Jump to content

חולצת משחק - רישמי

T.L MTA

Recommended Posts

יש הבדל בין להשאיר רק את מדי השוער לבין להשאיר את כל הסט, אם אתה הולך על קו עיצובי מסויים אתה לא יכול להשאיר את מדי השוער עם העיצוב הישן, זה נראה רע.

כן - אבל זה בתנאי שבאמת יש קו עיצובי שממשיך בכל החולצות. אני לא בטוח שפה זה המצב.

עומר למה שלא ילבש את חולצת השוער מהעונות של אדידס? מה זה משנה מאיזו עונה החולצה?

כל הקבוצה לובשת מדים מליין מסוים ורק ראיקו לובש דגם אחר, זה חובבני מאוד.

זה מה שהורג אותי במכבי, גם כשלוקחים רעיונות טובים הם חייבים לחרבן אותם, לא מסוגלים לעשום דבר בצורה מושלמת וחייבים להיות שם פאקים.

אם זה היה ככה זה היה טוב, כשאתה רואה גם מאחור זה נראה רע ופה כל ההבדל, החוסר המשכיות הזאת לגב הורסת לי לפחות מאוד וגם המכנסיים משעממים אבל ניחא.

עומר אין לי רצון להכנס לדיון מה השקפת העולם שלך, בעיני זה חובבני ונראה רע ובעיניך לא וכנראה זה לא ישתנה.

אבל אסור פסים באיזור של המספר והשם, ובמילא יש ספונסר בתחתית החולצה שסיימתי לשלב עם הפסים. אתה בעצמך כתבת על החוקים האלה. אגב הפסים ממשיכים קצת אחורה, התפר של הכתף לא ממש במרכז, קצת נוטה לגב.

מכנסיים זה בדרך כלל משעמם, אין מה לחדש יותר מידי וזה סבבה.

אבל אסור פסים באיזור של המספר והשם, ובמילא יש ספונסר בתחתית החולצה שסיימתי לשלב עם הפסים. אתה בעצמך כתבת על החוקים האלה. אגב הפסים ממשיכים קצת אחורה, התפר של הכתף לא ממש במרכז, קצת נוטה לגב.

מכנסיים זה בדרך כלל משעמם, אין מה לחדש יותר מידי וזה סבבה.

אסור פסים על המספר, יכלו להמשיך את הפסים לאחור ולהשאיר "ריבוע" ריק שבו יהיה את המספר ואז המדים היו נראים אחרת לגמרי

ככה נגיד

kzrd4jyglmtx.jpg

אסור פסים על המספר, יכלו להמשיך את הפסים לאחור ולהשאיר "ריבוע" ריק שבו יהיה את המספר ואז המדים היו נראים אחרת לגמרי

ככה נגיד

kzrd4jyglmtx.jpg

דמיין את זה עם ניבאה למטה והייסנס (שצריך להיראות בבירור, יש עניין של הסכם חסות) למעלה. זה בעייתי לאללה.

זה לא שניים או אדידס לא מייצרים פסים עם גב חלק. לאתלטיקו ולבילבאו היו מדים של נייק עם גב אדום חלק, בפרמיירליג לווסט ברומיץ' היה גב כחול כהה חלק. רוסאריו סנטרל, אם כבר מדברים על צבעים של מכבי, כבר שנים עם מדי פסים של נייק עם גב חלק, וככה גם פנרבחצ'ה עם אדידס במשחקים באירופה (בטורקיה אין חוקים כאלה) ולפני כמה שנים בכל מסגרת.

עומר למה שלא ילבש את חולצת השוער מהעונות של אדידס? מה זה משנה מאיזו עונה החולצה?

כל הקבוצה לובשת מדים מליין מסוים ורק ראיקו לובש דגם אחר, זה חובבני מאוד.

זה מה שהורג אותי במכבי, גם כשלוקחים רעיונות טובים הם חייבים לחרבן אותם, לא מסוגלים לעשום דבר בצורה מושלמת וחייבים להיות שם פאקים.

