Jump to content

חוקי הגזע בישראל

red4peace

Recommended Posts

רק מקרב את הפיצול ל3-4 מדינות פה, יאלה שיגיע כבר

אתה יכול להסביר בבקשה איפה הבעיה שלך עם חוק שמדבר על זה שהדגל הוא כחול-לבן עם מגן דוד ועיר הבירה היא ירושלים?

אין שום חוקי גזע בישראל

אני יכול לחשוב על שני קודקסי חוקים בהם אסור לאזרחי המדינה להתחתן עם יהודים, שאחד מהם הוא חוקי נירנברג

חדש בקולנוע, מהאנשים שהביאו לכם את מדינת האפרטהייד, אסון הכיבוש ושלום עושים עם אויבים.

חוק הלאום, אם גם לכם נמאס ממגני דוד, כחול לבן וירושלים רוצו לאקרנים. בדיבוב ליאור שליין.

כל המתנגדים, שואל אמיתי, מה הבעיה בחוק?

מבחינתי - החוק הוא אות מתה וגיבוב הצהרתי טיפשי נטול משמעות פרקטית, שמטרתו היחידה היא להראות לסקטור מצביעים מאוד מסוים ש"אנחנו מספיק ימניים".

אין פה משמעות מעשית, אבל זה מקבע את העובדה שהשלטון נהיה עבד לשיטת מירי רגב לעלייה לגדולה. פופוליזם או מוות.

לכל אחד מותר להתנגד לחוק אבל מלהתנגד לחוק מסויים ועד לרשום מה שרשמת ,לא מבין איך המנהלים מסכימים לדבר כזה

שבן אדם אשכרה קורא בשחור על גבי לבן לכמות גדולה של אנשים לשבות מעבודתם הרפואית וחמור יותר מזה להפר פקודה בצבא

חתיכת סמרטוט את הדברים הכי גרועים בעולם אני מאחל לאנשים כמוך אני ישמור את הנושא הזה טוב טוב כדי שבלומפילד יחזור

ואתה תחזור לקרוא לאנשים לבוא לבר המסריח שלך להזכיר לכולם מי המנהל

בעיניי, אם ערכי השוויון אכן חשובים לכם, הדבר הראשון שצריך לקרות הוא שהציבור היהודי חילוני יפסיק להתגייס ולשרת בצבא.

מספיק להיות פראיירים!

מבחינתי - החוק הוא אות מתה וגיבוב הצהרתי טיפשי נטול משמעות פרקטית, שמטרתו היחידה היא להראות לסקטור מצביעים מאוד מסוים ש"אנחנו מספיק ימניים".

אין פה משמעות מעשית, אבל זה מקבע את העובדה שהשלטון נהיה עבד לשיטת מירי רגב לעלייה לגדולה. פופוליזם או מוות.

מה שהוא אמר.

זה חוק הצהרתי בלבד בשביל להראות כמה אנחנו פטריוטים וכו'. חוק שלא בא לפתור או לשפר שום דבר. פשוט לנופף בזין קצת ולהגיד שהוא עבה.

מה שהוא אמר.

זה חוק הצהרתי בלבד בשביל להראות כמה אנחנו פטריוטים וכו'. חוק שלא בא לפתור או לשפר שום דבר. פשוט לנופף בזין קצת ולהגיד שהוא עבה.

אוקיי, אפשר להתווכח על זה (וכבר רשמו פה מה החשיבות של החוק מעבר לרמה ההצהרתית), אבל עוד לא הבנו למה החוק הזה גזעני (???) או לא קשור לערך השיוויון (???)

אתם יודעים איך מבשלים צפרדע? שמים במים פושרים ולאט לאט מעלים את הטמפ עד שזה מאוחר מדי לברוח. זה בדיוק מה שקורה פה, צעד קטן אחד אחרי השני. כביכול שום חוק לא באמת משנה משהו, אבל התוצאה הסופית שתהיה...

מה הצפרדע קשורה

אויי לא מה נעשה עכשיו בלי המסיתים לטרור וחברי הכנסת של הרשות? שמישהו יעצור אותם. פעם אחת שלא יצאו שקרנים ויעמדו במילה שלכם.

יוזמה ברשימה המשותפת בעקבות חוק הלאום: "התפטרות קולקטיבית מהכנסת" ברקע התפטרותו של זוהיר בהלול, ח״כ ג׳ומעה זבארקה אמר למעריב אונליין: ״הגיע הזמן להקים מועצה לאומית לערביי 48, בהתבסס על ועדת המעקב העליונה"

http://www.maariv.co.il/news/politics/Article-653467

מה שהוא אמר.

החוק לא אמור להיות הצהרתי בלבד. בדגש על האמור.

