Jump to content

אנריק סבוריט חתם רשמית

שורה

Recommended Posts

3 דקות לפני, Raumdeuter said:

זו הייתה תמונה או סטורי שכבר נמחק?,כי אני לא מוצא את זה באינסטה.

לא נותן לי לעלות פה את התמונה

אצל אשתו של סבוריט/אצל גראלדש שניהם העלו

13 דקות לפני, Keano said:

נראה שיובאנוביץ' מת על האירועים האלה

ג'ורג'ה נראה לי גר בחדר חשוך והלך לצוד אתמול תנים בפארק הירקון

בדוק יש לו שק אגרוף באמצע הבית כדי להוציא עצבים

אני חושב שאתם לא קוראים את המצב עם סאבוריט והאזרוח בשלמותו:

1. הוא שחקן הרכב מוערך בקבוצת צמרת בישראל.

2. התחתן עם בחורה ישראלית. המשמעות היא גם שיש לו  משפחה ובסיס נוח בישראל.

אם אתם שואלים אותי? הוא מחפש משהו אטרקטיבי. אולי אפילו ישתקע בישראל לצמיתות.

15 דקות לפני, Zizou said:

אני חושב שאתם לא קוראים את המצב עם סאבוריט והאזרוח בשלמותו:

1. הוא שחקן הרכב מוערך בקבוצת צמרת בישראל.

2. התחתן עם בחורה ישראלית. המשמעות היא גם שיש לו  משפחה ובסיס נוח בישראל.

אם אתם שואלים אותי? הוא מחפש משהו אטרקטיבי. אולי אפילו ישתקע בישראל לצמיתות.

למה אתה חושב שג׳נריה היא תוצרת ישראל חח

35 דקות לפני, liron981s said:

לפי ספורט5 משרר הפנים נוטה לא לאשר לסבוריט אזרחות

מדינה מגעילה

עלי מוחמד מנבחרת ניזר כן ואנריק שיכול לשחק בנבחרת לא? וזה למה?

3 דקות לפני, yuval11 said:

עלי מוחמד מנבחרת ניזר כן ואנריק שיכול לשחק בנבחרת לא? וזה למה?

לא נכנס לספורט 5 אז זורק הימור שזה קשור לזה שהלך מפה בתקופה של טילים + שקר גס כלשהו.

אשמח אם מי שנכנס יעדכן אם צדקתי. כמובן שהסיבה האמיתית זה כי צריך אישור של השליט בצפון קוריאה.

46 דקות לפני, liron981s said:

לפי ספורט5 משרר הפנים נוטה לא לאשר לסבוריט אזרחות

מדינה מגעילה

אחרי ששרת הפנים איילת שקד קידמה את אזרוחם של עלי מוחמד ומיגל ויטור, והסדירה את מעמדם כאזרחי ישראל, אנריק סאבוריט צפוי לקבל תשובה שונה לבקשה שהוא ומכבי תל אביב הגישו. לאתר ערוץ הספורט נודע שבתקופה האחרונה הוגשו לא מעט בקשות לאזרוח ספורטאים שמקומם בתור גבוה יותר משל סאבוריט בשל מספר סיבות.

גורם במשרד הפנים ציין כי יש הבדל בין עלי מוחמד ומיגל ויטור לשחקן מכבי ת"א. בין היתר, משפחותיהם של שחקן הפועל באר שבע ומכבי חיפה מדברים עברית, שולחים את ילדיהם למסגרות ישראליות וכי בתקופת ההפגזות מעזה הם לא עזבו את ישראל בניגוד למגן הספרדי.

יחד אם זאת, סאבוריט ומכבי ת"א מתכוונים להיאבק בכל דרך. בקשה להתאחדות לכדורגל כבר נשלחה, כמו גם המלצה למשרד הספורט מצידו של מנכ"ל ההתאחדות, יוסי שרעבי לאשר לסאבוריט מעמד כדי שיוכל לסייע לנבחרת ישראל.

