Jump to content

סיכום הניצחון על רדניצקי בנתניה אחריי צפייה בש.ח | תוצאה טובה בבית

Sawyer

Recommended Posts

איזה חרטוט, דור פרץ אחרי ההשאלה בהפועל חיפה היה חצי שנה פה והיה מזעזע.

אתם מדברים שטויות

הוא היה פשוט לא הכי טוב

ועובדה שהוא היה מעולה בהפועל חיפה

כנראה שפשוט לקח לו זמן לחזור לאותה יכולת של הפועל חיפה

אתם מדברים שטויות

הוא היה פשוט לא הכי טוב

בתחילת העונה שעברה ברוב המשחקים שהוא שיחק הוא היה מזעזע, נקודת המפנה שלו הייתה יכולת טובה במשחק נגד ויאריאל (כשניצחנו 1-0) ויכולת טובה במשחק נגד הפועל באר שבע בגמר גביע הטוטו שבוע אחרי זה (כשניצחנו 1-0), ומאז הוא התחיל להראות יכולת טובה באופן קבוע וקיבל מקום קבוע בהרכב, עד אז הוא באמת היה גרוע.

אתם מדברים שטויות

הוא היה פשוט לא הכי טוב

הוא לא היה מעולה בהפועל חיפה, הוא נתן שם 2-3 משחקים טובים ועוד כמה משחקים סבירים, ביחד עם משחקים נוראיים (ע"ע המשחק נגדנו והשער המבריק).

במכבי הוא לא היה טוב בעונה שעברה עד אמצע העונה. אנשים ביציע קיללו כל רגע שלו על המגרש, והמון אוכלים את הכובע (מה זה המון?95% מהיציע). ברגע ששמו אותו בנקודה הנכונה על המגרש הוא פתאום נדלק והתחיל לקבל ביטחון. במשחקים ששינו לו את המיקום (נניח בלם שלישי שקרה פעם או פעמיים) ראו שהוא שוב מאבד אוריינטציה ולא יודע מה לעשות על המגרש.

חמסה חמסה חמסה.

משחק מעודד בעיקר במחצית השנייה

מאוד אהבתי שאיבציץ הבין כבר אחרי 2 משחקים שחסר לקבוצה שחקן יצרתי באמצע והעביר את מיכה לשחק שם,עדיין הייתי רוצה לראות את מכבי משחקים 4-4-2

ז'איר כרגיל היה מצוין שקט ואלגנטי וגורם לטיבי להיראות טוב

סובריט משתפר ממשחק למשחק ומוסיף המון למשחק הראש

אצילי בפעולות הקטנות עוזר לייצר מצבים מסוכנים

והכי מרשים אותי עד עכשיו שבכל התקפה יש למכבי הרבה שחקנים ברחבה של היריבה והלחץ הגבוהה של כל ההתקפה

דור פרץ כרגיל תענוג

נקווה שגם בהמשך ניראה לפחות ככה וכמובן גם נשתפר

ועדיין אני חושב שחייבים עוד בלם ברמת הז'איר ושחקן יצרתי באמצע סטייל אוחנה(ורד אולי) ואנחנו מסודרים לעונה

הוא לא היה מעולה בהפועל חיפה, הוא נתן שם 2-3 משחקים טובים ועוד כמה משחקים סבירים, ביחד עם משחקים נוראיים (ע"ע המשחק נגדנו והשער המבריק).

במכבי הוא לא היה טוב בעונה שעברה עד אמצע העונה. אנשים ביציע קיללו כל רגע שלו על המגרש, והמון אוכלים את הכובע (מה זה המון?95% מהיציע). ברגע ששמו אותו בנקודה הנכונה על המגרש הוא פתאום נדלק והתחיל לקבל ביטחון. במשחקים ששינו לו את המיקום (נניח בלם שלישי שקרה פעם או פעמיים) ראו שהוא שוב מאבד אוריינטציה ולא יודע מה לעשות על המגרש.

חמסה חמסה חמסה.

זה לא רק נקודה במגרש, הוא עשה סוויץ בראש לדעתי, תפס את עצמו בידיים. זה עניין מנטלי.

