Jump to content

אז מה, מלחמה?

כפכף הזהב

Recommended Posts

אין לצה״ל מטרות מלבד מבנים ריקים

אין לממשלה אסטרטגיה מלבד שימור שלטון החמאס

הגענו לשלב שלא רק חבל על חיי חיילים אלא אפילו חבל על הטילים של חיל האוויר

אם חמאס בוחר לירות את הקורנט כשהחיילים עדיין על האוטובוס היינו כבר במצב של גיוס מילואים משוגע. חמאס עושים מה שבזין שלהם ומנהלים לנו ת'חיים.

אם חמאס בוחר לירות את הקורנט כשהחיילים עדיין על האוטובוס היינו כבר במצב של גיוס מילואים משוגע. חמאס עושים מה שבזין שלהם ומנהלים לנו ת'חיים.

יצאו אחים

למדו מאיתנו, אנחנו מפציצים בניינים ריקים והם אוטובוסים ריקים.

לא זוכר מתי ההרתעה שלנו הייתה כל כך חלשה.

ביבי בדרך לאבד הרבה קולות

חחחחח ממש. עד הבחירות הוא ידבר על חזק מול החמאס, איראן וכו' ויזכה ב40 מנדטים.

חחחחח ממש. עד הבחירות הוא ידבר על חזק מול החמאס, איראן וכו' ויזכה ב40 מנדטים.

בחירות הבאות ביבי לא יהיה ראש ממשלה

* יותר מ-400 רקטות מאתמול והרוג אחד,ערבי.

הוא כן יהיה כי אף אחד לא יכול להחליף אותו

כולם גיבורים בתקשורת, למה לא מתקיפים וכ'ו אבל לא יודעים שיש המון משתנים בהתקפה כמו מצרים, ארה"ב, המדינות המתונות וכ'ו

ראש ממשלה זה תפקיד מאוד קשה ורק ביבי מסוגל להיות ראש ממשלה עד שלא יקום פה מישהו ברמה הזאת

הוא כן יהיה כי אף אחד לא יכול להחליף אותו

כולם גיבורים בתקשורת, למה לא מתקיפים וכ'ו אבל לא יודעים שיש המון משתנים בהתקפה כמו מצרים, ארה"ב, המדינות המתונות וכ'ו

ראש ממשלה זה תפקיד מאוד קשה ורק ביבי מסוגל להיות ראש ממשלה עד שלא יקום פה מישהו ברמה הזאת

תספר את זה לתושבי הדרום ועוטף עזה,תסביר להם למה ישראל לא עושה כלום...

חיזבאללה ואיראן יושבים בצד ורואים שחמאס מזיין אותנו ואנחנו מפציצים בניינים ריקים וחולות,אחלה הרתעה.

לא זוכר מתי ההרתעה שלנו הייתה כל כך חלשה.

ביבי בדרך לאבד הרבה קולות

חלשה?

אתה לא חושב שיש סיבה למה כבר 24 שעות אתה שומע שחמאס מאיימים להרחיב את הירי וזה לא קורה?

דווקא כרגע ההרתעה זה הדבר היחידי שעובד וחמאס מנסים להגיע להפסקת אש בכל מחיר

מה?!

לגבי האוטובוס, נאיבי לחשוב שהיה שם נס, אם היה שם מספר דו ספרתי של הרוגים היה לנו לגיטמציה לפרק הרבה יותר בעזה, לגבי זה שיש להם יכולות כאלה זה לא מפתיע בכלל.

כל מה שקורה מאוד מאוד ברור

אני מספר את זה לך (לא יודע אם אתה תושב הדרום או לא אז קבל התנצלות מראש במקרה ואני טועה) שכרגע אתה בראש שפוי ..תאמין לי אם זה היה תלוי בביבי הוא כבר היה כותש את החמאס וגורם לתושבי הדרום שקט לעשרות שנים

יש עליו לחץ כזה מבחינת גורמים חיצוניים שאף אחד לא מסוגל להתמודד וגם הוא לא מסוגל

הכי קל לשבת באופוזיציה ולהגיד לתקוף

תאמין לי שגם אני כמו שרשמתי פה רוצה כבר לראות את עזה בוערת ונחרבת אבל אני גם מבין את ביבי...

סרטון שהחמאס פירסם של הפגיעה באוטובוס

https://m.facebook.com/story/graphql_permalink/?graphql_id=UzpfSTU2ODg1NTAyNjQ5NzM1NjoxOTE5MjY5NDQ4MTIyNTY3

זה ממש מביך מבחינת המדינה. התנהלות מחפירה עד כה.

