Jump to content

נושא מלפפונים וכל המסביב לקיץ 2018 ע"ש ג'רמי פארגו

דקסטר

Recommended Posts

פייר פליי גם בכדורסל?

כמה זמן המשרדים של מכבי נמצאים שם? @חתול

5718461.jpg

עוברים למשרדים חדשים ליד ההיכל

עוברים למשרדים חדשים ליד ההיכל

צודק.

עברתי שם אתמול אחה"צ אחרי הים ושמתי פה את התמונה - והיום כבר וואן עם כתבה:

מכבי ת"א עוזבת את המשרדים ברחוב הירקון

לאחר 17 שנים ב'בית לייבו', שנקרא על שמו של מנהלה המיתולוגי של קבוצת הכדורגל, קבוצת הכדורסל הצהובה עוברת למשרדים בסמוך להיכל הספורט ביד אליהו

קבוצת הכדורסל של מכבי תל אביב, שעוברת הקיץ שינויים רבים, עושה זאת גם בתחום הלוגיסטי ולאחר 17 שנה היא עוזבת את המשרדים ברחוב הירקון 293 בתל אביב ועוברת למשרדים בסמוך להיכל הספורט ‘מנורה מבטחים’ בשכונת יד אליהו.

הקבוצה זקוקה כבר למשרדים יותר גדולים וחדשים לאחר שהצטרפו במהלך השנים עוד אנשים. מה גם שהמשרדים ברחוב הירקון נמכרו עוד בשנת 2014 על ידי ‘מכבי ישראל’ לחברה גרמנית תמורת כ-3.6 מיליון דולר. מכבי אמורה לעבור למשרדים החדשים בחודש נובמבר. כיום כבר מכינים אותם, כאשר על המשרדים ברחוב הירקון יש שלט להשכרה. בעל הקרקע הוא זה שמחפש להשכיר אותם.

למשרדים יש היסטוריה לא קטנה הקשורה עוד לקבוצת הכדורגל של מכבי ת"א. עוד ביולי 1932, ראש עיריית ת"א דאז מאיר דיזנגוף, הניח אבן פינה ל'בית בנימין', מרכז לפעילות תרבות ונוער, שנבנה ע"י עיריית ת"א במימון משפחת גולדברג, להנצחת בנימין גולדברג שנרצח במאורעות 1929.

בתחילה פעלו במקום תנועות הנוער ולאחר מכן אף נפתחה בו ספריה עירונית, שנסגרה לאחר עשור בגלל מחסור בתקציבים. המקום המשיך לשמש את חניכי ‘המכבי הצעיר’, ובסוף שנות השבעים שימש את קבוצת מכבי ת"א בכדורגל, בעיקר את מחלקת הנוער, כאשר לא מעט שחקנים החלו את דרכם במגרש הקט-רגל שהיה צמוד ל'בית בנימין' ומשמש כיום כמגרש חניה.

ב-1979 לאחר שקבוצת הכדורגל של מכבי ת"א זכתה באליפות המדינה, נפטר חיים "לייבו" ליבוביץ', מנהלה המיתולוגי, המסור ומי שהיה סמל הקבוצה. מאז הפך הבית ל'בית לייבו', כאשר אפילו ניתן למצוא שלט סמוך לדלת הכניסה עד היום. כאמור, ב-2001 עברה למקום קבוצת הכדורסל, וכעת לא ברור אם השם הנוכחי, 'בית לייבו', יישמר לאחר שהמקום יהפוך לנכס נדל"ני, ללא זהות יותר לקבוצות הכדורסל והכדורגל לאחר עשרות שנים.

חתיכת היסטוריה.

יופי של החתמה, אכן נראה שהכל סגור.

הסגל המלא:

ג'רמי פארגו (1)

סקוטי ווילבקין (1-2)

קנדריק ריי (1-2)

ג'ון דיברתולומאו (1-2)

דיאנדרה קיין (1-2-3)

דני אבדיה (1-2-3)

מייקל רול (2-3)

יובל זוסמן (2-3)

נמרוד לוי (3-4)

אנג'לו קלויארו (4)

ג'וני אובראיינט (4-5)

ג'ייק כהן (4-5)

טאריק בלאק (5)

אלכס טיוס (5)

לדעתי בסך הכל סגל טוב, הרבה כשרון ואתלטיות.

סיבות לדאגה: (שוב) 4 זרים חסרי ניסיון ביורוליג, (שוב) הרבה זרים חדשים שיצטרכו להסתגל, בעייתיות בהגנה (חוץ מג'ונדי, קיין, טיוס ובלאק כולם שומרים ממוצעים ומטה).

שינוי אחד שהייתי עושה - במקום ריי שלדעתי הוא כן פוטנציאל אבל יצא שקצת מיותר בסגל הנוכחי ולוקח דקות לזוסמן הייתי מביא שחקן טבעי לעמדה 3 בסגנון D&3 .

