Jump to content

פנטזי פוטבול 2018

Omer

Recommended Posts

שמשון אוהד ברז לא?

אריסטו (גיל) אוהד פאקרס.

גם אני אכלתי סרט על ה2 תומר שנה שעברה.

ולדעתי יותר מסכן זה להיות אוהד של קבוצה עם אוהדים מטומטמים ועם רק אליפות אחת אבל זה כבר דיבייט אחר לגמרי.

מה אומרים שנוסיף PPR?

בליגה כל כך עמוקה, PPR זה מאסט.

אני אישית אף פעם לא התלהבתי מהרעיון של PPR אבל אשמח אם תנסו לשנות את דעתי, ולהסביר לי למה זה חשוב בליגה עם הרבה משתתפים.

הסקורים יהיו נמוכים מאוד.

הרבה שחקנים יהיו ממש חסרי כל ערך בלי ppr.

זאתומרת, אנחנו נלחם בwaiver על שחקנים של 0.5 נקודות בלי זה. זה יהיה מגוחך לאללה.

משחקים יוכרעו על שברירי נקודות ועם כל זה שזה פיקנטרי זה גם מאוד מתסכל בטווח הרחוק.

תחשןב שזה כמו ליגת כדורגל שכל משחק נגמר 0-0 או 1-0.

שמשון אוהד ברז לא?

אריסטו (גיל) אוהד פאקרס.

ולדעתי יותר מסכן זה להיות אוהד של קבוצה עם אוהדים מטומטמים ועם רק אליפות אחת אבל זה כבר דיבייט אחר לגמרי.

אי אפשר באמת להגיד שאני אוהד קבוצה כלשהי... כשהייתי ילד גרנו שנתיים בארה"ב בבוסטון, אבל הברונקוס היו חזקים והיה ממש כיף לראות אותם אז כמה שנים אחרי עדיין עקבתי אחריהם...

תמיד חיבבתי את הפאטס, פאקרס וקאובויס אבל אי אפשר לקרוא לי אוהד

אי אפשר באמת להגיד שאני אוהד קבוצה כלשהי... כשהייתי ילד גרנו שנתיים בארה"ב בבוסטון, אבל הברונקוס היו חזקים והיה ממש כיף לראות אותם אז כמה שנים אחרי עדיין עקבתי אחריהם...

התפנה מקום בליגת פנטזי.

שמשון אוהד ברז לא?

אריסטו (גיל) אוהד פאקרס.

אני בכלל חשבתי שאוגוסטוס הוא גם כן תומר (כשהוא הגיב בפייסבוק).

בקיצור גם כאן האיגלס שולטים (3), אחרי זה 2 פאטס, 2 ג'טס, 2 פאקרס, תורג'י ניינר ואחד וושינגטון.

יש לאיגלס ארבע אליפויות (רק אחת מהן היא סופרבול) ועדיף אוהדים מטומטמים ומסורים על בעלים מטומטמים שמסורים לטמטום שלהם. בקיצור - Let the trash talk begin.

התפנה מקום בליגת פנטזי.

מה שרון כתב. צרפו דחוף את הבחור שכתב כאן שהוא מעוניין להצטרף.

הסקורים יהיו נמוכים מאוד.

הרבה שחקנים יהיו ממש חסרי כל ערך בלי ppr.

זאתומרת, אנחנו נלחם בwaiver על שחקנים של 0.5 נקודות בלי זה. זה יהיה מגוחך לאללה.

משחקים יוכרעו על שברירי נקודות ועם כל זה שזה פיקנטרי זה גם מאוד מתסכל בטווח הרחוק.

תחשןב שזה כמו ליגת כדורגל שכל משחק נגמר 0-0 או 1-0.

אני חושב שלאור זה שיש הרבה חדשים כולל כמה שמשחקים פנטזי בפעם הראשונה, ולאור זה שאנחנו לא ממש ברמה עדיין, צריך לפחות עוד אחת עם סקור רגיל כדי שאנשים ייכנסו לעניינים. אם באמת התחזית שלך כאן תתממש, אני מוכן לשקול PPR אפילו שכמו תומר גם אני לא ממש מחובבי הז'אנר. אגב, לדעתי המצב בו הווייבר הופך למלחמה על שחקנים חסרי ערך דווקא יחריף ב-PPR כי כולם ישימו בהרכב שחקנים שמקבלים הרבה טארגטס ואז בליגה של 14 לא נשארים עם הרבה אופציות לרענן.

