Jump to content

חולצת משחק - רישמי

T.L MTA

Recommended Posts

אין בעיה שיהיה ביצור עצמי

אני קונה חולצה בשביל המותג מכבי

אבל המחיר צריך להיות בהתאם ולא במחיר של חולצת משחק של אדידס

ויעשו לנו טובה ויתנו הנחה של 30 שח

הרי בעוד 3 חודשים ימכרו אותה ב150 שח

ובסוף השנה בפחות מ100

עשו מבצע עכשיו תמכרו מאסה של חולצות וגם תתנו לקהל האוהדים הרגשה טובה

בקשר למחיר, אני חושב שגם להוזיל מידי זה לא טוב כי אתה מנסה לתחזק מותג עצמי ולא רוצה שיהיה זול. מבחינתי המבחן הסביר הוא כמה עולה רפליקה של חולצת כדורגל. ללא קשר לחברה זאת או אחרת.

תראה, מכבי פיתחה מחלקת שיווק שכל הליגה יכולה רק להתקנא בה. לרוב האוהדים בארץ אין בכלל את האפשרות לרכוש חולצה של קבוצתם האהובה. אפילו לא למועדון גדול כמו הפועל. זה עולה כסף. לא מרגיש לי שמכבי מתחזרים בקטע הזה אבל זה סובייקטיבי. גם לפילנטרופיה של מיטש יש איזה לימיט. בסוף כולם רוצים שמכבי תצליח להעמיד הכנסות טבעיות גבוהות. החולצות, זה חלק קטן מאד מזה(כלכלית) אבל זאת כן הבעת אמון גדולה במועדון.

מי ישמע אדידס השקיעו ביצור חולצות מיוחדות למכבי שהן היו שוות 250 שקלים.

לגמרי.

מצחיק קצת לשמוע תלונות על האיכות של החולצה (סינית זולה ועוד שלל מחמאות בפייסבוק של מכבי), כשאף אחד עוד לא קיבל אותה ובטח לא הלך למעבדה ובדק את האיכות שלה.

200+- ליגיטימי לחולצה של המועדון הכי גדול בישראל ומי שזה כבד לו, שזה הגיוני ויש הרבה כאלו, שיחכה לילו פריידיי או לסוף עונה (תרתי משמע) ויקנה אותה בהנחה משמעותית.

חן, ממש לא מעניין אם זה אדידס או נייק. תסתכל על האיכות. לעניות דעתי האיכות לא נופלת מהמותגים הגדולים, ואם יש לי אפשרות לשים 250 ש"ח על חולצה, אני יותר משמח אם חלק משמעותי מזה ילך למועדון ולא ל" מותג " אחר.

די נו חברים

אם היה חשוב למכבי למקסם הכנסות, היה בחמש שנים האחרונות ספונסר ראשי... (הפסד של 2-3 מיליון בשנה)

היו עושים רכישות יותר שקולות וששוות את המחיר. היה שכר לשחקנים ריאלי בהתאם. (חוץ מזהבי כמעט ואין אחד שהצדיק את השכר שלו)

אז עזבו שטויות. גם מכבי לא חסינה מביקורת. ואם יש לאנשים טענות על המחיר, זכותם.

אין בעיה שיהיה ביצור עצמי

אני קונה חולצה בשביל המותג מכבי

אבל המחיר צריך להיות בהתאם ולא במחיר של חולצת משחק של אדידס

ויעשו לנו טובה ויתנו הנחה של 30 שח

הרי בעוד 3 חודשים ימכרו אותה ב150 שח

ובסוף השנה בפחות מ100

עשו מבצע עכשיו תמכרו מאסה של חולצות וגם תתנו לקהל האוהדים הרגשה טובה

החולצה זולה ב-30 ש"ח מזון שאדידס ייצרה למכבי, והיא במחיר זול ביחס לחולצות כדורגל, ובאיכות טובה ודומה.

220 לחולצה מודפסת זה סביר לגמרי.

להתלונן על המחיר של החולצה זאת חוצפה שאין כמותה, עלק בגלל שקנו שחקנים ביוקר ולא שמו ספונסר (שיקולים שלהם)

הם צריכים למכור את החולצות בזול

מי שלא רוצה, שלא יקנה

מי שיקר לו, שיחכה להנחות והורדות מחיר

מספיק עם הכפיות טובה, זה מגעיל

לגמרי.

מצחיק קצת לשמוע תלונות על האיכות של החולצה (סינית זולה ועוד שלל מחמאות בפייסבוק של מכבי), כשאף אחד עוד לא קיבל אותה ובטח לא הלך למעבדה ובדק את האיכות שלה.

200+- ליגיטימי לחולצה של המועדון הכי גדול בישראל ומי שזה כבד לו, שזה הגיוני ויש הרבה כאלו, שיחכה לילו פריידיי או לסוף עונה (תרתי משמע) ויקנה אותה בהנחה משמעותית.

