Jump to content

הישראליות באירופה 18/19

Soul Boy

Recommended Posts

להערכתי ב"ש בבעיה די גדולה. לפני שנתיים הם הכניסו 35 מיליון שקלים מהעפלה לליגה האירופית דרך פלייאוף האלופות והעפלה לשלב 32 האחרונות.

גם אם הם היו עושים קמפיין רע בליגה האירופית אנחנו מדברים על לפחות 15 מיליון ש"ח.

להערכתי ב"ש בבעיה די גדולה. לפני שנתיים הם הכניסו 35 מיליון שקלים מהעפלה לליגה האירופית דרך פלייאוף האלופות והעפלה לשלב 32 האחרונות.

גם אם הם היו עושים קמפיין רע בליגה האירופית אנחנו מדברים על לפחות 15 מיליון ש"ח.

לדעתי אפילו יותר מ-35 מיליון שקל,אם לוקחים בחשבון הדחה בשלב הפלייאוף של ליגת אלופות, 8 נקודות בשלב הבתים של הליגה האירופית, ועוד 900 אלף יורו על עלייה ממקום שני והשתתפות בשלב הנוקאאוט (מענקים לבד שווים בין 25-30 מיליון שקל), ולזה מוסיפים גם כסף מזכויוית שידור והכנסות מקהל, הייתי אומר שהסכום שהם הכניסו באותה עונה היה באזור של 40-45 מיליון שקל, השנה לצורך העניין מכל ההשתתפות שלהם, הם הכניסו כ-5 מיליון שקל.

לדעתי אפילו יותר מ-35 מיליון שקל,אם לוקחים בחשבון הדחה בשלב הפלייאוף של ליגת אלופות, 8 נקודות בשלב הבתים של הליגה האירופית, ועוד 900 אלף יורו על עלייה ממקום שני והשתתפות בשלב הנוקאאוט (מענקים לבד שווים בין 25-30 מיליון שקל), ולזה מוסיפים גם כסף מזכויוית שידור והכנסות מקהל, הייתי אומר שהסכום שהם הכניסו באותה עונה היה באזור של 40-45 מיליון שקל, השנה לצורך העניין מכל ההשתתפות שלהם השנה הם הכניסו כ-5 מיליון שקל.

אני דיברתי רק על מענקים (אבל על כולם, כולל אלו מפלייאוף האלופות באותה עונה).

אתה כמובן צודק שבסה"כ ההכנסה גבוהה בהרבה.

אני באמת לא רואה איך ב"ש משתוללת עכשיו עם סכומים. יכול להיות שיצליחו לתקן עם הרבה חוכמה ופגיעות בול אבל יהיה להם קשה.

אני דיברתי רק על מענקים (אבל על כולם, כולל אלו מפלייאוף האלופות באותה עונה).

אתה כמובן צודק שבסה"כ ההכנסה גבוהה בהרבה.

אני באמת לא רואה איך ב"ש משתוללת עכשיו עם סכומים. יכול להיות שיצליחו לתקן עם הרבה חוכמה ופגיעות בול אבל יהיה להם קשה.

מסכים, הכנסות טבעיות של קבוצה בסדר גודל של ב"ש הם כ-35 מיליון שקל (אולי אפילו פחות), הם הכניסו מאירופה כ-5 מיליון שקל, הם מכרו את וואקמה במיליון יורו (כ-4 מיליון שקל), סה"כ הכנסות של כ-44 מיליון שקל, התקציב שלהם כבר עכשיו הוא באזור של 80 מיליון שקל (אולי אפילו יותר) ואלונה תצטרך להביא הרבה כסף מהבית כדי לכסות את ההפסד, אז עכשיו להשתולל על שחקנים כמו האסלביינק, דיא סבע ועלי מוחמד, במחירים שרוצים עליהם זה העלאה של עשרות מיליונים לתקציב, וקשה לי לראות את זה קורה, אלא אם יהיו שם בעלים שמוכן להתפשר על המחיר, ההדחה שלהם מאירופה זה הדבר הכי טוב שיכל לקרות לנו בעונה שאנחנו יכולים להוציא רק את מה שאנחנו מכניסים.

ספר לי עוד על בדרך לעלות אותם שלב ילקקן של המאמי

הוא שוב יעלם. ויחזור ויספר לנו מה הוא אמר פעם. בוזזזזז ענק, משתמש מהמיותרים.

בקשר לבחורצ'יק הראשון, כן עלו או לא עלו מעניין לי וכנראה שגם לך את השחלה, ההודעות שלי לרוב נוגעות במכבי, כן לפעמים "משווה" לאחרים בצדק או שפחות בצדק, כל אחד לטעמו, אבל לא חוזר בי, בינתיים הרכש שלנו לא מהווים אפילו פרומיל של שיפור לעונה עברה, ושכטר שנחשב לרכש הנוצץ ביותר עד כה, בינתיים משמש כשחקן ספסל שנותן מנוחה לעטר בכל מיני גביע טוטו מזדמנים. אגב, ההודעה שלי נכתבה במחצית אותו משחק ודייקה את המצב נכון לאותו הרגע, תתפלא אבל לא סיימתי בהצטיינות קורס נביאים.

בקשר למכבייה, יש דבר שנקרא "חיים" שגוזל את זמני כמו גם את זמנם של רוב גולשי פורום זה(כנראה שלא את זמנך), עם כל הכבוד לא נראה לי שאני מחויב לתת לך דו"ח נוכחות, שיש לי מה לומר ומה לחדש אז עושה זאת, לא מחכה לרשות ממך, ואעצור פה, משתדל שלא להכנס לויכוחים אישיים,ורק אאחל לך להיות משתמש רב ערך יותר ממני ומשאר "המיותרים"..

ההתקפה של דינמו זה כאילו דחפו להם מנוע סילון לתחת איך מישהו חשב שלב"ש היה נגדם סיכוי.

מה זאת אומרת איך? מחצית אחת מתוך ארבע בשיא הגארבג' זה לא מספיק?

איאקס הקבוצה היחידה שניצחה בבית מבין כל המשחקים בפלייאוף על העלייה לליגת האלופות.

בגזרת מכבי והדרג השני, בסך הכל תוצאות סבירות. פ.ס.וו ניצחו בחוץ את באטה 3:2 וזלצבורג עשו 0:0 בחוץ מול הכוכב האדום בלגרד.