למה? כי זאת חברה אחרת.

חובבני זה כשאחד השחקנים של הפועל לבש חולצה שונה משאר שחקני השדה. פה זה גם ככה לא באמת ליין אלא סתם 3 חולצות חדשות. ובמהלך העונה כנראה שיהיו עוד חולצות, כמו שבעונה שעברה לבשנו את המשבצות ואת השלישית של העונה. אני באמת לא רואה בעיה שמכבי למשל תחליט שתלבושות השוער קבועות. למי אכפת?

שוב, הסיבה היחידה להחליף חולצות כשאנחנו מייצרים לעצמנו היא כדי למכור. אם לא מוכרים חולצות שוער, הגיוני לגמרי לדעתי שלא יחליפו אותן.

דמיין את זה עם ניבאה למטה והייסנס (שצריך להיראות בבירור, יש עניין של הסכם חסות) למעלה. זה בעייתי לאללה.

זה לא שניים או אדידס לא מייצרים פסים עם גב חלק. לאתלטיקו ולבילבאו היו מדים של נייק עם גב אדום חלק, בפרמיירליג לווסט ברומיץ' היה גב כחול כהה חלק. רוסאריו סנטרל, אם כבר מדברים על צבעים של מכבי, כבר שנים עם מדי פסים של נייק עם גב חלק, וככה גם פנרבחצ'ה עם אדידס במשחקים באירופה (בטורקיה אין חוקים כאלה) ולפני כמה שנים בכל מסגרת.

יש עניין של הצבעים עצמם, לצורך העניין אם הצבעים היו בדיוק הפוך זה היה נראה טוב יותר (בעיני) לכל הקבוצות שנתת פה יש פסים כבר שנים, בחלק מהשנים האלה עשו כל מיני ניסויים או בחלק מהתחרויות אסור שיהיה, יש פתרונות עיצוביים לכל דבר שתגיד פה אבל הכי פשוט לעשות גב חלק ולהסיר אחריות.

דוגמא לרוסריו ש"פתרה" את זה

central-camiseta.jpg

יש לכולם דוגמאות אבל בעקרון כשרוצים אפשר לפתור את הבעיה הזאת, אנחנו ביצור עצמי ורוב הספונסרים זה לא איזה חברת ענק לא מוכרות, אפשר לפתור מולן את הבעיות עיצובית כדי להגיע למשהו טוב יותר

למה? כי זאת חברה אחרת.

חובבני זה כשאחד השחקנים של הפועל לבש חולצה שונה משאר שחקני השדה. פה זה גם ככה לא באמת ליין אלא סתם 3 חולצות חדשות. ובמהלך העונה כנראה שיהיו עוד חולצות, כמו שבעונה שעברה לבשנו את המשבצות ואת השלישית של העונה. אני באמת לא רואה בעיה שמכבי למשל תחליט שתלבושות השוער קבועות. למי אכפת?

שוב, הסיבה היחידה להחליף חולצות כשאנחנו מייצרים לעצמנו היא כדי למכור. אם לא מוכרים חולצות שוער, הגיוני לגמרי לדעתי שלא יחליפו אותן.

לא מוכרים חולצות שוער כי הן מכוערות, וכי הן אותו דוגמא כמו החולצה הלבנה של שנה שעברה

שתיהיה חולצה טובה אולי יקנו אותה אבל זה לגמרי ביצה ותרנגולת

אגב, אם כבר חובבנות, סתם אנקדוטה: אחרי שהנפל עברו מריבוק לאדידס, חלק מהקבוצות המשיכו עם המדים הישנים, רק עם סמל של אדידס במקום של ריבוק. פילדלפיה איגלס נשארו עם הישנים כי נייק לא יכלו לספק להם חולצות באותו גוון, וכשלבסוף החליטו לעבור לליין החדש, הם שיחקו חצי עונה בלבן, כי נייק התקשו למצוא את הגוון הנכון של ירוק בכל הזמן הזה. סיפור אמיתי.

