Jump to content

פנטזי פוטבול 2018

Omer

Recommended Posts

מזכיר את הנושאים על הפרק:

פורמט

מה הפורמט הראוי?

1. שלושה בתים של 4 (6 משחקים בתוך הבית ועוד 8 מול היתר ואז חצי גמר פלייאוף של ראשי הבתים ו-וויילד קארד אחד)?

2. ארבעה בתים של 3 (4 משחקים בתוך הבית ועוד 9 מול היתר ואז פלייאוף של שלושה שבועות עם שבוע ביי לראשי הבתים במחזור 14)?

3. בית אחד גדול (11 משחקים) ואז שני מחזורים אחרונים הצלבה (מקום 1 מול מקום 12, 2 מול 11 וכן הלאה) ופלייאוף (8 קבוצות או 6 קבוצות פלוס שבוע ביי)?

דראפט

דראפט בסוף השבוע האחרון לפני הליגה (31.8, 1.9 או 2.9).

ווייבר

הווייבר לא מתאפס כל שבוע מחדש. מי שניצל את הווייבר שלו בשבוע מסוים יורד מתחת למי שלא ניצל את הווייבר שלו.

לפני שנעלה את העניין של הפורמט צריך להסגר על כמה משתתפים יש לנו.

בהנחה שכל מי שהיה עונה שעברה ממשיך, מינוס גדעון+ הפיצול של משלים מניין אז אנחנו 10.

כמובן השאיפה היא לגדול ולכן עם הכניסה המבורכת של לא לגרור מי גורר (סורי בן אדם, לא יודע איך קוראים לך) אנחנו 11.

הייתי שמח אם היינו מגיעים ל14 משתתפים וככה הכל יהיה יותר פשוט (13 מחזורים ואז WC, חצאי גמר וסופרבול).

אני מניח שאפשר יהיה להחזיר את גדעון כדי להשלים ל14. אז צריך לפחות עוד 2 חדשים.

ליגה של 14 משתתפים היא עמוקה מאוד והרבה יותר צמודה כתוצאה מכך. שיחקתי בליגה כזו 2 עונות וזה היה אולטרה מאתגר.

אם אתם מבינים (אפילו קצת) בפוטבול ורוצים להפוך את העונה הזאת למהנה יותר זו ההזדמנות שלכם.

אין כמו הפנטזי כדי להתחיל להכיר את השחקנים והליגה טוב יותר.

לא אמרתי שהוא עזב, פשוט אמרנו שאנחנו מעדיפים שכולם יהיו מהפורום. גדעון בסופו של דבר היה המשלים מניין של העונה הזאת.

בחיים לא נצליח לארגן עוד 3 משתמשים מהפורום (ואם לא תורג'ילב גם ניב לא היה מצטרף). מעבר לזה, גדעון העלה את הרמה של הליגה ואני חושב שהוא צריך להישאר.

כרגע אנחנו 12 כולל גדעון. בואו נתמקד בלהשאיר אותו ולצרף עוד שני שחקנים. ליגה של 14 זה חשמל.

אנסה לחפש עוד שניים.

בינתיים אני מצהיר שהשנה אני לוקח את זה ברצינות, ומתכוון לבחור רק כוכבים שלא יהיו ב-bye כשאני מול רון.

עושה לנו אוגוסטוס ויפתח לנו ת'שועה?

מזהיר מראש, גיל (Aristo) כן מכיר שחקנים. קשה לי לומר שהוא מבין בפוטבול כי הוא אוהד של הפאקרס....

היידה גיל אריסטו! אני עובד על לצרף עוד אוהד מכבי (ואיגלס) לליגה. אם נצליח להרים ליגה של 14 זה באמת יהיה הישג מרשים (וכמובן שאפס קרדיט לקומישיונר הכושל בתולדות ליגות הפנטזי)

היידה גיל אריסטו! אני עובד על לצרף עוד אוהד מכבי (ואיגלס) לליגה. אם נצליח להרים ליגה של 14 זה באמת יהיה הישג מרשים (וכמובן שאפס קרדיט לקומישיונר הכושל בתולדות ליגות הפנטזי)

הקומישנר מגייס אנשים.

10 של שנה שעברה פלוס ניב (זה השם, נכון?), תורג׳י וחבר אוהד מכבי וג׳טס שהשגתי, כרגע 13. צריך עוד אחד.

עריכה: הבנתי מרון שאריסטו בפנים, חשבתי שלא סגור. אנחנו 14.

נמאס לי משלטון השקרים שלך.

אחרי שראיתי את הודעת התפוצה שלך במייל: גייסתי מישהו, אז שיקרת כשאמרת ששיקרתי.

ואני מזכיר לך שבכלל הורדתי לך בחירת דראפט כעונש בשנה שעברה, ו"שכחתי" כי אני קומישנר רחמן. אם תמשיך להתחצף זה יעלה לך בבחירת סיבוב נמוך. התחצפויות חמורות ומתמשכות יעלו לך בשחרור השחקנים הכי טובים שלך במהלך העונה. ראה הוזהרת.