Jump to content

הישראליות באירופה 18/19

Soul Boy

Recommended Posts

שחצן?

הייתי שוחט מאמן שככה שורף את השוער. זה לא איזה מערך לא נכון (גם, אבל לא על זה מדובר), זה שוער זה שהביאו.

זה לא שהוא האשם היחיד.

יכול להיות שיצטרכו בהמשך להבין שהוא צריך לשבת על הספסל עד ינואר. אבל אתה לא יכול אחרי 2 משחקים לשרוף אותו

מילה במילה מה שרציתי לכתוב

אגב, ראינו מה חנן ממן שבב"ש עשו ממנו מינימום שובר שיוויון בשנה שעברה, שווה באירופה.

כמו ישראלי טיפוסי, כלום ושום דבר. קצת לוחצים אותו והוא מאבד את הראש עם האיטיות שלו.

מצב השחקן הישראלי פשוט בקנטים.

לבאר שבע היה לפני שנתיים סגל מפחיד, בואו נודה באמת. זה איפשר להם מרווח זמן שבו, גם אם היו עושים טעויות ברכש עדיין הבסיס שלהם היה נשאר חזק.

איכשהו הם הצליחו בשנתיים האחרונות, במקום להמשיך להשתדרג, לרוקן את כל מרווח הטעויות שנשאר להם. וזה (ונושאי רכש) בעיקר על בכר.

שחצן?

הייתי שוחט מאמן שככה שורף את השוער. זה לא איזה מערך לא נכון (גם, אבל לא על זה מדובר), זה שוער זה שהביאו.

זה לא שהוא האשם היחיד.

יכול להיות שיצטרכו בהמשך להבין שהוא צריך לשבת על הספסל עד ינואר. אבל אתה לא יכול אחרי 2 משחקים לשרוף אותו

לא אמרתי שצריך לשחרר אותו או להעיף אותו ליציע. אבל אין ספק שהוא חלוד אחרי שלא שיחק שנה שלמה ובכר זרק אותו לדשא מוקדם מדי

עכשיו כדי להגן על ההחלטה הזו הוא חייב להעלות איתו גם בטרנר וזה יכול לגמור אותו סופית, כי אם הוא ימשיך עם הפדיחות גם בגומלין (וזה נראה בלתי נמנע בכושר שהוא נמצא בו) אז הוא בכלל יהיה מחוק

אתה באמת חושב שזה חכם עם כמה שהוא חלש לייבש אותו אחרי משחק נפל אחד כשיש לך איתו לפחות עד ינואר?

תמיד אפשר להשאיל..

זה ממש תמוה- רציתם את שטקוס. סבבה לגיטימי. נפל. חיימוב היה כל כך נורא שתוך כמה שעות הנחתם שוער יווני עם רקורד מאד בינוני וגבולי? כאילו, הכל רק לא חיימוב? תשמעו, זאת טימטומת שלא שמעתי כמותה. יש לכם שוער ישראלי טוב שמפנה לכם עוד מקום לזר וזה מה שאתם עושים?

אתה באמת חושב שזה חכם עם כמה שהוא חלש לייבש אותו אחרי משחק נפל אחד כשיש לך איתו לפחות עד ינואר?

יותר מזה, זה משחק לפרוטוקול בלבד ככה שאין גם סיכון אם הוא ימשיך לחרבן להם. בקיצור, אין מה להפסיד.

אני אגב חושב שעשו לו עוול. כן הוא היה זוועה, כן עד הגולים שלו הם היו במשחק ויכלו לצאת עם תוצאה טובה, אבל מהגול השני כל הקבוצה התפרקה לרסיסים. היה שם בית זונות בקישור האחורי והרחבה שלא היה מבייש את חיפה ב-6-0 בבלומפילד. אם היו ממשיכים לשחק הם עוד יכלו להבקיע שער חוץ ובטרנר כלום לא היה גמור.

אגב, בגלל השוער הוא כמעט ולא קיבל פוקוס, סטו הזה נראה עד עכשיו כמו השחלה מארץ ההשחלות. לדעתי הוא ירד לספסל עוד לפני השוער.

זה ממש תמוה- רציתם את שטקוס. סבבה לגיטימי. נפל. חיימוב היה כל כך נורא שתוך כמה שעות הנחתם שוער יווני עם רקורד מאד בינוני וגבולי? כאילו, הכל רק לא חיימוב? תשמעו, זאת טימטומת שלא שמעתי כמותה. יש לכם שוער ישראלי טוב שמפנה לכם עוד מקום לזר וזה מה שאתם עושים?

הם הכניסו לעצמם איזו קונספציה שהם קבוצה ברמה אירופית ונופלים על הקטנות במשחקים באירופה, כששוער זה משהו שנכנס בקטנות. לא כזה יפתיע אותי אם הביאו אותו מתוך זיכרון שנתן משחק טוב נגד מילאן בליגה האירופית, אז הוא מתאים לתבנית של שוער טוב לאירופה.

בפועל הם חוו ירידה רצינית בשנה שעברה והיו קבוצה בינונית במקרה הטוב.

שימו לב בסוף ב3:14 איך איננבינדר האפס הזה מפריע להם.