מסכים. זה לא מוצר צריכה בסיסי. זה בסך הכל מותרות. לא חייבים לקנות, אין שום הכרח.

להתלונן על המחיר של החולצה זאת חוצפה שאין כמותה, עלק בגלל שקנו שחקנים ביוקר ולא שמו ספונסר (שיקולים שלהם)

הם צריכים למכור את החולצות בזול

מי שלא רוצה, שלא יקנה

מי שיקר לו, שיחכה להנחות והורדות מחיר

מספיק עם הכפיות טובה, זה מגעיל

כן, אפשר לחשוב שמדובר במוצרי יסוד כמו חלב ולחם.

החולצה זולה ב-30 ש"ח מזון שאדידס ייצרה למכבי, והיא במחיר זול ביחס לחולצות כדורגל, ובאיכות טובה ודומה.

220 לחולצה מודפסת זה סביר לגמרי.

אחי בנוסף לניהול מכירות אני משמש גם כאחד האחראים לייבוא בחברה בה אני עובד

רוב היבוא שלנו הוא מסין

בתור אחד שמכיר את העלויות אני אומר לך בצורה מפורשת שאין מצב שעלות יצור בסין לחולצה מגיע רמות מחיר עליהם

אתה מדבר.

בשורה התחתונה הכוונה שלי היא שהקבוצה צרכיה להעריך את האוהד הפשוט שעשה מנוי לאיצטדיון המחורבן הזה ,לאוהד שהעלויות שלו בגלל האיצטדיון הזה עלו פי 2

לאוהד שהורידו לו משחקים במנוי וביטלו לו את המשחק בונס שהוא קיבל באירופה

הקבוצה והעומדים בראשה צריכה לתת במקום זה הטבה זמנית לקניית חולצה במחיר אטרקטיבי

אחי בנוסף לניהול מכירות אני משמש גם כאחד האחראים לייבוא בחברה בה אני עובד

רוב היבוא שלנו הוא מסין

בתור אחד שמכיר את העלויות אני אומר לך בצורה מפורשת שאין מצב שעלות יצור בסין לחולצה מגיע רמות מחיר עליהם

אתה מדבר.

בשורה התחתונה הכוונה שלי היא שהקבוצה צרכיה להעריך את האוהד הפשוט שעשה מנוי לאיצטדיון המחורבן הזה ,לאוהד שהעלויות שלו בגלל האיצטדיון הזה עלו פי 2

לאוהד שהורידו לו משחקים במנוי וביטלו לו את המשחק בונס שהוא קיבל באירופה

הקבוצה והעומדים בראשה צריכה לתת במקום זה הטבה זמנית לקניית חולצה במחיר אטרקטיבי

די כבר נמאס מהבכיינות הזאת אף אחד לא חייב לא מנוי ולא חלוצה מי שרוצה שיבוא.

תמתין בסבלנות ותוכל לקנות את החולצה ב160-170 שקל

תמתין עוד יותר בסבלנות ותקנה ב-110

בעונה כזו כשנושא ההכנסות צף ונהייה קריטי אין לי שום ציפיה להוזלה.

אתה יכול להסתכל על זה בצורה קרה של כמה עולה לייצר וכו וכו אבל רוב מי שקונה חולצה של מכבי קונה אותה ממקום של רגש ולא ממקום של שכל, ואם זה גם נטו הכנסה למועדון אז הכל בסדר

להתלונן על האיכות יהיה טיפשי מראש, מייצרים את כל המדים בערך של כל הקבוצות בעולם באותם מפעלים ומאותם חומרים,

זה שמייצרים פחות או יותר באותו מקום זה נכון אבל יש רמות של איכות, אי אפשר להשוות אדידס לדיאדורה וג'יבובה.

אבל אי אפשר להשליך ממקום הייצור לאיכות החולצה, לפי ההיגיון מכבי עברו לייצור עצמי כי אדידס לא מספקים לשוק הישראלי את הדגמים הכי מתקדמים שלהם,

אז אני מניח שהחולצה שייצרו היא ברמה גבוהה מאוד, לא בטוח כמו אדידס אבל מתקרב.

זה שמייצרים פחות או יותר באותו מקום זה נכון אבל יש רמות של איכות, אי אפשר להשוות אדידס לדיאדורה וג'יבובה.

אבל אי אפשר להשליך ממקום הייצור לאיכות החולצה, לפי ההיגיון מכבי עברו לייצור עצמי כי אדידס לא מספקים לשוק הישראלי את הדגמים הכי מתקדמים שלהם,

אז אני מניח שהחולצה שייצרו היא ברמה גבוהה מאוד, לא בטוח כמו אדידס אבל מתקרב.

אני לא חושב שאם מכבי עברו לייצור עצמי הם יורידו מהאיכות של היצור, בשורה התחתונה זה לא נופל מאדידס וגם החולצה השנה לא נפלה משום מותג ספורט אחר, אומנם לא הייתה יפה אבל הייתה איכותית.

