Jump to content

חולצת משחק - רישמי

T.L MTA

Recommended Posts

צריך להיות free zone באזור של המספר, לזה מתייחס התקנון.

לא נראה שאופא שמה על זה דגש, לברצלונה ואינטר למשל אין free zone מאחורה.

היו שנה-שנתיים שאופ"א חייבה שיהיה, אז היו התאמות לתלבושות צ'מפיונס למשל ככה שתלבושת חצי-חצי של ברצלונה קיבלה בלוק מיותר בצבע כחול מאחורה. אחרי זה כבר עדכנו את התקנות קובעות שהמספר פשוט צריך להיות ברור, ומנוגד לגוונים של הרקע. לברצלונה ואינטר (וגם מילאן, למשל) יש פסים בגוונים כהים, ככה שאפשר מספר בגוון בהיר וזה יהיה בולט. למכבי, כמו ליובנטוס, אתלטיקו או ספורטינג לצורך העניין, יש פסים בגוונים שאחד מהם בהיר ואחד כהה, לכן אין צבע של מספר שיהיה מספיק ברור, והקבוצות הללו כבר הרבה שנים עם רקע חלק למספרים.

אצל יובנטוס יש עיצוב מיוחד לזה בערך כל שנה, הם אף פעם לא משאירים חלק וזה יוצא יפה, אבל גם אין להם ספונסרים בולטים בגב, אצלנו זה לא אפשרי.

מישהו עם כישורי פוטושופ יכול לפרסם את החולצה ללא הספונסר? כדי שנראה מה פספסנו כאן

0__05b434ece41945.jpg

מדהים.

הגוונים בול ה׳ ישמור.

רק אני חושב שזה ממש מכוער בלי קשר לספונסר (שעוד יותר מכער את זה)? ואוו אני ממש מאוכזב השנה מהמדים... אני אקנה קל בבלאק פריידי כי זה מה שקורה כל שנה, אבל ממש מאכזב.

הפינגווין קצת הורס, חבל שאי אפשר פסים גם מאחורה, אבל בגדול חוץ מהרטרו משבצות לדעתי אלו המדים הכי יפים שהיו בתקופת מיץ'. במיוחד הגוונים.

זו פעם ראשונה (פרט ל2012/13 ששם לא היו פסים קלסיים) שיש לנו פסים?

היה גם ב94

זו פעם ראשונה (פרט ל2012/13 ששם לא היו פסים קלסיים) שיש לנו פסים?

אם אני לא טועה עוד בשנות ה-20 היה פסים, לפני שעברנו לצהוב. ב-72 היה הפעם הראשונה עם צהוב, היה ב-94 ומעריך שגם בין לבין.

באופן כללי בגלל שאין עיצובים מסורתיים בארץ לכל הקבוצות בערך היה פסים פעם, גם לאורך וגם לרוחב.

הבחור שעומד שם בצד ימין למעלה יש לו פנים דומות מאוד לטב״ח הבלם

שמו בארץ ישראל - אפרים רובינשטיין

(לפי הספר מאה שנים ראשונות)

שיש מטומטמים כמוך שמתלוננים על הנחה שהמנויים מקבלים.

קיבלת בונוס מהקבוצה ואתה עוד מתלונן, אבל שכחתי שאני מדבר עם ההוא שבא מבית של חוליגנים וגדל על הייזל והילסבורו, אז כנראה שאין תקווה לגביך.

אווו אני מבין שיש כבר מישהו עם בטן עליי

תשפוך במקלדת תשפוך את מה שאתה מרגיש

שיעשה לך קצת טוב על הלב

אומלל

בשביל שיווק טוב היה אפשר גם למכור אותה ב-100(דוגמה,לא להיתקע על זה,לי יש גם זיכוי שקיבלתי מפעם אז זה יוצא לי כלום).

לא היה קורה כלום לאף אחד; וזה לא היה עוזר לך להביא עוד רכש או מה שאתה לא מדמיין לעצמך

שתה מים חבר

מי שרוצה לקנות בזול שיחכה לסוף העונה, מבטיח שימכרו חולצה ב-120-130 ש"ח

כמו כל סוף עונה

גם נכון,

אבל תאר לך איזה יפה שחצי מהאיצטדיון עם אותה החולצה , כל אחד עם כיתוב שונה מאחורה

אימפריה

אחלה מדים, גוונים יפים , הצהוב חזק ולדעתי לא קריטי הפינגויין

רק שיתחיל כבר

אווו אני מבין שיש כבר מישהו עם בטן עליי

תשפוך במקלדת תשפוך את מה שאתה מרגיש

שיעשה לך קצת טוב על הלב

אומלל

בשביל שיווק טוב היה אפשר גם למכור אותה ב-100(דוגמה,לא להיתקע על זה,לי יש גם זיכוי שקיבלתי מפעם אז זה יוצא לי כלום).

לא היה קורה כלום לאף אחד; וזה לא היה עוזר לך להביא עוד רכש או מה שאתה לא מדמיין לעצמך

שתה מים חבר

אל תדאג, אתה לא ממש מזיז לי כך שתהיה לי בטן מלאה עליך, סתם זיכרון טוב לגבי הדברים שרשם פה עוד ריג'ן גנרי בימים האחרונים.

בשביל שיווק טוב אפשר גם לחלק אותה חינם, מה לעשות שהמועדון לא יכול לעבוד ככה?

אתה גם לא מבין בכלל איפה יצאת מפגר פה נכון? אין בעיה שתתלונן על המחיר, אבל כשאתה מתלונן שנתנו לך "בסה"כ 30 ש"ח הנחה" - פה אתה יוצא אוטיסט.

אתה רוצה חולצה בזול? חכה ליילו פריידיי או לשאר המבצעים שלהם במהלך השנה, אבל אל תזיין את השכל פה ותטנף על המועדון שבסה"כ רוצה לצ'פר קצת את המנויים שלו.

אני רק אגיד שלדעתי לא משנה איזה עיצוב היו דופקים לחולצה עם הגוונים האלה של הצהוב כחול הכל הולך.

הכי יפה שראיתי.