Jump to content

אז מה, מלחמה?

כפכף הזהב

Recommended Posts

במשאל מתפקדי הליכוד הרוב הצביע נגד - ביבי הצביע בעד.

בהצבעה בכנסת שרים וחברי ליכוד הצביעו נגד - ביבי הצביע בעד.

הוא איים להתפטר, לא קיבל את מה שרצה - חזר בו מההתפטרות.

מה שווה ש"חשב שזה רע" אם הוא תמך בתוכנית בפועל לכל אורך הדרך? אפילו במשאל מתפקדי הליכוד שבו שרון הובס ביבי הודיע שתומך בהתנתקות. אפילו כשדרש משאל עם, הוא אמר שאם יהיה משאל עם הוא יצביע בעד. ככה שאם הוא התנגד בליבו, הוא שיקר לציבור בזמן אמת, כי אמר שתומך ושיפעל לשכנע את הציבור לתמוך:

https://www.makorrishon.co.il/nrg/online/1/ART/782/613.html

בגלל "משמעת קואליציונית" הוא הצהיר שתומך בהתנתקות גם כשהליכוד התנגד לה, והבטיח שיפעל לשכנע את הציבור? עשה לי טובה.

כן. אני יכול להבין למה חשב שזה רע והמשיך. יש יו"ר למפלגה והוא נאמן לו. אני לא מסכים עם זה אולי, אבל אני יכול להבין. הוא גם ניסה לגשר על זה כמה שיכל. אולי גם פחד על הכיסא שלו והעדיף למשוך כמה שיכל. אבל שוב הוא לא הנקודה פה. לא בגללו הייתה קמה או נופלת תוכנית ההתנקות, ולא הייתה נופלת גם אם היה הולך.

אתה טוען שההתנתקות היא הגורם למצב, אני טוען שהזנחה של 10 שנים של הנושא הזה היא הגורם.

תגיד מה שתגיד על ההתנתקות ושרון, לפחות היה לו אומץ לעשות משהו לא פופולרי, ככה משנים דברים כאלו, לא בקיפאון והסתה.

"אומץ" חח בוא, כולם יודעים למה שרון עשה את זה. ובכל מקרה אין שום אומץ בהתאבדות

כן. אני יכול להבין למה חשב שזה רע והמשיך. יש יו"ר למפלגה והוא נאמן לו. אני לא מסכים עם זה אולי, אבל אני יכול להבין. הוא גם ניסה לגשר על זה כמה שיכל. אולי גם פחד על הכיסא שלו והעדיף למשוך כמה שיכל. אבל שוב הוא לא הנקודה פה. לא בגללו הייתה קמה או נופלת תוכנית ההתנקות, ולא הייתה נופלת גם אם היה הולך.

מה זה "הוא לא הנקודה". הוא ראש הממשלה, אתה מאשים את כל העולם חוץ ממנו. עברו 15 שנים מתוכנית ההתנתקות, מתוכם 10 ביבי בשלטון. כמה שנות שלטון הוא צריך כדי לטפל במצב?

שוב אני אומר, היחידים שעזרו למצב הם השמאלנים ממפלגת העבודה, פרץ וברק, שבזכותם יש פה מערכת שמיירטת את הטילים האלה. מה ראש הממשלה עשה?

מה זה "הוא לא הנקודה". הוא ראש הממשלה, אתה מאשים את כל העולם חוץ ממנו. עברו 15 שנים מתוכנית ההתנתקות, מתוכם 10 ביבי בשלטון. כמה שנות שלטון הוא צריך כדי לטפל במצב?

שוב אני אומר, היחידים שעזרו למצב הם השמאלנים ממפלגת העבודה, פרץ וברק, שבזכותם יש פה מערכת שמיירטת את הטילים האלה. מה ראש הממשלה עשה?

הוא לא נקודה בהחלטה על ההתנתקות.

בשום מקום לא אמרתי שאני לא מאשים אותו במשהו, אני פשוט טוען שהוא לא הגורם.

