Jump to content

מכירת הכרטיסים למשחק הבית נגד פרנצווארוש

Pini_A

Recommended Posts

אז במעטפת הפייר פלי מותר עכשיו לזיין אותנו בכל הוצאה שיש? הרי ירדו מהמנוי משחקים של גביע הטוטו ושום משחק באירופאית לא יכלל, נכון שמחיר המנוי הרבה יותר זול ממה שהיה בבלומפילד, אבל וואלה אנחנו אוכלים כאן חרא בנתניה ומה יקרה מכל המהלך הזה? כמה אנשים כבר ירוצו לקנות כרטיס למשחק הזה? אז ככה מכבי יכניסו אולי עוד כמה אלפי שקלים , אבל מצד שני אווירה ביתית לא תיהיה.

כנ"ל גם עם החולצה, לדעתי 30 שח הנחה זה בדיוק בתחום שציפיתי, בין 10-15% ובעיני, זה חישוב לא נכון של מכבי. אני אישית קונה כל שנה מוצרים בקרוב ל2000 שח (אני בטוח שיש כאלה שמוציאים יותר, אבל נראה לי שזה סכום יפה על גבול הטמטום), אבל את החולצה ב-190 שח אני לא אקנה (אגב פחות משנה לי אם זה אדידס או נייק או של מכבי), הרי היא תגיע לפחות מ-150, אז בינתיים נסתפק באחת מ20 האחרות.

בשני המקרים בעיני, זו טעות בשיקול.

אז במעטפת הפייר פלי מותר עכשיו לזיין אותנו בכל הוצאה שיש? הרי ירדו מהמנוי משחקים של גביע הטוטו ושום משחק באירופאית לא יכלל, נכון שמחיר המנוי הרבה יותר זול ממה שהיה בבלומפילד, אבל וואלה אנחנו אוכלים כאן חרא בנתניה ומה יקרה מכל המהלך הזה? כמה אנשים כבר ירוצו לקנות כרטיס למשחק הזה? אז ככה מכבי יכניסו אולי עוד כמה אלפי שקלים , אבל מצד שני אווירה ביתית לא תיהיה.

כנ"ל גם עם החולצה, לדעתי 30 שח הנחה זה בדיוק בתחום שציפיתי, בין 10-15% ובעיני, זה חישוב לא נכון של מכבי. אני אישית קונה כל שנה מוצרים בקרוב ל2000 שח (אני בטוח שיש כאלה שמוציאים יותר, אבל נראה לי שזה סכום יפה על גבול הטמטום), אבל את החולצה ב-190 שח אני לא אקנה (אגב פחות משנה לי אם זה אדידס או נייק או של מכבי), הרי היא תגיע לפחות מ-150, אז בינתיים נסתפק באחת מ20 האחרות.

בשני המקרים בעיני, זו טעות בשיקול.

אל תבוא למשחק ואל תעשה מנוי זה יהיה יותר טוב לכולם.

בגביע טוטו שנה שעברה היה משהו כמו 800 איש וזה היה חינם השנה אין בתים ובגלל זה אין חינם.

גם במוקדמות של אירופה היה משהו כמו 5000 עדיף שיבואו פחות אלף איש וירווחו כסף.

לא אתה ולא אני יודעים כמה כסף מכבי צריכה אם היא עושה את זה כנראה שיש לה סיבה מספיק טובה.

שים לב שבכלל לא פתחו את המערבי אולי מכבי רוצה לחסוך כל שקל לא כי אין כסף אלא כי רוצים לחסוך כמה שיותר.

אין לי באמת מושג מה קורה אבל נראה לי שמכבי החליטה לפעול יותר חכם ויותר חסכני בלי קשר לפייר פליי.

אם כל האנשים שמתלוננים על זה שגביע הטוטו או המשחק הזה לא בחינם היו מגיעים למשחקים הללו כשהכניסה הייתה חינמית עוד היינו ממלאים את קאמפ נואו.

מזכיר לי את אוהדי טרנר שאוהדים עוד מהימים של וסרמיל.