הוא פשוט שחקן קוקסינל , הכי גרוע שם

זה צדק

ולא הצלחתי להבין מה הוא עושה, בטח נפתח לו טריפ או משהו

בעקבות הערת נציגי אופ"א במשחק הבית האחרון כי גרמי המדרגות ביציע המזרחי היו חסומים על ידי קהל האוהדים, מועדון הכדורגל מכבי ת"א יעמוד לדין וצפוי לספוג קנס כספי. על מנת שלא להיגרר לענישה חמורה עוד יותר, מבקש המועדון את עזרת האוהדים בשיתוף פעולה עם הסדרנים שיוצבו ביציע על מנת שהמדרגות והמעברים ישארו פנויים במשחקים במסגרת אירופית. תודה רבה ושיהיה לכולנו בהצלחה מחר

פייסבוק של מכבי

בעקבות הערת נציגי אופ"א במשחק הבית האחרון כי גרמי המדרגות ביציע המזרחי היו חסומים על ידי קהל האוהדים, מועדון הכדורגל מכבי ת"א יעמוד לדין וצפוי לספוג קנס כספי. על מנת שלא להיגרר לענישה חמורה עוד יותר, מבקש המועדון את עזרת האוהדים בשיתוף פעולה עם הסדרנים שיוצבו ביציע על מנת שהמדרגות והמעברים ישארו פנויים במשחקים במסגרת אירופית. תודה רבה ושיהיה לכולנו בהצלחה מחר

פייסבוק של מכבי

וואלה אופ"א האלה חיים בסרט כאילו איזה פשע זה לעמוד במדרגות ביג פאקינג דיל.

הם הכניסו לעצמם איזו קונספציה שהם קבוצה ברמה אירופית ונופלים על הקטנות במשחקים באירופה, כששוער זה משהו שנכנס בקטנות. לא כזה יפתיע אותי אם הביאו אותו מתוך זיכרון שנתן משחק טוב נגד מילאן בליגה האירופית, אז הוא מתאים לתבנית של שוער טוב לאירופה.

בפועל הם חוו ירידה רצינית בשנה שעברה והיו קבוצה בינונית במקרה הטוב.

לגמרי צודק. ועכשיו יש שם אוסף ענק של בובלים בינוניים עם משכורות גבוהות.

כוסאמא של אופא

זה מרגיש שהם ממש מחפשים על מה להעניש ( לא אותנו ספציפית בכללי.)

תכלס ב"ש עוד יכולים להמיר אותו בג'ראפי

שהוא בעצם הגרסה הישראלית של אנסטיס

הקטע הבאמת אבסורדי שהוא תופס להם מקום של זר. היה להם את השוער הישראלי בכושר הכי טוב כרגע אחרי העונה הכי גדולה שלו בקריירה עם אפס טעויות כשהבלמים הפותחים שלהם זה לואי פאקינג טהאא ואל חמיד ועדיין ההגנה שלהם הייתה הכי חזקה בליגה וזה לא מספיק טוב. אם זה ימשך ככה זאת תזכר כאחת ההחלטות הכי אומללות שהיו פה אם היא עדיין לא כזאת.

שהוא בעצם הגרסה הישראלית של אנסטיס

הקטע הבאמת אבסורדי שהוא תופס להם מקום של זר. היה להם את השוער הישראלי בכושר הכי טוב כרגע אחרי העונה הכי גדולה שלו בקריירה עם אפס טעויות כשהבלמים הפותחים שלהם זה לואי פאקינג טהאא ואל חמיד ועדיין ההגנה שלהם הייתה הכי חזקה בליגה וזה לא מספיק טוב. אם זה ימשך ככה זאת תזכר כאחת ההחלטות הכי אומללות שהיו פה אם היא עדיין לא כזאת.

רק אם נקח אליפות.

אם הם יקחו אליפות נוספת יישכחו מזה

מישהו נותן לב״ש סיכוי בגומלין? פה אני כן מאמין שינצחו 0:2/0:3.

לא הכי התרשמתי מדינמו, מזכירים לי את לודוגורץ בסגנון אבל פחות איכותיים.

שני הבלמים שלהם עם טכניקה לקויה ומתקשים מאוד להניע כדור, תוצאה באמת הזויה ונהדרת.

שני הבלמים שלהם עם טכניקה לקויה ומתקשים מאוד להניע כדור, תוצאה באמת הזויה ונהדרת.

לא כי באר שבע ברמה של בארסה.

תרגיע הם לא שיחקו ביחד כמעט ועוד לא נכנסו לכושר הם יותר טובים מאיתנו ומבאר שבע.

'לא היה כדבר הזה' 2.0

סיכוי למה..? אני גם חושב שינצחו אם אתה בקטע של להמר על המשחק

מחזירים את בוזגלו באישור מיוחד שאלונה תשיג מרופא ומנצחים 6-0 מ 6 פנדלים על בוזגלו

הם בדיוק ההיפך מלודוגורץ הכשרוניים והלא ממושמעים. הקרואטים קבוצה סופר-ממושמעת שמודעת לחולשות שלה.

לודוגורץ כבר היו מוצאים דרך לספוג איזה שער חוץ או שניים ואז הסיפור לא היה גמור.

לגבי הגומלין, יש מן רחש באוויר שעם גורש הם היו משיגים תוצאה הרבה יותר טובה.

אם זו הגישה שלהם גם בטרנר הם יספגו תבוסה. ההופעה שלהם היתה קטסטרופלית גם אם מתעלמים ממופע האימים של השוער.