Jump to content

סיכום הניצחון על רדניצקי בנתניה אחריי צפייה בש.ח | תוצאה טובה בבית

Sawyer

Recommended Posts

טיבי נהיה אחד השנואים עליי ואומר את זה גם מקרב אוהדים ששמעתי ביציע.(מקווה שהשחקנים לא נכנסים לפה במקרה)..

שחקן ממש לא חכם , עם חוכמת משחק נמוכה מאוד ונמאס כבר שבמשך שלוש שנים הוא מנסה להיות פליימיקר מעמדת הבלם. כמה חוסר טכניקה ודיוק במסירה וואו.

מיכה ממשיך לאכזב .. אכזב את האיש גדר עם החולצה שלו.

עכשיו השמועות אומרות שוידאר לא ימכר .. נחכה להתפתחויות.

סבוריט ואמאדור? זה נראה ממש טוב בלי לפתוח פה .

וורוס הבלם הזה מניקוסיה , וריינסטה או מה שזה לא יהיה לעמדת הקשר/התקפי ,הארכת חוזה לברסקי. מושלם

אתה שונא שחקן של מכבי? אידיוט.

טפו טפו טפו אמאדור מרגיש כמו פגיעה, ואני מאמין שהוא יגרום לטיבי לחזור לעצמו, את עמד הזר האחרונה הייתי משקיע בקשר במקום ריקן.

עטר חייב להיות ג'וקר מהספסל בדקה 70 שהמשחק תקוע וכלום לא הולך ונואשים לאיזה מבצע אישי, למרות הגולים הוא פוגע קשות במשחק הקבוצתי.

איביץ' עם חילופים (במחצית!!) תענוג.

אחלה משחק סה"כ, היה צריך להיגמר יותר.

איזו עמדת זר אחרונה? בטוקיו עדיין חלק מהקבוצה.

לדעתי אין לנו כרגע עוד זר. זאיר, סבוריט, ציקו, וידאר, ראיקו ובטוקיו זה 6.

מה פספסתי?

סוייר, יפה לראות את המהפך ביחס שלך לדור פרץ.

כמובן תהליך שלקח מספר חודשים עד שאתה סומך עליו ואוהב אותו, אבל זה ממש שינוי של 180 מעלות לא?

כמובן תהליך שלקח מספר חודשים עד שאתה סומך עליו ואוהב אותו, אבל זה ממש שינוי של 180 מעלות לא?

אי אפשר שלא, אני לדוגמא הייתי מהמתנגדים הכי גדולים לדור פרץ ברמה שהייתי רואה שהוא בהרכב הייתי מקלל את עצמי.

היום אם הוא נפצע אני בוכה, השינוי שדור פרץ עשה ילמדו את זה באוניברסיטה

יש פה פשוט סיסמאות קבועות אחרי משחקים בלי קשר למשחק. טיבי גרוע, עטר תוקע וצריך להיות חילוף דקה 70.

שניהם נתנו אחלה משחק. עטר לא הפסיק לרוץ כל המשחק, לא היה אגואיסט וקורה שחלוץ עושה דריבל שלא צולח, זה לא אומר שהוא חייב היה למסור.

אם היה מקבל את האדום הזה של אצילי היום שורפים אותו.

לגבי טיבי, אחלה בהגנה, מידי פעם שלח כדורים לא מדוייקים שהמשחק היה תקוע. אבל היה לנו משחק הגנה טוב מאוד וזה לזכותו.

עטר היה הכי חלש אצלנו. איבד את רוב הכדורים שקיבל. לא קרה כלום מהאגף שלו.

כמובן לא ממעיט ביכולת שלו לייצר שערים מכלום אבל הוא חלש במשחק השוטף.

במהלך שהוביל לפנדל היה שחקן שעשה שחרור יפה ומשם הכדור הגיע למיכה ואז לוידאר, אם אני לא טועה זה היה אצילי - זה הפעולות הקטנות האלה שבסוף מביאות לגולים/מצבים.