אתם מדברים שטויות

הוא היה פשוט לא הכי טוב

כולם מדברים שטויות ורק אתה צודק.

בהפועל חיפה הוא היה בינוני מינוס. נכון שהם רצו אותו שוב, אבל היו משחקים שהוא אפילו לא פתח. הוא ממש, אבל ממש לא הציג את היכולת שהוא מציג עכשיו. כל ניסיון לצייר את ההתקדמות שלו כתוצר של ההשאלה שלו להפועל חיפה הוא פשוט לא נכון. ההתקדמות שלו נעשתה מגביע הטוטו והלאה.

לא יודע איפה לכתוב את זה אבל חוץ מאצילי (ואולי אחד מבין עטר/מיכה/ריקן אם הוא לא מיועד להרכב), אף אחד מההרכב הזה לא צריך לפתוח מול בית"ר. חייבים לתת למחליפים לרוץ ולצ'יקו להוריד קצת חלודה. שלישייה קדמית של אצילי שוינפלד ושכטר, או אפילו עם חוזז ואצילי בתור הקדמי בשלישיית הקישור (אני ממש מת לראות אותו בעמדה הזאת קצת כדי להבין אם זה עדיף) מספיק מסוכנת גם אם יש מאחוריהם מרכז קישור צעיר (גלזר וברסקי) והגנה לא מתואמת (פיבן, ייני, גולדברג).

לא יודע איפה לכתוב את זה אבל חוץ מאצילי (ואולי אחד מבין עטר/מיכה/ריקן אם הוא לא מיועד להרכב), אף אחד מההרכב הזה לא צריך לפתוח מול בית"ר. חייבים לתת למחליפים לרוץ ולצ'יקו להוריד קצת חלודה. שלישייה קדמית של אצילי שוינפלד ושכטר, או אפילו עם חוזז ואצילי בתור הקדמי בשלישיית הקישור (אני ממש מת לראות אותו בעמדה הזאת קצת כדי להבין אם זה עדיף) מספיק מסוכנת גם אם יש מאחוריהם מרכז קישור צעיר (גלזר וברסקי) והגנה לא מתואמת (פיבן, ייני, גולדברג).

אוחיון, ייני, פיבן, ברסקי (?), גולדברג, גלזר, גולסה, אצילי, חוזז, שכטר, שוינפלד.

וצ'יקו חילוף.

אוחיון, ייני, פיבן, ברסקי (?), גולדברג, גלזר, גולסה, אצילי, חוזז, שכטר, שוינפלד.

וצ'יקו חילוף.

אוחיון

שון יאיר שחר שרן

גלזר ברסקי

חוזז אצילי

שכטר יוני

צ'יקו יעלה הכי מוקדם שאפשר כי אני כבר מת לראות אותו.

לא רואה סיבה שצ׳יקו לא יפתח מול בית״ר.

מסכים. שיפתח וישחק מחצית הוא - מחצית אצילי.

ראיקו

סבוריט טיבי/ז'איר פיבן שרן

גלזר ברסקי

אופואדו חוזז

שוינפלד שכטר

לא מבין אנשים שכותבים כאן את ז'איר. הוא השחקן הכי חשוב בחוליה האחורית שלנו. לא הייתי מסכן אותו בשלב הקריטי הזה של מוקדמות האירופית. מעבר לזה, פשוט הזוי שאין לנו בלם מחליף ראוי או מגן ימני מחליף (בכלל!).

בקיצור, הרכב של בוגרי נוער - אוחיון, שלושה בלמים (פיבן, ייני וגולדברג), גלזר, ברסקי, חוזז, אצילי, יונתן כהן בשילוב עם שוינפלד ושכטר.

לא מבין אנשים שכותבים כאן את ז'איר. הוא השחקן הכי חשוב בחוליה האחורית שלנו. לא הייתי מסכן אותו בשלב הקריטי הזה של מוקדמות האירופית. מעבר לזה, פשוט הזוי שאין לנו בלם מחליף ראוי או מגן ימני מחליף (בכלל!).

בקיצור, הרכב של בוגרי נוער - אוחיון, שלושה בלמים (פיבן, ייני וגולדברג), גלזר, ברסקי, חוזז, אצילי, יונתן כהן בשילוב עם שוינפלד ושכטר.

