Jump to content

חולצת משחק - רישמי

T.L MTA

Recommended Posts

אחי בנוסף לניהול מכירות אני משמש גם כאחד האחראים לייבוא בחברה בה אני עובד

רוב היבוא שלנו הוא מסין

בתור אחד שמכיר את העלויות אני אומר לך בצורה מפורשת שאין מצב שעלות יצור בסין לחולצה מגיע רמות מחיר עליהם

אתה מדבר.

בשורה התחתונה הכוונה שלי היא שהקבוצה צרכיה להעריך את האוהד הפשוט שעשה מנוי לאיצטדיון המחורבן הזה ,לאוהד שהעלויות שלו בגלל האיצטדיון הזה עלו פי 2

לאוהד שהורידו לו משחקים במנוי וביטלו לו את המשחק בונס שהוא קיבל באירופה

הקבוצה והעומדים בראשה צריכה לתת במקום זה הטבה זמנית לקניית חולצה במחיר אטרקטיבי

באיזה עולם מישהו בונה על קירבה בין מחיר הייצור למחיר לצרכן בענף הביגוד? ברור שיש כאן רווח גדול. המחיר הוא ביחס לחולצות כדורגל באופן כללי, ולפי זה המחיר ההתחלתי הוא יחסית נוח. כבר היה כאן דיון על זה לא מזמן, אין מה לחזור.

וואו 30 שקל הנחה על החולצה, היה שווה לעשות את המנוי.

אני אשלח מייל אולי זה יעזור ;)

שמע אתה לא עושה טובה לאף אחד, לא רוצה אל תקנה

שמע אתה לא עושה טובה לאף אחד, לא רוצה אל תקנה

בטח שאני עושה טובה. למכבי. הם מרוויחים את הכסף שלי. והרבה מהכסף שלי ובאופן כללי מההלך רוח שלי הלך להרבה מאוד דברים בשנתיים האחרונות בעיקר בגלל המעבר לנתניה. יכלו להעריך קצת יותר ולעשות הנחה נורמלית ולא את הבדיחה הזאת.

בטח שאני עושה טובה. למכבי. הם מרוויחים את הכסף שלי. והרבה מהכסף שלי ובאופן כללי מההלך רוח שלי הלך להרבה מאוד דברים בשנתיים האחרונות בעיקר בגלל המעבר לנתניה. יכלו להעריך קצת יותר ולעשות הנחה נורמלית ולא את הבדיחה הזאת.

קיצר ...נותנים לך אצבע ואתה רוצה את כל היד.

קיצר ...נותנים לך אצבע ואתה רוצה את כל היד.

כל מה שאמרתי שאם כבר עושים הנחה, שיעשו הנחה נורמלית. לא אמרתי שיביאו בחינם.

אפילו במבצעים במהלך השנה היו הנחות גדולות יותר על חולצות של 50 שקל לפחות. הם לא יפסידו כסף, מקסימום ירוויחו קצת פחות. ירוויחו אוהדים קצת יותר מרוצים שעושים מנוי עונה שלישית לזוועה הזאת בנתניה וגם ככה בדיכאון.

אפילו במבצעים במהלך השנה היו הנחות גדולות יותר על חולצות של 50 שקל לפחות. הם לא יפסידו כסף, מקסימום ירוויחו קצת פחות. ירוויחו אוהדים קצת יותר מרוצים שעושים מנוי עונה שלישית לזוועה הזאת בנתניה וגם ככה בדיכאון.

תקרא שנייה מה כתבת.

מבאס שמוכרים עם הפינגווין, יכלו לעשות את הסמל שלו בצורה יותר עדינה

זה פשוט הורס ככה את כל החולצה

יש מישהו שעדיין לא קיבל סמס עם ההנחה של ה-30?

מעניין אם נראה את מדי החוץ לפני המשחק באשדוד בחודש מרץ, שזו בערך הפעם היחידה שאנחנו משחקים בכחול.

מה שכן לפחות את מדי השוער הם לא יכולים להחביא יותר מדי, עוד יומיים יש משחק.

תעשה 30 ש"ח כפול 10 אלף מנויים, כמה זה יוצא?

