Jump to content

הישראליות באירופה 18/19

Soul Boy

Recommended Posts

כמה עצוב, ככה נכון.

מניח שאתה מתייחס לראן שהיה לחיפה והפועל במפעלים ?

זה היה פיק ואפילו רציונלי הרבה יותר מהיום. היו אשכרה שחקני כדורגל מקומיים. זה הולך ומתמעט. אבל הכיוון הברור הוא למטה, עם כל אהבתי למיטש. ומהפוזיציה הזאת, אני שמח על מושאלים שחוזרים. לא רוצה לשלם על לקרדות של אחרים, כמו כל מיני חרמני רכש אידיוטים.

1. 2 קבוצות בשלב בתים אירופי- עוד אפשרי, ב"ש יכולה לעלות כמו שאנחנו יכולים לעלות.

2. שמח שלמי שעומד בראש הקבוצה יש גישה קצת פחות לוזרית ומבחינתו שלב בתים אירופי כל עונה זאת אחת מהמטרות הבסיסיות.

3. מאז שהתחילה הליגה האירופית ב2009/10:

2009/10- הפועל עלתה לבתים, סיימה במקום הראשון והודחה ב32 האחרונות מול קזאן.

2010/11- הפועל עלתה לצ'מפיונס.

2011/12- 3 קבוצות ישראליות בבתים של האירופית- אנחנו הפועל וחיפה.

2012/13- 2 קבוצות ישראליות בבתים של האירופית- הפועל וק"ש.

2013/14- 2 קבוצות ישראליות בבתים של האירופית- אנחנו וחיפה. אנחנו עלינו ל32 האחרונות והודחנו מול באזל.

2014/15- העונה היחידה מאז הקמת הליגה האירופית בלי נציגות ישראלית בשלב בתים אירופי.

2015/16- אנחנו בבתים של הצ'מפיונס, ב"ש בבתים של הליגה האירופית ועולה ל32 האחרונות, מודחת מול בשיקטאש.

2016/17- 2 קבוצות בבתים של האירופית- אנחנו וב"ש.

2017/18- 2 קבוצות בבתים של האירופית- אנחנו וב"ש.

סה"כ ב9 העונות האחרונות מאז הקמת הליגה האירופית רק בעונה אחת(!!!) לא שיחקה קבוצה ישראלית בשלב בתים אירופי (צוק איתן).

ב6 עונות מתוך ה-9 האלה שיחקו 2 קבוצות (או 3) בשלבי הבתים באירופה.

אז לא רק שמה שאתה אומר זה לוזרי ובכייני, זה אפילו לא נכון.

מסכים, אבל....

עם השינויים בשיטות יהיה מאוד קשה לקבוצה שהיא או לא מודרגת גבוה או לא אלופה להעפיל.

לדעתי בשנים הקרובות נתכנס לכיוון תוחלת של חצי

מסכים, אבל....

עם השינויים בשיטות יהיה מאוד קשה לקבוצה שהיא או לא מודרגת גבוה או לא אלופה להעפיל.

לדעתי בשנים הקרובות נתכנס לכיוון תוחלת של חצי

יש הבדל בין להגיד שבגלל שינוי השיטה יהיה קשה יותר, לבין לקשקש על "אוטופיה לא ריאלית" שבפועל מתקיימת מיום הקמת המפעל.

1. 2 קבוצות בשלב בתים אירופי- עוד אפשרי, ב"ש יכולה לעלות כמו שאנחנו יכולים לעלות.

2. שמח שלמי שעומד בראש הקבוצה יש גישה קצת פחות לוזרית ומבחינתו שלב בתים אירופי כל עונה זאת אחת מהמטרות הבסיסיות.

2013/14- 2 קבוצות ישראליות בבתים של האירופית- אנחנו וחיפה. אנחנו עלינו ל32 האחרונות והודחנו מול באזל.

2014/15- העונה היחידה מאז הקמת הליגה האירופית בלי נציגות ישראלית בשלב בתים אירופי.

2015/16- אנחנו בבתים של הצ'מפיונס, ב"ש בבתים של הליגה האירופית ועולה ל32 האחרונות, מודחת מול בשיקטאש.

סה"כ ב9 העונות האחרונות מאז הקמת הליגה האירופית רק בעונה אחת(!!!) לא שיחקה קבוצה ישראלית בשלב בתים אירופי (צוק איתן).

אין לך מושג ולא יהיה לך מושג. עוד עשר שנים, אתה תצחק מהשטויות האלה.אני שמח שמיטש לא לוזרי כמוך, זה בטוח. אבל גם הוא לא יכול לשפר את רמת הכדורגלן הישראלי.

