Jump to content

דברים שאני אוהב

ronash

Recommended Posts

1. מכבי

2. אין

3. חיות

4. ללוות את הקבוצה הפארואזית שלנו (https://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=166717) במשחק חוץ נגד הלסינקי במוקדמות הצ'מפיונס תוך כדי לבישת חולצה של מכבי שיש עליה חיה (פינגוין)

לצערי הפעם זה לא הספיק, וגול שנבע מטעות הגנה מוזרה לאחר עשרים שניות של כדורגל סימן את המגמה של המשחק; כעבור תשע דקות הפינים כבשו שוב, ולאחר עשר דקות מהלך אישי יפה הוביל ל-3-0 מהדהד. שניות ספורות לאחר השער הצלחנו לצמק, אך המשימה הייתה קשה מדי ושארית המשחק התנהלה על מי מנוחות, שלא לומר הייתה משעממת. בדקה החמישים ומשהו השוער שלנו הציל פנדל חלש, אך לא ידענו לנצל את המומנטום, ולבסוף הפסדנו 3-1 והודחנו ממוקדמות ליגת האלופות אחרי 5-2 בסיכום. אנחנו נמתין במוקדמות הליגה האירופית למנצחת בין שריף טירספול לבין איזו טורפדו בגיאורגיה.

פיקנטריה:

* בלוח התוצאות לא היה להם í אז במקום זה היה ג'יבריש;

* המנהל הספורטיבי של ויקינגור התרגש מהמחווה שלי (להגיע למשחק) וסידר לי כרטיס VIP;

* הפארואזים היו (כרגיל יש לציין) מארחים מושלמים עבורי, אכלתי איתם את הארוחה שלפני המשחק, נסעתי באוטובוס השחקנים וכמעט והשתחלתי לאסיפה הטקטית;

* על מנת שאוכל לעודד כראוי, הוענקה לי חולצה של ויקינגור משנה שעברה או משהו כזה. מכיוון שהם מייצרים רק סט אחד (שחקנים הביעו בפני חשש מסוים שהפינים ירצו להחליף חולצות), אפשר לומר שיש לי בעצם את החולצה היחידה בעולם מסוג זה;

* החולצה הוענקה לי על ידי הקפטן של הקבוצה, שהוא גם הקפטן של נבחרת איי פארו וגם עובד בלשכת האבטלה. הוא מספר שכיום האבטלה נמוכה ומגיעה למשהו כמו 2% שזה בערך 200 איש;

* אין על החולצות שלהם חיות.

MmsTPUr.jpg

VraGlic.jpg

JZsLAsr.jpg

Vc4z0Vrr.jpg

אני מודה לאמיל על הפוטומונטז'.

בטח ג'ולי, בוא.

ובשולי החדשות, דינמו מינסק הפסידה לדרי סיטי האירית 2-1 אך העפילה בזכות נצחון 2-0 במשחק באירלנד.

נקודות ראויות לציון:

* כרטיס עולה שבעה שקלים

* רוב היציעים סולד אאוט, לא על ידי אוהדי דינמו מינסק כי אם על ידי ארגון עובדים כלשהו שחילק לעובדיהם כרטיסים חינם וחייב אותם להגיע

* יציע לפיד אולימפי (בתמונה זה נראה ריק כי זה הרבה זמן לפני המשחק, האצטדיון היה די מלא)

* מאחורי הלפיד היו מדרגות שהובילו לגג, מאוד לא ברור למה

* עבר לידי אדם מחויט עם סיכת דינמו מינסק. מאוד חשקתי בסיכה אז גייסתי את כל הקסם האישי שלי לסדר החלפה, סיכה תמורת כלום. אחר כך הבנתי שאין לי מה לעשות עם הסיכה, אבל שיהיה

* דרי סיטי כבשו בערך דקה 75 ואז, מרחק שער אחד מסנסציה, נראו אדישים בטירוף

* בסוף המשחק הקהל הגיב בבוז. האירים הלכו להודות לקהל (?) וזכו לעידוד בלארוסי (?)

lCa8QsH.jpg

Ulv47ua.jpg