סגל רחב מדי שבנוי לרוחב לדעתי. במקום קלויארו ואחד הגבוהים מהנ.ב.א הייתי הולך על גבוה בכיר יותר. במקום רול וריי מביא סמול פורוורד. אבדיה, זוסמן ולוי ילכו לאיבוד וחבל. וכמובן הבעיה המשמעותית ביותר היא שוב שחסר גובה כמעט בכל העמדות, בעיקר בגארד מה שאומר ששוב נראה משחקים של 11-12 שלשות על הראש שלנו וככה קשה מאוד לנצח.

בכל מקרה שיהיה לנו בהצלחה. מקווה שלפחות אחת ההחתמות החדשות תתברר כבינגו שיריץ אותנו קדימה.

הסגל בסך הכל לא רע בכלל. יש לנו 1 + 5 ברמה של טופ יורוליג לדעתי.

בעמדה 2 אין לנו עץבעיה כי כנראה שיכלו וולבקין ופארגו יחד החמישיה ואם לא אז יש גם פתרונות טובים אחרים.

הבעיה היא בעמדות 3+4. בעמדה 4 הימרנו על אובריינט שהוא סימן שאלה גדול, יש לו קליעה מחצי מרחק אבל ספק אם יצליח לשמור על 4 אתלטיים מהיורוליג, הוא לא זריז מספיק. גם קאלוירו שחקן הגנה חלש מאוד ולא מוכח בכלל ברמות האלו.

לגבי עמדה 3 - קיין כנראה יעלה ראשון בגלל ההגנה אבל זה יוצר לנו בעיית גובה רצינית, הרכב סופר נמוך.

בקיצור. אם היינו מחתימים 3-4 אתלט במקום אובריינט הייתי יכל להגיד שהסגל טוב מאוד. כרגע, הוא סביר+ ויש בו חסרונות

אני חושב שמכבי בנו סגל מעניין מאוד.

כן הייתי מחליף את ריי בשחקן 3 גדול אבל זה כנראה כבר לא יקרה.

השאלה מה עושים עכשיו עם הסגל הזה.

הסגל נמוך בכל עמדה.

אפשר לנצל את זה ולשחק כדורסל נמוך שמבוסס על רגליים מהירות, חילופים אוטומטיים, לחץ גבוה.

משחק כזה מעבר לניצול יתרונות מעניק לקבוצה אופי ויכול להרים את ההיכל.

היכל מרוצה עוזר לקבוצה לעשות נקודות ועוזר לחיבור.

יהיה מאוד מעניין השנה.

ספורט 5 מפרסמים שנציגי המכירות משווקים בטלפון שתהיה קבוצה אחת "בסבירות מאוד גבוהה"

לפי איך שאני קורא את המפה ולאור הסגל שנבנה, מהמר שיודיעו שרק 4-5 מהזרים (אולי פחות) ירשמו גם לליגה והבמה תינתן לצעירים. אם זה יקרה זו תהיה כרגיל פשרה צולעת ומג'עג'עת.

ספורט 5 מפרסמים שנציגי המכירות משווקים בטלפון שתהיה קבוצה אחת "בסבירות מאוד גבוהה"

לפי איך שאני קורא את המפה ולאור הסגל שנבנה, מהמר שיודיעו שרק 4-5 מהזרים (אולי פחות) ירשמו גם לליגה והבמה תינתן לצעירים. אם זה יקרה זו תהיה כרגיל פשרה צולעת ומג'עג'עת.

זה יהיה טמטום מוחלט.

למה זרים יבואו לפה לשחק משחק בשבוע.

בגלל שהקבוצה אמורה לשחק בליגה אז החברה שלא ישחקו בליגה לא יתאמנו בצורה רצינית.

אני לא שולל שזה מה שיהיה אבל זה מטומטם לגמרי.

אין סיכוי. זה טמטום. למה לא לרשום את המקסימום האפשרי? אתה לא חייב לשתף את כל מי שרשמת אבל אם כבר יש לך זרים חתומים, ויש לך אפשרות לרשום אותם גם לליגה, למה לא לעשות זאת?

אין סיכוי. זה טמטום. למה לא לרשום את המקסימום האפשרי? אתה לא חייב לשתף את כל מי שרשמת אבל אם כבר יש לך זרים חתומים, ויש לך אפשרות לרשום אותם גם לליגה, למה לא לעשות זאת?

כי פדרמן הוא לחיץ. הוא פוחד ממה שיגידו עליו בתקשורת ורוצה להצטייר כאיזה אביר ולרצות את כולם.

בכל מקרה זו רק סברה שאני העלתי, אין בסיס ממשי שבאמת ככה יהיה.