וזה בליגה שמגלגלת מיליארדים. אז ללבוש חולצת שוער של שנה שעברה נראה לי בסדר.

לא מוכרים חולצות שוער כי הן מכוערות, וכי הן אותו דוגמא כמו החולצה הלבנה של שנה שעברה

שתיהיה חולצה טובה אולי יקנו אותה אבל זה לגמרי ביצה ותרנגולת

לא מוכרים חולצות שוער כי הן לא בצהוב או כחול.

יש עניין של הצבעים עצמם, לצורך העניין אם הצבעים היו בדיוק הפוך זה היה נראה טוב יותר (בעיני) לכל הקבוצות שנתת פה יש פסים כבר שנים, בחלק מהשנים האלה עשו כל מיני ניסויים או בחלק מהתחרויות אסור שיהיה, יש פתרונות עיצוביים לכל דבר שתגיד פה אבל הכי פשוט לעשות גב חלק ולהסיר אחריות.

דוגמא לרוסריו ש"פתרה" את זה

central-camiseta.jpg

יש לכולם דוגמאות אבל בעקרון כשרוצים אפשר לפתור את הבעיה הזאת, אנחנו ביצור עצמי ורוב הספונסרים זה לא איזה חברת ענק לא מוכרות, אפשר לפתור מולן את הבעיות עיצובית כדי להגיע למשהו טוב יותר

חוזים לא עובדים ככה. ניבאה חתומים על זה שהם מופיעים מתחת למספר, אז הם שם, כמו שמכבי מחוייבת לשים את הייסנס מעל. הסמל שלהם, לא משנה איך תעצב אותו, יש בלוק כחול כהה שכתוב בו שם החברה. עיקר הבעיה היא שם, אם לא זה אז אפשר היה לעשות מה שהצגת בחולצה של רוסאריו, שאגה, היה להם את אותה בעיה השניה להם ספונסר תחתון, אז הגב היה חלק (חפש את התלבושת של 2015 לדוגמה).

ואיזה צבעים הפוכים? חולצה כחולה? אנחנו מדברים על מכבי?

חוזים לא עובדים ככה. ניבאה חתומים על זה שהם מופיעים מתחת למספר, אז הם שם, כמו שמכבי מחוייבת לשים את הייסנס מעל. הסמל שלהם, לא משנה איך תעצב אותו, יש בלוק כחול כהה שכתוב בו שם החברה. עיקר הבעיה היא שם, אם לא זה אז אפשר היה לעשות מה שהצגת בחולצה של רוסאריו, שאגה, היה להם את אותה בעיה השניה להם ספונסר תחתון, אז הגב היה חלק (חפש את התלבושת של 2015 לדוגמה).

ואיזה צבעים הפוכים? חולצה כחולה? אנחנו מדברים על מכבי?

אצל מכבי החולצה צהובה עפ פסים כחולים ואצל רוסאריו החולצה כחולה עם פסים צהובים, כמו שאפשר לפתור את ההיסנס על מדי החוץ אפשר גם באלה.

צד אחורי חלק זה לא דבר לא שגרתי במדי פסים, וזה גם יכול ליצור בעיה עם המספרים והשמות. לבן על צהוב וכחול לא בהכרח יהיה הכי ברור. אולי אפשר להוסיף מסגרת, אבל לא בטוח כמה טוב זה ייצא.

וכמו שסלבה אמר, גם אצלם ברגע שהיו צריכים להוסיף עוד ספונסר הכל היה חלק.

אצל מכבי החולצה צהובה עפ פסים כחולים ואצל רוסאריו החולצה כחולה עם פסים צהובים, כמו שאפשר לפתור את ההיסנס על מדי החוץ אפשר גם באלה.

