Jump to content

הישראליות באירופה 18/19

Soul Boy

Recommended Posts

חד משמעית, אם אין להם אירופה הם חייבים למכור שחקנים. שיפתחו אותם ניקוסיה קדימה חבורת קוקסינלים.

וואקמה והוגו ראשונים להמכר,

אחריהם אוחנה.

לגמרי שיעופו מאירופה. נתמודד עם ההשלכות(או אה מי ישמע).

לגמרי. גם אין מה להשוות לעלייה הראשונה נגד פאוק סלוניקי. אמנם גם אז היה ערב מרגש מאוד בבלומפילד (עם שירת ה"יש לנו זהב" על הדרך, או שאני מערבב?)

לא מערבב, לכבוד הזהב של גל פרידמן.

הייתה גם שירת הפועל לא בשלב הבא לכבוד הפועל שעפו מאירופה

לבד הביא אותנו לליגת האלופות ולבד הביא לנו תארים,לא היה ולא יהיה משהו שמתקרב למה שזהבי עשה פה.

לא אוהב את ה"לבד" הזה.

הייתה מערכת חזקה, מאמן טוב, הגנה טובה- מישהו בצד השני צריך לשמור על אמבולו (משחק שיא של טב"ח בבלומפילד), מיטרוביץ' אחד שיתן את הצ'יפ ובקיצור- קבוצה שלמה שנלחמה ועבדה קשה. זהבי בלט מעל כולם ללא ספק, אבל כמו שהוא אהב להגיד על שאר שחקני הקבוצה שנשאל על היכולת האישית שלו "בלי הפרגון והתמיכה שלהם זה לא היה קורה"

הגעתי כמה פעמים למצב של כמעט בכי של התרגשות ממכבי במשחקים נגד הפועל עם זהבי פעמיים דקה תשעים פלוס, המהפך נגד פלזן וגם הגול דקה תשעים ושש נגד באזל, אבל שום דבר לא הכין אותי לעלייה לליגת האלופות, המשחק הכי מותח וארוך שהיה לי בחיים שבגלל זה אני בטוח שנשאר לי פחות כמה שנים לחיות, השריקה בסיום גרמה לדמעות ולשאגות השמחה לצאת החוצה. אורגזמה שלא חוויתי מימי ממשחק כדורגל. ב"ש תקחי גם אלף אליפויות, לעולם לא תרגישי את השמחה שהייתה לי.

אמנם זו דעה לא פופולארית, אבל דווקא היו לי הרבה מאוד רגעים ששמחתי יותר (דרבי זהבי, 2:6, אליפות בב״ש ועוד ועוד) כי חשבתי תמיד שעלייה לאלופות תבוא ע״ח אליפות, מה שבאמת קרה.

בכל אופן, מאז אנחנו אוכלים חרא. לא יודע אם יש לזה חלק ועד כמה, אבל הייתי מעדיף בהרבה עוד אליפות על פני ההגעה ההיא, שבגדול רק התבזנו בה.

אמנם זו דעה לא פופולארית, אבל דווקא היו לי הרבה מאוד רגעים ששמחתי יותר (דרבי זהבי, 2:6, אליפות בב״ש ועוד ועוד) כי חשבתי תמיד שעלייה לאלופות תבוא ע״ח אליפות, מה שבאמת קרה.

בכל אופן, מאז אנחנו אוכלים חרא. לא יודע אם יש לזה חלק ועד כמה, אבל הייתי מעדיף בהרבה עוד אליפות על פני ההגעה ההיא, שבגדול רק התבזנו בה.

אליפות זה דבר שתמיד נחזור לקחת, במוקדם או במאוחר.

צמפיונס ליג? לך תדע אם בכלל

ברגעים שציינת שמחתי בטירוף

בשריקה של סקומינה ובהמנון ליגת האלופות בסטמפורד ברידג' בכיתי כמו ילדה

כל הרגעים שציינתם פה אדירים שהסבו לנו המון אושר, אבל באמת לא חושב שיש משהו שהשתווה לרגעים של האליפות הראשונה בעידן ג'ורדי. במשחק האליפות אשכרה הזלתי דמעה. 10 שנים של תסכול, של תבוסות, של אכזבות, השפלות, של הקנטות מכל אוהדי יריבה אפשרית, של מסעות בכל מיני חורים בארץ, מטען כל כך גדול שהתפרק לו בבת אחת. לא חוויתי משהו נוסף באותו גודל מאז למרות שהיו הרבה רגעים שהיו קרובים לזה (העליה לאלופות, דרבי זהבי, ה6-2 ועוד כמה).

איך כל זה קשור להרגשה האלוהית שחווינו בסוף המשחק נגד באזל?

