Jump to content

הישראליות באירופה 18/19

Soul Boy

Recommended Posts

מחזירים את בוזגלו באישור מיוחד שאלונה תשיג מרופא ומנצחים 6-0 מ 6 פנדלים על בוזגלו

ובמשחק הבא יש להם עוד פנדל בוזגלו ניגש לבעוט ולכדור לוקח 6 דקות להגיע לשער.

במשחק הבא (שהוא לפרוטוקול בלבד) השוער שלהם יתן משחק טוב, ייגמר איזה 0-0 או ניצחון מזערי של 1-0 של ב"ש וכבר יצאו בכותרות שזה משחק אחד שהוא "נפל בו".

וככה הם ימשיכו לאכול את הלקרדה, מקווה שהם אוהבים דגים :)

צופה שוב בתקציר של המשחק, הגול השלישי: וואו, פשוט וואו.

רצף של שלוש הדיפות שהאחת יותר גרועה מהשנייה. כאילו התחנן שמישהו יבקיע לו.

וכבר הספקתי לשכוח שהם כמעט ספגו אחרי 40 שניות.

כל הקישור (למעט אוגו) וההגנה שלהם זה בררה אחת גדולה.

הם בדיוק ההיפך מלודוגורץ הכשרוניים והלא ממושמעים. הקרואטים קבוצה סופר-ממושמעת שמודעת לחולשות שלה.

לודוגורץ כבר היו מוצאים דרך לספוג איזה שער חוץ או שניים ואז הסיפור לא היה גמור.

לגבי הגומלין, יש מן רחש באוויר שעם גורש הם היו משיגים תוצאה הרבה יותר טובה.

אם זו הגישה שלהם גם בטרנר הם יספגו תבוסה. ההופעה שלהם היתה קטסטרופלית גם אם מתעלמים ממופע האימים של השוער.

הקרואטי לא חזקים אבל דווקא ראיתי הרבה כישרון אצל כמה שחקני קישור/התקפה שם. היציאה שלהם למתפרצות היתה מדהימה. הלוואי עלינו. מפעילים לחץ אפקטיבי, ושועטים קדימה, מהירים, מקבלים בדר"כ החלטות נכונות.

הקרואטי לא חזקים אבל דווקא ראיתי הרבה כישרון אצל כמה שחקני קישור/התקפה שם. היציאה שלהם למתפרצות היתה מדהימה. הלוואי עלינו. מפעילים לחץ אפקטיבי, ושועטים קדימה, מהירים, מקבלים בדר"כ החלטות נכונות.

בקיצור: עובדים נכון

חייב לומר שהקרואטים נראו לי איטיים.

כנראה נכנס לי משהו בעין...

נראה שב"ש שיחקו אותה עם ההגרלה של דינאמו זאגרב. קבוצה חדשה, מכרה את השחקנים המרכזיים שלה, שהמשחק הרשמי הראשון הוא מול ב"ש.

זה מפגש של 50-50.

נכון אחי

הקרואטים עם חצי הרכב מעונה שעברה. הגרלה זהב קיבלו ב"ש.

אני בדיוק עובר על התגובות מלפני המשחק ואני חייב לצטט

לפי האיצטדיון הריק - ב"ש מוציאים תוצאה טובה היום

וגם אותך

לגבי הדיון שאתם מנהלים פה לגבי רמת הכדורגל הישראלי אז לדעתי די הלכנו אחורה ולא רק בגלל הישראלים

בעיקר בגלל הזרים,אם פעם חיפה עם חצי תקציב מהיום היו יכולים להביא לפה שחקן הרכב בנבחרת קוראטיה(פראליה) כוכב נבחרת פולין (בז'ציק) ועוד

ומכבי היו יכולים להביא לפה שחקן הרכב מוביל בליגה הרוסית כמו איגור טיכונוב היום כל השחקנים בלבל הזה הולכים לליגות הביניים עם הרבה יותר כסף כמו הליגה הרוסית ,הקזחית וכו...

