Jump to content

הישראליות באירופה 18/19

Soul Boy

Recommended Posts

חזקים מאוד דינמו זאגרב, עזבו את הטעויות של השוער ואת השטויות של הישראלית ברשת.. רואים את "הקיליריות" ואת העיקשות שלהם בכל שלב במשחק. אפילו אוגו אתמול הם זרקו אותו כמה פעמים. זה קבוצה של ליגת האלופות,עיקשת וחזקה אבל ה 5-0 זה מדהים באמת

גם ב"ש באו קצת עם האף למעלה לדעתי, חשבו שזאגרב קבוצה חדשה שעדיין לא שיחקה משחק רשמי,

מצד שני פירקו את פלורה טאלין שהיא לא מדד לכלום, זה גרם למוכנות שיא בזאגרב ולקצת התרופפות בב"ש.

גם ב"ש באו קצת עם האף למעלה לדעתי, חשבו שזאגרב קבוצה חדשה שעדיין לא שיחקה משחק רשמי,

מצד שני פירקו את פלורה טאלין שהיא לא מדד לכלום, זה גרם למוכנות שיא בזאגרב ולקצת התרופפות בב"ש.

מה שהזוי, יכול להיות שהם יקבלו אותם כבר בסיבוב הקרוב באירופאית, אם טאלין יעברו את אפואל

מה שהזוי, יכול להיות שהם יקבלו אותם כבר בסיבוב הקרוב באירופאית, אם טאלין יעברו את אפואל

אין סיכוי שהנגרים האלו עוברים את ניקוסיה.

מתוך 100 מפגשים הם לא יעברו פעם אחת את אפואל ניקוסיה

מתוך 100 מפגשים הם לא יעברו פעם אחת את אפואל ניקוסיה

בשביל לעבור את אפואל הם צריכים לעשות שינוי קיצוני ביכולת. אתמול הם קרסו ואני די בטוח שזה לא יקרה שוב, אבל אני לא חושב שיש להם את היכולות בסגל הזה להגיע לרמה טובה עוד שבועיים. הצוות המקצועי צריך לעשות עבודה מנטאלית פסיכית בשביל שיהיה להם איזה שהוא סיכוי לעבור. הרבה יותר קל לשחק שאתה יודע שגם אם אתה מודח יש לך רשת ביטחון של הליגה האירופית. עכשיו שהם שבורים ויהיה להם שני משחקים קריטים בשביל עונה אירופית נגד אפואל, יהיה להם קשה עד בלתי אפשרי לעבור אותם. הדבר היחידי שיכול לעודד אותם שגם אפואל שבורה מהדחה וגם היא לא במצב רוח טוב, אבל להם יש סיבוב לשכוח את ההדחה.

בשביל לעבור את אפואל הם צריכים לעשות שינוי קיצוני ביכולת. אתמול הם קרסו ואני די בטוח שזה לא יקרה שוב, אבל אני לא חושב שיש להם את היכולות בסגל הזה להגיע לרמה טובה עוד שבועיים. הצוות המקצועי צריך לעשות עבודה מנטאלית פסיכית בשביל שיהיה להם איזה שהוא סיכוי לעבור. הרבה יותר קל לשחק שאתה יודע שגם אם אתה מודח יש לך רשת ביטחון של הליגה האירופית. עכשיו שהם שבורים ויהיה להם שני משחקים קריטים בשביל עונה אירופית נגד אפואל, יהיה להם קשה עד בלתי אפשרי לעבור אותם. הדבר היחידי שיכול לעודד אותם שגם אפואל שבורה מהדחה וגם היא לא במצב רוח טוב, אבל להם יש סיבוב לשכוח את ההדחה.

הוא דיבר על טאלין...?

שימו לב בסוף ב3:14 איך איננבינדר האפס הזה מפריע להם.

הוא פשוט שחקן קוקסינל , הכי גרוע שם

הזכיר לי איך הוא ניסה להוציא שחקן שלנו באדום בכוח והתחיל לקפוץ על מפרקים של שחקנים

שחקן בלי כדורגל, אפס מאופס, הלוואי יהיה הרכב שלהם שנים קדימה

האמת? בליגת האלופות אני ממש אבל ממש לא רוצה שהם יעלו כי לא צריך להסביר מזה מביא להם באמת. אבל באירופאית ? שישחקו שם והתעייפו ויהיה להם פציעות, זה מגדיל את הסיכוי שלנו לקחת אליפות בעונה הזאת. אבל כן, קשה לעבור את ניקוסיה.

לא אמרו משהו דומה על הקבוצה הקודמת שהעיפה אותם?

לא באותה רמה בכלל, סודובה בשנה שעברה הגיעו לפלייאוף ליגה אירופית תוך כדי שהם עברו את סיון מהליגה השוויצרית, פלורה טאלין לא עברו סיבוב ב-8 שנים אחרונות, כשהם מודחים לקבוצות מאירלנד, גיברלטר, סלובניה, אלבניה, מקדוניה וגאורגיה, אם הם ידיחו את אפואל ניקוסיה זו תהיה הפתעה מטורפת.

חזקים מאוד דינמו זאגרב, עזבו את הטעויות של השוער ואת השטויות של הישראלית ברשת.. רואים את "הקיליריות" ואת העיקשות שלהם בכל שלב במשחק. אפילו אוגו אתמול הם זרקו אותו כמה פעמים. זה קבוצה של ליגת האלופות,עיקשת וחזקה אבל ה 5-0 זה מדהים באמת

זה נקרא איכות.

מדהים שעשו פה מאפואל ניקוסיה ומאריבור קבוצות על.

שלא יהיו אי הבנות, הם לגמרי אחלה של קבוצות.

אבל מכאן ועד בלתי עבירות? באמת? =\

מדהים שעשו פה מאפואל ניקוסיה ומאריבור קבוצות על.

שלא יהיו אי הבנות, הם לגמרי אחלה של קבוצות.

אבל מכאן ועד בלתי עבירות? באמת? =\

בלתי עבירות לא אבל הם כן רמה מעלינו וב"ש.

זה שלא נגמר 5-1 בטעות מנע תצוגה פתטית בטרנר עם 4-0 בפלקטים

הלכה להם התפאורה של פאק אופא against modern football.

אגב מישהו יתפלא אם השוער יפתח שוב גם בגומלין? בכר שחצן מדי להודות בטעויות

שחצן?

הייתי שוחט מאמן שככה שורף את השוער. זה לא איזה מערך לא נכון (גם, אבל לא על זה מדובר), זה שוער זה שהביאו.

זה לא שהוא האשם היחיד.

יכול להיות שיצטרכו בהמשך להבין שהוא צריך לשבת על הספסל עד ינואר. אבל אתה לא יכול אחרי 2 משחקים לשרוף אותו

אגב מישהו יתפלא אם השוער יפתח שוב גם בגומלין? בכר שחצן מדי להודות בטעויות

אתה באמת חושב שזה חכם עם כמה שהוא חלש לייבש אותו אחרי משחק נפל אחד כשיש לך איתו לפחות עד ינואר?