Jump to content

הישראליות באירופה 18/19

Soul Boy

Recommended Posts

אני פשוט אוהב ששחקנים העדיפו את ב"ש על פני מכבי אוכלים חרא (ויתרה מכך שחקנים שהעדיפו את חיפה או הפועל :doh: ).

גם שחקנים שלא הצליחו במכבי מקבלים קיבלו ויקבלו יחס הוגן לחלוטין.

למה צריך אותו? מה מייחד אותו? כי היה עליו סכום העברה? סתם שחקן גנרי שעולה כסף מיותר. אז מעדיף את שלי.

מראש לא יכלת לדעת את זה, יש ספק שהוא היה נראה בשל יותר מברסקי אז?

זה שפוגע לך הימור לא הופך אנשים סביבך לפחות מבינים, אגב גם אני לא הייתי מהתומכים שלו.

רק בגלל שהוא לא זומן לסגל לאלופות לא אומר שהוא לא שחקן

הוא עדיין בטופ חמש קשרים ישראלים שאפשר להביא לפה (ביטון, נאתכו וכו' לא ברשימה הזאת)

יכול היה להיות אחלה עיבוי לסגל במיוחד לאור האמצע הדליל והפציע שלנו ינואר שעבר

רק בגלל שהוא לא זומן לסגל לאלופות לא אומר שהוא לא שחקן

הוא עדיין בטופ חמש קשרים ישראלים שאפשר להביא לפה (ביטון, נאתכו וכו' לא ברשימה הזאת)

יכול היה להיות אחלה עיבוי לסגל במיוחד לאור האמצע הדליל והפציע שלנו ינואר שעבר

הוא ממש לא מה שהיינו צריכים בינואר. נכון לעכשיו, המושאלים שלנו עדיפים עליו בהרבה. יותר מזה, אפילו אם מבחינה מקצועית הם לא יהיו טובים העונה, עצם העובדה שאתה מסמן לשחקנים הצעירים שיש להם סיכוי זה להשתלב בעתיד בבוגרת, זה כבר עדיף על להביא את הבינוני הזה במיליון יורו.

ההרשמה היא לכל סבב, כרגע הוא פצוע בוודאות למפגש הראשון ובספק לגומלין, לכן לא זומן.

לסיבוב הבא הוא יהיה רשום (לא שזה משנה את הדעות עליו לכאן או לכאן).

הוא ממש לא מה שהיינו צריכים בינואר. נכון לעכשיו, המושאלים שלנו עדיפים עליו בהרבה. יותר מזה, אפילו אם מבחינה מקצועית הם לא יהיו טובים העונה, עצם העובדה שאתה מסמן לשחקנים הצעירים שיש להם סיכוי זה להשתלב בעתיד בבוגרת, זה כבר עדיף על להביא את הבינוני הזה במיליון יורו.

נכון לעכשיו אנחנו באמת לא צריכים אותו

בינואר שנה שעברה אור דסה היה קשר מחליף שלך ודור פרץ עוד לא היה קונצנזוס, גולסה ורודריגז היו פצועים וסושיץ בדיוק שוחרר.

המושאלים לא היו אופציה וראינו כמה עזר לנו הקשר שכן הגיע, להגיד שלא היינו צריכים עוד קשר זה פשוט לא נכון.

כיף לזלזל בבאר שבע אבל לפחות אל תתעלמו מהמציאות

בינואר שנה שעברה אור דסה היה קשר מחליף שלך ודור פרץ עוד לא היה קונצנזוס, גולסה ורודריגז היו פצועים וסושיץ בדיוק שוחרר.

המושאלים לא היו אופציה וראינו כמה עזר לנו הקשר שכן הגיע, להגיד שלא היינו צריכים עוד קשר זה פשוט לא נכון.

לא הבנתי את הקשר לזלזול בב"ש, ג'ורדי גם רצה אותו וסיכוי טוב שאם לא החארטה של רז אמיר הוא בכלל היה עכשיו במכבי. בכל מקרה, הבעיה שלנו הייתה בכלל התקפית, לא ברור לי איך שחקן אפור שעושה עבודה שחורה כמו קבהא היה פותר אותה. עובדה שכשג'ורדי החליט שבא לו להכניס את אצילי לעניינים התחלנו לנצח משחקים ברצף, בלי שום שינוי בשלישייה באמצע.