אני גם מבואס מזה שהמשחק לא בחינם (ואני חושב שזו טעות של מכבי, הרי אנחנו גם ככה סובלים עם ההגעה לנתניה בחום הזה, לפחות תנו לנו בחינם), אבל מפה ועד לקללות של אוהדים שלנו בפייסבוק?

אנשים איבדו את זה.

אנחנו קהל של בכיינים.

אז כן, אנחנו שנה שלישית בנתניה (בע"ה גם אחרונה), אמצע הקיץ, נסיעה מתישה עם פקקים (ויש עוד אנשים שמגיעים מרחוק יותר) ואווירת טוטו.

ועדיין, לא רואה סיבה לא להגיע למשחק הזה, להיפך, יש כאן את כל הסיבות להגיע.

להרגיע את הגעגוע לקבוצה, לאווירה, למכבי. לתמוך בשחקנים (החדשים וגם המוכרים), לתמוך בצוות החדש. וכמובן, להכניס כסף למועדון שעושה הכל כדי להתמודד עם הצרה שנחתה עליו (וזו צרה, איך שלא הופכים את זה).

למועדון יש הוצאות אדירות על המשחק (בעיקר עניינים של שכירות על האצטדיון ועל אבטחה), ההכנסה העיקרית של המועדון מיום משחק זה כרטיסים והסעדה, עד עכשיו נתנו לנו כניסה בחינם, כי לא הפריע לאף אחד, אבל הפעם מדובר על מקרה שצריך להתחשב בו ולכן הקבוצה גובה כסף על כרטיסים. דבר לגיטימי לחלוטין.

וזה לא שזה כרטיס ב60-70 שקל ויותר, אלא כרטיס ב40 שקלים (העמלה של לאן לא מגיעה למכבי), שזה מחיר יותר נמוך ממשחקים מול קבוצות קטנות.

אז צריך להגיד תודה שלא העלנו לנו את מחירי המנויים, לומר תודה לקב"ה שיש לנו אנשים טובים בראש הפירמידה שדואגים לשמור על איכות הקבוצה בהתאם להגבלות האלו.

ופשוט להגיע.

זה מה שאני מתכוון לעשות בכל אופן, ואני עוד מגיע אחרי מבחן.

אל תבוא למשחק ואל תעשה מנוי זה יהיה יותר טוב לכולם.

בגביע טוטו שנה שעברה היה משהו כמו 800 איש וזה היה חינם השנה אין בתים ובגלל זה אין חינם.

גם במוקדמות של אירופה היה משהו כמו 5000 עדיף שיבואו פחות אלף איש וירווחו כסף.

לא אתה ולא אני יודעים כמה כסף מכבי צריכה אם היא עושה את זה כנראה שיש לה סיבה מספיק טובה.

שים לב שבכלל לא פתחו את המערבי אולי מכבי רוצה לחסוך כל שקל לא כי אין כסף אלא כי רוצים לחסוך כמה שיותר.

אין לי באמת מושג מה קורה אבל נראה לי שמכבי החליטה לפעול יותר חכם ויותר חסכני בלי קשר לפייר פליי.

אני כבר שואל אותך אם להגיע, מה גם שלא אמרתי שלא אבוא. אני מתלונן, כי אני חושב שאני צודק, אבל באותה שניה גם קניתי את הכרטיס (את החולצה לעומת זאת אני לא קונה כרגע) ואגב יש לי שני מנויים למרות שרוב הזמן הבן שלי לא בא (אגב תרומה לפייר פליי)

יש לי ניקוד מלא, אז אני כן בא גם לגביע הטוטו. נורא קל לפתוח פה מאחורי מקלדת וכל אחד חושב שהוא המציא את המושג אוהד מכבי.

