Jump to content

צוות ניו מדיה מכבי תל אביב

שורה

Recommended Posts

14 דקות לפני, פנחס שוף said:

https://www.facebook.com/MaccabiTLVFC/videos/295531735361338

כל התגובות בכלל קללות לעמוד הפייסבוק של מכבי שכנראה העלה פוסט רמאדן קרים שכבר נמחק 

זהו לא הבנתי על מה הקללות, כאילו מכבי העלו ומחקו?

לפני2 שעות , AviCo93 said:

מתבייש באוהדים שלנו שמקללים בפייסבוק את צוות המדיה ואת המועדון בגלל שפרסם פוסט "רמדאן כרים"

ראיתי טמבל אחד רק שקילל בתגובות לפוסט של מכבי אם הם לא מתביישים לאחל רמדאן כרים כי היום ערב יום הזכרון,
לא ידעתי שיש משהו רחב יותר. 
איזה טמבלים גזענים, מה הקשר בין לאחל "חג שמח" למוסלמים לבין יום הזכרון, כאילו מישהו משבח עכשיו את ערפאת? 
כולה אמרו להם חג שמח ויש לנו אוהדים מוסלמים אגב גם אם לא הרבה ,בהחלט קיימים, מכיר אישית. 
אגב כרגע זה עדיין יום רגיל, אין שום בעיה לאחל "חג שמח", בטח שזה נעשה בכלל בבוקר, אני כן יכול להבין הרגשה שלא נעימה של לאחל "חג שמח" אם היינו עכשיו ביום הזכרון עצמו אבל הוא עוד לא נכנס. (וגם אז זה לא קשור לרמדאן גם אם היו מאחלים חג שמח להינדים זה לא משנה, זה פשוט היה צורם עצם ה"חג שמח" ביום הזכרון, אבל כאמור, עוד לא יום הזכרון).
אנשים פשוט איבדו את זה.

• amilov locked this topic
  • amilov unlocked this topic
8 דקות לפני, Omer said:

לא רק שיש לנו אוהדים מוסלמים, יש גם חיילי צה"ל מוסלמים. ויש גם אוהדי מכבי מוסלמים שהם חיילי צה"ל.

במסגרת העבודה שלי במכבי הכרתי אוהד מכבי ערבי מוסלמי שהיה נוסע פעם בשבועיים בערך מהצפון הרחוק (נדמה לי שאמר שעתיים נסיעה כל כיוון) ומפרק את כל המשכורת שלו על כל דבר שיש לו לוגו של מכבי, היה קונה לכל הבנים והנכדים הכל מהכל באופן קבוע.  אחלה בנאדם.

דוגמה אחת מיני רבות, היו עוד המון.

39 דקות לפני, Eli basa said:

במסגרת העבודה שלי במכבי הכרתי אוהד מכבי ערבי מוסלמי שהיה נוסע פעם בשבועיים בערך מהצפון הרחוק (נדמה לי שאמר שעתיים נסיעה כל כיוון) ומפרק את כל המשכורת שלו על כל דבר שיש לו לוגו של מכבי, היה קונה לכל הבנים והנכדים הכל מהכל באופן קבוע.  אחלה בנאדם.

נראה לי אני יודע על מי את מדבר 

40 דקות לפני, הנדון said:

נראה לי אני יודע על מי את מדבר 

אני מתקשה להזכר בשם אבל הוא מגיע קבוע למשחקים הייתי רואה אותו תמיד בעמדות מחוץ לשערים ובטריילר, אחלה בנאדם.

לפני5 שעות , Eli basa said:

Ice Man?

50 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איזו עונה.

מי שלא חווה אותה הפסיד.

אני זוכר כמעט את כל המשחקים של השנה הזו.

אני מתכנן לעצב פונט  מספרים לרטרו 92 להדפסה כמו שעשיתי לרטרו משבצות ורטרו פסים כפי שניתן לראות בתמונות

במידה ואתם מעוניינים שהכין לכם מספר פנו אליי בפרטי  עם מספר שאתם רוצים וכתובת אימייל שלכם כדי שאני אוכל לשלוח לכם את הקובץ PDF:

רטרו משבצות.jpg

רטרו פסים.jpg

19 דקות לפני, פנחס שוף said:

יש לך את ה-8 למשבצות?

איפה מדפיסים את זה?

כן יש לי את ה8 למשבצות,

אם אתה גר בתל אביב אתה יכול להדפיס את זה בחנות שנקראת פונגו

אגב, יש סוגיה אחת מהעונה ההיא שלעולם תראה לי הזויה: איך לכל הרוחות שחטו כבש בר"ג כשהישאם זועבי חזר?? זה 1992, לא ליגה ג' ב-1955. 

הייתי במשחק הזה אבל ישבתי רחוק , שער 1 והאירוע היה בדשא שבין השער הצפוני (מול שער 4) לבין היציאה הזו מהאצטדיון לכיוון הירקון.