Jump to content

אז מה, מלחמה?

כפכף הזהב

Recommended Posts

גם אם יהיו ויכוחים ודיונים, אם תיפול ההחלטה אז תיפול ההחלטה וזה יקרה. הקטע שאני כל כך בטוח שביבי לא יעז לקחת על עצמו אחריות שכזו שאני ישן רגוע בלילה בידיעה שלא אתרחץ בחוף הים של עזה בסופו של המבצע הבא.

גם אם יהיו ויכוחים ודיונים, אם תיפול ההחלטה אז תיפול ההחלטה וזה יקרה. הקטע שאני כל כך בטוח שביבי לא יעז לקחת על עצמו אחריות שכזו שאני ישן רגוע בלילה בידיעה שלא אתרחץ בחוף הים של עזה בסופו של המבצע הבא.

אכן ביבי מאמץ אסטרטגיה של הימנעות מעימותים מול הפלסטינים (בניגוד מוחלט לקו התקיף בגבול סוריה לדוגמה). לא תמיד זה רע לטעמי.

לצערי, אני חש אווירה דומה ממי שאני מצפה מהם להיות הסוסים הדוהרים שהממשלה צריכה לרסן.

אמרתי בעבר ואגיד שוב,נכון להיום, מערכה צבאית בעזה תביא תועלת אך ורק לחמאס. מסייג בזה שאלא אם כן צהל מתכוון לכבוש את עזה מחדש ולפרק את חמאס מנשקו שגם אז יגבר הנזק על התועלת בשבילנו.

חמאס מתים לתמונות הרס והרג שיביאו להם קצת יחס מהעולם.

מה שבאמת צריך לעשות את זה לשטח את הרצועה שלא תישאר שם אבן על אבן, לירות על כל מקור שיורה עליך בלי קשר לאם יש שם אזרחים או לא. ורק אחר כך להכניס כח רגלי לסיים את העבודה מהמעט שיישאר (בתקווה גם שכל השאר יברחו למצרים וישארו שם. מצידי שיבנו רפסודות רעועות וישוטו לאופק)

לצערי שום דבר מזה לא יקרה אבל תמיד מותר לחלום שיהיה לנו צבא אמיתי עם מפקדים שאשכרה רוצים לנצח תוך כדי גרימת מינימום נפגעים לצד שלנו (מה קורה בצד השני לא מעניין אותי כל כך).

נו באמת, זה לא פתרון ריאלי.

ואכן אנחנו בבעיה. בחמאס מבינים שאנחנו מתמעמעים בנוגע למצבע צבאי, אז הם מנצלים את זה וממשיכים לטפטף יריות.

זה שאתם בוחרים לא להבין נכון זאת בעיה שלכם (גם אתה וגם פראנק רייקרד) זה שאמרתי שאו שאני צוחק על הגורל שהם בחרו אני לא באמת צוחק ותאמין לי שגם שאיזה משהו משם נפגע אני ממש לא שמח רק אמרתי שהם היו בעד הגירוש אז הם עכשיו מקבלים את הרוב

אני גר בקיבוץ בעוטף עזה, ב2005 הייתי בצבא(הגנתי על המתיישבים בגוש קטיף)

לפי ההכללה הלא ברורה שלך מגיע לי, כי בחרתי לגור ביישוב שאולי, לא התנגדו בו לפינוי

קיצר עדיף לחשוב לפני שרושמים דברים

אני גר בקיבוץ בעוטף עזה, ב2005 הייתי בצבא(הגנתי על המתיישבים בגוש קטיף)

לפי ההכללה הלא ברורה שלך מגיע לי, כי בחרתי לגור ביישוב שאולי, לא התנגדו בו לפינוי

קיצר עדיף לחשוב לפני שרושמים דברים

אז אני אתקן בלי הכללה.

מה שאני זוכר זה שהיינו נוסעים לדודים שלי בגוש תמיד היו אלו עם השלטים של לתת למחבלים את הגוש שיהיה שלום ושקט ותראה מה קיבלנו.

ושוב אני אתקן את עצמי לא שמח בכלל מה שקורה בעוטף הקרוב ולא מעוניין שהם יסבלו וסליחה אם משהו נפגע מהעוטף.