בגלל זה פשוט חייבים בלם נוסף, רצוי זר תותח, אבל גם בלם ישראלי טוב ועם ניסיון מהליגה יספיק.

מעדיף לעלות עם שרן ופיבן בלמים, לאלתר משהו עם מגן ימני (ברסקי?) מאשר לפתוח עם שחקן הרכב כמו אמאדור.

שטיבי וז'איר יעשו מחצית מחצית לצד פיבן.

לגבי החוד - אצילי שכטר וחוזז. צ'יקו ומיכה שחייב לחזור לעצמו כמחליפים (אם יש חמישה חילופים, מגיע גם לשוינפלד להכנס)

אכן זה הזוי שאין בלם מחליף ראוי ואין יותר מדי אופציות, לכן כתבתי טיבי/ז'איר - שישחקו מחצית-מחצית.

ולמה אין מגן ימני מחליף? שרן?

בגלל זה פשוט חייבים בלם נוסף, רצוי זר תותח, אבל גם בלם ישראלי טוב ועם ניסיון מהליגה יספיק.

מעדיף לעלות עם שרן ופיבן בלמים, לאלתר משהו עם מגן ימני (ברסקי?) מאשר לפתוח עם שחקן הרכב כמו אמאדור.

מסכים לגבי ז'איר (לכן כתבתי שלושה בלמים, כי פשוט אין עם מי לפתוח כבלם / מגן ימני). השחרור של בן חיים לא מובן לי בדיוק מהסיבה הזאת, למרות כל המגבלות שלו. מקווה שבאמת חושבים להביא בלם זר.

אכן זה הזוי שאין בלם מחליף ראוי ואין יותר מדי אופציות, לכן כתבתי טיבי/ז'איר - שישחקו מחצית-מחצית.

ולמה אין מגן ימני מחליף? שרן?

שרן לא באמת מגן וגם אם ישחק כמגן ימני עדיין חסר לנו בלם.

מניח שבן חיים פשוט לא רוצה להיות בלם מחליף. אם הוא לא פורש אז הוא רוצה לשחק ולא לשבת על הספסל. הסיטואציה הזאת לא הייתה טובה, לא לו ולא למכבי.

יכול לקבל את מה שאתה אומר. אני באופן אישי שמתי אותו כי הוא כבר רגיל למשחקים רבים בעונה (שיחק עונה אחרונה 42 משחקים ובלי היעדרויות טפו טפו) וכי עדיין זאת בית"ר במשחק נוקאאוט וצריך לא לעלות עם ההרכב השני.

זאת גם הסיבה שאני לא מבין את מי שכותב אוחיון בשער. מה הטעם?

זה הזמן לעשות ניסויים כאלה? זה משחק נוקאאוט ועדיין מול בית"ר. ראיקו צריך לפתוח ושאוחיון יקבל הזדמנות בפעם אחרת, עם פחות סיכון.

יכול לקבל את מה שאתה אומר. אני באופן אישי שמתי אותו כי הוא כבר רגיל למשחקים רבים בעונה (שיחק עונה אחרונה 42 משחקים ובלי היעדרויות טפו טפו) וכי עדיין זאת בית"ר במשחק נוקאאוט וצריך לא לעלות עם ההרכב השני.

זאת גם הסיבה שאני לא מבין את מי שכותב אוחיון בשער. מה הטעם?

זה הזמן לעשות ניסויים כאלה? זה משחק נוקאאוט ועדיין מול בית"ר. ראיקו צריך לפתוח ושאוחיון יקבל הזדמנות בפעם אחרת, עם פחות סיכון.

מתי יהיה לך משחק עם פחות סיכון מאשר רבע גמר גביע הטוטו?

ויפה שאמאדור שיחק 42 משחקים, זה לא אומר בהכרח שזה יקרה גם השנה. חוץ מזה, במכבי בעונה טובה יש בין 50 ל 60 משחקים (תלוי עד כמה העונה טובה). אתה לא יכול להתחיל לשחוק אותו על ההתחלה על משחק כזה.