Jump to content

וידאר קיארטנסון

שורה

Recommended Posts

במונדיאל הוא הרשים אותי מאוד, נראה פיזי בטירוף, משחק ראש פנומנלי, ראשון לכל כדור מול הבלמים הכי גדולים.

לאיזה ניקוליץ' אתה מתכוון ? נמניה ניקוליץ' שהיה מועמד אלינו הוא הונגרי ששיחק ביורו 16, שיחק לדעתי משחק אחד

מה שכן חלוץ אדיר, שלא רצה להגיע לכאן מלגיה וארשה, היום הוא ב MLS

האגודל למד איסלנדית עממית -

"אני מעוניין לעבור לקבוצה יותר גדולה בליגה יותר מוכרת", אמר קיארטנסון, "אני רוצה לשחק קרוב יותר לאיסלנד".

"בשני החלונות האחרונים היו מספר הצעות", הוסיף החלוץ, "אבל מכבי ת"א דחתה אותן. אני מקווה שבקיץ הזה זה ייראה אחרת. כרגע, נראה שהסבירות לכך שאני אעבור למקום חדש היא גבוהה מאוד"

הדיונים על וידאר ועל החסרונות שלו מזכירים לי את האנשים שהתעקשו שואן ניסטלרוי לא טוב, כי מבקיע רק מקרוב, אפילו שהיו לו מיליון שערים.

לקוביקה אי אפשר היה לקחת את הכדור, הגנות לא ידעו להסתדר איתו, הוא היה הרבה יותר פיזי מוידאר וגם הייתה לו שליטה הרבה יותר טוב.

בעיניי עד היום לא היה חלוץ כמוהו אם כי מיד אחריו, ראדה פריצה, איזה שחקן מרגש יא אללה, מת שיחזור למועדון.. לא נראה לי שהיה אוהד אחד שלא התחבר אליו מהשניה הראשונה.

הדיונים על וידאר ועל החסרונות שלו מזכירים לי את האנשים שהתעקשו שואן ניסטלרוי לא טוב, כי מבקיע רק מקרוב, אפילו שהיו לו מיליון שערים.

בול.

וידאר חלוץ טוב אבל לא בר השוואה עם החלוצים הגדולים שהיו פה מהסיבה הפשוטה שלמעט הדריסה על הפועל, לא ממש עשה פה משהו.

"לא ממש עשה פה משהו" זה הכי מנותק מהמציאות ששמעתי לאחרונה.

הסיבה היחידה שעל וידאר אין קונסנזוס לגבי המעמד שלו בטופ 2 חלוצים זרים בהיסטוריה היא כי הוא לא הביא תארים , זהו.

אם היינו עם אליפות אחת איתו (שהוא מן הסתם הכובש המוביל) לאנשים פה לא היה ספק.

בתכלס , מבחינת יכולת וקבלות, במכבי לפחות הוא הכי גדול.

הסיבה היחידה שעל וידאר אין קונסנזוס לגבי המעמד שלו בטופ 2 חלוצים זרים בהיסטוריה היא כי הוא לא הביא תארים , זהו.

אם היינו עם אליפות אחת איתו (שהוא מן הסתם הכובש המוביל) לאנשים פה לא היה ספק.

בתכלס , מבחינת יכולת וקבלות, במכבי לפחות הוא הכי גדול.

הוא גם משחק בעמדה בה הכי קל למדוד את התפוקה שלו ועדיין מתווכחים פה על זה. 45 שערים ב90 הופעות בשתי העונות הראשונות. פסיכי.

בין השורות כתוב שלמאלמו יש 5-10% אחוזים ממכירה עתידית על וידאר, למרות שהכתבה מלפני שנה וחצי.

https://www.expressen.se/kvallsposten/sport/forre-mff-stjarnan-kan-saljas--for-90-miljoner/

"לא ממש עשה פה משהו" זה הכי מנותק מהמציאות ששמעתי לאחרונה.

לא הביא תארים ולתקופות ארוכות מידי בעונה האחרונה לא תיפקד בכלל - מבחינתי זאת הכוונה ללא ממש עשה פה משהו.

אם ווידאר היה משחק עם נמני..... וווווואאאווווווו

החלוץ שזה היה הכי בולט אצלו זה קוביקה.

עם אבי נמני 29 שערים, בלי נמני 4 שערים.

אבל בלי קשר, נמני היה מאכיל את קוביקה פעם אחר פעם בכדורים זהב

החלוץ שזה היה הכי בולט אצלו זה קוביקה.

עם אבי נמני 29 שערים, בלי נמני 4 שערים.

אבל בלי קשר, נמני היה מאכיל את קוביקה פעם אחר פעם בכדורים זהב

נימני גם משך אליו קבוע 3 שחקני הגנה וזה איפשר לשחקנים ההתקפה האחרים להישאר פנויים.

נמני בהחלט חסר ליד ווידאר. מאז ומתמיד חלוצים פרחו לידו. בתקופתו, מכבי הייתה בית הבראה לחלוצים כושלים.

היה לזה אפילו שם, "ברכת החלוצים"

נימני גם משך אליו קבוע 3 שחקני הגנה וזה איפשר לשחקנים ההתקפה האחרים להישאר פנויים.

נמני, במיוחד בשנתיו האחרונות, בעיקר משך אליו את הכדור.

נמני, במיוחד בשנתיו האחרונות, בעיקר משך אליו את הכדור.

ואחרי שהוא משך את הכדור, הוא דחף אותו לשער, אז זה מתקזז

יש כאן איזו אופנה לרדת על נימני, מה הקטע?

בתור אישיות אני עוד יכל קצת להבין אבל בתור שחקן?

לא יורדים על נמני, רק מתקנים את העובדות. חלוצים לא פרחו שנמני היה שחקן במכבי. זאת עובדה. אם מדובר על סיבתיות או רק על קורלציה, שכל אחד יחליט בעצמו.