Jump to content

פנטזי פריימרליג 18\19

liewec815

Recommended Posts

סיכום מחזור, מרקוס אלונסו עם פתיחת עונה מטורפת, איזה מזל שאני עוקב אחריו מהעונת פריצה אצל סוזה בפיורנטינה ( 2בישולים), מיטרוביץ' הצגה בפולהאם עם צמד, עשיתי 74 נקודות

נקודת חושך - לוקה דין לא רואה דקות, העפתי אותו בחילוף על לאפורט ועכשיו אני רואה שארנאטוביץ' בספק למשחק הבא

אם השוער פצוע אז המחליף מקבל ניקוד אוטומטי? זה קרה לי השבוע ליוריס נפצע ופתאום אני רואה שקיבלתי מפטריסיו 7

כן, בגלל זה יש לך סגל של 15 שחקנים - עם 4 מחליפים - שוער אחד ו 3 שחקני שדה על הספסל

אם השוער הראשון לא משחק - השני משחק במקומו, אם אחד משחקני השדה לא משחקן, שחקני הספסל משחקים (לפי סדר הצבתם)

בנימה זו, למרות פתיחת עונה טובה, זמן הווילדקארד.

כן, בגלל זה יש לך סגל של 15 שחקנים - עם 4 מחליפים - שוער אחד ו 3 שחקני שדה על הספסל

אם השוער הראשון לא משחק - השני משחק במקומו, אם אחד משחקני השדה לא משחקן, שחקני הספסל משחקים (לפי סדר הצבתם)

בנימה זו, למרות פתיחת עונה טובה, זמן הווילדקארד.

רק הערה קטנה שההרכב חייב להיות "הגיוני". יעני מינימום 3 בהגנה. אם אתה משחק בהרכב 3-5-2 ושחקן הגנה שלך נפצע ויש לך שחקן קישור ראשון בספסל הוא לא זה שיכנס כי אז ההרכב יהיה לא הגיוני. במקומו יכנס השחקן הגנה הראשון לפי סדר הושבה על הספסל.

בנימה אופטימית זאת, גם אני וויילדקארד.

מגניב

אפשר הסבר מה זה ווילדקאר? אני יודע לקרוא אנגלית, אבל יש קלף אחד של העברות חינם וקלף אחד של החלפת ההרכב, מה ההבדל ? העברות חינם אני יוכל לקחת את כל הכוכבים של הליגה אז מן הסתם זה לא עובד ככה

מגניב

אפשר הסבר מה זה ווילדקאר? אני יודע לקרוא אנגלית, אבל יש קלף אחד של העברות חינם וקלף אחד של החלפת ההרכב, מה ההבדל ? העברות חינם אני יוכל לקחת את כל הכוכבים של הליגה אז מן הסתם זה לא עובד ככה

Wildcard - אתה מקבל אחד כזה עד לשימוש עד ה-29 בדצמבר, לאחר מכן אתה מקבל עוד אחד בהנחה וכבר השתמשת (כלומר, אם לא השתמשת עד ה-29 לדצמבר, אתה לא מקבל אופציה לעשות פעמיים ויילדקארד עד סוף העונה, אלא נשאר עם פעם בודדת). זה בעצם מאפשר לך לעשות החלפה בלתי מוגבלת של שחקני הסגל שלך ללא עלות בניקוד.

Free Hit - בדומה לויילדקארד, מדובר בשינוי של כל הסגל שלך, עם הבדל אחד מהותי - זה רלוונטי למחזור משחקים בודד בלבד. לאחר אותו מחזור, הסגל שלך חוזר להיות אותו סגל של מחזור קודם לכן.

Triple Captain - די ברור, מכפיל את הניקוד של הקפטן שלך פי 3 לאותו מחזור משחקים.

Bench Boost - מקבל ניקוד גם משחקני הספסל שלך.

בכל השלושה האחרונים מומלץ מאוד להשתמש במחזורים של סוף העונה כשיש מחזורי פנטזי 'כפולים' (כלומר, לחלק מהקבוצות יש 2 משחקים באותו מחזור במקום אחד).

• 3 weeks later...
  • 7 months later...