טיבי לדעתי במשחק טוב, וגם הביא כמה מסירות לא רעות

היה צריך להגמר 4 עם טיפה יותר ריכוז , נקווה שלא נצטער על זה בגומלין.

בלי אצילי בטח נראה את צ'יקו, נצטרך את כולם חדים שבוע הבא .

סיכום קצרצר שלי-

ראיקו - מחוסר עבודה, לא היה צריך לזוז.

דסה - משחק לא טוב של אלי, המון ברברת עם הכדור ופחות תאכלס.

טיבי- משחק טוב של איתן ללא שום מכירה ואפילו כמה פעולות שמזכירות את הבלם ההוא מפעם.

יאיר- מושלם, כלכך אלגנטי . ראשון לכל כדור גובה, כמעט בלתי עביר, מאוד מאוד מהיר. איזה כיף.

סבוריט - משחק לא טוב שלו בכלל, בהגנה עשה כמה חורים והפסיד כמה קרבות מול הסרבים הנגרים, בניגוד למשחק הקודם שבו אי אפשר היה לעבור אותו. בהתקפה תרם מסירה אחת יפה ובעיקר הוא לא נספר ע"י חבריו לקבוצה, אני חושב שהוא עוד יתרום התקפית ונהנה ממנו לאט לאט.

פרץ - חזיר. התפתח להיות "הקשר האחורי עם השפם" שכלכך רצינו. אגרסיבי וראשון לכל כדור. אם ישפר את המסירה שלו - הוא לא ישאר איתנו להרבה זמן.

ריקן - מאוד רוצה, מאוד משתדל, חייב להפסיק לחשוב שהוא ערן זהבי ולבעוט מכל זווית. חייבים חיזוק בעמדה הזו. (גולסה היה טוב מאוד, נתן שקט לקישור ונע קדימה בצורה טובה מאוד)

מיכה - משחק מזעזע של מיכה, המון איבודי כדור ותקיעה של המשחק. הוא פתח את העונה פשוט לא טוב ואני ממש אשמח שינוח במשחקים הבאים על הספסל.

אצילי- לא אהבתי את המשחק שלו אתמול. המון איבודי כדור, ניסה לקחת בעיטות בכל מצב , הרבה פעמים תקע אותנו עם יותר מדי כדרורים. במחצית השניה שיחק יותר בנגיעה והיה יותר טוב, אבל בסה"כ משחק פחות טוב שלו.

עטר- מצוין, נכון טיפה אגואיסט אבל מאוד מאוד חד. אנחנו נהנה ממנו השנה.

וידאר- אל +++. כמה נתגעגע אליו.

הדבר הכי חשוב שאני לוקח מהמשחק זה ששלישיית קישור שמורכבת מקשר אחורי מיכה וריקן לא עובדת טוב ביחד. גם שמדובר בקבוצה בלי הרבה כישרון ורצון לשחק כדורגל. בעיניי זה המשך ישיר להרבה משחקים בשנה שעברה.

אישית, לא הייתי בונה את כל העונה שלי סביב מיכה כ-10, אבל אם כן הולכים על זה חייבים להיות שני גרזנים מאחוריו.

תקציר שלא מהאתר של ספורט1? (הוא לא נפתח לי כאן)

תודה!

עצה לעתיד - לך ליוטיוב, חפש מכבי תל אביב ותסנן תוצאות לפי התאריך של יום המשחק.

הדבר הכי חשוב שאני לוקח מהמשחק זה ששלישיית קישור שמורכבת מקשר אחורי מיכה וריקן לא עובדת טוב ביחד. גם שמדובר בקבוצה בלי הרבה כישרון ורצון לשחק כדורגל. בעיניי זה המשך ישיר להרבה משחקים בשנה שעברה.

אישית, לא הייתי בונה את כל העונה שלי סביב מיכה כ-10, אבל אם כן הולכים על זה חייבים להיות שני גרזנים מאחוריו.