די כבר נמאס מהבכיינות הזאת אף אחד לא חייב לא מנוי ולא חלוצה מי שרוצה שיבוא.

לא ראיתי בכיינות בשום צורה

אני אקנה אותה בכל מחיר

נייק ואדידס מוכרים חולצות ב300-400 שקל בחו"ל. באמת שאני לא מבין על מה התלונות.

חן, אם אתה מוכר חולצה בזול אתה ממתג אותה כזולה. למה שמכבי יעשו דבר כזה? כן יכלו לצ'פר אותנו ביותר מ-30 ש"ח אבל זה כבר משהו אחר.

נייק ואדידס מוכרים חולצות ב300-400 שקל בחו"ל. באמת שאני לא מבין על מה התלונות.

חן, אם אתה מוכר חולצה בזול אתה ממתג אותה כזולה. למה שמכבי יעשו דבר כזה? כן יכלו לצ'פר אותנו ביותר מ-30 ש"ח אבל זה כבר משהו אחר.

לא דיברתי על למתג את החולצה כזולה ובטח שלא חס וחלילה כלא איכותית

רק לתת הטבה למחדשי ולרוכשי המנוי החדשים לקנות אותו בהוזלה משמעותית לפרק זמן מוגבל

מה זה הוזלה משמעותית מבחינתך? 100 שקל? בוא נגיד שיש 10,000 מנויים ונגיד שכולם משתמשים בקופון הזה, זה הפסד של מיליון שקל. לא כלכלי למכבי. רק ה-30 שקל האלה זה הפסד של 300,000 שקל.

לפעמים זה משהן כמה אנשים מנותקים, אם מכבי היו מוכרים עכשיו חולצה ב130 שקל הם לא היו יכולים למכור אותה עוד חודש ב220, כל הקונספט הוא למכור עכשיו בגבוה ובמהלך העונה להוריד מחיר, אם עכשיו יהיה נמוך לאן הם יורידו במהלך העונה?!

די נו אין סיכוי שאתם באמת מתווכחים על זה

לפעמים זה משהן כמה אנשים מנותקים, אם מכבי היו מוכרים עכשיו חולצה ב130 שקל הם לא היו יכולים למכור אותה עוד חודש ב220, כל הקונספט הוא למכור עכשיו בגבוה ובמהלך העונה להוריד מחיר, אם עכשיו יהיה נמוך לאן הם יורידו במהלך העונה?!

די נו אין סיכוי שאתם באמת מתווכחים על זה

בדיוק

מתכוון לרכוש במיידי!!!

רק תוהה ומבקש עצת מנוסים: שווה לעשות סיבוב במכון כושר עם החולצה?
או שאני צפוי להתאדות מחום ולטבוע בזיעה של עצמי?
ידוע אם החולצה עשויה מבד מנדף? יש פתחי אוורור בבית השחי?

ברכה למשיבים!

אל תדאג, אתה לא ממש מזיז לי כך שתהיה לי בטן מלאה עליך, סתם זיכרון טוב לגבי הדברים שרשם פה עוד ריג'ן גנרי בימים האחרונים.

בשביל שיווק טוב אפשר גם לחלק אותה חינם, מה לעשות שהמועדון לא יכול לעבוד ככה?

אתה גם לא מבין בכלל איפה יצאת מפגר פה נכון? אין בעיה שתתלונן על המחיר, אבל כשאתה מתלונן שנתנו לך "בסה"כ 30 ש"ח הנחה" - פה אתה יוצא אוטיסט.

אתה רוצה חולצה בזול? חכה ליילו פריידיי או לשאר המבצעים שלהם במהלך השנה, אבל אל תזיין את השכל פה ותטנף על המועדון שבסה"כ רוצה לצ'פר קצת את המנויים שלו.

אחרי כל השטויות שכתבת אמרתי נמשיך לקרוא מה כבר יכול להיות, ובתור אח לילד אוטיסט, ראיתי שרשמת אוטיסט כדבר שלילי ואמרתי זהו. בלי להכיר אותך בחיים האמיתיים אני יודע שאתה בן אדם אומלל מושפל וקטן.כלומניק

בכל זאת נענה לך עניינית.

כמו שאמרו פה, ראש קטן. משווה לי הנחה של עוד 50 שקל שזה מחיר נוח לכמעט, כמעט כל כיס(אומר לך את זה עוד בתור חייל) ,ואתה אומר לי בחינם . עצה:אל תתעסק בשיווק , תשאיר את זה לאלה שמבינים כמו הבחור כמה תגובות מעל.

אל תנסה להוציא אותי "מטנף על המועדון" , זה לא יעזור לך בכלום.

הנחה קצת גבוהה יותר למנויים שהולכים כבר הרבה שנים עם המועדון , זה הכול.