עכשיו, תתנדף. אתה לא בענף הנכון ואתה גם בן אדם דוחה. קישטה דביל.

יש הבדל בין להגיד שבגלל שינוי השיטה יהיה קשה יותר, לבין לקשקש על "אוטופיה לא ריאלית" שבפועל מתקיימת מיום הקמת המפעל.

אתה דביל שימושי אה? אתה לא מבין את מה שאתה רואה? אתה לא רואה את רמת הליגיונרים? את רמת הקבוצות? את המיקום של הנבחרת? את רמת העסקנות כאן? את ההידרדרות? אתה יודע לזהות כישרון בכלל? הסיכויים לנציגה ישראלית השנה- נמוך ממש. הכל זה בונוס. אתה על הספקטרום או סתם מחפש אותי? כי מצאת.אבל תכלס זה לא חשוב. לא אתה ולא מה שאתה חושב. מכבי בבתים זה סוג של נס. תמיד. גם בש.

רק תיקון קטן, ב-15/16 ב"ש הודחו ע"י ת'ון כזכור לי וב-16/17 עשו את הריצה ל-32 האחרונות.

לא יודע איך הרביעי לא על השוער.

הודף למרכז במקום הצידה, זה א'ב' של שוער כדורגל. ועוד עושה את זה פעמיים.

הפקירו אותו, אבל זו הופעה שיכולה לגמור לו את העונה.

אבל הם זחוחים מדי לשמחתנו כדי להודות בקיץ ההזוי שהם ניהלו.

תראו איזה חוסר תיאום בהגנה, איפה מגן ימין, אין קו אחיד, שחקן נכנס בין שני הקשרים כמו בטיילת, לא להאמין שזה ברק בכר המאמן

אוגו גם ממשיך בטיול כאשר השחקן שובר לו את הקו ויוצר2 מול 2(או 4 מול 4), איינבינדר לא נכנס לפריים עד השער

* לא נפתחת התמונה

https://prnt.sc/kakq1f

תראו איזה חוסר תיאום בהגנה, איפה מגן ימין, אין קו אחיד, שחקן נכנס בין שני הקשרים כמו בטיילת, לא להאמין שזה ברק בכר המאמן

אוגו גם ממשיך בטיול כאשר השחקן שובר לו את הקו ויוצר2 מול 2(או 4 מול 4), איינבינדר לא נכנס לפריים עד השער

* לא נפתחת התמונה

https://prnt.sc/kakq1f

התמונה לא נפתחת כי שמת קישור לעמוד בו נמצאת התמונה ולא לתמונה עצמה

זה היה פיק ואפילו רציונלי הרבה יותר מהיום. היו אשכרה שחקני כדורגל מקומיים. זה הולך ומתמעט. אבל הכיוון הברור הוא למטה, עם כל אהבתי למיטש. ומהפוזיציה הזאת, אני שמח על מושאלים שחוזרים. לא רוצה לשלם על לקרדות של אחרים, כמו כל מיני חרמני רכש אידיוטים.

מסכים.

אני חושב שזה תוצר של תהליכים שמתרחשים בשני מישורים, והם מעצימים זה את זה.

נסיגה באיכות הממוצעת שאנחנו מצליחים להפיק פר שחקן (פחות כדורגל בשכונות, יותר כדורגל על הספה עם שלט סוני ביד), לצד עלייה באיכות והתקדמות יציבה אצל

אלו שעונים להגדרה של ״אירופאיים בינוניים״.

השחקנים שלהם הפכו טקטיים, אחראיים, ונבונים יותר. בעוד שלנו פשוט הפכו אפורים יותר.

התמונה לא נפתחת כי שמת קישור לעמוד בו נמצאת התמונה ולא לתמונה עצמה

ניסיתי העתק הדבק לתמונה ולמרת שזה מראה שזה נפתח, כשאני שולח הדף ריק

צפיתי עכשיו בתקציר אחרי שרק עקבתי אחרי הפושים. הייתי מוכן לטעויות שוער, אבל מה זה הדבר הזה? אני בהלם.

מי/מה שיכנע אותם להביא אותו?

נגד אולימפיאקוס או שאר היריבות שהם הדיחו בעונות קודמות במוקדמות, לא בעטו להם 5 פעמים למסגרת. נכון שזאת הופעה מזעזעת של השוער, אבל היה שם מופע מחריד של כל ההגנה והקישור.

מסכים.

אני חושב שזה תוצר של תהליכים שמתרחשים בשני מישורים, והם מעצימים זה את זה.