מבין את הטיעון שלך (ושל מכבי) מבחינת הכסף, זכותי להגיד שזה מפריע. זה הכל

אני כבר שואל אותך אם להגיע, מה גם שלא אמרתי שלא אבוא. אני מתלונן, כי אני חושב שאני צודק, אבל באותה שניה גם קניתי את הכרטיס (את החולצה לעומת זאת אני לא קונה כרגע) ואגב יש לי שני מנויים למרות שרוב הזמן הבן שלי לא בא (אגב תרומה לפייר פליי)

יש לי ניקוד מלא, אז אני כן בא גם לגביע הטוטו. נורא קל לפתוח פה מאחורי מקלדת וכל אחד חושב שהוא המציא את המושג אוהד מכבי.

מבין את הטיעון שלך (ושל מכבי) מבחינת הכסף, זכותי להגיד שזה מפריע. זה הכל

לא זוכר שאמרתי שאני אוהד מספר 1 ואולי גם עשית יותר ממני למען מכבי (אין לי מושג).

אבל גם נורא קל ללכלך על ההנהלה בלי לדעת מה קורה אם אתה כמוני וכמו רוב הפורום לא יודע אל תתלונן.

לא זוכר שאמרתי שאני אוהד מספר 1 ואולי גם עשית יותר ממני למען מכבי (אין לי מושג).

אבל גם נורא קל ללכלך על ההנהלה בלי לדעת מה קורה אם אתה כמוני וכמו רוב הפורום לא יודע אל תתלונן.

איפה ראיית בנושא לכלוך אחד על ההנהלה?

איפה ראיית בנושא לכלוך אחד על ההנהלה?

משהו על זה שהם מזיינים אותנו וכאלה.

איך אפשר שלא להגיע שבוע הבא ?

כוסאומו כל המונדיאל הזה אני רק רואה סרטונים שלנו ביוטיוב ושר לעצמי כמו נרקומן

לא משנה מה יהיה בחמישי(שדרך אגב אני מקווה שכמה מפה נוסעים,בכל זאת - NEW BEGINNING) , מצפה ללא פחות מכמות של משחק ליגה נגד הגדולות,

ודווקא עכשיו כשנפלנו על המזל שלנו משחק ראשון נגד הנאצים האלה .

אני שמח שלא כללו. לפחות ככה מי שקונה אשכרה יגיע ולא יהיה מגרש חצי ריק במשחק הראשון של העונה.

זה אמצע יולי (אני מזיע רק מלחשוב על האצטדיון בחום והלחות של מישור החוף) ויריבה הונגרית בסיבוב ראשון, אל תצפה להרבה קהל.

אשכרה משחק ראשון אחרי פגרה ארוכה

שיעלה גם 200 שקל רק שיגיע כבר המשחק

יש בעיה עם הפייר פליי אז לוקחים לנו 40 שקל לכרטיס

מחיר הוגן ביותר..הבעיה היחידה שיש פה זה שאנשים התרגלו לקבל את המשחק ה1 בחינם

אשכרה משחק ראשון אחרי פגרה ארוכה

שיעלה גם 200 שקל רק שיגיע כבר המשחק

יש בעיה עם הפייר פליי אז לוקחים לנו 40 שקל לכרטיס

מחיר הוגן ביותר..הבעיה היחידה שיש פה זה שאנשים התרגלו לקבל את המשחק ה1 בחינם

עזוב שטויות לא מפריע לי לשלם 40 שקלים לכרטיס. היה דיון דומה בעלות של החולצה הרשמית.

מה שכן מפריע פה זה שכולם פה מדברים על הפייר פליי. אם מכבי רוצים להתייעל כלכלית, שידברו איתי יש לי כמה טיפים טובים לתת להם. לא על חשבון האוהדים.

עזוב שטויות לא מפריע לי לשלם 40 שקלים לכרטיס. היה דיון דומה בעלות של החולצה הרשמית.

מה שכן מפריע פה זה שכולם פה מדברים על הפייר פליי. אם מכבי רוצים להתייעל כלכלית, שידברו איתי יש לי כמה טיפים טובים לתת להם. לא על חשבון האוהדים.

למה גולדהאר חייב לך דין וחשבון??

ולמה אתה לוקח את זה כמובן מאליו שבעונות הקודמות משחק כזה היה בחינם?