המגן הספרדי הנהדר משחק במכבי תל אביב מאז עונת 2018, וזכה עם הקבוצה בשתי אליפויות, גביע המדינה אחד ושני תארי גביע הטוטו. הוא נחשב לדעת רבים לשחקן הטוב בתפקידו בליגת העל, ונחשב לאחד הזרים הטובים שהגיעו לכדורגל הישראלי.

זה המלא למי שרוצה

4 דקות לפני, liron981s said:

אחרי ששרת הפנים איילת שקד קידמה את אזרוחם של עלי מוחמד ומיגל ויטור, והסדירה את מעמדם כאזרחי ישראל, אנריק סאבוריט צפוי לקבל תשובה שונה לבקשה שהוא ומכבי תל אביב הגישו. לאתר ערוץ הספורט נודע שבתקופה האחרונה הוגשו לא מעט בקשות לאזרוח ספורטאים שמקומם בתור גבוה יותר משל סאבוריט בשל מספר סיבות.

גורם במשרד הפנים ציין כי יש הבדל בין עלי מוחמד ומיגל ויטור לשחקן מכבי ת"א. בין היתר, משפחותיהם של שחקן הפועל באר שבע ומכבי חיפה מדברים עברית, שולחים את ילדיהם למסגרות ישראליות וכי בתקופת ההפגזות מעזה הם לא עזבו את ישראל בניגוד למגן הספרדי.

יחד אם זאת, סאבוריט ומכבי ת"א מתכוונים להיאבק בכל דרך. בקשה להתאחדות לכדורגל כבר נשלחה, כמו גם המלצה למשרד הספורט מצידו של מנכ"ל ההתאחדות, יוסי שרעבי לאשר לסאבוריט מעמד כדי שיוכל לסייע לנבחרת ישראל.

המגן הספרדי הנהדר משחק במכבי תל אביב מאז עונת 2018, וזכה עם הקבוצה בשתי אליפויות, גביע המדינה אחד ושני תארי גביע הטוטו. הוא נחשב לדעת רבים לשחקן הטוב בתפקידו בליגת העל, ונחשב לאחד הזרים הטובים שהגיעו לכדורגל הישראלי.

זה המלא למי שרוצה

זה נראה כאילו אוהד חיפה רשם את התגובה הזאת חחח במיוחד ההערה על העזיבה בהפגזות כאילו זה אמור להיות קריטריון כלשהו בכלל בקבלת אזרחות.

7 דקות לפני, Krishi said:

זה נראה כאילו אוהד חיפה רשם את התגובה הזאת חחח במיוחד ההערה על העזיבה בהפגזות כאילו זה אמור להיות קריטריון כלשהו בכלל בקבלת אזרחות.

והסיבה שהם לא מדברים עברית? 

כמה פוליטיקה מלוכלכת יש, צריך לצאת להפגין אם הוא מקבל תשובה שלילית ( ללא קשר בכלל לספורט, לצערנו יש מספיק מקום לזרים בקבוצה) פשוט מגיע לו.

באותה נשימה הייתי מצפה מהשרה להגיב גם לעלי : ״השם משפחה שלו מוחמד ולכן לא יקבל אזרחות״.

20 דקות לפני, אקיטה said:

לא נכנס לספורט 5 אז זורק הימור שזה קשור לזה שהלך מפה בתקופה של טילים + שקר גס כלשהו.

אשמח אם מי שנכנס יעדכן אם צדקתי. כמובן שהסיבה האמיתית זה כי צריך אישור של השליט בצפון קוריאה.

מישהו יכול לאמת אם המשפחה של עלי מוחמד אכן בארץ ומדברת עברית?

ברגע שראיתי שכתוב בתגובה על זה שהוא עזב את הארץ בזמן הטילים, זה ברור לי שזה אוהד של חיפה מעורב בזה. רק הם אומרים את המשפט המטופש הזה כל פעם.