Jump to content

הישראליות באירופה 18/19

Soul Boy

Recommended Posts

נתתי מבט באתר של דירוג מדינות/קבוצות באירופה.

בעונה הבאה 19/20 ישראל כרגע תדורג במקום ה-18,כאשר ההבדל בין ישראל ליוון (במקום ה-15) הוא פחות מנקודה.

אז לכל עכברי הפורום שעושים לנו סיכומי ישראליות/קבוצות מידי פעם,אשמח לדעת כמה זה רלוונטי שבעונה הבאה יהיו לנו עוד נציגות באירופה/מוקדמות צ'מפיונס/להתחיל בשלב בתים מאוחר יותר? כמובן שבאם דברים יסתדררו והנציגות ההישראליות ישיגו כמות נק' מכובדת לעומת מדינות אחרות.

https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method5/crank2020.html

קישור לאתר.

כמו בכל דבר בחיים יש את הצד הטוב והצד הרע של המטבע.

יש כאלה שיסתכלו על הצד הרע, יותר נציגות אומר שכמות הנקודות מתחלקת בין יותר קבוצות, הצלחה של ב"ש באירופה אומרת שזה יגדיל את התקציב שלהם וכו'.

ויש כאלה שיגידו שאם הקבוצות הישראליות יצליחו זה יעלה את רמת ההתעניינות של שחקנים זרים להגיע לארץ, יגרום לנו להתחיל את המוקדמות בשלבים מאוחרים יותר וגם יאפשר גם למקום השני להתמודד על עליה לאלופות דרך מסלול ה'לא אלופות'. אני מעדיף להסתכל על הדברים הטובים שדירוג גבוה יכול להביא לנו. ויש הרבה.

נתתי מבט באתר של דירוג מדינות/קבוצות באירופה.

בעונה הבאה 19/20 ישראל כרגע תדורג במקום ה-18,כאשר ההבדל בין ישראל ליוון (במקום ה-15) הוא פחות מנקודה.

אז לכל עכברי הפורום שעושים לנו סיכומי ישראליות/קבוצות מידי פעם,אשמח לדעת כמה זה רלוונטי שבעונה הבאה יהיו לנו עוד נציגות באירופה/מוקדמות צ'מפיונס/להתחיל בשלב בתים מאוחר יותר? כמובן שבאם דברים יסתדררו והנציגות ההישראליות ישיגו כמות נק' מכובדת לעומת מדינות אחרות.

https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method5/crank2020.html

קישור לאתר.

לקחת עונה קדימה בזמן שהעונ הנוכחית בקושי התחילה. אתה צריך להסתכל קודם על העונה הנוכחית, ואיך היא תסתיים.

לא מעניין איך תתחיל העונה הבאה (מה גם שהיא לא תתחיל ככה...)

מה שמעניין זה רק איך היא תסתיים.

ונכון לעכשיו המטרה של ישראל לסיים במקום ה-18 כמו עונה קודמת. יותר מזה הסיכוי קלוש ושואף לאפס.

התבצע צמצום להגרלה של ב"ש בליגה אירופית, יש 5 אופציות כל הקבוצות פח חוץ מאפואל ניקוסיה נקווה שיקבלו אותם

nnhznem1ydcm.jpeg

איך זה שבסיבוב שלישי מקבלים קבוצה פחות חזקה מסיבוב שני? ברמה כזאת שזאגרב נמצאת קבוע או בבית של האלופות או של האירופית, וכל היתר חבורת דייגים?

איך זה שבסיבוב שלישי מקבלים קבוצה פחות חזקה מסיבוב שני? ברמה כזאת שזאגרב נמצאת קבוע או בבית של האלופות או של האירופית, וכל היתר חבורת דייגים?

שים לב זה הגרלה לליגה אירופית במידה וב"ש יודחו, ולגבי הרמה של הקבוצות זה כי זה מסלול של קבוצות שהודחו ממוקדמות הצ'מפיונס יש שיטה חדשה

זה הסיבוב השלישי במוקדמות האירופאית שים לב, זאת אומרת במידה ובש יפסידו לזאגרב

אם הם מנצחים יהיו להם יריבות אחרות

וואלה אני זמין עד 17:28 אם למישהו יש עוד שאלות/הבהרות על מוקדמות הליגה האירופאית או על יחסים שבינו לבינה

רק לציין בכותרת שם גיל ויציע בבקשה

התבצע צמצום להגרלה של ב"ש בליגה אירופית, יש 5 אופציות כל הקבוצות פח חוץ מאפואל ניקוסיה נקווה שיקבלו אותם

nnhznem1ydcm.jpeg

אתה רוצה להגיד לי שהם יכולים לקבל שוב את פלורה טאלין?