תבינו משהו אף אחד לא חייב לכם כלום.

החליטו לא לתת כנראה שיש סיבה זה לא שחילקו מנוי בלי משחק ליגה פשוט הורידו את הבונוס.

תבינו משהו אף אחד לא חייב לכם כלום.

החליטו לא לתת כנראה שיש סיבה זה לא שחילקו מנוי בלי משחק ליגה פשוט הורידו את הבונוס.

עצוב מאוד אם לא מרגישים שחייבים משהו לאוהדים שמלווים אותם גם בנתניה ומשלמים את המנוי היקר בליגה. זה למה אנחנו הפכנו להיות לקוחות.

למה גולדהאר חייב לך דין וחשבון??

ולמה אתה לוקח את זה כמובן מאליו שבעונות הקודמות משחק כזה היה בחינם?

אף אחד לא חייב לי כלום. אני אישית חושב שיותר נכון היה לתת את המשחק הזה במנוי בגלל שככה הורגלנו בשנים האחרונות ובגלל שהצפי הוא שממילא לא יגיעו הרבה אוהדים. אז בשביל ההרגשה הטובה מה שנקרא. אגב, שנה שעברה נתנו שני סיבובים.

שוב אף אחד לא חייב לי כלום ואני אישית אשלם גם 70 שקלים על הכרטיס.

מה שכן חלאס עם השטויות האלה של הפייר פליי. הרי אף אחד לא בא בטענה לגולדהאר שהוא לא שם כסף (אם כבר להפך) אז אני לא חושב שהטענה הזאת הוגנת.

עצוב מאוד אם לא מרגישים שחייבים משהו לאוהדים שמלווים אותם גם בנתניה ומשלמים את המנוי היקר בליגה. זה למה אנחנו הפכנו להיות לקוחות.

לא הכריחו אף אחד לקנות מנוי.

אם לא היה אירופה מה היית עושה?

לגבי מחיר המנוי הורידו אותו מהמחיר בבלומפילד אז אי אפשר להמשיך להתלונן.

מכיר את המשפט בלי קבוצה אין אוהדים? אז אותו דבר הפוך, בלי אוהדים, אין באמת קבוצה.

כדורגל זה ענף שבנוי על החיבור הזה בין אוהד לקבוצה שהכי מזוהה איתו.

ועל האוהדים הקבוצות נשענות (כלכלית בעיקר על אלה שיושבים בבית), ככה שבלי האוהדים, לא היה מתקיים כאן כדורגל, אז לפעמים צריך יותר את האוהדים ואי אפשר תמיד לבוא לקראתם בנושא כלכלי.

וכן, אף אחד לא אמר שזה בגלל הפייר פליי (הכוונה היא שה40 שקלים לכרטיס זה לא מה שישנה את רוע הגזרה), אבל עצם זה שהקבוצה מראה לאופ"א שהם "מראים נכונות" לשנות את ההתנהלות בזה שהם לא זורקים כסף (וכן, לתת כרטיסים חינם לאוהדים שהם גם צריכים לשלם על לאבטח אותם, זה לזרוק כסף), זה העניין.

כך או כך, אנחנו צריכים לתמוך בקבוצה שלנו ולבוא באלפים, בין אם המשחק בחינם ובין אם בתשלום. ויש את כל הסיבות לעשות את זה.

לא צריך לחפש את הדברים הרעים בכל דבר, אם זה מה שהחליטו, כנראה שיש סיבה מספיק טובה מאחורי זה.

מחיר סביר פלוס למשחק. בכללי מכבי לא יקרים ביחס למה שהמועדון נותן. נראה שהעסק מתפתח טוב גם אם צריך כרגע להתייעל.

הייתי אבל מעדיף שכל עניין הכרטיסים יהיה אפילו קצת יותר יקר (אם העניין הוא תקציב ולא חוסר אכפתיות) וקצת יותר ידאגו להגעה נורמלית למגרש.

שאטלים בתדירות גבוהה ובכל משחק זניח, הסעות מנקודות מרכזיות והשפעה על רכבת ישראל.