מראש לא יכלת לדעת את זה, יש ספק שהוא היה נראה בשל יותר מברסקי אז?

זה שפוגע לך הימור לא הופך אנשים סביבך לפחות מבינים, אגב גם אני לא הייתי מהתומכים שלו.

מה זה מראש? הכל זה הימורים. "הבשלות" המדומה שלו מול רוסלן, לא שווה את הכסף. רוסלן שחקן שלי שנתן עונה טובה מאד. אני צריך לשבור את הבנק בשביל מי בדיוק? סתם שחקן רגיל. בטח בהשוואה מול גלזר.

גלזר הוא העתיד(קח עוד הימור), וקבהא הוא הווה אפור ומיותר.

ולא כתבתי בשום מקום שאנשים לא מבינים. חלקם כן חולים בטפשת רכש נובורישית, רק כי אפשר. אז אולי הדיאטה הזאת תחזיר אותם למציאות קצת.

שום זילזול בבש. הצרכים שלה שונים משלנו. מבחינת מכבי, כל כך כיף שהעמדות האלה מאווררות כרגע במכבי ונתונות למאבק ואפשר לתת שם צ'אנס לילדים מוכשרים שלנו במקום לתקוע את הסגל עם רכש יקר שלא יותר טוב ממה שיש לך.

אני בספק רב אם בכר היה הולך עליו אם היה לו את דור בהרכב ומושאלים כאלה שחוזרים בקיץ. כמו שכתבתי- צרכים שונים.

מה זה מראש? הכל זה הימורים. "הבשלות" המדומה שלו מול רוסלן, לא שווה את הכסף. רוסלן שחקן שלי שנתן עונה טובה מאד. אני צריך לשבור את הבנק בשביל מי בדיוק? סתם שחקן רגיל. בטח בהשוואה מול גלזר.

גלזר הוא העתיד(קח עוד הימור), וקבהא הוא הווה אפור ומיותר.

ולא כתבתי בשום מקום שאנשים לא מבינים. חלקם כן חולים בטפשת רכש נובורישית, רק כי אפשר. אז אולי הדיאטה הזאת תחזיר אותם למציאות קצת.

אבל עוד לא יצא כלום וכבר אתה קובע את כל הדברים, גם קבעת שראיקו יהיה שוער ענק לא? ושסקאריונה יהיה מעל לליגה? שבאטוקיו קשר מעולה? מרסלו מהזרים הכשרוניים יותר שנחתו פה?

אף אחד לא אומר לך לשבור את הבנק, באותה נקודת זמן קבהא היה נראה עדיף על ברסקי(גם היום אתה לא יכול לדעת) ממש לא טיפשי היה לרצות אותו.

זרקת הימור, פגעת אל תעיף כאילו מדובר באיזה טביעת עין , קצת מזל.

ושוב קבהא יכול פתאום להתחיל להפציץ, לך תדע

איזה הימור? ראית אותו בהפועל חיפה? במשך החצי הראשון של העונה הוא היה אולי השחקן הכי טוב שם. גם אנשים שראו אותו בלאומית אמרו שהוא שחקן ליגת על ושהוא בלאומית רק בגלל שהקריירה שלו נעצרה בגלל הפציעות ומות אביו. לא צריך להתפשר על בינוניים על חשבון שחקני בית רק כי בנקודת זמן מסויימת הם נחשבים ליותר טובים, זאת ראייה צרה מאוד. מילא היית אומר לי איזה זר עם רזומה מרשים. בסוף הרווחנו שחקן בית בעמדה בעייתית בזכות זה שלא הביאו לפה את קבהא הבינוני הזה.

אבל עוד לא יצא כלום וכבר אתה קובע את כל הדברים, גם קבעת שראיקו יהיה שוער ענק לא? ושסקאריונה יהיה מעל לליגה? שבאטוקיו קשר מעולה? מרסלו מהזרים הכשרוניים יותר שנחתו פה?

אף אחד לא אומר לך לשבור את הבנק, באותה נקודת זמן קבהא היה נראה עדיף על ברסקי(גם היום אתה לא יכול לדעת) ממש לא טיפשי היה לרצות אותו.