די נו באמת, אני מצפה מכם להיות אנשים בוגרים שמבינים דבר או שתיים באיך עובד העולם לא יכול להיות שאתם ממשיכים עם הדעות הדביליות האלה לא יכול להיות באמת

אם חולצה עולה פחות מ220 שקל ביום שהיא יוצאת למכבי לא תיהיה אפשרות במהלך העונה (הארוכה מאוד) לעשות הנחות עליה

אם במשך כל העונה היא תעלה 150 אתה גם תרגיש מרומה ותגיד שצריכים מתישהו לעשות הנחה, כדי שזה יקרה בהתחלה מתמחרים במחיר גבוה

לפחות בחולצה השלישית הורידו קצת את הפינגווין

gg1353090.jpg

gallery_3725_284673_prd_image_5.jpg

נראה לא רע בכלל בשלישית, בגלל הרקע הלבן שמסתיר את הקונטור מסביב לפינגווין, ובכלל משתלב יותר טוב מאשר על צהוב\כחול.

עדיין הייתי עושה אותו פחות מודגש, אולי באפור כהה במקום שחור.

תקרא שנייה מה כתבת.

הם ירוויחו פחות אבל הם לא יפסידו את הכסף שהשקיעו ביצור שלה. לזה התכוונתי.

תעשה 30 ש"ח כפול 10 אלף מנויים, כמה זה יוצא?

תעשה 150 כפול 10 אלף מנויים? ומי אמר גם שכל ה-10 אלף יקנו... לא יודע כמה עלה לייצר את החולצה ולשלוח אותה לארץ, אני מניח שהרבה פחות מ-150 לחולצה.

די נו באמת, אני מצפה מכם להיות אנשים בוגרים שמבינים דבר או שתיים באיך עובד העולם לא יכול להיות שאתם ממשיכים עם הדעות הדביליות האלה לא יכול להיות באמת

אם חולצה עולה פחות מ220 שקל ביום שהיא יוצאת למכבי לא תיהיה אפשרות במהלך העונה (הארוכה מאוד) לעשות הנחות עליה

אם במשך כל העונה היא תעלה 150 אתה גם תרגיש מרומה ותגיד שצריכים מתישהו לעשות הנחה, כדי שזה יקרה בהתחלה מתמחרים במחיר גבוה

מה דעות דביליות על מה אתה מדבר מי לעזאזל אמר שיעשו מחיר קבוע של 150?! קראת בכלל מה כתבתי?

מה דעות דביליות על מה אתה מדבר מי לעזאזל אמר שיעשו מחיר קבוע של 150?! קראת בכלל מה כתבתי?

עזוב, הבנתי אני אפסיק להסביר לך

רק אל תשלח מייל לאף אחד

מכבי ימכרו חולצות ב-150 ואז אנשים יתלוננו שאין מבצעים על החולצה.

כל מוצר מתומחר בהתחלה במחיר מקסימלי ואחרי כמה חודשים המחיר יורד בהדרגה (או שיש מבצעים), ככה זה תמיד עבד וככה ימשיך לעבוד,מי שלא רוצה, שלא יקנה עכשיו, אף אחד לא מכריח אתכם.

האמת שבשביל מי שרוצה חולצה זולה מכבי היו יכולים להוציא חולצות רפליקה (כמו בעונת אוסקר), אבל מניח שהם לא יעשו את זה כי זה סתם לנגוס במכירות של החולצה הרגילה.

האמת שבשביל מי שרוצה חולצה זולה מכבי היו יכולים להוציא חולצות רפליקה (כמו בעונת אוסקר), אבל מניח שהם לא יעשו את זה כי זה סתם לנגוס במכירות של החולצה הרגילה.

זה היה צעד גאוני.

אחרי שבעבר בקושי נמכרו חולצות הם יצרו סטנדרט שבו כל בלומפילד עם חולצות משחק.

נראה לא רע בכלל בשלישית, בגלל הרקע הלבן שמסתיר את הקונטור מסביב לפינגווין, ובכלל משתלב יותר טוב מאשר על צהוב\כחול.

עדיין הייתי עושה אותו פחות מודגש, אולי באפור כהה במקום שחור.

אתה יודע שאסור להם לשנות את הצבעים של הלוגו, כן?