בעיקרון, אחרי המהפכה החוקתית של אהרון ברק, חוק שנוגד חוקי יסוד דינו להיפסל או להשתנות בהתאם לעקרונות חוקי היסוד. עד היום, היו קיימים רק חוקי היסוד המתייחסים לפן הדמוקרטי של ישראל (כבוד האדם וחירותו הוא העיקרי שבהם).

החוק הזה באמת בעצם לאזן,להגיד שגם עיקרון היהדות או עיקרון המדינה היהודית, הוא עיקרון יסוד לפיו בוחנים חוקתיות של חוק.

למה רק "אמור"? כי כל עוד האג'נדה של שופטי בג"ץ ברורה, הם ימצאו דרך גם להתעלם מחוק היסוד הזה. במידה ואם וכאשר הרכב בג"ץ יהיה מגוון יותר (ולשם שקד שואפת) - החוק יהיה גם בעל שיניים ומשמעויות מעשיות יותר ממה שנדמה לך.

לכאורה החוק בא לאזן את חו"י: כבוד האדם וחירותו, אבל בפועל ברור ששופטי בג"צ ימשיכו לעשות מה שבזין שלהם. אממה, אל תזלזלו בחשיבותו ההצהרתית של החוק. מדובר בשלב ראשון מיני כמה אשר בסופם בית המשפט העליון ירוסן.

נראלי שחלק מהיוזרים פה צריכים לעבור למדינה אירופאית רנדומלית נאורה ולא להשאר במדינה היהודית היחידה(!) בעולם.

אם המדינה היהודית היחידה בעולם הייתה דואגת ליהודים שגרים בה אולי היהודי הזה היה נשאר שם

לכל אחד מותר להתנגד לחוק אבל מלהתנגד לחוק מסויים ועד לרשום מה שרשמת ,לא מבין איך המנהלים מסכימים לדבר כזה

שבן אדם אשכרה קורא בשחור על גבי לבן לכמות גדולה של אנשים לשבות מעבודתם הרפואית וחמור יותר מזה להפר פקודה בצבא

חתיכת סמרטוט את הדברים הכי גרועים בעולם אני מאחל לאנשים כמוך אני ישמור את הנושא הזה טוב טוב כדי שבלומפילד יחזור

ואתה תחזור לקרוא לאנשים לבוא לבר המסריח שלך להזכיר לכולם מי המנהל

זה לא הבר שלי ואני בטח ובטח לא מנהל אותו. או אפילו עובד שם לצורך העניין (גם מעולם לא עבדתי). והנה בדיוק העניין, קריאה לחרמות על בסיס דעה שונה (מישהו אמר bds?). אני אבהיר את זה פה בפעם המי יודע כמה שוב: הערב אוהדים לפני משחקים בפרלה הינו לרווחת האוהדים נטו (בירה בזול ומקום לבלות בו לפני המשחק) שהושק כי נמאס לי ולאחרים לשבת לשתות מבגאז הרכב לפני משחקים - ומעבר לכך, היה פרוייקט התנדבותי מלא.

ובנימה אחרת, מעולם לא הסתרתי ביציע שאני איש שמאל, ועם הזמן גם למדו לקבל את זה ולפעמים אפילו להקשיב. ההודעה שלי קיצונית בהתחלה? הזדעזעת? מצויין, זאת הייתה כוונתי. המדינה הופכת לאט לאט למדינת הלכה בה זכויות הביטוי יהיו רק של השלטון המרכזי, תוך השתקה וקריאות בוגד לכל מי שחושב אחרת. וכשמספיק אנשים קוראים לך בוגד בגלל דעות, מתיישהו יקום גם המטורף שיחליט לעשות רבין2...

בחוק הלאום יש מספר סעיפים בעייתיים: הורדת המונחים דמוקרטיה ושיוויון ביחס למדינה, יחס מפלה לשפה ומורשת של מיעוטים אתניים אחרים,ויצירת מצב שהיהדות האורתודקסית היא האמת היחידה והשלטת בארץ. תוך כדי שזה קורה, מייבשים לך את הביטוח הלאומי, מזיינים אותך עם גז ביוקר ותוקעים אותך בפקקים כל היום. חלאס!

להזכיר לך מי החולב המרכזי של הביטוח הלאומי ?

הקדמת אותי, בעיקר גברים חרדים ונשים ערביות, אבל אל תדאגו הקופה תיגמר בעשור הקרוב ובכדי לאזן אותה התשלומים שלנו יגדלו, הידד

הקדמת אותי, בעיקר גברים חרדים ונשים ערביות, אבל אל תדאגו הקופה תיגמר בעשור הקרוב ובכדי לאזן אותה התשלומים שלנו יגדלו, הידד

תודה