Jump to content

מכירת הכרטיסים למשחק הבית נגד פרנצווארוש

Pini_A

Recommended Posts

עוד מישהו נתקל בבעיה עם קבלת הכרטיס למייל?

כבר דיברתי איתם פעמיים והם טוענים ששלחו ואין כרטיס במייל..

שלחתי מייל לתמיכה שלהם- מחכה לתשובה מהם.

אף פעם לא הצלחתי להבין את ההיגיון בזה שכרטיס באינטרנט עולה יותר מבקופה

אתה בעצם משלם את עלויות התחזוקה של האתר, של השירות הטכני 24/7 במקרה של תקלה, של העמדות האוטומטיות להנפקת כרטיס שהוזמן באינטרנט ובטח עוד אי אילו הוצאות נלוות.

האם זה מוצדק? לא חושב. יש המון רשתות וחנויות שמפעילות אתרים לרכישה באינטרנט שלא דורשות ממך את זה והן מסתדרות מצוין כלכלית. אבל בעולם הכרטיסים החליטו לגלגל את העלויות על הצרכן בשביל למקסם רווחים.

רכישה באינטרנט גם סוג של מסבסדת להם את המשכורת של הקופאים שהם "נאלצים" בכל מקרה להעסיק כי לא חסר אנשים שקונים כרטיסים במקום. שזה גם ביזיון

אגב גם על רכישה בטלפון יש עמלה בגלל עלות תחזוקת הקווים והמרכזיות. זאת הטענה שלהם לפחות.

אם אנשים היו מפסיקים להזמין באינטרנט/טלפון בגלל העמלה היו מורידים אותה. אבל אנשים לא יפסיקו, כי זה נוח, וכי זה משריין לך מקום מראש מהר יותר מאשר להגיע לקופה עצמה (ויש גם כאלה שלא יכולים להרשות לעצמם להגיע לקופה של משרד הכרטיסים אם הם גרים רחוק מדי). כך שזה לעולם לא ייפסק.

גם שום חוק לא יעזור, הם פשוט יעלו את מחירי הכרטיסים.

אף פעם לא הצלחתי להבין את ההיגיון בזה שכרטיס באינטרנט עולה יותר מבקופה

היוש

CCI02122014_00027.jpg

ככה זה כשמירי רגב מפילה חוק של על עמלת קניית כרטיס באינטרנט בטענה הבאה:

""זו הצעת חוק פופוליסטית שמוזילה עלויות לאוכלוסיות חזקות שמזמינות כרטיסי קולנוע דרך האינטרנט שאם תתקבל תגרום לעליית מחירים ותיפגע באוכלוסיות מוחלשות שמגיעות לבתי הקולנוע וקונות כרטיסים בקופות."

במקרה או לא היא גם חברה קרובה של המפיק והבעלים של הסינמה סיטי - משה אדרי

היוש

CCI02122014_00027.jpg

""זו הצעת חוק פופוליסטית שמוזילה עלויות לאוכלוסיות חזקות שמזמינות כרטיסי קולנוע דרך האינטרנט שאם תתקבל תגרום לעליית מחירים ותיפגע באוכלוסיות מוחלשות שמגיעות לבתי הקולנוע וקונות כרטיסים בקופות."

כמו שאמרתי, בשוק חופשי אף חוק כזה לא יעזור כי זה באמת יגרום פשוט לעליית מחירים. הפיתרון היחיד לזה הוא פיקוח מחירים קמוניזם סטייל.

חחחחחחחחח דיי נו

קשה לי להבין למה יש קידומות למנויים..

אני רוצה להביא את דוד שלי וסתם צריך לחכות עד יום א בשביל לקנות לו כשאני יודע שביום א יהיה בשפע..

אני רוצה להביא את דוד שלי וסתם צריך לחכות עד יום א בשביל לקנות לו כשאני יודע שביום א יהיה בשפע..

כנראה חשבו שיהיה ביקוש מטורף, כרגע זה מטורף הכמות שנשארה..

היוש

CCI02122014_00027.jpg

"

"זו הצעת חוק פופוליסטית שמוזילה עלויות לאוכלוסיות חזקות שמזמינות כרטיסי קולנוע דרך האינטרנט שאם תתקבל תגרום לעליית מחירים ותיפגע באוכלוסיות מוחלשות שמגיעות לבתי הקולנוע וקונות כרטיסים בקופות."

אחלה רציונל.

ואתה צריך להתאפק עד אז? ואוו.. איך תעשה את זה.. איך מכבי דפקו אותך. לחכות עד ראשון ועד להזמין. איזה חארות..

כנראה חשבו שיהיה ביקוש מטורף, כרגע זה מטורף הכמות שנשארה..

אל תדאג. אף אחד לא חשב שיהיו יותר מאלפים בודדים במשחק. וגם זה באופטימיות..

מכבי פתחו את היציעים המערביים למכירה? אולי יש סיכוי שרוצים לחסוך את הפתיחה שם ואם פותחים את המשחק למנוים אז חייבים לפתוח את כל השערים. ( אין לי מושג סתם השערה שעלתה לי)

כמה היה שנה שעברה במשחק הראשון באירופה? אני לא זוכר.

מכבי פתחו את היציעים המערביים למכירה? אולי יש סיכוי שרוצים לחסוך את הפתיחה שם ואם פותחים את המשחק למנוים אז חייבים לפתוח את כל השערים. ( אין לי מושג סתם השערה שעלתה לי)

כמה היה שנה שעברה במשחק הראשון באירופה? אני לא זוכר.