גם בעונת האלופות, היינו צריכים לזכות באלופות, אנחנו חירבנו את זה ..זה לא שב"ש עלו עלינו

היינו טובים מהם וגם ב2 העונות האחרונות לא נפלנו מהם

גם בעונת האלופות, היינו צריכים לזכות באלופות, אנחנו חירבנו את זה ..זה לא שב"ש עלו עלינו

היינו טובים מהם וגם ב2 העונות האחרונות לא נפלנו מהם

בנוגע לעונת הצ'מפיונס אני מסכים איתך לחלוטין אך בכל הנוגע ל-2 העונות האחרונות ממש לא.

לגמרי. גם אין מה להשוות לעלייה הראשונה נגד פאוק סלוניקי. אמנם גם אז היה ערב מרגש מאוד בבלומפילד (עם שירת ה"יש לנו זהב" על הדרך, או שאני מערבב?) אבל היריבה מולה שיחקנו בפעם הזו ומה שעברנו איתה שנתיים לפני, המשחקים עם הסיומות המטורפת בפלזן ובבאזל שקדמו למשחק הזה, וזה שהגענו אחרי 2 אליפויות רצופות+טרבל היסטורי. הכל יחד התנקז לערב בלתי נשכח בו קיבלנו את החותמת הסופית מה זה להיות המועדון הכי גדול הכי יפה והכי מצליח. ערב שבו כולנו הרגשנו בעצמותינו מה זה להיות מכבי תל-אביב.

אנחנו היינו קבוצה מעט יותר טובה מפאוק בהתמודדות ההיא. ובנוסף הגענו לגומלין עם 0-3 טכני לטובתנו ולא היה ספק שאנחנו כבר שם וכל הערב הוקדש לחגיגה, בשונה מבאזל שאז עדיין היית צריך לעבור את המכשול המטורף הזה שידעת שיכול לתת לך שלישיה ב-30 דקות.

להם אין איזה צרות של פייר פלי במידה ויעופו מהאירופית?

לפי הדיבור פה אופא עושה בדיקה לגבי קבוצות ששיחקו בשלב בתים 3 שנים רצופות

איזה מטומטם זה כי דווקא לקבוצות האלו אמורה להיות הכנסה טבעית מהעלייה לבתים.

איזה מטומטם זה כי דווקא לקבוצות האלו אמורה להיות הכנסה טבעית מהעלייה לבתים.

יש להן הכנסה טבעית אבל השאלה איך היא מהתחלה הגיעו למצב שבו הן מגיעות לאירופה, צריך להשקיע הרבה בשביל זה מרוב הליגות

ואת זה בעצם בודקים. כישלון בהעפלה של בש לאירופה יהיה הדבר הכי טוב שיכול לקרות להם.

בנושא אחר.

אין שום קשר בין בכר לבין הופעתו של שיר צדק בהרכב במצב הנוכחי.

מי שמפיל את זה על בכר פשוט לא מבין כלום ממה שקורה שם..

בדקו גם את הפועל אם אני לא טועה. והקשר בינהם לבין אירופה בשנים האחרונות לא משהו...

אין קשר לעובדה שהם לא עלו ברצף לבתים במשך שלוש שנים.

Since 2013, clubs have also been assessed against break-even requirements, which require clubs to balance their spending with their revenues and restricts clubs from accumulating debt. In assessing this, the independent Club Financial Control Body (CFCB) analyses each season three years' worth of club financial figures, for all clubs in UEFA competitions, The first sanctions and conditions for clubs not fulfilling the break-even requirement were set following this first assessment in May 2014. The conditions relating to non-compliance with break-even requirements were effective for the 2014/15 campaign.

From June 2015, UEFA updated its regulations (as it does from time to time for all regulations) to address some specific circumstances with the aim to encourage more sustainable investment while maintaining control on overspending. Situations addressed include clubs requiring business restructuring, clubs facing sudden economic shocks and clubs operating with severe market structural deficiencies in their operating region. For the first time the work of the CFCB is potentially expanded to include clubs not yet qualified for UEFA competitions but who anticipate and want to participate at some stage in the future.

וזה לקוח מהאתר של אופ"א. https://www.uefa.com/community/news/newsid=2064391.html

הגוף האחראי על הפיירפליי של אופ"א יכול לבדוק כל קבוצה, גם אם היא לא משתתפת בתחרויות האירופיות, מספיק שיש לה רישיון להשתתף במפעלים והיא יכולה להיות תחת מעקב. מה שמופיע בהמשך העמוד.

בדקו גם את הפועל אם אני לא טועה. והקשר בינהם לבין אירופה בשנים האחרונות לא משהו...

אחרי שהוקצה מחלקה שלמה לטפל בתביעות נגד הפועל אז הגיוני שאופ"א תתחיל לחקור.