ששוב זה מתאזן).

היתרון הנוסף זה שהם הופכים את ה TE לעמדה שיש בה נקודות לעומת מה שהיא בד"כ אם אתה לא לוקח אחד מהBIG 4 שלהם.

בדיוק. כרגע הערך של הרצים לא פרופורציונלי. טייט אנדז לא שווים אלא אם אתה גרונק, קלסי וארץ מה שהופך אותך לשחקן הכי מסוכן בהתקפה שלך, וגם רסיבר טוב לא באמת עושה הרבה נקודות הרבה פעמים. PPR מתגמל רסיברים שתופסים ולא רצים עם הכדור, ואלה הרוב. בעיקר מתגמל רסיברים שמשחקים בקבוצות של מסירות קצרות. בפועל אף קבוצה לא תרכיב קאדר רסיברים של שחקנים ששורפים את המגנים אלא תסתמך בעיקר על אלה שתופסים הרבה למרחקים קצרים, ותחלק את העבודה ביניהם. כנ"ל טייט אנדז שהם סייפטי בלנקט. הגרונקים למיניהם עדיין יהיו שווים יותר, אבל ההבדל בין טייט אנד של 6 תפיסות ל-30 יארד לבין טייט אנד של שתי תפיסות ל-35 יקבע שתצטרך לבחור את זה שמשתמשים בו לפני שתבחר את זה שאולי בפוקס יעשה מהלך בודד של יארדים בגלל blown coverage. רצים גם ככה שווים המון, זה יעלה את הערך של התופסים.

על קוורטרבקים, קיקרים והגנות זה לא משפיע.

(אלא אם פידרסון שוב ימסור לקוורטרבק, לפחות)

חוץ מזה, תורג׳י, כמה צריך להגיד לך, סופ"ש אחרון של הפגרה. אף אחד לא עושה דראפט מוקדן. - יש לך עוד חודש של פציעות, החתמות, שחרורים, טריידים, מאבקי מיקום במחנה האימונים והפריסיזן וכו'.

מחזק את מה שעומר אומר, במיוחד כשאנחנו לא הולכים גם על ניקוד לQBs על כל רספשן, זה עושה את זה הרבה יותר מאוזן.

חלאס עם הלחץ על התאריך דראפט...זה יהיה בסוף חודש הזה/תחילת ספטמבר...אחרי יום הניפויים.

PPR רק יהפוך את הרצים שהערך שלהם לא פרופוציונאלי לבעלי ערך עוד יותר גבוה ויעשה את אותו הדבר עם רסיברים שמקבלים הרבה טארגטס. אמנם אפשר יהיה לאזן את זה ביותר קלות אבל לטעמי PPR יהפוך את המשקל והחשיבות של השחקנים המובילים בליגה במצב הנוכחי לעוד יותר גבוהים ויהפוך את השחקנים שלא מקבלים טארגטס לחסרי חשיבות, אז בעצם נקבל - דרג א' סופר-סופר-סופר קריטי, דרג ב' חשוב מאוד ודרג ג' (רוב השחקנים) לא ממש חשוב או משפיע.

עומר העלה את הטייט אנדז - לטעמי זאת דוגמה שמוכיחה בדיוק את ההיפך. בליגה רגילה של 14, אפשר להשיג מציאות כמו ג'ימי גראהם בעונה שעברה (שתי תפיסות בלחץ אבל מלא ט"ד בשורט יארדג'). ב-PPR הוא פחות משמעותי ותורם. בכלל, 14 טייט אנדז (שזה המינימום) אומר שלפחות לחצי מהליגה יהיה טייט אנד דרג ב' ומטה.

PPR רק יהפוך את הרצים שהערך שלהם לא פרופוציונאלי לבעלי ערך עוד יותר גבוה ויעשה את אותו הדבר עם רסיברים שמקבלים הרבה טארגטס. אמנם אפשר יהיה לאזן את זה ביותר קלות אבל לטעמי PPR יהפוך את המשקל והחשיבות של השחקנים המובילים בליגה במצב הנוכחי לעוד יותר גבוהים ויהפוך את השחקנים שלא מקבלים טארגטס לחסרי חשיבות, אז בעצם נקבל - דרג א' סופר-סופר-סופר קריטי, דרג ב' חשוב מאוד ודרג ג' (רוב השחקנים) לא ממש חשוב או משפיע.