תספר את זה לתושבי הדרום ועוטף עזה,תסביר להם למה ישראל לא עושה כלום...

חיזבאללה ואיראן יושבים בצד ורואים שחמאס מזיין אותנו ואנחנו מפציצים בניינים ריקים וחולות,אחלה הרתעה.

ספר את זה לנתיבות, אשקלון וב"ש שממשיכים לבחור בו באופן קבוע לא משנה כמה חמאס ירה עליהם והממשלה תנהג באימפוטנטיות.

אני מספר את זה לך (לא יודע אם אתה תושב הדרום או לא אז קבל התנצלות מראש במקרה ואני טועה) שכרגע אתה בראש שפוי ..תאמין לי אם זה היה תלוי בביבי הוא כבר היה כותש את החמאס וגורם לתושבי הדרום שקט לעשרות שנים

יש עליו לחץ כזה מבחינת גורמים חיצוניים שאף אחד לא מסוגל להתמודד וגם הוא לא מסוגל

הכי קל לשבת באופוזיציה ולהגיד לתקוף

תאמין לי שגם אני כמו שרשמתי פה רוצה כבר לראות את עזה בוערת ונחרבת אבל אני גם מבין את ביבי...

חחחחחחח מדהים שאחרי ככ הרבה זמן שהוא ראש ממשלה אנשים עדיין לא מבינים שהוא עובד עליהם בעיניים.

חלשה?

אתה לא חושב שיש סיבה למה כבר 24 שעות אתה שומע שחמאס מאיימים להרחיב את הירי וזה לא קורה?

דווקא כרגע ההרתעה זה הדבר היחידי שעובד וחמאס מנסים להגיע להפסקת אש בכל מחיר

מה?!

לגבי האוטובוס, נאיבי לחשוב שהיה שם נס, אם היה שם מספר דו ספרתי של הרוגים היה לנו לגיטמציה לפרק הרבה יותר בעזה, לגבי זה שיש להם יכולות כאלה זה לא מפתיע בכלל.

כל מה שקורה מאוד מאוד ברור

דווקא זה שהם לא רוצים להגיע למערכה רצינית ובכל זאת מרשים לעצמם לשגר עלינו 400 רקטות וקורנט על אוטובוס מעיד על הרתעה חלשה.

חחחחחחח מדהים שאחרי ככ הרבה זמן שהוא ראש ממשלה אנשים עדיין לא מבינים שהוא עובד עליהם בעיניים.

פשוט לא יאומן,והכי מצחיק שבבחירות הבאות יילכו כמו עיוורים לבחור בו,למרות שהרגשה שלי שפעם הבאה יהיה שינוי..

דווקא זה שהם לא רוצים להגיע למערכה רצינית ובכל זאת מרשים לעצמם לשגר עלינו 400 רקטות וקורנט על אוטובוס מעיד על הרתעה חלשה.

בכל סבב שיהיה הם משגרים מאות רקטות, הקורנט על האוטובוס היה ה"תגובה" שלהם על המבצע שהשתבש שעשינו, עכשיו המצב הוא שהם לא ממש יודעים איך לרדת מהעץ שהם עלו עליו ומנסים הפסקת אש בכל מחיר ואנחנו לא מדבירם לכיוון בכלל.

עובד עלי? הוא לא עובד עלי

אני לא מצביע לו בכלל..למעשה אף פעם לא הצבעתי ליכוד, רק פעמים הגעתי מהפעמים שהיו זה היה לברוך מרזל ואלי ישי ושניהם לא עברו את אחוז החסימה..

אבל זה המציאות כרגע ....תהיה תגובה, אבל כל תגובה ומבצע נמדדים בהקפים מסוימים ומחושבים.

בכל סבב שיהיה הם משגרים מאות רקטות, הקורנט על האוטובוס היה ה"תגובה" שלהם על המבצע שהשתבש שעשינו, עכשיו המצב הוא שהם לא ממש יודעים איך לרדת מהעץ שהם עלו עליו ומנסים הפסקת אש בכל מחיר ואנחנו לא מדבירם לכיוון בכלל.

לי לא זכור כמות שיגורים כזו במהלך יממה שהיא לא חלק ממבצע צבאי גדול. תקן אותי אם אני טועה.

הוא רק מחפש שיהיה לו מה להגיד בבחירות הבאות, בינתיים מאות אלפי ילדים גדלים עם פוסט טראומה כי הוא לא מחפש הכרעה או פיתרון רק להקריב, אפס.