מסכים שהשינוי של גולסה בריקן נתן לנו שליטה חזקה במרכז, אבל מצד שני אין טעם לשחק באמצע עם - פרץ, גולסה וריקן, זה הגנתי מדי ואפור מדי.

זה שינוי של 360*3 ורק אז עוד 180.

דור פרץ זאת תופעה שלא נתקלתי בה כאוהד מכבי.

התחיל בנוער כילד חמוד, התחברתי אליו. עודדתי ותמכתי והאמנתי בילד. ואז הוא נתן 3 עונות בבוגרים שברובן התחננתי שישאילו אותו כי הוא לא מתאים למכבי עד שבשלב מסויים כבר לא היה אכפת לי מה יעשו איתו רק שיפסיק לשחק ולעשות נזק.

ואז.. פתאום מה שקורה עכשיו. הזייה.

מסכים שהשינוי של גולסה בריקן נתן לנו שליטה חזקה במרכז, אבל מצד שני אין טעם לשחק באמצע עם - פרץ, גולסה וריקן, זה הגנתי מדי ואפור מדי.

נכון, ולכן לדעתי צריך לנסות שם את אצילי. שניים מבין ברסקי/גולסה/פרז/גלזר ואצילי לפניהם. הוא השחקן היחיד בסגל שיכול גם לבעוט מרחוק, גם לתת פס לגול, גם לעשות דריבל וגם להוציא אותנו יחסית מהר קדימה. הייתי מנסה את זה בהזדמנות הראשונה. או לחילופין עובר ל-4-4-2.

למרות התוצאה הלא רעה יש הרבה מקום לשיפור. חייב שיפור במרכז שדה. להריץ את ברסקי כמה שיותר!!

אצילי מרגיש לי רכרוכי מדי. כל פעם שמגיע מצב של יתרון מספרי בהתקפה והוא עם הכדור אתה מרגיש שמשהו רע יקרה מזה.

סוף סוף מאמן שלא מחכה לדקה 80 לעשות חילוף! נראה מאמן רציני, צעיר ומבטיח.

ועדיין לפרץ יש מקום גדול לשיפור בכל הקטע ההתקפי.

כל עוד בהגנה ובהנעת הכדור הוא טוב זה מספיק.

אם הוא ישתפר בכדורים ארוכים ובבעיטות ברחוק עוד יותר טוב.

זה שינוי של 360*3 ורק אז עוד 180.

דור פרץ זאת תופעה שלא נתקלתי בה כאוהד מכבי.

התחיל בנוער כילד חמוד, התחברתי אליו. עודדתי ותמכתי והאמנתי בילד. ואז הוא נתן 3 עונות בבוגרים שברובן התחננתי שישאילו אותו כי הוא לא מתאים למכבי עד שבשלב מסויים כבר לא היה אכפת לי מה יעשו איתו רק שיפסיק לשחק ולעשות נזק.

ואז.. פתאום מה שקורה עכשיו. הזייה.

זה לא הזיה בכלל. זה עניין של בטחון.

היה לו חוסר בטחון, ברגע שהקהל הכל כך תומך שלנו התחיל לשרוק לו בוז בכל נגיעה אז מה ציפית שיקרה? ברור שהוא ישחק רע, אבל גם ידענו שהוא שחקן מוכשר עם פוטנציאל.

שנה שעברה ג'ורדי מצא לו את המקום מאחורה והוא הצליח להתגבר על זה. מבחינתי יכול להיות בעל הבית לשנים הבאות.

נכון, ולכן לדעתי צריך לנסות שם את אצילי. שניים מבין ברסקי/גולסה/פרז/גלזר ואצילי לפניהם. הוא השחקן היחיד בסגל שיכול גם לבעוט מרחוק, גם לתת פס לגול, גם לעשות דריבל וגם להוציא אותנו יחסית מהר קדימה. הייתי מנסה את זה בהזדמנות הראשונה.

מסכים לגמרי.

למרות אתמול, אני עדיין חושב שגם שילוב של פרץ/גלזר, ריקן ומיכה כן יכול לעבוד מול קבוצות חלשות.