אני מנסה לדרג את זה בהשפלות הגדולות של הכדורגל הישראלי, ואם מוציאים את בית"ר מהמשוואה אז זה ברור בטופ 5. בשבילי השפלה זה שהציפיות כל כך רחוקות ממה שקרה תכל'ס. למשל, התבוסה שלנו לצ'לסי לא נמצאת שם בחיים, היה ברור שהם הולכים להביס אותנו. מצד שני, ב"ש הגיעה למשחק אתמול עם ציפייה להפסד מינימלי עם שער חוץ במקרה הרע ובסוף קיבלה תבוסה משפילה והדרך של כל שער עוד מוסיף. המשחקים הנוספים שעולים לי בראש זה ההפסד שלנו לסנטה קולומה, ההפסד שלנו לאסטנה בחוץ, מכבי חיפה שהודחו לפני כמה שנים נגד דייגים שרוני לוי היה המאמן, הפועל נגד אסטנה. אני אישית חושב שאחרי ההפסד לסנטה קולומה זה ההפסד של ב"ש אתמול, כל כך הרבה ציפיות ובסוף וואחד סטירה לפנים במה שיכול לגמור להם את העונה.

לגבי הדיון שאתם מנהלים פה לגבי רמת הכדורגל הישראלי אז לדעתי די הלכנו אחורה ולא רק בגלל הישראלים

בעיקר בגלל הזרים,אם פעם חיפה עם חצי תקציב מהיום היו יכולים להביא לפה שחקן הרכב בנבחרת קוראטיה(פראליה) כוכב נבחרת פולין (בז'ציק) ועוד

ומכבי היו יכולים להביא לפה שחקן הרכב מוביל בליגה הרוסית כמו איגור טיכונוב היום כל השחקנים בלבל הזה הולכים לליגות הביניים עם הרבה יותר כסף כמו הליגה הרוסית ,הקזחית וכו...

אנחנו לא הלכנו אחורה אלא כל שאר המדינות התקדמו ובמונדיאל ראו את זה עם כל ההדחות המפתיעות. פעם איסלנד היו מקבלים מאיתנו בראש והיום הם עושים תיקו נגד ארגנטינה. אצלנו פשוט אותו הרמה כבר עשרים שנה.

בקשר לזרים, זה אין מה לעשות. רק קבוצה שתצבור שם באירופה כמו של באזל או אפילו של דינמו זאגרב שידועים בזה שמוציאים שחקנים לליגות המובילות באירופה יוכלו להביא זרים ברמה. מקווה שאנחנו נהיה שמה מתישהו.

בלתי עבירות לא אבל הם כן רמה מעלינו וב"ש.

עכשיו אתה מגזים.

אפואל היתה רמה מעלינו. היא כבר ממש לא.

מאריבור עשו קפיצה מדהימה בשנים האחרונות.

ועדיין, מפגשים מולם זה 50/50...

אני מנסה לדרג את זה בהשפלות הגדולות של הכדורגל הישראלי, ואם מוציאים את בית"ר מהמשוואה אז זה ברור בטופ 5. בשבילי השפלה זה שהציפיות כל כך רחוקות ממה שקרה תכל'ס. למשל, התבוסה שלנו לצ'לסי לא נמצאת שם בחיים, היה ברור שהם הולכים להביס אותנו. מצד שני, ב"ש הגיעה למשחק אתמול עם ציפייה להפסד מינימלי עם שער חוץ במקרה הרע ובסוף קיבלה תבוסה משפילה והדרך של כל שער עוד מוסיף. המשחקים הנוספים שעולים לי בראש זה ההפסד שלנו לסנטה קולומה, ההפסד שלנו לאסטנה בחוץ, מכבי חיפה שהודחו לפני כמה שנים נגד דייגים שרוני לוי היה המאמן, הפועל נגד אסטנה. אני אישית חושב שאחרי ההפסד לסנטה קולומה זה ההפסד של ב"ש אתמול, כל כך הרבה ציפיות ובסוף וואחד סטירה לפנים במה שיכול לגמור להם את העונה.

אני יכול לחשוב על עוד כמה השפלות יותר גדולות ששכחת, למשל הפסד 0-10 שלהם בהולנד, ה 5-1 של בית"ר מול הדייגים מנורבגיה, 0-5 של הנבחרת לדנמרק, הפועל מול ואדוז, הדחה שלנו מול ארצ'יספור, לסיים פעמיים שלב בתים בליגת האלופות ללא נקודה, הפסד בית של הנבחרת לקפריסין והתבוסות מול אלבניה ו-וויילס, ואני בטוח שאפשר למצוא עוד אם מתאמצים.