מדבר על ניבאה, לא הייסנס. זה ברור שפחות בעיה, משאירים חלק למעלה כמו רוסאריו, לניבאה יש סמל עגול, או לכל הפחות מרובע, בתוך בלוק כחול, זה נראה נוראי על פסים, עדיף ככה.

לדעתי מדי שוער יצאו מאוחר יותר.

לגבי החולצה גם בעונה עם אוסקר הפסים לא היו מאחורה.

די עומר לא צריך להגן על מכבי בכל הזדמנות, הם מייצרים לעצמם את החולצה אין שום סיבה להתעכבות המוגזמת הזו בתלבושות ושום סיבה שראייקוביץ׳ יעלה עם חולצת שוער מעונה שעברה

הם לא תלויים באף אחד אחר ואין סיבה לזה

האמת אני די מאוכזב מהתלבושת של השנה, היא תלבושת די סתמית עם פסים כחולים, אין שום פרטים קטנים שהופכים אותה למיוחדת

עונה שעברה היא הייתה די מכוערת אבל הייתה קצת מיוחדת ושונה, העונה היא די פשוטה והפינגווין בכלל הורס

עדיף שמכבי ישאירו את העסק הזה למקצוענים ויחתמו על חוזה עם אחת היצרניות (אפילו הקטנות), העיקר שיתחילו להתנהל כמו שצריך.

אני לא מאמין שחשיפת חולצת החוץ מתעכבת כי מכבי רוצים לשחרר בהדרגה, יש מצב שהחולצות בכלל לא מוכנות.

יובנטוס הציגו את מדי הבית לפני כמעט חודשיים ועדיין לא הציגו את החוץ... לא חשוב שזה לא מוכן, סתם טריק שיווקי.

בכל מקרה אני לא מאמין שהייצור העצמי יחזיק יותר מידי, כל הציוד לשחקנים לכל המחלקות עולה המון כסף ואני לא בטוח שברה הכלכלית זה משתלם.

עובדה שכל הקבוצות שיצאו במהלך כזה לא החזיקו יותר מידי זמן וחזרו לעבוד עם מותגים.

הייתי היום בחנות של נייקי בסנטר וראיתי את החולצות של פ.ס.ז.

חשבתי למה אצלם זה כל כך יפה (מבחינת גימור,יצירתיות וגזרה) ואצלנו.. לא מספיק..

ואם כבר יש משהו חמוד אז פינגווין.

האמת אני די מאוכזב מהתלבושת של השנה, היא תלבושת די סתמית עם פסים כחולים, אין שום פרטים קטנים שהופכים אותה למיוחדת

עונה שעברה היא הייתה די מכוערת אבל הייתה קצת מיוחדת ושונה, העונה היא די פשוטה והפינגווין בכלל הורס

לגמרי.

חשבתי שכשמכבי יעברו לייצר לעצמם נקבל תלבושת מיוחדת יותר, אבל זה פשוט נהיה מכוער משנה לשנה.

שיתנו את העבודה הזאת למי שבאמת מבין בתחום הזה כי אם הכוונה הייתה להגדיל את הרווחים ע"י ייצור עצמי אז אני חושב שהמכירות רק ירדו כשיוצאות חולצות כאלה וזה חבל.

איזה הגזמות, אז ציפיתם שזה יהיה מושלם, וזה לא, כמו כמעט כל שנה.

סתכלו על חצי הכוס המלאה שזה מדים יפים יותר מבעונה שעברה, כן גם עם הפינגווין

ה MTA ממש יפה

סך הכל היה אפשר לעשות משהו יותר מוצלח אבל גם זה לא רע בכלל

הסיפור עם חולצת השוער באמת פאדיחה, אבל בכללי חולצה זה דבר ממש שולי שאחרי כמה משחקים כולם כבר מתרגלים.

בעונה טובה, גם חולצה של B בזק נראית מרגשת. ואם התרגלנו לחולצה של הליצן בעונת הצ'מפיונס אז אפשר להתרגל להכל.