נסיגה באיכות הממוצעת שאנחנו מצליחים להפיק פר שחקן (פחות כדורגל בשכונות, יותר כדורגל על הספה עם שלט סוני ביד), לצד עלייה באיכות והתקדמות יציבה אצל

אלו שעונים להגדרה של ״אירופאיים בינוניים״.

השחקנים שלהם הפכו טקטיים, אחראיים, ונבונים יותר. בעוד שלנו פשוט הפכו אפורים יותר.

זה נכון. ותופעת הילדים בשכונות כבר כמעט לא מתקיימת אצלנו בשל שינויים סוציואקונומים. וגם ככה מקומנו לא היה גבוה מלכתחילה.

עולים פה לבוגרים ילדים חסרי מושג. ליקויים טכניים איומים ומובנים. אין פה אווירה שמעודדת מצוינות. יש מאמנים שלא רוצים להפסיד דרבי אז הילדים עושים עבודה טקטית מגוחכת בגיל 13. כי המאמנים הישרדותים כאן. וזאת לא אשמתם. איך יגדלו ויפתחו יסודות אם הילד לא נוגע מספיק בכדור כי חייבים לחפות על המגן? בגיל פאקינג 13!

וככה נוצרים ליקויים טכניים בסיסים.

אין לך מושג ולא יהיה לך מושג. עוד עשר שנים, אתה תצחק מהשטויות האלה.אני שמח שמיטש לא לוזרי כמוך, זה בטוח. אבל גם הוא לא יכול לשפר את רמת הכדורגלן הישראלי.

עכשיו, תתנדף. אתה לא בענף הנכון ואתה גם בן אדם דוחה. קישטה דביל.

הוא הביא לך הוכחה, עונה אחר עונה, שטעית במה שכתבת, וזה מה שאתה עונה לו?

חוץ מזה, גם העונה יש אפשרות עדיין גם לנו וגם להם להגיע לשלב הבתים.

הוא הביא לך הוכחה, עונה אחר עונה, שטעית במה שכתבת, וזה מה שאתה עונה לו?

חוץ מזה, גם העונה יש אפשרות עדיין גם לנו וגם להם להגיע לשלב הבתים.

הוכחה אחותך.

אני יודע את ההיסטוריה. אני טוען שהיא תיהיה אוטופיה שנחלום עליה בעתיד. חיפה והפועל היו קבוצות מרשימות(באירופה) ממכבי ובש וזה רק הולך ומידרדר שרלוק הגאון. את הרשימה הזאת אני מכיר מעולה. וכבר העונה יש אפשרות ריאלית שלא תיהיה נציגה אחת אפילו וזה ייצג את המציאות. כי פשוט לא מגיע לכדורגלן הישראלי להיות שם. פליין אנד סימפל. אנחנו מהנחותים שיש בתחום הזה. שתה קפה ותתחבר למציאות.

אין לי הרבה סבלנות למי שלא מבין את מה שהוא רואה. לכן אני עונה כך. וזאת בעדינות. כמו שאתה כבר יודע חבר פייסבוק שלי(לבקשתך לא שלי).

צריך להיות עיוור במיוחד כדי לא לראות את הדעיכה האקספוננציאלית בכל החזיתות בכדורגל הישראלי. זה התבטא בהרבה כיוונים, אצל 2-3 הקבוצות הבכירות כל שנה זה היה קצת יותר איטי ונתקל בפסי האטה של שיטה שעבדה לטובתנו, אבל בסופו של דבר זה הגיע גם לשם.

צריך להיות עיוור במיוחד כדי לא לראות את הדעיכה האקספוננציאלית בכל החזיתות בכדורגל הישראלי. זה התבטא בהרבה כיוונים, אצל 2-3 הקבוצות הבכירות כל שנה זה היה קצת יותר איטי ונתקל בפסי האטה של שיטה שעבדה לטובתנו, אבל בסופו של דבר זה הגיע גם לשם.

בדיוק ככה.

אבל יש פה עבדים של רכישות שחושבים שקהבא(סתם שם גנרי) יציל אותנו. בשאר מחזורי הליגה הם נוטים להיעלם מחוסר עניין.

אוהדי כסף ופוטבול מנג'ר טיפשים וריקנים.

לא יודע על מה אתם מדברים

עד לפני 7 שנים היה פה ליגה חצי מקצוענית

היום כבר יש לך שלוש קבוצות שמשלמות משכורות בזמן עם בסיס כלכלי וקהל גדול

רק בגלל שהכדורגל במקומות אחרים מתקדם בצורה אקספוננציאלית לא אומר שהכדורגל שלנו הולך אחורה