Jump to content

וידאר קיארטנסון

שורה

Recommended Posts

מי שחושב שיבוא לפה חלוץ שיתן מספרים טובים יותר מוידאר חי בסרט, גם בעונה חלשה כמו זו שהייתה הוא נתן פה בשקט דו ספרתי.

עם קבוצה שוטפת מסביבו הוא יהיה מפלצת.

הלוואי שנמכור את ראיקו, נביא את הרוש + בלם זר + זר על המשבצת של ריקן ווידאר יישאר איתנו (על כל המשתמע מכך, הוא מספיק מקצוען שגם אל יתאכז שלא התקדם הוא יהיה 100% איתנו).

בדיחה לשים את פריצה לפני וידאר. ייתכן שאם פריצה היה מגיע בגיל 28 הוא היה מרשים יותר מוידאר, אבל אני שופט לפי מה שראיתי בליגה. אולי העובדה שפריצה היה חלק משלוש השנים הנהדרות מטעה אותכם, אולי המשחק האחרון בגמר מטשטש אותכם, אבל למעט שנה אחת טובה, היו לו תקופות מאוד בינוניות.

לגבי קוביקה, מרגיש לי כמו רומנטיקה ואידיאליזציה של העבר. וידאר טוב ממנו והרבה יותר קילר.

יעקובו היה הכי גדול.

את השאר קשה למקם מסיבות שונות אבל הם בטופ 5 קל

פריצה

סטפן שאלואי

ניקו קודריציקי

קוביקה

מסכים בגדול, רק שאת קודריצקי ממקם שני ברשימה.

קלשנקו ווידאר הבאים ברשימה.

מבחינת יכולת סיום נטו, יכול להיות שוידאר בטופ 3, אבל הליקויים שיש לו בכל שאר האספקטים של המשחק הם משהו שקשה מאוד

להתעלם ממנו.

ההשוואה ליעקובו מביכה, וידאר ממש לא החלוץ הזר הטוב ביותר שהיה, על חלוץ כזה לא היו התלבטויות אם למכור.

כן חושב שהוא קילר, אבל עם כל הכבוד הוא הרבה פעמים מזיק, לא בטוח שזה החלוץ שמתאים לנו

ההשוואה ליעקובו מביכה, וידאר ממש לא החלוץ הזר הטוב ביותר שהיה, על חלוץ כזה לא היו התלבטויות אם למכור.

כן חושב שהוא קילר, אבל עם כל הכבוד הוא הרבה פעמים מזיק, לא בטוח שזה החלוץ שמתאים לנו

יעקובו זו רמה אחרת

אני מת לראות את וידאר בבלומפילד בקבוצה מאומנת עם התקפה טובה. הוא בא בתקופה הכי רעה שלנו בשנים האחרונות ונתן 50 גולים כבר.

בדיחה לשים את פריצה לפני וידאר. ייתכן שאם פריצה היה מגיע בגיל 28 הוא היה מרשים יותר מוידאר, אבל אני שופט לפי מה שראיתי בליגה. אולי העובדה שפריצה היה חלק משלוש השנים הנהדרות מטעה אותכם, אולי המשחק האחרון בגמר מטשטש אותכם, אבל למעט שנה אחת טובה, היו לו תקופות מאוד בינוניות.

לגבי קוביקה, מרגיש לי כמו רומנטיקה ואידיאליזציה של העבר. וידאר טוב ממנו והרבה יותר קילר.

בדיוק, פריצה הגיע לפה אחרי השיא, אפשר להגיד עליו שהוא יותר טכני מוידאר, או בעל יכולת מסירה טובה יותר אולי אפילו עם יותר "קלאסה" במשחק שלו, אבל וידאר סקורר גדול יותר ובסה"כ חלוץ טוב יותר, אם פריצה היה מגיע אלינו בשיא שלו, אולי היה נותן יותר עונות טובות ברציפות ואז אפשר היה להגיד עליו שהוא היה טופ 5 בחלוצים הזרים הכי טובים בכל הזמנים, במצב הנוכחי קשה להגיד את זה.

בדיוק, פריצה הגיע לפה אחרי השיא, אפשר להגיד עליו שהוא יותר טכני מוידאר, או בעל יכולת מסירה טובה יותר אולי אפילו עם יותר "קלאסה" במשחק שלו, אבל וידאר סקורר גדול יותר ובסה"כ חלוץ טוב יותר, אם פריצה היה מגיע אלינו בשיא שלו, אולי היה נותן יותר עונות טובות ברציפות ואז אפשר היה להגיד עליו שהוא היה טופ 5 בחלוצים הזרים הכי טובים בכל הזמנים, במצב הנוכחי קשה להגיד את זה.

אפשר להתווכח על זה, ראדה החל מאמצע העונה השנייה נאלץ להתמודד מול זהבי, זה די חתך לו בדקות המשחק.

וידאר היה גולר בחסד עליון בליגה שלנו כשהוא רצה, החל מהשליש השני בעונה שעברה התחושה היא שהגל הגיע אל החוף. אישית הייתי שמח אם היה נמכר ובמקומו נקבל קשר התקפי עם מספרים שיודע להוציא מתפרצת שהיא בעיני אלמנט הרבה יותר נדרש כרגע.

אנשים פה רוצים חלוץ זר ומהיר

הסיכוי להביא שחקן עם סיומת כמו של וידאר שגם מהיר אפסי

לוידאר יש יכולת סיום מטורפת

אף אחד פה לא רשם שהוא צריך להיות עם היכולת סיום של וידאר, אבל בליגה האיטית שלנו חלוץ כזה יכול להגיע להרבה יותר מצבים פר משחק ואולי להיות במשך עונה שלמה יותר יציב מוידאר.

