Jump to content

פנטזי פוטבול 2018

Omer

Recommended Posts

אתה מוביל עליי ב-30.56 נקודות. נשארו לי גוף וקופר קאפ.

אתה לגמרי עדיין יכול לנצח.

האפליקציה ממש פח השנה. אי אפשר אפילו לבדוק בצורה נורמלית סטטיסטיקות ונקודות של שחקנים.

בולדווין נפצע לי ברבע הראשון אז בוא

פציעות קורות, אני עם טעות של אידיוט. כלומר שהייתי יכול לתקן ולהיות קרוב יותר לניצחון, פשוט אני אידיוט.

לא שזה נותן לי נסיבות מקלות כלשהן, אני לא מגן על התוצאה, רק מגן על הדראפט.

ובעקבות הטרולינג לתורג׳י - כקומישנר אני חייב לבקש ממך להיות פעיל יותר בקבוצת הוואטסאפ.

אגב, מה דעתכם על החוק שמעיין הציע? שמי שעם הכי הרבה נקודות יקבל את הכרטיס השישי לפלייאוף.

אני אישית בעד. אמרתי לו גם שמבחינתי אפשר לשנות את זה כבר השנה, אם במקום רוב רגיל נשיג פה-אחד, אבל אמר שלא, כי אז גולן יבכה שהוא בכיין. אז במקום זה הוא מעדיף לבכות שבוכים שהוא בכיין.

בחיי שאני אוהב ושונא אתכם בו זמנית.

מחזור ראשון - אני עם 120 נקודות (מינוס כמה עשיריות) כשנשארו לי עוד רסיבר (רובי אנדרסון) והקיקר וההגנה של הליונס. במקרה הגרוע אני צפוי לסיים בטופ-4 מבחינת נקודות המחזור וגם זה לא מספיק כדי לנצח כי היריב שלי כבר עם 133 ונשארו לו את סטאפורד וטייט.

לקינוח, דלייני ווקר (שנתן עבודה השבוע), הטייט אנד שבחרתי בסיבוב גבוה יחסית לטייט אנד, סיים את העונה.

מחזור ראשון וכבר התייאשתי מהעונה.

אתם מבינים למה חייבים לאשר את החוק? כי אחרת יבכה בלי סוף.

זאת כניעה לטרור, אבל עדיף להפסיד למעיין מלשמוע אותו בוכה.

תכלס מעיין? אתה סתם בוכה. בשום ליגה זה לא עובד ככה. זה כמו לבקש שמי שהכניסה הכי הרבה גולים בליגה תעלה לאירופה אוטומטית.

ואגב לי היה עונה שעברה את גרג אולסן ככה שאני מבין את הכאב.

האפליקציה פשוט שבורה. אני ב3 סיבובים הראשונים לא יכול לעשות כלום. אתה מגיש בקשה לווייבר, אתה לא רואה איזה עוד עשית, לא יכול לתת לזה מדרג. זוועה.

תכלס מעיין? אתה סתם בוכה. בשום ליגה זה לא עובד ככה. זה כמו לבקש שמי שהכניסה הכי הרבה גולים בליגה תעלה לאירופה אוטומטית.

ואגב לי היה עונה שעברה את גרג אולסן ככה שאני מבין את הכאב.

דווקא אני מכיר כמה ליגות של חברים שעושים את זה כדי למנוע בדיוק את המצב הזה. תסתכל על הדירוג השבוע - אני רביעי מבחינת נקודות, השארתי אפס נקודות על הספסל (ולא כי הספסל שלי פח) והפסדתי בעשרים הפרש.

תוסיף לזה את הפציעה של ווקר ומה נשאר לי אם לא לבכות?

ושוב, זה כמו שקבוצה שתפסיד 4-5 תגיד אבל אם הייתי משחק נגד הקבוצה שנצחה 3-2 אז הייתי מנצח.

זה מה שזה.

לא שאני חושב שצריך לשנות, אבל ברור לך שמה שכתבת זה שטויות נכון?

היריב שלך בפנטזי לא משפיע בשום דרך על כמות הנקודות שהשחקנים שלך מקבלים...

אגב, בעיניי זה כן נתון מעניין מי מקבל הכי הרבה נקודות בסוף הליגה, זה מעיד על יכולת בחירת שחקנים (גם להרכב/סגל וגם למשחק נתון).

האמת שזה לא מדוייק תומר, כי יש אנשים שכן מחשבים מה הם צריכים לפי היריב הבא. למשל יעשו טרייד על שחקן שייתן להם הרבה נקודות לקראת יריב קשה אבל לא לקראת יריב קל.

ב-The League הם מרימים וייברים עושים טריידים לפי האסטרטגיה הזאת.

• 2 weeks later...

זה יישמע מעפן אבל עם כל זה שהייתי מחוץ ללופ עד עכשיו (כי לא ראיתי אף לא אפילו דקת משחק) ממש ירד לי החשק והמוטיבציה מהפנטזי. אני אמשוך עד סוף העונה ואנסה להיות כמה שיותר רציני (בתקווה שזה יחזיר לי את החשק) אבל כנראה ששנה הבאה לא אמשיך.

בקיצור רון, מקווה שהניצחון השבוע ייתן לך מוטיבציה להמשיך.

קיים עדיין סיכוי לנצח אבל הייתי אומר שזה 70% שלך.