7,098 לפי אופ"א

סורי על השאלה אבל התרגלתי בעשור האחרון למשהו אחר:

צריך לקנות כרטיס? לא מגיע למנויים לפחות את הראשון בחינם? אין את התענוג הזה השנה?

ולגבי מירי רגב: מאחל לה את כל הרע שאפשר לאחל לבן אדם. שתשאר בחיים אבל שתחייה בסבל. היא מחריבה את הענף.

נתנו לקומבינטורית הראשית להיות מלכת מועצת הקומבינטורים....הכדורגל לא יתקדם כך בחיים.

סורי על השאלה אבל התרגלתי בעשור האחרון למשהו אחר:

צריך לקנות כרטיס? לא מגיע למנויים לפחות את הראשון בחינם? אין את התענוג הזה השנה?

ולגבי מירי רגב: מאחל לה את כל הרע שאפשר לאחל לבן אדם. שתשאר בחיים אבל שתחייה בסבל. היא מחריבה את הענף.

נתנו לקומבינטורית הראשית להיות מלכת מועצת הקומבינטורים....הכדורגל לא יתקדם כך בחיים.

קונים כרטיס כרגיל מי שמנוי עולה 40 ש"ח.

לפי מספר האנשים שמדברים פה על למה אין כרטיס חינם היינו ממלאים את טדי.

ואתה צריך להתאפק עד אז? ואוו.. איך תעשה את זה.. איך מכבי דפקו אותך. לחכות עד ראשון ועד להזמין. איזה חארות..

אל תדאג. אף אחד לא חשב שיהיו יותר מאלפים בודדים במשחק. וגם זה באופטימיות..

אם לא חשבו שיהיה הרבה קהל, למה נתנו קידומת למנויים?

יודע מה, בסדר.. למה הגבילו כרטיס אחד למנוי?

קידומות למנויים צריכה לפעול רק כשיש ביקוש למשחק.

פשוט מיותר, מכבי לא דפקו אותי אבל עד שלא יהיה לי כרטיס נוסף לא אוכל להגיד לו שאני לוקח אותו למשחק מהסיבה שאין לי כרטיס נוסף, למרות שאני יודע שיהיה. אבל עדיין בעייתי להבטיח ואנשים עסוקים אתה יודע, בשביל להגיע לנתניה ביום חמישי צריך לתכנן, הוא גר בטבריה ואם הוא בא אז הוא ישן אצלי ועזוב אין לי מה לספר כי זה לא באמת מעניין...

מכבי לא דפקו אותי, אין לי בעיה לשלם את ה-45₪, רק אומר שהקידומת למשחק הזה הוא טיפשי ומי שהחליט על זה בטח אותו אחד ששלח אותנו לנתניה.

אבל בוא נתווכח על זה, אתה מחפש אותי בכל תגובה ושנינו יודעים שאני צודק בעניין הזה.

אז תנוח :)

למה אין ניקוד על זה אני לא מבין

באמת למה...

לא משנה מה יקרה אתם תמיד תתלוננו ותמיד לא יהיה לכם טוב. גם אם מכבי תתנהל בצורה הכי בסדר וישרה בעולם אתם תמצאו על מה להתלונן. מכבי מביאה למנויים הנחה על החולצה הרשמית - מתלוננים. מכבי ברוב חוצפתה גובה כסף על משחק (מחיר סביר בהחלט) - מתלוננים. מכבי נותנת קדימות למנויים - גם על זה מתלוננים. תמשיכו לחשוב שמגיע לכם הכל רק בגלל שקניתם מנוי ואנחנו משחקים בנתניה.

אנשים פה טמבלים לגמריי זה ברור, מתים על מה להתלונן.

למרות שאם להיות כנים, ניתן היה לתת כאן ניקוד למי שמגיע. ולו רק בשביל לגרור עוד כמה צופים למשחק סופר חשוב עם צפי קהל נמוך.

כמו שאמרתי, בשוק חופשי אף חוק כזה לא יעזור כי זה באמת יגרום פשוט לעליית מחירים. הפיתרון היחיד לזה הוא פיקוח מחירים קמוניזם סטייל.

1. זה באמת חוק פופוליסטי אבל לא בגלל הסיבות שמירי רגב ציינה. תבין שאם בתי הקולנוע היו חכמים הם היו עושים מחיר רגיל באינטרנט ונותנים הנחה ל"רוכש מזדמן".

2. שכחתי שסרט או משחק של מכבי זה מוצר צריכה בסיסי. אם אתה לא מבין את המשמעויות של פיקוח לך תקרא קצת

יש קדימות למנויים כי זה משחק בית ולכן שומרים למנויים את המקום שלהם

הסיפור האישי נוגע ללב, אבל הסיבה לשמירה למנויים די פשוטה

אבל אין שמירת מקומות, רק המזרחי פתוח

1. זה באמת חוק פופוליסטי אבל לא בגלל הסיבות שמירי רגב ציינה. תבין שאם בתי הקולנוע היו חכמים הם היו עושים מחיר רגיל באינטרנט ונותנים הנחה ל"רוכש מזדמן".

2. שכחתי שסרט או משחק של מכבי זה מוצר צריכה בסיסי. אם אתה לא מבין את המשמעויות של פיקוח לך תקרא קצת

1. חכמים איך? מה זה בדיוק יתן להם? עדיף להם אנשים שיקנו באינטרנט. אם היו יכולים היו מבטלים לגמרי את הקופות האנושיות.

2. בוא תחכים אותי.