לגבי השאלה האחרונה, עזוב די נו, זה לא רציני. מבצעים מנהרות פעילות דימפולמטית ועוד הרבה דברים אחרים שנסתרים מהעין

"ספגו מכות משמעותיות וקשות"
"התקיפה הכי נרחבת מאז צוק איתן"
"העברנו את המסר"
"שקט ייענה בשקט"
"אל תנסו אותנו"
"חמאס יודע שאם הוא ימשיך הוא יספוג מכה קשה מאוד"
"אם המצב יימשך לא יהיה מנוס מלתת לחמאס מכה אנושה שעוד טרם נתנו. ואנחנו יודעים לעשות את זה"
"זו לא העת להסלמה"
"מגעים לרגיעה"
"רגיעה"

פפפפפחחחחח פעילות דיפלומטית.

(מנהרות = צה"ל והשב"כ, לא ביבי).

ברורררררררררררר מה זאת אומרת? אם זה משהו רע שקרה בממשלת ביבי זה רק הוא. אם זה משהו טוב? חס וחלילה. זה הצבא השב"כ שר כזה או אחר ועוד אלף ואחד דברים רק לא ביבי. ביבי היה ראש הממשלה כשטיפלו במנהרות? ביבי מקבל את הקרדיט. אני יודע שקשה לך לחיות עם זה, אבל זאת המציאות מה לעשות.

אז ביבי גם אחראי למנהרה שדרכה נכנסו והרגו חמישה חיילי צה"ל בזמן צוק איתן? או את סמח"ט 188 והג'יפ שלו? יאללה, אחראי. גבורה גדולה לתת את הפקןדה אחרי שהנזק נעשה.

אם היית מדבר במעט הגיון היית נותן לו קרדיט על ההתנהלות מול מנהרות חיזבאללה. שם לשם שינוי השגנו אותם לפני שהם פעלו, ואפילו המבצע נשמר בסודיות מרשימה. על זה מגיע לו קרדיט.

אז ביבי גם אחראי למנהרה שדרכה נכנסו והרגו חמישה חיילי צה"ל בזמן צוק איתן? או את סמח"ט 188 והג'יפ שלו? יאללה, אחראי. גבורה גדולה לתת את הפקןדה אחרי שהנזק נעשה.

אם היית מדבר במעט הגיון היית נותן לו קרדיט על ההתנהלות מול מנהרות חיזבאללה. שם לשם שינוי השגנו אותם לפני שהם פעלו, ואפילו המבצע נשמר בסודיות מרשימה. על זה מגיע לו קרדיט.

מח"ט.

לביבי היה יותר מדי זמן כדי לשנות את המצב והמצב רק התדרדר. תושבי הדרום חיים מסבב לסבב, זה בלתי נסבל.

הטיימינג מעניין מאוד. בוא נראה כמה מבצעים מדהימים כאלו יהיו ב4 השנים הקרובות וכמה מבצעים מדהימים כאלו יהיו שוב בסמוך לבחירות.

הקרדיט היחיד שאני נותן לו (בגלל שאני לא מכיר אותו אישית) היא היכולת להמציא את עצמו מחדש כשהוא עם הגב לקיר.

ואו מה שכל כך גאוני בהטרלה של החלאה עם המנהרות של החיזבאללה היא שהדרך היחידה להפריך את הטענה שמגיע לו קרדיט על המהלך הפוליטי הזה היא דרך עבירת עבירת ביטחון מידע.

לא סובל את העובדה שהוא יכול לשלוח אותי למלחמה בשביל לשמור על הכיסא שלו.

ארדואן

בעם מתוקן, בתרגיל שהוא עשה אחרי פרישת ליברמן מהממשלה הוא היה נזרק לכל הרוחות.

בתחילה טען שאסור להפיל ממשלה עקב מצב ביטחוני רגיש, אך פירק בעצמו כשזה היה נדרש מבחינתו בלוז החקירות.

אדם דוחה.

ואו מה שכל כך גאוני בהטרלה של החלאה עם המנהרות של החיזבאללה היא שהדרך היחידה להפריך את הטענה שמגיע לו קרדיט על המהלך הפוליטי הזה היא דרך עבירת עבירת ביטחון מידע.

לא סובל את העובדה שהוא יכול לשלוח אותי למלחמה בשביל לשמור על הכיסא שלו.

ארדואן

לשלוח אותך למלחמה בשביל לשמור על הכיסא שלו? חחחחח עד היום ביבי הוכיח בדיוק ההפך.

למה לכתוב שטויות. כן ממש ארדואן...

שום דבר לא ישתנה, אין קשר לכן ביבי לא ביבי

זאת המציאות שאנחנו חיים בה, זה מה שיש.