וזה מה שאנחנו דורשים משחקני ההתקפה שלנו אם אנחנו שואפים לאליפות, יציבות.

אף אחד פה לא רשם שהוא צריך להיות עם היכולת סיום של וידאר, אבל בליגה האיטית שלנו חלוץ כזה יכול להגיע להרבה יותר מצבים פר משחק ואולי להיות במשך עונה שלמה יותר יציב מוידאר.

וזה מה שאנחנו דורשים משחקני ההתקפה שלנו אם אנחנו שואפים לאליפות, יציבות.

כן אבל מהירות לא תמיד תהיה נשק טוב

וידאר כאשר מקבל מצב יש סיכוי טוב מאוד לגול

נכון שצריך גם שחקן מהיר אבל לדעתי זה לא צריך להיות במקום אלא בנוסף אפשר גם קשר התקפי מהיר

וידאר ענק, יותר טוב מקוביקה, לגבי פריצה קשה לדעת פריצה שיחק עם ערן וזה משחק אחר לגמרי .

אבל מה שיותר חשוב,זאת האליפות. השנה אנחנו חייבים לקחת את האליפות וזה הדבר הכי חשוב.

קירטנסון הוא נקודת מפתח מאוד חשובה בניסיון להחזיר את האליפות השנה.

אם יש הצעה סבירה אני מוכר

עם דגש על הסבירה, כמה שקלים מעל למחיר שקנינו ואני אורז יפה.

הרבה זמן לא קראתי הגזמות כאלה כמו בעמוד הראשון.

וידאר ביחד עם ערן בבלומפילד שווים 70 גולים בעונה ביחד ,על מה אתם מדברים בכלל.

שילוב שלהם זה אליפות הכי קלה בארץ.

פריצה היה ענק אבל בקבוצה ענקית ובבלומפילד.

מפחיד לחשוב בכלל על שילוב של וידאר+ערן

מסכים בגדול, רק שאת קודריצקי ממקם שני ברשימה.

קלשנקו ווידאר הבאים ברשימה.

מבחינת יכולת סיום נטו, יכול להיות שוידאר בטופ 3, אבל הליקויים שיש לו בכל שאר האספקטים של המשחק הם משהו שקשה מאוד

להתעלם ממנו.

מבחינת תכונות ושלמות- פריצה השלם ביותר מבין החלוצים הזרים שהיו של מכבי. הבישול הראשון שלו במכבי לעטר- היה מופת של אינטילגנציה ריגשית ופרסונה מיוחדת. יעקובו בוודאי ראשון מבין כולם. חושב שוידאר בחמישיה כי למרות ליקויים במשחק- הוא הכי קליני שראיתי וזאת התכונה שמשלמים עליה הכי הרבה כסף.

הבישול הראשון של פריצה היה ללוגסי

וידאר החלוץ הכי טוב בכל הזמנים בלשים גול בנגיעה אחת. ברגע שתשים לו כדור במצב בעיטה שהוא אוהב הסיכויים לטובתך.

אם הוא צריך לגעת יותר מפעם אחת בכדור, ההסתברות למהלך חיובי יורדת ב85 אחוז. זה לא מספיק טוב.

בפלייאוף האחרון צודק מי שאמר שכל הקבוצה שיחקה רע, אבל וידאר היה האשם העיקרי בעיניי. ההחמצות בתחילת הפלייאוף במצבים של ריצה לבד מול השוער הרגו לנו את העונה.

הבישול הראשון של פריצה היה ללוגסי

וידאר החלוץ הכי טוב בכל הזמנים בלשים גול בנגיעה אחת. ברגע שתשים לו כדור במצב בעיטה שהוא אוהב הסיכויים לטובתך.

אם הוא צריך לגעת יותר מפעם אחת בכדור, ההסתברות למהלך חיובי יורדת ב85 אחוז. זה לא מספיק טוב.

בפלייאוף האחרון צודק מי שאמר שכל הקבוצה שיחקה רע, אבל וידאר היה האשם העיקרי בעיניי. ההחמצות בתחילת הפלייאוף במצבים של ריצה לבד מול השוער הרגו לנו את העונה.

לי בעיקר זכור הבישול לעטר כשהם היו 2 על שוער פחות או יותר(אולי זה לא הראשון)כי זה הרגע שהוא קנה אותי. הבנתי שיש כאן משהו מאד מיוחד. פחות חשוב אם היה הבישול הראשון או השני(ללוגאסי זה היה בעקב לא, בישול מפואר), אלא העובדה שלא היה חרמן על הראשון שלו. הוא הגיע לקבוצה שרצה והחל לתרום לה באופן מיידי ללא שום לחץ או כפייה של הרצונות שלו. הוא פשוט השתלב טבעי ובעיקר נתן לעטר להבין שהוא פה בשביל לעזור לו, לא לנשל אותו.

קינג אמיתי שהיה באמת.

וידאר ביחד עם ערן בבלומפילד שווים 70 גולים בעונה ביחד ,על מה אתם מדברים בכלל.

שילוב שלהם זה אליפות הכי קלה בארץ.

פריצה היה ענק אבל בקבוצה ענקית ובבלומפילד.

מפחיד לחשוב בכלל על שילוב של וידאר+ערן

שילוב נוראי.

שני שחקנים שלא מוסרים.

אין בזה שום היגיון.

שילוב נוראי.

שני שחקנים שלא מוסרים.

אין בזה שום היגיון.

ערן לא היה מוסר? חילק מסירות אדירות עם מישהו שהיה מנצל אותם היו לו גם דו ספרתי קבוע בבישולים.

ערן ווידאר.. וואו.

אגב , אין מישהו בפורום הזה שאוהב את פריצה יותר ממני. לא קיים.

וידאר פשוט טוב ממנו אובייקטיבית , חלוץ ברמה אחרת לגמרי.