זה שאתם בוחרים לא להבין נכון זאת בעיה שלכם (גם אתה וגם פראנק רייקרד) זה שאמרתי שאו שאני צוחק על הגורל שהם בחרו אני לא באמת צוחק ותאמין לי שגם שאיזה משהו משם נפגע אני ממש לא שמח רק אמרתי שהם היו בעד הגירוש אז הם עכשיו מקבלים את הרוב

אתה נשמע כמו תושבי הדרום ש"חוגגים" שהטילים מגיעים לתל אביב כדי לשגם הם יסבלו

לכאן או לכאן לא התושבים מחליטים ובסוף זה שיורים על אזרחים בארץ זה לא דבר מתקבל (בעיני וכנראה בעיני כל מה שקצת התעצבן על מה שכתבת) ומשם התגובה

שמאלני ימני או סתם אוהד הפועל לא מגיעלאף אחד שירו טילים לבית שלו במדינה הזאת.

אתה נשמע כמו תושבי הדרום ש"חוגגים" שהטילים מגיעים לתל אביב כדי לשגם הם יסבלו

לכאן או לכאן לא התושבים מחליטים ובסוף זה שיורים על אזרחים בארץ זה לא דבר מתקבל (בעיני וכנראה בעיני כל מה שקצת התעצבן על מה שכתבת) ומשם התגובה

שמאלני ימני או סתם אוהד הפועל לא מגיעלאף אחד שירו טילים לבית שלו במדינה הזאת.

אתה האחרון שאני אגיב לו, תקרא כל מה שכתבתי ומשם תמשיך

בזמן שכתבתם על הפסקת אש (לא ברור לי מאיפה) יש אזעקה בב"ש....מכאן הדרך להסלמה מואצת קלה.

הפלסטינים הם כמו ילד שבודק גבולות, לצערי עם הממשלה הנוכחית, רק ירי למרכז הארץ יגרום להסלמה, עד אז ימשיכו להפציץ אדמות ובניינים נטושים

?

הכל, אבל הכל עניין של דעת קהל. אתה חושב שיהיה משחק היום ? כי אני לא.

מפה לשם הדרך להתערבות אופ"א וכל האנטישמים שיושבים באירובה היא קצרה (וזה עלול להיות תקף גם אלינו).

הכל, אבל הכל עניין של דעת קהל. אתה חושב שיהיה משחק היום ? כי אני לא.

מפה לשם הדרך להתערבות אופ"א וכל האנטישמים שיושבים באירובה היא קצרה (וזה עלול להיות תקף גם אלינו).

ל90% מהאזרחים במדינה הזאת המשחק הזה מעניין את התחת.

לא חושב שזו הסיבה

ל90% מהאזרחים במדינה הזאת המשחק הזה מעניין את התחת.

לא חושב שזו הסיבה

אני מסכים. אפילו ל-99%.

אבל לחמאס זה ועוד איך משנה. זה כמעט כל מה שמניע אותו.

אתה האחרון שאני אגיב לו, תקרא כל מה שכתבתי ומשם תמשיך

לך תזדיין יאהבל מי אתה

עונים לך כמו בן אדם ואתה מגיב ככה סע סע

וואלה גם לדעתי יש מצב שהירי לבש קשור למשחק. עובדה שהירי לא התרחב במקביל צפונה, לכיוון אשדוד.

מצד שני אם הם לא היו יורים עכשיו המשחק כן היה מתקיים, ותחשבו מה זה אזעקה באמצע משחק כזה.

ברור שהירי קשור למשחק, אתם יודעים איזה נזק תדמיתי זה?

מזל שזה בסה"כ מול ניקוסיה, תארו לכם שזה היה לקראת משחק מול קבוצה ממדינה גדולה.

לך תזדיין יאהבל מי אתה

עונים לך כמו בן אדם ואתה מגיב ככה סע סע

אם היית קורה כל מה שכתבתי היית מבין .

לרדת לפסים אישיים אני לו ארד רק שיהיה יום שקט.

לא מצליח להבין למה ממשיכים בדיוק באותה דרך ולא מנסים קצת חשיבה שונה. יש אלפי רעיונות שונים, חלקם אפילו טובים ולא מנסים אף אחד מהם.

לא מצליח להבין למה ממשיכים בדיוק באותה דרך ולא מנסים קצת חשיבה שונה. יש אלפי רעיונות שונים, חלקם אפילו טובים ולא מנסים אף אחד מהם.

למה? כי המצב מזיז למקבלי ההחלטות את הביצים, סה טו.