זה ישבור את השיא של באזל

כן אבל גם אם יצא להם בהגרלה פלורה טאלין עדיין הדייגים מאסטוניה צריכים לעבור את אפואל ניקוסיה מה שלא נראה לי שיקרה

nnhznem1ydcm.jpeg

יקבלו את ויקינגור עם רונאש ביציע

קבהה לא בסגל של ב"ש למשחקים נגד זאגרב.

לכמה שנים הם החתימו אותו?

ותודה עוד פעם לקיר שהציל אותנו מעוד שטות של ג'ורדי.

שטות שכולם פה רצו

וואלה אני זמין עד 17:28 אם למישהו יש עוד שאלות/הבהרות על יחסים שבינו לבינה

רק לציין בכותרת שם גיל ויציע בבקשה

אני גרוש פעמיים ואשתי גרושה שלוש פעמים.

גרושתי הגרושה מגירושיי השניים התאהבה בבנו האמצעי של גרושה הגרוש מגרושתי השנייה מגירושיי השניים.

בתה האמצעית של גרושתי הגרושה מגירושיי השניים התאהבה בבנו האמצעי של גרושה הגרוש מגרושתי השנייה מגירושיי השלישיים

השאלה,

אם להזמין למסיבת הגירושין שלנו גם את בתה האמצעית של גרושה הגרוש מגרושתי הגרושה מגירושיי השלישיים?

גרשון גרשובסקי מיציע העמידה הזקופה.

ממש לא רציתי אותו בניגוד לרוב!!! פה.

כשרואים את רוסלן, דור וגם את גלזר, ניתן להבין בקלות למה זאת היתה טיפשות. אבל טפשת רכש זאת מחלה ידועה בפורום זה.

כשרואים את רוסלן, דור וגם את גלזר, ניתן להבין בקלות למה זאת היתה טיפשות. אבל טפשת רכש זאת מחלה ידועה בפורום זה.

גם אני

פורסם באמצעות eran_7 on 29 ינואר 2018 - 10:34 בתוך מדינת היהודים

קבהא בינוני ביותר, אצלנו הישראלים ברמה טובה, הבעיה שיש לנו אחוז נמוך של פגיעה בזרים.

אני לא זוכר תאמת, אבל אם אתה אומר. ( אני לא רציתי אותו כי גם במכבי פ"ת, וגם במשחקים נגד ב" ש במדי מאריבור הוא היה חלש)

איזה מזל שהוא לא הגיע בסוף.

בניגוד לרוב?

אולי אני לא זוכר ממש טוב, אבל דווקא רוב הפורום לא ממש התלהב מהרעיון של ההחתמה שלו, שחקן בינוני מינוס (ואם הוא ידפוק את הנסיכה מבחינת פיירפליי אז זה בכלל מעולה).

ממש לא הרוב

לכמה שעות שחשבו שהקיר אמיתי רצו אותו בשביל "להראות לגזענים", לא מבחינה מקצועית

בניגוד לרוב?

אולי אני לא זוכר ממש טוב, אבל דווקא רוב הפורום לא ממש התלהב מהרעיון של ההחתמה שלו, שחקן בינוני מינוס (ואם הוא ידפוק את הנסיכה מבחינת פיירפליי אז זה בכלל מעולה).

זכורה לי אכזבה. אולי אני מבלבל עם הכעס על הגרפיטי...

עוד לפני סאגת הקיר, כשהיה רק מועמד, אני זוכר שדי הרבה רצו אותו.

חשבו שהוא שווה משהו כי הוא משחק במאריבור. מי ישמע.

מהתחלה אמרתי שהוא בינוני, אבל לצערי יש אנשים שחרמנות הרכש אצלם גדולה.

ממש לא הרוב

לכמה שעות שחשבו שהקיר אמיתי רצו אותו בשביל "להראות לגזענים", לא מבחינה מקצועית

אוקיי. אולי בילבלתי עם זה. שיא הסתמיות השחקן הזה. גדלו כאלה משאיות במכבי ברבות השנים.

זה לא חכם להגיד כולם רצו אותו אז הם טיפשים, כולם פה רצו גם את ראיקו, כולם פה התלהבו ממאנה, כולם פה עפו על פיליפנקה ועוד שלל דוגמאות.

אין קשר בין זה לבין זה שהוא לא מצליח בבאר שבע, יכול להיות גם שאצלנו היה מצליח אי אפשר לדעת.

זה לא חכם להגיד כולם רצו אותו אז הם טיפשים, כולם פה רצו גם את ראיקו, כולם פה התלהבו ממאנה, כולם פה עפו על פיליפנקה ועוד שלל דוגמאות.

אין קשר בין זה לבין זה שהוא לא מצליח בבאר שבע, יכול להיות גם שאצלנו היה מצליח אי אפשר לדעת.

למה צריך אותו? מה מייחד אותו? כי היה עליו סכום העברה? סתם שחקן גנרי שעולה כסף מיותר. אז מעדיף את שלי.