עומר העלה את הטייט אנדז - לטעמי זאת דוגמה שמוכיחה בדיוק את ההיפך. בליגה רגילה של 14, אפשר להשיג מציאות כמו ג'ימי גראהם בעונה שעברה (שתי תפיסות בלחץ אבל מלא ט"ד בשורט יארדג'). ב-PPR הוא פחות משמעותי ותורם. בכלל, 14 טייט אנדז (שזה המינימום) אומר שלפחות לחצי מהליגה יהיה טייט אנד דרג ב' ומטה.

בלי PPR, יש לך 14 טייט אנדז ששווים משהו? ועוד כשלכל קבוצה יש שניים. אתה רק מחזק את הטיעון שלי.

גרונק, קלסי וארץ יהיו שווים יותר גם עם PPR. כמה חוץ מהם יהיו שווים בלי? המטרה שלנו היא שיהיה מאגר שחקנים ששווה משהו, לא שבדראפט כולם יקחו את המובן מאליו ולא יהיה כמעט כלום בוייברים.

כמה שחקנים כבר יש שלא מקבלים טרגטס ושווים משהו בלי PPR? הם גם עדיין יקבלו ניקוד, פשוט יהיו עוד שיקבלו.

אם תעבור על הרסיברים הטובים בפנטזי בלי PPR, הם לא בהכרח מסיימים עם מיליון תפיסות. מי ששווה הרבה בפנטזי זה בעיקר מי שרד זון ת'רט ומי ששורף הגנות לתפיסות ממסירות עומק. עם PPR יהיה ערך לעוד שחקנים.

כל אחד מסתכל על זה מנקודת מבט שונה. בלי קשר, הרבה קבוצות (כולל שלנו) לא בחרו שני טייט אנדז בדראפט (אנחנו הרמנו את גראהם מהווייברים רק כי הוא היה טוב ממש וב-PPR, אגב, הערך שלו היה יורד פלאים והיה סיכוי קלוש שהוא היה פותח לפני דלייני ווקר).

אם המטרה שיהיה מאגר שחקנים ששווה משהו, אתה בעצם אומר ששחקנים עם טארגטס ייצרו מאגר יותר גדול מאשר שחקנים שהם רדזון טארגטס אבל יש להם מעט תפיסות ומעט יארדים. אני ממש לא בטוח שזה נכון.

כמו-כן, שחקנים שהם מטרות רד זון ושחקנים שהם מטרות עומק פשוט יוחלפו בשחקנים עם יותר טארגטס (ויש לי חדשות בשבילך, יש הרבה פחות שחקנים עם טארגטס על בסיס קבוע מאשר שחקנים שהם איום לעומק ומטרות רדזון).

PPR זה לגמרי the rich get richer כי זה ייצר מאגר הרבה יותר מצומצם (לדעתי) של שחקנים בעלי חשיבות.

אם החשש הגדול שלך ושל רון הוא ממאגר השחקנים והווייברים אז הדבר הנכון לעשות הוא להקטין את הספסלים. נניח ספסל של 4-3 שחקנים (לא זוכר כמה היה עד עכשיו).

מחזק את מה שעומר אומר, במיוחד כשאנחנו לא הולכים גם על ניקוד לQBs על כל רספשן, זה עושה את זה הרבה יותר מאוזן.

חלאס עם הלחץ על התאריך דראפט...זה יהיה בסוף חודש הזה/תחילת ספטמבר...אחרי יום הניפויים.

אל תעשו ממני טמבל, לא התכוונתי שמחר נעשה דראפט אבל יש פה מורכבות וצריך לקבוע מראש.

כמה אנחנו? ארבעה איזורי זמן?

אני משחק באיזה משחק רשת כיום שהוא גם גלובלי עם המון איזורי זמן ומה שגילינו שהזמן הכי נוח לכולם היה 18:00 שעון ישראל.

אני מניח שאפשר להקדים את זה קצת בכל זאת כי 1:00 בלילה לא יהיה כזה נוח לך, אז אפילו כיוון של 16:00-15:00 יהיה סבבה לכולם (למעיין זה יהיה בבוקר ולך זה יהיה בשעות הערב-לילה המוקדמות).

כמובן שזה יהיה בשבת.