וואו אתה כזה דמגוג.

להיפך, בגלל שיש חדשים, יהיה יותר קל להטמיע את העניין. חלאס, כל עונה אתם דוחים את זה לעונה הבאה כי אתם מפחדים. זאת ההזדמנות להכניס את זה.דווקא כי יש הרבה חדשים, הם לא צריכים גם להתרגל לשיטה הישנה.

ואני אומר לך את זה מניסיון, שיחקתי גם ככה וגם ככה. PPR יותר כיף בפער. וזה שיש שחקנים שמקבלים הרבה טארגטס וכל זה, הכל מתאזן בסוף. אתה צריך להבין שככל שזה עמוק יותר יהיו לך פחות שחקנים עם טארגטס בווייבר, ובליגה כל כך עמוקה הווייבר זה מה שחשוב.

תחשבו בהיגיון, חלאס. אתם נשמעים כמו מנהלת הליגה שלא מוכנה להכניס עוד זרים. אנחנו מנסים להעלות פה את הרמה, את התחרותיות ואת הסקורים.

אני מטיל וטו. יהיה PPR.

הוטו התקבל, אני מטיל וטו על אפשרות אחרת. יש PPR.

תחליטו אם חצי נקודה או נקודה.

הוטו התקבל, אני מטיל וטו על אפשרות אחרת. יש PPR.

תחליטו אם חצי נקודה או נקודה.

נקודה. חצי נקודה לא ישפר את המצב כל כך.

הדראפט ימים ספורים לפני תחילת העונה.

עריכה:

לא ייאמן שעומר ואני מסכימים על משהו. אנחנו מתקדמים ביחסים בינינו!

הרגתם אותנו. לא וטו ולא נעליים. כל מי שמשתתף בליגה צריך להחליט אם הוא בעד PPR או נגד. PPR מוסיף עוד רמה של סיבוך למשתמשים חדשים וגם למשתמשים ישנים.

מעבר לזה, אם עומר לא ישלח הזמנות לליגה עד יום שלישי הוא מחוץ לליגה.

איזה סיבוך כבר יש? סה"כ עוד סטטיסטיקה. אתה מעדיף שכולם יישארו עם הסגלים המקוריים כי אין את מי לקחת?

הרגתם אותנו. לא וטו ולא נעליים. כל מי שמשתתף בליגה צריך להחליט אם הוא בעד PPR או נגד. PPR מוסיף עוד רמה של סיבוך למשתמשים חדשים וגם למשתמשים ישנים.

מעבר לזה, אם עומר לא ישלח הזמנות לליגה עד יום שלישי הוא מחוץ לליגה.

איזה סיבוך???????

אתה הטרחן היחידי שנגד זה. די. תשחרר. זו הקדמה.

כל מה שזה אומר זה שאנחנו לא נלחם על שחקנים של 0.5 נקודות במשחק, ושrbים שהם dual threat יביאו מעט יותר נקודות.

עשיתי עכשיו מוק דראפט עם 12 קבוצות (חלקם היו מחשב, חלקם אנשים אמיתיים). זה מה שיצא לי:

2nvqk9i.png

אני מודע שחלקם זה הימור וחלקם זה far fetched.

אדלמן זה הימור איך שיחזור מהפציעה, מארווין ג'ונס שהוא כבר מבוגר ואי אפשר לסמוך עליו בגלל זה, ברנדין קוקס שאין לדעת איך תהיה הכימיה שלו עם גוף.

השאר, סולידיים למדי בעיניי.

התפנה מקום בליגת פנטזי.

האמת שיהיה לי אפילו פחות זמן מעונה שעברה, ככה שאם אתם רוצים להחליף אותי השנה זה יהיה יותר טוב בשבילכם ובסדר גמור מבחינתי