Jump to content

אז מה, מלחמה?

כפכף הזהב

Recommended Posts

אז אם חמאס הוא זה ששולט בגדה ויכול לעשות מה שבא לו אז אפשר לזרוק את העאלק תיאום ביטחוני לפח.

עד שלא נבטל את אוסלו וניכנס למלחמה אמיתית וקשה על הארץ הזאת כלום לא ישתנה.

אז אם חמאס הוא זה ששולט בגדה ויכול לעשות מה שבא לו אז אפשר לזרוק את העאלק תיאום ביטחוני לפח.

עד שלא נבטל את אוסלו וניכנס למלחמה אמיתית וקשה על הארץ הזאת כלום לא ישתנה.

מסכים איתך לחלוטין

המחבל מהיום נתפס כשהוא לבוש מדי צה"ל, מפחיד לחשוב מה היה קורה אם היה מצליח לברוח, להיטמע באוכלוסייה אזרחית ואז לעשות עוד פיגוע.

המחבל מהיום נתפס כשהוא לבוש מדי צה"ל, מפחיד לחשוב מה היה קורה אם היה מצליח לברוח, להיטמע באוכלוסייה אזרחית ואז לעשות עוד פיגוע.

היו עוד 2-3 נרצחים. מה שעצוב זה שזה כבר לא מפחיד לחשוב או לא הגיוני.

אגב, אם מישהו עדיין לא עוקב, ממליץ מאוד לעקוב אחרי העמוד "הבלוג של אבו-עלי" בפייסבוק ובטלגרם. הוא נותן מבט מעניין וייחודי למתרחש בתקשורת הערבית.

למשל, מדהים לראות איך פוליטיקאים סוג ז' מהימין ומהשמאל בארץ מנעו מאיתנו לרשום הישג הסברתי ותודעתי עצום על חשבון חזבאללה בכל הנוגע לחשיפת המנהרות.

אגב, אם מישהו עדיין לא עוקב, ממליץ מאוד לעקוב אחרי העמוד "הבלוג של אבו-עלי" בפייסבוק ובטלגרם. הוא נותן מבט מעניין וייחודי למתרחש בתקשורת הערבית.

למשל, מדהים לראות איך פוליטיקאים סוג ז' מהימין ומהשמאל בארץ מנעו מאיתנו לרשום הישג הסברתי ותודעתי עצום על חשבון חזבאללה בכל הנוגע לחשיפת המנהרות.

אתה יכול לפרט לגבי ההישג שיכלנו לרשום מול ליזבאללה? כי מהצד זה נראה כאילו מנענו מהם הישג טקטי במלחה הבאה כי בניגוד לחמאס מנהרות זה לא נשק אסטרטגי של הארגון

מדהים איך כוח ההרתעה של צהל נעלם

מחבל עולה לעמדה חייל בשוק נותן בו אבן ובורח.

לא שופט את החייל חלילה אבל זה פשוט מרגיז כזה דבר חייב להגמר בירי על מנת ולהתראות.

בכל אופן ביבי חלש ביטחון חלש הכל פה חלש עושים מאיתנו צחוק והורגים את מיטב חיילנו ואזרחינו כאילו אנחנו כבשים.

ולא לשאול אותי מה אני מציע אני סהכ לוחם לשעבר ובהווה במילואים יש מחט בנימין יש מאוג יש אלוף יש רמטכל ויש שר ביטחון הם מקבלים כסף על למצוא פתרונות לפיגועים האלו.

לא שופט את החייל חלילה אבל זה פשוט מרגיז כזה דבר חייב להגמר בירי על מנת ולהתראות.

בכל אופן ביבי חלש ביטחון חלש הכל פה חלש עושים מאיתנו צחוק והורגים את מיטב חיילנו ואזרחינו כאילו אנחנו כבשים.

ולא לשאול אותי מה אני מציע אני סהכ לוחם לשעבר ובהווה במילואים יש מחט בנימין יש מאוג יש אלוף יש רמטכל ויש שר ביטחון הם מקבלים כסף על למצוא פתרונות לפיגועים האלו.

העיקר שנתניהו יצטלם ליד פתח מנהרה בצפון וינאם עד כמה החיזבאללה והחמאס מפחדים מצה"ל ויודעים שלא להתעסק איתנו.

עוד מבצע סטייל חומת מגן הם יפחדו לצאת מהבית לקנות מים

אבל בשביל מבצע כזה צריך מנהיג חזק כמו אריאל שרון דאז.

מה שעשינו להם אז היכה בהם כמו הלם הלוואי שישחזרו רבע מזה..הערים הערביות נראו כמו לגו סיטי לקח להם שנים להשתקם.

יש מצב לאיזה תמצות של הפיגועים מאז הרצח בברקן,

נשבע שאני כבר לא מצליח לעקוב.

הורג אותי הכותרות האלה של אחרי איזה 5 פיגועים קשים בחודש-חודש וחצי כתוב שישראל מפחדת מהסלמה. כאילו אז מה זה הפיגועים האלה אם לא הסלמה. ברור שיכול להסלים יותר ויותר אבל כבר המצב עכשיו הסלים יותר מידי.

ישראל לא מפחדת מהסלמה, היא מפחדת מלקבל החלטות.

יש מספר גורמים ואין אשם יחיד, משפטיזציה בצה"ל, אפקט אלאור אזריה, ראש ממשלה שלא שש לקרב, מטכ"ל פחדנן, ארגוני "זכויות אדם" שמסרסים את הלוחמים וכן הלאה.