זרקת הימור, פגעת אל תעיף כאילו מדובר באיזה טביעת עין , קצת מזל.

ושוב קבהא יכול פתאום להתחיל להפציץ, לך תדע

לא זכור לי שהתייחסתי לבטוקיו או מרסלו איי פעם!!!

כן טענתי שגם היום הייתי מביא קשר עם הרזומה של סקריונה.

קבהא, בשום נקודת זמן, לא צריך היה להיות במכבי מבחינתי. גם אם בנקודת זמן מסויימת אתה קצת חסר בעמדה הזאת, עדיף להמתין לחלון הבא ואז או לתת צאנס למושאלים(שנתנו עונה מרשימה) או ללכת על מטרה אחרת, ראויה יותר.

אי הרצון בקבהא זה אפילו לא איזה הימור להתגאות בו וממש לא טביעת עין מיוחדת בכלל. סתם בסיסי וראיה יותר מפוכחת של הצרכים האמיתיים של המועדון (ובוודאי שקצת פחות טפשת רכש תטיב עם כולם).

לא זכור לי שהתייחסתי לבטוקיו או מרסלו איי פעם!!!

כן טענתי שגם היום הייתי מביא קשר עם הרזומה של סקריונה.

קבהא, בשום נקודת זמן, לא צריך היה להיות במכבי מבחינתי. גם אם בנקודת זמן מסויימת אתה קצת חסר בעמדה הזאת, עדיף להמתין לחלון הבא ואז או לתת צאנס למושאלים(שנתנו עונה מרשימה) או ללכת על מטרה אחרת, ראויה יותר.

אי הרצון בקבהא זה אפילו לא איזה הימור להתגאות בו וממש לא טביעת עין מיוחדת בכלל. סתם בסיסי וראיה יותר מפוכחת של הצרכים האמיתיים של המועדון (ובוודאי שקצת פחות טפשת רכש תטיב עם כולם).

הצמצום של הפועל חיפה:

גנק (בלגיה) / פולה אש (לוקסמבורג)
ספורטינג בראגה (פורטוגל)
פאוק סלוניקי (יוון) / פ.צ באזל (שוויץ)
פרטיזן בלגרד (סרביה) / טרקאי (ליטא)
אטאלנטה (איטליה) / פ.ק סראייבו (בוסניה)

אם לא יהיו הפתעות הסיכוי היחיד שלהם לעבור איכשהו זה פרטיזן בלגרד.

הצמצום של הפועל חיפה:

ספורטינג בראגה (פורטוגל)

אולי גם את הליטאים לא?

הצמצום של הפועל חיפה:

ספורטינג בראגה (פורטוגל)

לא צריך להגזים, שנה שעברה גנק (או גנט, לא זוכר) עפו מול הקבוצה האוסטרית שאנחנו העפנו. אלטאך נראה לי קוראים לה.

וגם אטאלנטה היא קבוצה איטלקית והן הרבה פעמים זורקות זין באירופה. לא אומר שהפועל חיפה צריכה לשמוח או להיות אופטימית, אבל לגמרי יש סיכוי לעשות משהו.

לא צריך להגזים, שנה שעברה גנק (או גנט, לא זוכר) עפו מול הקבוצה האוסטרית שאנחנו העפנו. אלטאך נראה לי קוראים לה.

וגם אטאלנטה היא קבוצה איטלקית והן הרבה פעמים זורקות זין באירופה. לא אומר שהפועל חיפה צריכה לשמוח או להיות אופטימית, אבל לגמרי יש סיכוי לעשות משהו.

גנט עפו מול אלטאך

מישהו יכול להסביר לי איך באזל בהגרלה של הליגה האירופית?

הם לא קבועים בצמפיונס?

לא זכו באליפות ימח שמם וזכרם.

מישהו יכול להסביר לי איך באזל בהגרלה של הליגה האירופית?

הם לא קבועים בצמפיונס?

לא להתבלבל, הם עדיין בתמונת הצ'מפיונס (במסלול הלא אלופות).

הם מוגרלים גם באירופית למקרה שיודחו מול פאוק.